{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тормоз в училище -помогнете мами  (Прочетена 30955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 09, 2010, 21:37:05 »
Раздели ТемаНагоре

denismami  доста съвети са ти дали момичетата преди мен,на мен ми остава само да те подкрепя макар и виртуално,толкова ми стана гадно,представям си на теб и на момиченцити ти  какво ви е.Дано бързо се реши проблема с тези побойници,стискам палци.Определено трябва на по високи инстанции от "класни" да се оплачеш,за да има ефект.
Активен
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 10, 2010, 09:20:27 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ на всички много ми помогнаха вашите съвети най вече разговора с АНГЕЛЧЕТО благодаря ти
Сутринта се видях с двете учителки разговаряхме и с самото дете но за жшалост не и с родителите му просто го бяха пуснали от оградата и за една бройка го изтървахме но в понеделник ще го извикат  на род среща ще пиша довечера как е минало днес
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Декември 10, 2010, 09:22:44 »
Раздели ТемаНагоре

чакам развитие по темата,знам как се чувства мамчето,била съм на нейно място,а може и пак да съм на нейно...мила,пробвай разговор с директорката,да привика родителите на въпросните деца,всеки си обича детето и не е приятно да бъде бито или да бие други Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #18 -: Декември 10, 2010, 09:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

да де аз докат напиша вече имало развитие Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 10, 2010, 09:31:52 »
Раздели ТемаНагоре

Боже, чета и ми настръхват косите Huh? какво стана в този живот, каква е тази агресия в малките деца, направо се чудя и се мая.Миличка, да знаеш,че съм с теб и те подкрепям и се надявам да постигнете полоцителен резултата и дъщеря ти да ходи спокойно и с вдигната глава на училище.Успех Kiss
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 10, 2010, 09:46:45 »
Раздели ТемаНагоре

Проблемите са много те се подиграват за всичко обиждали са я -някой и казва че това яке не е хубаво или друга дреха и тя вече не иска да ги облича взимат и закуските може и парите
а това ме подсеща че в лафката в училището лелката пък беше решила да забогатее от 1 волаците
Питала ги ти можеш ли да смяташ и те наивните ами не
и хоп питам я Маги къде са ти парите
АМИ КУПИХ СИ СУЛЕТИ -2ЛВ ЗА СУЛЕТИ Shocked
ТАКА БЕШЕ 2 3 СЕДМИЦИ И НАКРАЯ НЕ ИЗДЪРЖАХ ОТИДОХ ПРИ ТАЗИ ЖЕНА СЛЕД ПОРЕДНИЯ ОБИР
Започнах най - възпитано а тя като се нахвърли
ООООООО ТЯ ВАШАТА ДЪЩЕРЯ Е ЕМБЛЕМАТИЧНА ЛИЧНОСТ ПО 4 5 ПЪТИ ИДВА ДА СИ КУПУВА  Shocked Shocked Shocked
ЕЕЕЕЕкакво от това тя е цял ден там нормално е а и нали целта е да се продаде стоката не виждам проблем и как така от 4 1ви класа и още незнам колко от по големите запомни точно моята колко пари е дала за 1 ни сулети-2лв и колко уж си и върнала..
просто я помни защото всеки ден крадеш от нея -защо я е питало ти можеш ли да смяташ няма косови билижки АНАРХИЯ КРАДЕ ОТ МАЛКИТЕ..
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #21 -: Декември 10, 2010, 09:52:35 »
Раздели ТемаНагоре

мила,спри и парите за лавката,аз така направих и всеки ден аз и купувам тези неща които обича и би ги купила от там и и ги слагам в раницата Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 10, 2010, 09:57:28 »
Раздели ТемаНагоре

Да направих го давам и само за вода- 0.60ст
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #23 -: Декември 10, 2010, 10:00:03 »
Раздели ТемаНагоре

Да направих го давам и само за вода- 0.60ст
и за това не и давам,купила съм специално шише за вода и в къщи сипвам минерална от тубата Cheesy,единственото за което и давам са 1.50 лв. за стола за обяд
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 10, 2010, 10:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

До сега само четох и рекох и аз да драсна два реда-мале какво ме чака от догодина УЖАС.Моито дете голямото е момче,но съм сигурна,че и по отракано момиче ще го тормози.Много е сгънат горкия и сега в градината има пререкания с някой деца и то какви- В предучилищна е.Понеже е активен и му се отдава почти всичко 2-3  
момчета явно ги дразни това нещо и постоянно дебнат госпожите и го удрят кадето им падне идвал си е със скъсана блуза и т.н.Питам казваш ли на госпожите "ДА" и какво им правят ами наказват ги и после"ами като ги освободят или на другия ден почват пак на ново".Имат 2 деца в групата с инвалидни колички,които присъстват само на занятията(уроците) с родителите си и са ги сложили до сина ми да им помага.Тези 2-3 деца явно се дразнят и постоянно му е надраскана де тетрадка де учебник и щом си дойде винаги плаче.Колко пъти ходих питах и отговора беше "ние взимаме отношение-СПОКОЙНО",той може и да преувеличава пред Вас".Та мамата пуснала тази тема напълно я разбирам и съм на мнение,че трябва да се срешне с госпожите,педагога,директора и родителите.Успех мила и ще следя развитието на темата.
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #25 -: Декември 10, 2010, 10:17:30 »
Раздели ТемаНагоре

абе едно време не сме били такива ученици,все е имало закачки ама като скръцнеше другарката и я гледахме в очите,сега ако госпожата скръцне,маминото детенце се жалва на мама и тате и те реагират като че е спукано от бой,те точно от такива родители и деца страдат нашите,аз съм казала на нашата госпожа да наказва на ред,какво е т'ва разюздано учение,тя чете урока,едно си чопли носа и блее през прозореца,друго си цъка на телефона,трето обикаля по стаята и закача другите....леле не ставам за учител аз,ще ме съдят после Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 10, 2010, 10:22:00 »
Раздели ТемаНагоре

абе едно време не сме били такива ученици,все е имало закачки ама като скръцнеше другарката и я гледахме в очите,сега ако госпожата скръцне,маминото детенце се жалва на мама и тате и те реагират като че е спукано от бой,те точно от такива родители и деца страдат нашите,аз съм казала на нашата госпожа да наказва на ред,какво е т'ва разюздано учение,тя чете урока,едно си чопли носа и блее през прозореца,друго си цъка на телефона,трето обикаля по стаята и закача другите....леле не ставам за учител аз,ще ме съдят после Cheesy
много си права и аз съм на същото мнение аз също не ставам за учител.Когато си е бил виновен са го наказвали и него и сега се сещам за един случай от миналата седмица.Тези 2-3 момчета които описах по-горе бяха ритнали едно момиченце в устата,защото баща и бил полицаи...............в следствие на това детето е със спукани усни(горна и долна) и счупено зъбче(не цяло ,а само парче).Коментара е ..............
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #27 -: Декември 10, 2010, 10:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

абе едно време не сме били такива ученици,все е имало закачки ама като скръцнеше другарката и я гледахме в очите,сега ако госпожата скръцне,маминото детенце се жалва на мама и тате и те реагират като че е спукано от бой,те точно от такива родители и деца страдат нашите,аз съм казала на нашата госпожа да наказва на ред,какво е т'ва разюздано учение,тя чете урока,едно си чопли носа и блее през прозореца,друго си цъка на телефона,трето обикаля по стаята и закача другите....леле не ставам за учител аз,ще ме съдят после Cheesy
много си права и аз съм на същото мнение аз също не ставам за учител.Когато си е бил виновен са го наказвали и него и сега се сещам за един случай от миналата седмица.Тези 2-3 момчета които описах по-горе бяха ритнали едно момиченце в устата,защото баща и бил полицаи...............в следствие на това детето е със спукани усни(горна и долна) и счупено зъбче(не цяло ,а само парче).Коментара е ..............
ще ги избия Cheesy,ако ще после да си местя детето от там
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 10, 2010, 10:32:26 »
Раздели ТемаНагоре

винаги е имало "проблемни" деца, който ще намерят с кого да се заядат, напр. дъщеря ми я "закачаха", че е със скоби , след разговор с нея -да "утрепе" глупаците с усмивка се спря, след това я погнаха за очилата, но и там удариха на камък, защото и казвахме с баща и, че е много красива с тях и да не обръща внимание, но това да ти блъскат детето в локва си е чиста агресия, трябва да се говори с родителите на тези деца , разбира се с културен тон и ако не си вземат поука има и ДПС(дет. пед. стая) с която е свързан педагогическият съветник в уч- щето
Активен
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 10, 2010, 11:10:18 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами аз се отказвам да се боря токущо ми се обади класната и едва ли не не каза в прав текст че аз съм виновна че дъщеря ми си измисля как така аз без доказателства съм обвинявала кои били точно децата по имена -ами те са от др клас и моята не ги знае  Shocked защо аз акъл съм давала как да ги гледат Shockedзащо съм нападнала колежкат и как била притеснена .. Shocked
знаела ли съм какви главоболия съм създала днес цал ден се занимавали с моята дъщеряТЕ Я РАЗПИТВАЛИ И НЕЙНАТА ВЕРСИЯ БИЛА ДРУГА
вярвам че се е притеснила и е казала нещо по различно
но къде остана проблема с поведението на детето
НЯМАМ ДУМИ ТЯ МИ СЕ КАРА НА МЕН ИМИ ВИКА КАК СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА БОЖЕЕЕЕЕЗНАЧИ ДА МЪЛЧИМ
КАКВИ МИ БИЛИ ОБВИНЕНИЯТА КЪМ ДЕЦАТА КОИ СА Я ОБИЖДАЛИ КОИ КОИ АМИ НЕСЪМ БИЛА ТАМ КАК ДА КАЖА А МАГИ ЯВНО СЕ Е ПРИТЕСНИЛА
Впонеделник сме щели да говоршим и в бъдеще ако не съм била конкректна да не обвинява м
какво по конкретно казах името на момчето което я е ударило и на др 2 от класа и които са я обиждали
СЕГА АЗ СЪМ ВИНОВНАИ ДЪЩЕРЯ МИ ЧЕ СМЕ И СЪЗДАЛИ ГЛАВОБОЛИЯ
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: