{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тормоз в училище -помогнете мами  (Прочетена 32079 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 10, 2010, 11:20:56 »
Раздели ТемаНагоре

Не те насъсквам,но госпожата явно възприема поведение в стил "атаката е най-добрата защита".Детето ти е потърпевшо и учителката не я защитава.Тогава не очаквай нищо добро и от родителиге на детето,тях няма пък изобщо кой да ги респектира.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #31 -: Декември 10, 2010, 11:23:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами аз се отказвам да се боря токущо ми се обади класната и едва ли не не каза в прав текст че аз съм виновна че дъщеря ми си измисля как така аз без доказателства съм обвинявала кои били точно децата по имена -ами те са от др клас и моята не ги знае  Shocked защо аз акъл съм давала как да ги гледат Shockedзащо съм нападнала колежкат и как била притеснена .. Shocked
знаела ли съм какви главоболия съм създала днес цал ден се занимавали с моята дъщеряТЕ Я РАЗПИТВАЛИ И НЕЙНАТА ВЕРСИЯ БИЛА ДРУГА
вярвам че се е притеснила и е казала нещо по различно
но къде остана проблема с поведението на детето
НЯМАМ ДУМИ ТЯ МИ СЕ КАРА НА МЕН ИМИ ВИКА КАК СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА БОЖЕЕЕЕЕЗНАЧИ ДА МЪЛЧИМ
КАКВИ МИ БИЛИ ОБВИНЕНИЯТА КЪМ ДЕЦАТА КОИ СА Я ОБИЖДАЛИ КОИ КОИ АМИ НЕСЪМ БИЛА ТАМ КАК ДА КАЖА А МАГИ ЯВНО СЕ Е ПРИТЕСНИЛА
Впонеделник сме щели да говоршим и в бъдеще ако не съм била конкректна да не обвинява м
какво по конкретно казах името на момчето което я е ударило и на др 2 от класа и които са я обиждали
СЕГА АЗ СЪМ ВИНОВНАИ ДЪЩЕРЯ МИ ЧЕ СМЕ И СЪЗДАЛИ ГЛАВОБОЛИЯ
следваща стъпка при директора!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 10, 2010, 11:26:59 »
Раздели ТемаНагоре

ОТ САМОТО НАЧАЛО НЕ МИ ДОПАДНА ПОВЕДЕНИЕТО НА КЛАСНАТА И КАКТО ВИЖДАМ ТЯ НЕ Я ЗАЩИТАВА А ОБВИНЯВА В ЛЪЖА ЕДВАЛИ ДИРЕКТОР ИЛИ ДРУГ ЩЕ РЕШИ ПРОБЛЕМА СТРАХ ГИ Е ДА НЕ ИМ ИЗЛЕЗЕ ЛОШО ИМЕ СЕГА ЧАКАМ МЪЖЪТ МИ И ОТИВАМ ДА ВИДЯ КОЙ КАКВО
И АЗ КАКВА СЪМ А ТЯ КАКВА ЕДА МИ ВИКА ПО ТЕЛ-А КРЕЩИ
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #33 -: Декември 10, 2010, 11:32:55 »
Раздели ТемаНагоре

хохохо крещи на родител, а?Мила спирам да коментирам по темата,защото се изнервям,отиди на място и я постави на мястото и, и и напомни какви са и задълженията и правата,както и задълженията и ПРАВАТА на твоето дете,в началото  на учебната година се чете по родителските срещи правилника за задълженията и правата на всеки ученик в училище,ако не са ви го чели го поискай и ще видиш по закон за какво иде реч Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 10, 2010, 12:00:39 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами аз се отказвам да се боря токущо ми се обади класната и едва ли не не каза в прав текст че аз съм виновна че дъщеря ми си измисля как така аз без доказателства съм обвинявала кои били точно децата по имена -ами те са от др клас и моята не ги знае  Shocked защо аз акъл съм давала как да ги гледат Shockedзащо съм нападнала колежкат и как била притеснена .. Shocked
знаела ли съм какви главоболия съм създала днес цал ден се занимавали с моята дъщеряТЕ Я РАЗПИТВАЛИ И НЕЙНАТА ВЕРСИЯ БИЛА ДРУГА
вярвам че се е притеснила и е казала нещо по различно
но къде остана проблема с поведението на детето
НЯМАМ ДУМИ ТЯ МИ СЕ КАРА НА МЕН ИМИ ВИКА КАК СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА БОЖЕЕЕЕЕЗНАЧИ ДА МЪЛЧИМ
КАКВИ МИ БИЛИ ОБВИНЕНИЯТА КЪМ ДЕЦАТА КОИ СА Я ОБИЖДАЛИ КОИ КОИ АМИ НЕСЪМ БИЛА ТАМ КАК ДА КАЖА А МАГИ ЯВНО СЕ Е ПРИТЕСНИЛА
Впонеделник сме щели да говоршим и в бъдеще ако не съм била конкректна да не обвинява м
какво по конкретно казах името на момчето което я е ударило и на др 2 от класа и които са я обиждали
СЕГА АЗ СЪМ ВИНОВНАИ ДЪЩЕРЯ МИ ЧЕ СМЕ И СЪЗДАЛИ ГЛАВОБОЛИЯ
Не си го и помисляй. Как така ще се отказваш ? Моето дете е малко, но брат ми беше тормозено дете. Никога няма да забравя как го бутнаха и той падайки си чупи ръката. Чак тогава и след моя намеса (учех в същото училище) които трябваше се светнаха, че има тормозители.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #35 -: Декември 10, 2010, 12:07:46 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ми настръхват косите като чета, не знам как ще си пусна детето на училище, то е малко още де, но .. Това си е жив тормоз и как така тази ще ти крещи, направо сигнализирай за случая на по-висша инстанция щом и учителките вече почват да ти крещят. Ужас направо Sad
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 10, 2010, 12:20:47 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
На кратко от няколко дни дъщеря ми която е 1ви клас се прибира почти разплакана от поредния тормоз от момчетата от нейния и съседния клас  Shocked
Казва че я блъскат удрят решавали кой да я удари заобграждали я и един я удрял
В ПЪЛНА ПАНИКА СЪМ  Shocked
КЪМ КОГО ОСВЕН КЛАСНА И ДИРЕКТОР ДА СЕ ОБЪРНА
Моля ви помогнете със съвет мисля че няма да спрът просто липсва възпитанието на родителя- най -малко че момичетата не са боксова круша

не съм на  себе си как  да я защитя има ли закон който да пази от такива деца разговор и с родителете ще поискам но щом се стига до тук едвали те слушат родителите си
НАДЯВАМ СЕ ДА НАМЕРЯ ОТГОВОРА
утре сутринта ще пробвам всякакъв вид разговори ... Sad
 


Ох това ми е най-големия страх на мен и за в бъдеще в училище!
Съжалявам,че детенцето трябва да преживее този стрес,наистина много неприятно! Вярвам ще успееш!

Общо взето тръгваш по етажите ,класната, ако не директорката, то местната дирекция по образование.Мен ако питаш,ако няма резултат и до местен вестник и пресата бих стигнала,ако се наложи!

Мисля, че всеки за детето си би обърнал света!
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 10, 2010, 12:33:41 »
Раздели ТемаНагоре

О КАКВИ ЕТАЖИ МИЛА ТЕ НЕ МЕ ПУСКАТ ГОРЕ ПЪРВО СЕ ВОДИ ЕДИН ДЕБАТ С ЛЕЛКИТЕ ЕДВАЛИ НЕ ТРЯБВА ДА Е НА ЖИВОТ И СМЪРТ ЗА ДА ТЕ ПУСНАТ ПРЕДПОЧИТАТ ДА ОСТАВЯТ ДЕЦАТА И КЛАСНИЯ ДА СЛЕЗЕ ДОЛУ ПРИ КОЕТО В СТАЯТА СТАВА ПЪЛЕН ХАОС
ЧЕ ЦЗА ДА СЕ КАЧА ПЪРВО ИМА- АМА КАКВО КОГА ЗАЩО ДА НЯМАШ ШАНС ДА  ГИ КРИТИКУВАШ АЗ ОДЕВЕ КАТО КАЗАХ НА КЛАСНАТА ЧЕ ИДВАМ КОСИТЕ И ПОБЕЛЯХА А
-АМА ВИЕ КАКВО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ МОЖЕТЕ ДА ИДВАТЕ КОГАТО СИ РЕШИТЕ И ДА СЕ КАЧВАТА И ДА ГОВОРИТЕ И ОБВИНЯВАТЕ ДЕЦАТА ЛИ
ПРИ КОЕТО АЗ И КАЗАХ ЧЕ НИЩО ПОДОБНО НЕ МИСЛЯ ПРОСТО ИСКАМ ПРЕД МЕН МАГИ ДАЖЕ КАКВО Е СТАНАЛО ЗА ДА Е СПОКОЙНА КАТО СЪМ ДО НЕЯ И ДА КАЖЕ КОНКРЕТНО ИМЕНАТЯА НА ДЕЦАТА
И ТОГАВА МИ КАЗА
ООООООООО ДОБРЕ ЩОМ Е ТАКА
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 10, 2010, 12:45:42 »
Раздели ТемаНагоре

О КАКВИ ЕТАЖИ МИЛА ТЕ НЕ МЕ ПУСКАТ ГОРЕ ПЪРВО СЕ ВОДИ ЕДИН ДЕБАТ С ЛЕЛКИТЕ ЕДВАЛИ НЕ ТРЯБВА ДА Е НА ЖИВОТ И СМЪРТ ЗА ДА ТЕ ПУСНАТ ПРЕДПОЧИТАТ ДА ОСТАВЯТ ДЕЦАТА И КЛАСНИЯ ДА СЛЕЗЕ ДОЛУ ПРИ КОЕТО В СТАЯТА СТАВА ПЪЛЕН ХАОС
ЧЕ ЦЗА ДА СЕ КАЧА ПЪРВО ИМА- АМА КАКВО КОГА ЗАЩО ДА НЯМАШ ШАНС ДА  ГИ КРИТИКУВАШ АЗ ОДЕВЕ КАТО КАЗАХ НА КЛАСНАТА ЧЕ ИДВАМ КОСИТЕ И ПОБЕЛЯХА А
-АМА ВИЕ КАКВО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ МОЖЕТЕ ДА ИДВАТЕ КОГАТО СИ РЕШИТЕ И ДА СЕ КАЧВАТА И ДА ГОВОРИТЕ И ОБВИНЯВАТЕ ДЕЦАТА ЛИ
ПРИ КОЕТО АЗ И КАЗАХ ЧЕ НИЩО ПОДОБНО НЕ МИСЛЯ ПРОСТО ИСКАМ ПРЕД МЕН МАГИ ДАЖЕ КАКВО Е СТАНАЛО ЗА ДА Е СПОКОЙНА КАТО СЪМ ДО НЕЯ И ДА КАЖЕ КОНКРЕТНО ИМЕНАТЯА НА ДЕЦАТА
И ТОГАВА МИ КАЗА
ООООООООО ДОБРЕ ЩОМ Е ТАКА

Тая класна явно ,се е взела много насериозно  Shocked ,а относно етажите имах предвид-по етажите на властта,както се казва.Явно с класната няма да се получи,минаваш на горе,имаш пълното право на среща с директор,ако и там положението е същото,минаваш към по сериозни мерки.Аз колкото и да съм разбран човек,става ли дума за детето ми,някой да го обвинява(несправедливо) или недай си боже да го тормози по какъвто е да бил начин,се променям коренно да не си насреща ми.
Ами таткото да се заема и той сериозно,сиатуацията не е никак безобидна,в крайна сметка страда детето и за него остава неприятния привкус от училището.
Къде е е това училище в кой град е?
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #39 -: Декември 10, 2010, 12:52:55 »
Раздели ТемаНагоре

и на мен ми е интересно кое е училището Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 10, 2010, 12:54:11 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked
ЩЯХ ДА ПРИПАДНА -за нея думите ми -поговорете с децата че такива думи и постъпки са НЕДОПУСТИМИ са ДАВАНЕ НА АКЪЛ
БОЖЕЕЕЕЕ Huh?

И след като извикахме МАГИ-дъщеря ми да каже точно децата и ОТ КОЙ КЛАС СА
-явно това я притесняваше да не се окажат от нейния клас -промени тона и обеща да ги следи изкъсо
и бурята май беше потушена говорих и с г-жата по занималня да каже какво съм я притеснила след като разговора ни беше спокоен -думите ми че ако трябва и до директор и инспекторат ще стигна мн са я притеснили
и в крайна сметка много тъкообидна ни е класната сакън да не и дадеш акъл ще те разфасова -тя е пр безпогрешна
да не говорим какъв педант искаше още първия месец да пишат идеално -ръкописно
и такива като моята която никога не бях карала да пише ръкописно за да не я обърквам имаше на всеки лист забележка-ПИШИ КРАСИВО СТАРАИ СЕ НЕ СЪМ ДОВОЛНА НЕБРЕЖНО ИЛИ ПЪК ПО МАТЕМАТИКА ДА ВЯРНО НО НЕБРЕЖНОООО И Т Н ...
ТОВА МНОГО СТИМУЛИРА ДЕЦАТА вместо да има някоя похвала - добре справяш се но може и по добре - не съм доволна
може и да греша но подхода и ми се стува малко строй се преброй се
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 13:01:10 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 10, 2010, 13:13:41 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм на мнение да си търсиш правата до край,ако трябва някоя телевизия извикай,но това е не допостимо.Навремето ако ти се скараже ДРУГАРКАТА те е страх да кажеш в къщи,че може и да те набият,а сега ГОСПОЖИТЕ застават на страната на виновните.За родителите да не говорим,защото от малки ги учат бийсе и т.н.Ето до къде стигнахме едни седем годишни хлапете да се държат грубо,а какво ства при по-големите не ми се мисли.Ужасно е.
Мила бори се до край,защото никое дете не заслужава това отношение без значение от възраста.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 10, 2010, 13:22:24 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм на мнение да си търсиш правата до край,ако трябва някоя телевизия извикай,но това е не допостимо.Навремето ако ти се скараже ДРУГАРКАТА те е страх да кажеш в къщи,че може и да те набият,а сега ГОСПОЖИТЕ застават на страната на виновните.За родителите да не говорим,защото от малки ги учат бийсе и т.н.Ето до къде стигнахме едни седем годишни хлапете да се държат грубо,а какво ства при по-големите не ми се мисли.Ужасно е.
Мила бори се до край,защото никое дете не заслужава това отношение без значение от възраста.
Лошото е, че започват от много по-ранна възраст Sad Вчера имах досег с едно момиче, на окол 2 г. което буквално почти преби детето ми заради някаква играчка, която даже не беше нейна. Е познай дали майка й реагира. Да се карат за играчки е едно, но да бута малкият и да го рита  Shocked Бой щеше да стане и между нас
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 10, 2010, 13:24:25 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм на мнение да си търсиш правата до край,ако трябва някоя телевизия извикай,но това е не допостимо.Навремето ако ти се скараже ДРУГАРКАТА те е страх да кажеш в къщи,че може и да те набият,а сега ГОСПОЖИТЕ застават на страната на виновните.За родителите да не говорим,защото от малки ги учат бийсе и т.н.Ето до къде стигнахме едни седем годишни хлапете да се държат грубо,а какво ства при по-големите не ми се мисли.Ужасно е.
Мила бори се до край,защото никое дете не заслужава това отношение без значение от възраста.
Лошото е, че започват от много по-ранна възраст Sad Вчера имах досег с едно момиче, на окол 2 г. което буквално почти преби детето ми заради някаква играчка, която даже не беше нейна. Е познай дали майка й реагира. Да се карат за играчки е едно, но да бута малкият и да го рита  Shocked Бой щеше да стане и между нас
Да ти кажа ли чесно.Щях да я сритам ако ще след това да ме съди и т.н.Абе ние тези деца да не ги създаваме да ги мачкат още от малки ужас жена ядосах се
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 10, 2010, 13:32:37 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм на мнение да си търсиш правата до край,ако трябва някоя телевизия извикай,но това е не допостимо.Навремето ако ти се скараже ДРУГАРКАТА те е страх да кажеш в къщи,че може и да те набият,а сега ГОСПОЖИТЕ застават на страната на виновните.За родителите да не говорим,защото от малки ги учат бийсе и т.н.Ето до къде стигнахме едни седем годишни хлапете да се държат грубо,а какво ства при по-големите не ми се мисли.Ужасно е.
Мила бори се до край,защото никое дете не заслужава това отношение без значение от възраста.
Аз да кажа малко не е по темата ама,аз завърших преди 2г години,та учениците НЯКОИ бяха ужасни,агресията я има навсякъде,брат ми беше много обиждано и тормозено дете,никой не се заема с нищо.Е добре,че всичко свърши добре(ПАК АЗ СЕ РАЗПРАВЯХ).
Та за учителите и директорите.
Понеже аз забременях средата на 12-ти клас...наложи се да ме освободят по рано от училище,бях говорила само с класната отначало и мислиихме вариант за да не и казваме на директорката и решихме да кажа,че ще заминавам за чужбина.....обаче не отивам да говоря с директорката и със самото ми влизане,тя ми вика "ти ли си бременното момиче"? Shocked унемях за секунди,защото не бях подготвена,та както и да е разговаряхме,каза,че ще  говори с учителите нали да ми оформят оценките по рано и т. н  После питах класна,защо и казахте,а нейния отговор беше "ТЯ Е ЧОВЕКА,КОЙТО ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ" и понеже аз бях отговорник на класа,един ден отивам при нея за и докладвам за нещо с учители и ученици и тя пред мен ги ПЛЮЕШЕ,та имах предвид,че има различни директори ХОРА.Ако не беше тя нито щях взема диплома,нито матури.За което съм и много благодарна,затова най-добре да се говори със директора.......няма нищо общо това,че щом учителя е бил груб и не те е разбрал,директора няма да го направи.Успех ти желая и дано успеете,но РАЗГОВОР С ДИРЕКТОР ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Wink
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 13:34:54 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: