{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тормоз в училище -помогнете мами  (Прочетена 30960 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 10, 2010, 18:11:00 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа честно искам само да няма проблеми с децата а класната няма как ще се примиря
все пак ако трябва 4 гда я учи по добре да нямаме припирни но ако се повтори няма да си премълча
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
moniandiali
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 10, 2010, 19:30:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се включа в темата, защото преживяхме същото нещо когато дъщеря ми беше в 1 клас.И в нашия клас имаше един юнак, който я биеше всеки ден(прибираше се задължително с поне една синина).От първоначалните разговори с класната и директорката нямаше никакъв ефект, родителите пък на въпросното дете даже бяха горди от него.И така докато нашия тате не побесня след поредната синина.
Не се е разправял нито с детето, нито с родителите, а просто беше помолил класната да предаде на таткото на детенцето, че при следваща синина ще пусне жалба в Закрила на детето (бяхме говорили преди това с тях) и ще извади медицинско на малката.Или както се беше изразил съпруга ми:"Ще го ударя в джоба".
Е, мога да каже, че имаше страхотен ефект.За годините през които дъщеря ми учеше там, това момченце я пазеше и от другите деца.
Така че, винаги има начин да се решат нещата. Важното е да не се примиряваш и да си търсиш правата до край.
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 10, 2010, 20:46:35 »
Раздели ТемаНагоре

Само не се отказвай!
Всяко междучасие на всеки етаж трябва да има дежурен учител. Върви при директора обясни му за какво иде реч и го попитай за какво са тези дежурни. Поискай от него да организира среща с негово присъствие, това на вас и вашето дете (хубаво е бащата да е там) и също присъствие на класната и на проблемните деца с техните родители. Ако могат да уредят присъствие на психолога и ресурсен учител ще е чудесно. След като се съберат всички тия хора и всички деца пред тях обяснят за какво иде реч ще се разбере кой лъже, кой мами и кой бие. Хубаво е децата едно по едно да обясняват без да ги прекъсва възрастен ( с изключение на психолога). За по-голяма тежест на края на срещата след като разбойниците обещаят, че няма да я закачат обяснете най-мило на другите родители, че сте извадили медицинско на малката принцеса и ако тормозът продължи няма да се поколебаете да отидете в ДПС и Закрила на детето.
ПП: Моят син е малък, но племенникът ми е 2ри клас, а майка му е много залюпена, че аз ходя да се разправям с всички.
Успех!
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 10, 2010, 21:09:23 »
Раздели ТемаНагоре

Само не се отказвай!
Всяко междучасие на всеки етаж трябва да има дежурен учител. Върви при директора обясни му за какво иде реч и го попитай за какво са тези дежурни. Поискай от него да организира среща с негово присъствие, това на вас и вашето дете (хубаво е бащата да е там) и също присъствие на класната и на проблемните деца с техните родители. Ако могат да уредят присъствие на психолога и ресурсен учител ще е чудесно. След като се съберат всички тия хора и всички деца пред тях обяснят за какво иде реч ще се разбере кой лъже, кой мами и кой бие. Хубаво е децата едно по едно да обясняват без да ги прекъсва възрастен ( с изключение на психолога). За по-голяма тежест на края на срещата след като разбойниците обещаят, че няма да я закачат обяснете най-мило на другите родители, че сте извадили медицинско на малката принцеса и ако тормозът продължи няма да се поколебаете да отидете в ДПС и Закрила на детето.
ПП: Моят син е малък, но племенникът ми е 2ри клас, а майка му е много залюпена, че аз ходя да се разправям с всички.
Успех!
Само да вметна ,че да психолог може да се намеси,НО ресурсен учител няма място в този казус.
 Ресурсните учители подпомагат в обучението по математика, български език или други дисциплини/според нуждите на детето взависимост от увреждането му/децата със специални образователни потребности: зрително увредени, слухово затруднени, с двигателни увреждания-ДЦП, с умствена обремененост, с обучителни затруднение, с множество увреждания.Учителят в класа или по учебния предмет преподава материала по дисциплината си, а ресурсния учител подпомага детето да възприеме материала като му го поднася в достъпен олекотен вариант.Ресурсният учител провежда всекидневни срещи с учителите и заедно определят метода на работа с детето.
По скоро във въпросното училище трябва да има(и не само там) ,социален педагок,който да се заеме със случая ,това е в тяхната компетенция.
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 21:15:28 от Strawberry shortcake » Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 10, 2010, 21:30:57 »
Раздели ТемаНагоре

ПРОСТО РЕШИХ ДА Я ПРЕМЕСТЯ СЛЕД ПЪРВИЯ СРОК В ДРУГО УЧИЛИЩЕ НЕЗНАМ И ТАМ НИКОЙ УЧИТЕЛ НЕ ПОЗНАВАМ ДАНО ДА УЦЕЛИМ ЩЕ ПОРАЗПИТАМ ТУК ТАМ ЗА ОТЗИВИ И АКО НЯКОИ ЗНАЕ СЛОЖНА ЛИ ЕПРОЦЕДУРАТА ПО ПРЕМЕСТВАНЕ ДА ПИШЕ
БЛАГОДАРЯ ВИ
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Декември 10, 2010, 21:40:00 »
Раздели ТемаНагоре

Така допълнително ще я стресираш без да имаш гаранция от това че там няма малки разбойници. И по-лошото е че малката може да остане с впечатление, че тя е виновна за създалата се ситуация
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 10, 2010, 21:50:14 »
Раздели ТемаНагоре

ПРОСТО РЕШИХ ДА Я ПРЕМЕСТЯ СЛЕД ПЪРВИЯ СРОК В ДРУГО УЧИЛИЩЕ НЕЗНАМ И ТАМ НИКОЙ УЧИТЕЛ НЕ ПОЗНАВАМ ДАНО ДА УЦЕЛИМ ЩЕ ПОРАЗПИТАМ ТУК ТАМ ЗА ОТЗИВИ И АКО НЯКОИ ЗНАЕ СЛОЖНА ЛИ ЕПРОЦЕДУРАТА ПО ПРЕМЕСТВАНЕ ДА ПИШЕ
БЛАГОДАРЯ ВИ

Местейки я в друго училище бягаш от проблема,ами ако и в др.училище не дай си боже се случи нещо подобно и това училище ли ще смените.Лично мое мнение,търси си правата и тези на детето,не са неразрешими.Оставяйки нещата така,тия които са виновни,какво ще си кажат на нас ние позволено всичко,никой не може нищо да ни направи.Да не говорим за вашето дете,какви комплекси си създава за цял живот.
Най голямата грешка,ще е да спрете да си търсите правата.Пак казвам лично мое мнение,никой не ангажирам с него.

И все пак бихте ли казали в кой град се случва това,кое е училището?
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Декември 10, 2010, 21:52:34 »
Раздели ТемаНагоре

ПРОСТО РЕШИХ ДА Я ПРЕМЕСТЯ СЛЕД ПЪРВИЯ СРОК В ДРУГО УЧИЛИЩЕ НЕЗНАМ И ТАМ НИКОЙ УЧИТЕЛ НЕ ПОЗНАВАМ ДАНО ДА УЦЕЛИМ ЩЕ ПОРАЗПИТАМ ТУК ТАМ ЗА ОТЗИВИ И АКО НЯКОИ ЗНАЕ СЛОЖНА ЛИ ЕПРОЦЕДУРАТА ПО ПРЕМЕСТВАНЕ ДА ПИШЕ
БЛАГОДАРЯ ВИ
denismami извинявай, но вечно ли ще бягате от проблемите ? ОК ще я преместиш в друго училище, но каква е гаранцията, че там ще е по-добре. Че няма да има тормозители. И ако във второто училище не станат нещата, какво следва ? Всеки срок в различно училище Huh?
Според мен нещата трябва да бъдат сведени до следното : виновниците да се чудят къде да учат, а не жертвите.

Ей така става като пишем едновременно с Ягодовият сладкиш
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 22:05:06 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 10, 2010, 23:27:30 »
Раздели ТемаНагоре

ПРОСТО РЕШИХ ДА Я ПРЕМЕСТЯ СЛЕД ПЪРВИЯ СРОК В ДРУГО УЧИЛИЩЕ НЕЗНАМ И ТАМ НИКОЙ УЧИТЕЛ НЕ ПОЗНАВАМ ДАНО ДА УЦЕЛИМ ЩЕ ПОРАЗПИТАМ ТУК ТАМ ЗА ОТЗИВИ И АКО НЯКОИ ЗНАЕ СЛОЖНА ЛИ ЕПРОЦЕДУРАТА ПО ПРЕМЕСТВАНЕ ДА ПИШЕ
БЛАГОДАРЯ ВИ

Местейки я в друго училище бягаш от проблема,ами ако и в др.училище не дай си боже се случи нещо подобно и това училище ли ще смените.Лично мое мнение,търси си правата и тези на детето,не са неразрешими.Оставяйки нещата така,тия които са виновни,какво ще си кажат на нас ние позволено всичко,никой не може нищо да ни направи.Да не говорим за вашето дете,какви комплекси си създава за цял живот.
Най голямата грешка,ще е да спрете да си търсите правата.Пак казвам лично мое мнение,никой не ангажирам с него.

И все пак бихте ли казали в кой град се случва това,кое е училището?


И на мен ми е интересено, това примиряване , пък не споделяш всичко.......
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 23:32:32 от rivalka » Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 11, 2010, 07:18:32 »
Раздели ТемаНагоре

ДА ВИ КАЖА ЧЕСНО САМАТА МАГИ НЕ ХАРЕСВА ПОДХОДА НА КЛАСНАТА СИ А ПОБОЙНИЦИТЕ СА КАТО БОНУС НЕ ПР ЩЕ СЕ КРОТНАТ АКО ПЪК НЕ ЩЕ ХОДЯ ПРИ ДИРЕКТОРА И КАКТО КАЗАХТЕ ТУК РАЗГОВОР С БАЩАТА И ЗАПЛАХИ СЪС СОЦИАЛНИТЕ И Т Н НО МЕН ОТ САМОТО НАЧАЛО МЕ ПРИТЕСНЯВАШЕ КЛАСНАТА И ТОВА НАКЛАНЯ ВЕЗНИТЕ НЕ МИ Е КРАЙНО РЕШЕНИЕТО НО ЩОМ ТАЗИ ДИПЛОМИРАНА ВИШИСТКА МИ КРЕЩИ С ТОН ЕДВАЛИ НЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ СЕ МЕСИ ЗА НЕЯ ТОВА Е ПРАВИЛНИЯ НАЧИН С СРОГА ПРЪЧКА ОБРАЗНО КАЗАНО ДА ГИ НАКАРА ДА НАУЧАТ ВСИЧКО -СЯКАШ Е НА СЪСТЕЗАНИЕ ДА Е ПЪРВА ОТ КОЛЕЖКИТЕ СИ ИДНА ГРЕШКА ПО МАТЕМАТИКА 5 -МН ДОБРЕ А НЕ МОЖЕ ЛИ ОТЛИЧНО И С ДУМИ КЪМ ДЕТЕТО ДА КАЖЕ ЕТО ТУК ИМАШ 1 ГРЕШКА МН СА НЕЩАТА ПРОСТО НЕ ИСКАМ ДА ПРОДЪЛЖА
ДРУГИТЕ КЛАСНИ ИМАТ ТАБЛО С НАГРАДИ -ЦВЕТЯ СЛЪНЦА И КОГАТО НЯКОЙ ПРОЯВИ СТАРАНИЕ ГО ПОУЩРЯВАТ ГОВОРЯ ЗА СОМОТО НАЧАЛО 1 2 МЕСЕЦ НЯМАМ В ПРЕДВИД ДА ГИ ГАЛЬОСВА ЦЯЛ СРОКВЕДНЪЖ СИ Е ПОЗВОЛИЛА ДА ГИ ПЕРНЕ С УЧЕБНИКА ЗАЩОТО ГОВОРЕЛИ ПАК В НАЧАЛОТО - ТЕ СЪВСЕМ НЕ СА СВИКНАЛИ ДА КРОТУВАТ НЕ ЧЕ ГИ ОПРАВДАВА НО
В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ СЕ СРЕШНА С БАЩАТА НА ДЕТЕТО И 2ТЕ КЛАСНИ НО КАКТО ПО РАНО ПИСАХ ТОЗИ БАЩА НЕ ДАВА ПРИЗНАЦИ НА ПРИТЕСНЕНИЕ ЧЕ СИНЪТ МУ Е ЩУР
И ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЯМА ДА Я СЛОЖА ОТ ТРЪН ТА НА ГЛОГ ЩЕ ПРОУЧА ВСИЧКИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И АКО ИМА ИЗБОР ТОГАВА НЕ СЪМ ЛУДА ЩЕ ПОПИТАМ И НЕЯ ТОВА НЕ Е САМО МОЕ РЕШЕНИЕ АКО ТЯ САМАТА КАЖЕ ЧЕ ИСКА ЩЕ ПРЕМЕРЯ 100 ПЪТИ ПРЕДИ ДА ОТРЕЖА
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 07:22:10 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 11, 2010, 07:25:09 »
Раздели ТемаНагоре

ДРУГО КОЕТО СЕГА СЕ СЕЩАМ ОТ ВЧЕРАШНИЯ РАЗГОВОР С КЛАСНАТА -ВИЕ ВЯРВАТЕ НА ДУМИТЕ НА ДЪЩЕРЯ СИ ТАКА ЛИАМИ АКО ЛЪЖЕ СИГУРНИ ЛИ СТЕ ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ КОИ СА ТЕЗИ ДЕЦА КОИТО СА Я ОБИЖДАЛИИ Т Н
БЯХ ТОЛКОВА ПОТРЕСЕНА ЧЕ НЯКОИ ДУМИ ДНЕС МИ ИЗПЛУВАТ
ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТОНА
ТЯ ТАКА ГОВОРИ ОТНАЧАЛО С НАС ДЪЛБОКО
А ЗА ТОВА КОЕ Е УЧИЛИЩЕТО ТУК НЯМА ДА ГО СПОМЕНА НЕ СЕ СЪРДЕТЕ
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 07:28:53 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 11, 2010, 08:37:06 »
Раздели ТемаНагоре

ДРУГО КОЕТО СЕГА СЕ СЕЩАМ ОТ ВЧЕРАШНИЯ РАЗГОВОР С КЛАСНАТА -ВИЕ ВЯРВАТЕ НА ДУМИТЕ НА ДЪЩЕРЯ СИ ТАКА ЛИАМИ АКО ЛЪЖЕ СИГУРНИ ЛИ СТЕ ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ КОИ СА ТЕЗИ ДЕЦА КОИТО СА Я ОБИЖДАЛИИ Т Н
БЯХ ТОЛКОВА ПОТРЕСЕНА ЧЕ НЯКОИ ДУМИ ДНЕС МИ ИЗПЛУВАТ
ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ТОНА
ТЯ ТАКА ГОВОРИ ОТНАЧАЛО С НАС ДЪЛБОКО
А ЗА ТОВА КОЕ Е УЧИЛИЩЕТО ТУК НЯМА ДА ГО СПОМЕНА НЕ СЕ СЪРДЕТЕ
                         Защо не я поставиш на място което заслужава тази госпожа ? Според мен си много търпелива ! Не си мести детето в друго училище това не е решение на проблема !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 11, 2010, 09:21:54 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 11, 2010, 09:38:04 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
Аз съм съгласна с това мнение на 100%
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Декември 11, 2010, 09:43:21 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
Аз съм съгласна с това мнение на 100%
Благодаря!И сега се сещам нещо..."На чужд гръб,и 100 тояги са малко!".
Соня си знае най-добре,и ако реши да премести детето,значи така е най-добре за тях.От нашия първи клас,миналата година,сега ги няма 2 деца,случва се и не е признак на безпомощност или безпринципност.Просто е вариант.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: