{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тормоз в училище -помогнете мами  (Прочетена 30928 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 09, 2010, 17:48:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
На кратко от няколко дни дъщеря ми която е 1ви клас се прибира почти разплакана от поредния тормоз от момчетата от нейния и съседния клас  Shocked
Казва че я блъскат удрят решавали кой да я удари заобграждали я и един я удрял
В ПЪЛНА ПАНИКА СЪМ  Shocked
КЪМ КОГО ОСВЕН КЛАСНА И ДИРЕКТОР ДА СЕ ОБЪРНА
Моля ви помогнете със съвет мисля че няма да спрът просто липсва възпитанието на родителя- най -малко че момичетата не са боксова круша

не съм на  себе си как  да я защитя има ли закон който да пази от такива деца разговор и с родителете ще поискам но щом се стига до тук едвали те слушат родителите си
НАДЯВАМ СЕ ДА НАМЕРЯ ОТГОВОРА
утре сутринта ще пробвам всякакъв вид разговори ... Sad
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 18:02:46 »
Раздели ТемаНагоре

А класния ръководител не взема ли отношение по въпроса ??
И след като детето е в 1 клас предполагам го прибирате от училище и директно може да говорите с родителите на въпросните ученици Roll Eyes
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Декември 09, 2010, 18:08:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като потърпевша с такъв случай,ще дам съвет...разговор и молба към учителката да вземе отношение по въпроса,ако това не става,изчакваш родителите на детето и разговор,ако не става и с разговор...скандал!Ама насред двора да ги хване срам от другите родители по двора!При мен беше успешно Cheesy
Дъщеря ми вече няма оплаквания и я прибирам щастлива (weather10)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
alex_t123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 09, 2010, 18:09:38 »
Раздели ТемаНагоре

Провежда се разговор със кластният ръководител, педагогически , ако има такъв в училището и в крайна сметка Вие вземате крайниото решение -  как да постъпите.
Активен

1. Не приемам размяна.
2. Изпращам МПП..
3. Предимство на купуващите повече от едно нещо.
4. Предпочитам банков превод
  BG30 PIRB 8062 4603 3840 17  -   PIRAEUS BANK
5. Пращам на първият дал адрес на лични
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 09, 2010, 18:10:19 »
Раздели ТемаНагоре

първо говори с класния-как така допуска дете от 1-ви клас така да бъде малтретирано
да привика родителите, да говори и с тия момченцане може деца на такава възраст все още да не слушат родителите си
следващата инстанция е директорът и педагогическия съвет на училището, регионалния инспекторат към МОН, пък и ако щеш и отделът за закрила на детето към съответния район
ако имаш други въпроси, питай
и ни дръж в течение
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 09, 2010, 18:16:52 »
Раздели ТемаНагоре

сС класната не съм разговаряла понеже сутрин не я виждам или поне последните 3 дена те се въртят на А клас Б ..... А ПО СЕРИОЗНИТЕ ЗАПЛАХИ СА ОТ ВЧЕРА И ДНЕС ПРЕДИ ИМАШЕ ПРОБЛЕМИ КАТО СА Я БЛЪСНАЛИ В ЛОКВА И БЕШЕ ЦЯЛАТА МОКРА ДРЕБНИ ПОБУТВАНИЯ АЗ ПОНЕ ТАКА СИ МИСЛЕХ -КАЗВАХ СИ ДА НЕ ПРАВЯ ОТ МУХАТА СЛОН но......
а аз я взимам 5 без 5 или без 10 тогава тези са си заминалиа и не очоквах че ще има продължение
също не е само тя тормозена дъщеря ми казва че избирали по слабите момичета и тях тормозели
а за родителите трябва да ги дебна от 4 до 5 с бебе съм но ако трябва и баща и ще намеся макар че трлудно излиза от работа но за нея .. (evil3)
скандал че ще има ще има накрая мисля че ще го отнесе шамара някой и от жетва ще станем нападатели
 но да се надявам че има ред или правила наказващи тези ученици
Представяте ли си какви побоиници ще станат и те деца един ден ще имат Shocked
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 09, 2010, 18:21:01 »
Раздели ТемаНагоре

Също самата ми 7г щерка каза -МАМО ГОСПОЖИТЕ СТОЯТ НА ЕДНА ПЕЙКА И ВЪОБЩЕ НЕ НИ ГЛЕДАТ
А  наказанието от г-жата по занималня понеже следобяд е станало - ДА ПИШЕЕЕ Shocked ПОВЕЧЕ наказание писане  за побойника

НЯМА ЩЕ ПОВИКАМ РОДИТЕЛИТЕ ТИ ИЛИ ДА КАЖАТ НА ДИРЕКТОРА .
КАКВО ДА ОЧАКВАМ....
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 09, 2010, 18:28:52 »
Раздели ТемаНагоре

БЛАГОДАРЯ ТИ GALIA2007
ДОРИ НЕ ЗНАЯ КАКВО ДА ПИТАМ ТЕ ВЪОБЩЕ НЕ СА РЕАГИРАЛИ-УЧИТЕЛИТЕ
и като са видяли че им се разминава всеки следващ ден е по зле
вчера са я гонили блъснали и беше с навехнато коляно и ожулена ръка
сутринта пак я нямаше г-жата и и казах като дойде да я информира
направила го е и УЧИТЕЛКАТА-КЛАСНА
КАЗАЛА АЗ ЩЕ ГИ НАКАЖА -1ЧАС ПРАВИ.....
НЕ МИ СЕ Е ОБАДИЛА НИЩО
Сутрин винаги бързам понеже тати гледа бебето и ме чака за да тръгне за работа и тази сутрин просто нямах време но наистина не предполагах че ще има продължение също очаквах че класната ще потуши страстите но.....
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 18:33:34 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 09, 2010, 18:54:15 »
Раздели ТемаНагоре

Соня,при нас положението е толкова тежко,че вече влизам в час на открит урок,за да виждам какво става.Не ми се обяснява тук,НО има училищен психолог,нека се обърнат и към него.Едва ли ще има някаква реакция, не вярвам.Децата НИ вече са толкова обръгнали,че нищо не ги впечятлява.Те са жертва на домашен тормоз и това повлиява завинаги на психиката им.
Има родители-изроди,които не обръщат никакво внимание, и буквално ще те размажат физически и психически, в опит да защитят чедата си.
Изправете се,СЪС СЪПРУТА СИ,срещу тях,за да се распектират и от мъжко присъствие и дано се стреснат.Заплаши родителите с всичко,което ти дойде наум.НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ПЛАША,но ако вие не помогнете на детето си,не знам до къде може да се стигне.И не разчитай много на институциите,за тях всичко е за момента и докато отмине,проформа.Но въпреки това,трябва да минеш през нях,за да не ви обвинат в саморазправа.
Пиши на ЛС,ако искаш.
Аз утре съм родителски контрол в училище...ПАК...Късмет е в този случай,че съм безработна,децата ми са здрави и имам време да посветя на баткото.
УСПЕХ!!!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 09, 2010, 19:13:58 »
Раздели ТемаНагоре

ДА ПРАВА СИ
Тъкмо говорих с учителката по занималня понеже днес е било последно
Тя ме убеди че утре ще има наказани ще се говори с родители класни и....да видим и че повече нямало да има такива случки - в което се съмнявам тези проблеми са от самото начало бяха я блъснали по стълбите но подир нея и друго дете което се оказа с пукната глава Shocked можеше да е и моята и жалко и за другото дете
ПИТАМ АЗ ЗАЩО ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯ ПО НИКОЕ ВРЕМЕ ДА ОБЯСНЯВАМ 20 МИНУТИ КАКВО И КАК ЧЕ ДА СЕ СТРЕСНЕ НЯКОЙ
като казах че и до инспектората ако трябва ще стигна и се стресна г-жата
а също казах на баща и да дойде за респект и той както теб се съмнява че ще има наказани
само факта че го допускат това е показен
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 09, 2010, 20:08:12 »
Раздели ТемаНагоре

Това е посевместно и учителите не могат да го спрат по никакъв начин.Само ще спомена ,че майка ми е учител с 30 г. стаж и е отчаяна от ставащото.
Дано при вас нещата се оправят.Надявам се и стискам палци.
Дръж ни в течение!
Сега ще ти пиша на ЛС за друго!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 09, 2010, 20:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

 обърни се към педагогическият съветник в уч-щето - неговата дейност е да разговаря с кл. ръководител и родителите по такива въпроси Smiley
Активен
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 09, 2010, 20:41:21 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви много за подкрепата на всички утре ще пиша как се развиват нещата  Roll Eyes
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 09, 2010, 20:59:15 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като училищата имат делегиран бюджет,зависят от броя ученици.Предупреди училищното ръководство,че ако не успеят да овладеят положението ще преместиш детето си в друго училище и ще направиш всичко възможно да научат повече родители за неумението им да се грижат за децата.Може да има ефект.То детенцето добре,че си е казало,че има деца,които се страхуват да разказват за проблемите си в училище,което е ужасно.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 09, 2010, 21:06:34 »
Раздели ТемаНагоре

 (rude2)
  ДА ТЯ САМАТА ВИНАГИ ЧАКА ДА СЕ ПРИБЕРЕМ И ЧАК ТОГАВА МИ КАЗВА И ТО С ПОЛУВИН УСТА КАТО ЧЕЛИ СЕ СТРАХУВА ДА НЯМА ПОСЛЕДИЦИ ЗА НЕЯ ПО ЛОШИ С ТРИСТА ЗОРА Я НАУЧИХ  КАКВОТО И ДА Е ДА МИ КАЗВА ЧЕ САМО ТАКА МОГА ДА И ПОМОГНА
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!


Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: