{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тормоз в училище -помогнете мами  (Прочетена 30947 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 11, 2010, 09:44:59 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
Аз съм съгласна с това мнение на 100%
Благодаря!И сега се сещам нещо..."На чужд гръб,и 100 тояги са малко!".
Соня си знае най-добре,и ако реши да премести детето,значи така е най-добре за тях.От нашия първи клас,миналата година,сега ги няма 2 деца,случва се и не е признак на безпомощност или безпринципност.Просто е вариант.
Да аз също бих постъпила така,ако виждам,че от госпожата нищо не става(извинявам се за израза) ама според мен е така.
Активен

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 11, 2010, 09:52:43 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!

След,като майката е пуснала темата е търсила тези съвети.Никой не и ги налага,всеки си изказва мнението,опитвайки се да я насочи в правилната посока.Разбира се че всяко решение,зависи от обстоятелствата,сама казвате че за всичко си има начин.Е тогава защо трябва да се отказва.Ей заради такива изказвания и мисли ,че госпожата може да е злопаметна и ще постави детето на мястото,ще ги има тези издевателства над децата,примирявайки се с недупостимото.А защо семейството да не постави нея на мястото и,да се озъзнае малко какво е на първо място да си учител-педагок.Това трябва да ти е призвание,а не просто професия!Просто ме е срам в момента ,че съм педагок по образование и може да има такива ,,колежки''.
И недоумявам все още защо майката не сподели,поне от кой град е ,разбирам я ,ако не иска да каже точно училището,но нека все пак знаем къде се случва това.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Декември 11, 2010, 09:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

ТОВА С МЕСТЕНЕТО Е КРАЙНИЯ ВАРИАНТ 
ПРОСТО НЕ РАЗБРАХ ОТНОШЕНИЕТО НА Г-ЖАТА -били цял ден правили разследване кои били децата които са я обидили защо съм хвърлила в проблеми всички ако не сме знаели кои са да не сме обвинявали
през цялото време използва думата обвинявам
а аз не съм обвинила никои а просто казах моля децата които и да са да им се каже общо за целия клас че това и това не е правилно което пък изтълкува като ДАВАНЕ НА АКЪЛ КАК СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА АЗ ДА И ДАВАМ АКЪЛ СЯКАШ ТЕ НЕ ЗНАЕЛИ КАКВО ДА ИМ КАЖАТ
проблема е че първо те не са от нейния клас  второ тя не ми казва веднага което е проблем ами след ден два и като са я накарали да ги покаже предполагам не е успяла
знаете как децата в междучасието бягат и се дразнят и убиждат и тя гледа да избяга и едвали и идва на ум да ги помни визуално
аз и казах когато някои те убижда запомни го за да се намеся адекватно
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 11, 2010, 10:16:18 »
Раздели ТемаНагоре

ТОВА С МЕСТЕНЕТО Е КРАЙНИЯ ВАРИАНТ 
ПРОСТО НЕ РАЗБРАХ ОТНОШЕНИЕТО НА Г-ЖАТА -били цял ден правили разследване кои били децата които са я обидили защо съм хвърлила в проблеми всички ако не сме знаели кои са да не сме обвинявали
през цялото време използва думата обвинявам
а аз не съм обвинила никои а просто казах моля децата които и да са да им се каже общо за целия клас че това и това не е правилно което пък изтълкува като ДАВАНЕ НА АКЪЛ КАК СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА АЗ ДА И ДАВАМ АКЪЛ СЯКАШ ТЕ НЕ ЗНАЕЛИ КАКВО ДА ИМ КАЖАТ
проблема е че първо те не са от нейния клас  второ тя не ми казва веднага което е проблем ами след ден два и като са я накарали да ги покаже предполагам не е успяла
знаете как децата в междучасието бягат и се дразнят и убиждат и тя гледа да избяга и едвали и идва на ум да ги помни визуално
аз и казах когато някои те убижда запомни го за да се намеся адекватно
нека запомни кои са децата, защото може да са различни, подтиквани от други и тогава да реагираш и както казах направо при пед. съветник
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 11, 2010, 11:32:16 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
                      Аз не давам съвет а изразявам мнение !!! Ако госпожата е злопаметна  и реагира така - значи няма място в училище за нея !!! И особено в тази безработица - има толкова млади и кадърни учители така че няма как да постави Маги на място в следващите 4 години  ! От прочетеното до тук   за мен това не е педагог и майката е тази която преценя кое е най добрия вариант за детето !!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 11, 2010, 11:45:13 »
Раздели ТемаНагоре

Дори и да се наложи преместване, аз лично не бих пропуснала разговор с директорката и организирана от нея, среща с родителите на децата.
Имали сме подобен случай, но детето беше едно, а потърпевшите деца -много. Преместиха него и освободиха госпожата от работа. Писахме писмо до Инспектората, с копие до директорката. Още, преди да се намеси Инспектората, директорката свърши работа.

Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 11, 2010, 11:55:02 »
Раздели ТемаНагоре

Дори и да се наложи преместване, аз лично не бих пропуснала разговор с директорката и организирана от нея, среща с родителите на децата.
Имали сме подобен случай, но детето беше едно, а потърпевшите деца -много. Преместиха него и освободиха госпожата от работа. Писахме писмо до Инспектората, с копие до директорката. Още, преди да се намеси Инспектората, директорката свърши работа.


                           Ето това имах в предвид - не трябва да се мълчи !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Декември 11, 2010, 12:58:25 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
                      Аз не давам съвет а изразявам мнение !!! Ако госпожата е злопаметна  и реагира така - значи няма място в училище за нея !!! И особено в тази безработица - има толкова млади и кадърни учители така че няма как да постави Маги на място в следващите 4 години  ! От прочетеното до тук   за мен това не е педагог и майката е тази която преценя кое е най добрия вариант за детето !!
На много хора мястото не им е там,където са.А учител може така да ти вгорчи живота,че...явно не си патила.Огледай се и се ослушай колко неправди стават,поради такива причини.
И на лекар не му е там мястото,ама си стои.И на учител,и на шофьор,и на счетоводител и т.н.,ама си стои.
И не всеки родител има възможност да реагира подобаващо!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Декември 11, 2010, 13:16:42 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
                      Аз не давам съвет а изразявам мнение !!! Ако госпожата е злопаметна  и реагира така - значи няма място в училище за нея !!! И особено в тази безработица - има толкова млади и кадърни учители така че няма как да постави Маги на място в следващите 4 години  ! От прочетеното до тук   за мен това не е педагог и майката е тази която преценя кое е най добрия вариант за детето !!
На много хора мястото не им е там,където са.А учител може така да ти вгорчи живота,че...явно не си патила.Огледай се и се ослушай колко неправди стават,поради такива причини.
И на лекар не му е там мястото,ама си стои.И на учител,и на шофьор,и на счетоводител и т.н.,ама си стои.
И не всеки родител има възможност да реагира подобаващо!
                      Според теб трябва да се мълчи - то от мълчание държавата  е в такова положение ! Преместване в друго училище не оправя нещата - защото и там може да има такива  деца ! Защо да не може всеки родител да реагира подобаващо?   Аз съм чужденка и имам поглед на нещата как харата се примиряват - склонни са на компромиси на мълчание но се питам защо?Huh?Huh?  Това е дете - то неможе да разбере че неадекватната  реакция на учителката  е довела до преместване в друго училище !!!!  А колкото до това дали съм си патила - не съм давала възможност дори да си помислят за това ! Но дари и да ми се случи никого няма да си оставя както се изразявате - магарето в калта ! В тази държава има институции които работят - просто не трябва да се мълчи !!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 11, 2010, 13:47:57 »
Раздели ТемаНагоре

Понякога е решение,зависи от обстоятелствата.Лесно е да се дават съвети,но дали са приложими???
Ще постави госпожата "на място",а ако госпожата е злопаметна,ще поставя Маги "на място" 4 години и то така,че гък не можеш да и кажеш.За всичко си има начин!
                      Аз не давам съвет а изразявам мнение !!! Ако госпожата е злопаметна  и реагира така - значи няма място в училище за нея !!! И особено в тази безработица - има толкова млади и кадърни учители така че няма как да постави Маги на място в следващите 4 години  ! От прочетеното до тук   за мен това не е педагог и майката е тази която преценя кое е най добрия вариант за детето !!
На много хора мястото не им е там,където са.А учител може така да ти вгорчи живота,че...явно не си патила.Огледай се и се ослушай колко неправди стават,поради такива причини.
И на лекар не му е там мястото,ама си стои.И на учител,и на шофьор,и на счетоводител и т.н.,ама си стои.
И не всеки родител има възможност да реагира подобаващо!
                      Според теб трябва да се мълчи - то от мълчание държавата  е в такова положение ! Преместване в друго училище не оправя нещата - защото и там може да има такива  деца ! Защо да не може всеки родител да реагира подобаващо?   Аз съм чужденка и имам поглед на нещата как харата се примиряват - склонни са на компромиси на мълчание но се питам защо?Huh?Huh?  Това е дете - то неможе да разбере че неадекватната  реакция на учителката  е довела до преместване в друго училище !!!!  А колкото до това дали съм си патила - не съм давала възможност дори да си помислят за това ! Но дари и да ми се случи никого няма да си оставя както се изразявате - магарето в калта ! В тази държава има институции които работят - просто не трябва да се мълчи !!
В тази държава има институции,но доколко работят,може да се спори.
Ако бях аз,щях да вдигна училището на главата си.ЖАЛНА ИМ МАЙКА!Толкова съм кротка,щом се отнася до децата ми.
Но аз живея в голям град и имаме избор на училища,на учители и възпитатели.Представете си,че става въпрос за малко градче или село./Аз знам за кое населено място става въпрос в случая/.И нямаш избор.Или всеки е някакъв на някого,но не и на теб.Или ,че има други причини,за да се вземе определено решение.И не смятам,че това с преместването е правилната решение,дори и за мен,а че просто НЯКОГА,може да бъде единствено верния избор.Поради каквато и да е причина!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Декември 11, 2010, 13:59:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ми нали това казвам  и аз - нетрябва да се мълчи ! Дори и да е малко населено място трябва да се дава гласност! Като е некадърна да си ходи - сигурно има и други недоволни родители! Неприятна ситуация но преместване в друго училище не решава проблема  Sad
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Декември 11, 2010, 14:03:27 »
Раздели ТемаНагоре

Кога ли ще ни се оправи държавата,за да не ни страдат децата заради когото и да било  Huh? Huh? Huh?  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Активен

denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Декември 11, 2010, 14:19:29 »
Раздели ТемаНагоре

Да кажа само че този разговор по между нас е недоказуем -относно тона в същия ред тя може да каже че аз съм викала и тогава Huh?
ако синът ми можеше да говори щеше да потвърди че аз през цялото време само казвах ДА ДА ГРАМ НЕ СЪМ И ПОВИШИЛА ТОН
мисля че тя си е такъв човек и скоро съдбата ще застане на моя страна  ЩЕ ИМА ВИДЬОВ ДЕНи ще е пред свидетели за да няма М ТОВА НЕ Е ВяРНО
не я оправдавам в никакъв случай но знам че тепърва ще имаме сблъсаци и тогава ще цитирам и тази случка
проблема е че вчера пред колежката си тя беше мн блага а малко преди това ми се зъбеше
но както вече казах без свидетели на разговора ще е война на думи
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Декември 11, 2010, 22:37:55 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново !
В голям размисъл съм какво да кажа в понеделник на класната и бащата на момчето -побойник
ИСКАМИ СЕ ДА ГОВОРЯ С КЛАСНАТА И ДА И КАЖА ЧЕ ТОВА И ТОВА ОТ НЕЙНОТО ПОВЕДЕНИЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА НО ...-срока още не е свършил знам ли как ще реагира и дали няма да бъда обвинена в убида по НЕЙНИТЕ СТАНДАРТИ
ако в прав текст и кажа това и това сигурно пак ще ме пита дали вярвам на всичко което казва МОЕТО ДЕТЕ
и едвали тя ще се промени от моя разговор а само ще се притеснявам как ще минат тези 4години и дали детето ми ще получи правилен старт или ще бъде емоционално смачкано
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Декември 12, 2010, 09:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

Не се занимавай с класната, а просто си кажи притесненията и че не желаеш подобно отношение към детето си. Изслушай спокойно и ако няма резултат, кажи, че ще поставиш въпроса към по висша инстанция -директор, Закрила на децата, Инспекторат... Пожелавам успех!
П.С. Бъди търпелива и спокойна в разговора, колкото и да ти е трудно. Нещата, понякога се оправят с блага дума, но с упоритост и настояване, нещата да стигнат до желания резултат.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: