{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде да се запознаем :)  (Прочетена 58913 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #60 -: Август 15, 2010, 07:24:51 »
Раздели ТемаНагоре

Казвам се Юлия и имам дъщеря ,която тази година завършва Smiley Ще се радвам да се сприятеля с повече потребителки и редовно да пишем във форума  Kiss Kiss Kiss

п.с. Писах е-майл на админа ,явно не е прочетен.Та искам да попитам за личните съобщения ,днес за първи път ми се наложи да изпратя и не успях ,изписва ми " моля въведете кода от картинката " ,да но на мен никаква картинка не ми се появява,още повече като дам се го прослушам с буквите ,ми казва,че са грешни.Което не е така ,тъй като разбирам английски.Моля ако някой има същият проблем да ми отговори  Cheesy Sad Sad

Дафне заемам се !
Активен

indich
indich
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Август 17, 2010, 09:16:45 »
Раздели ТемаНагоре

Скок и аз  Tongue

Казвам се Криси  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Пораснах и живея с любовта на моят живот ( без подпис ) вече 20 години.
Имаме три дечица с които постоянно и непрестанно си махаме главите.
ДОБРЕ НИ Е И СЕ ОБИЧАМЕ!  Wink
УСПЯХМЕ ДА ИЗГРАДИМ СИЛНА ВРЪЗКА И
КРАСИВО ПРИЯТЕЛСТВО ПО МЕЖДУ НИ!

Радвам се, че открих този и онзи сайт.
Запознах се с чудесни личности.
Някои от тях ни станаха любими семейни приятели.

Т'ва е то от мен  Tongue.....БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!
Активен

Когато човек иска нещо,
той просто го прави!

Да се забавляваме  Wink  ...А?     

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=72864&ppaction=readfeed
rumynik
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Нека бъдем коректни!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Август 21, 2010, 14:06:21 »
Раздели ТемаНагоре

 WinkЗдравейте и от мен Kiss,адмирации за чудесния саит,надявам се всички да прекараме много приятни и полезни минути тук.Аз съм Руми,много ми е приятно,от София съм,на 31г,омъжена съм за голямата ми любов и имаме две наистина прекрасни дечица,които се превърнаха в смисъла на живота ни,Никол е на 2г 10м,а Денис е на 10месеца,големи щуротии са,като всички дечица (feast4).Ще се радвам тук да осъществя много нови контакти и приятелства и да съумеем да си бъдем полезни,до скорооо Kiss Smiley
Активен

Пращам на първия дал адрес на лс.
Пощенските са за сметка на куповача освен ако не се разберем нещо допълнително.Връщам стока не отговаряща на описанието.Предпочитам пращането на записа и покупката да става едновременно,за нови потребители плащането предварително.Не приемам наложен платеж.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Август 28, 2010, 18:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз да се запиша!  Wink казвам се Венета,от Шумен съм!Надявам се да срещна някой познат от моя град!Имам страхотен син който скоро ще направи 2 годинки!
Сайтът е страхотен,само се надявам да не се преселят измамниците,от др сайт!До сега не съм попадала на такива тук и не желая де!!!Пожелавам на всички ви,само успешни сделки!ВСЕ ПАК СМЕ ТУК ЗА ДА СИ ПОМАГАМЕ,А НЕ ДА СЕ ЛЪЖЕМ!

УСПЕХ НА САЙТА!  Smiley Smiley Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
zuzi2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Септември 06, 2010, 08:34:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен казвам се Зорница от град Габрово имам две деца Цанко на 8 годинки ,и момиченце Анабела на два месеца и половина. KissМного се радвам,че чрез сайта можем да си помагаме и общуваме взаимно. Smiley
« Последна редакция: Септември 06, 2010, 08:36:45 от zuzi2 » Активен

КОРЕКТНА СЪМ ,ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ВАС.
НЕ ИЗПРАЩАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ.
ПОЩЕНСКИТЕ ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА.
ПАЗЯ РЕД 8 ЧАСА.
SuNnY SkY
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Септември 16, 2010, 10:59:51 »
Раздели ТемаНагоре

Привет.
Името ми е Деси,от гр.Бургас съм. Имаме си едно сладко бебоче на 7 месеца и главно заради него се рег-нах в този сайт. Много бързо и омръзват играчките нещо  Cheesy . Ама откривам все по-интересни неща тук.
Успех на сайта и успешни покупки !
Хубав ден на всички.  (coffe2)
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Септември 16, 2010, 14:22:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте-ето ме и мен Tongue Tongue
Казвам се Зорница и съм щастливо неомъжена-живея с мъжа на живота си от 13 години Tongue
И ето преди близо две години се РЕШИХМЕ- Появи се Александър-много палаво и умно момченце за радост на мама и татко Cheesy Cheesy
Родена съм и живея в гр. Горна Оряховица и си умирам за шопинг сутрин с кафето или късно вечер Tongue Tongue
Благодаря ви че ви има и ви желая мноогооо УСПЕХИ Kiss Wink
НЕКА БЪДЕМ ПО - ДОБРИ Kiss Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
ne4iii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 438


ЩАСТИЕТО Е НА ПЪРВО МЯСТО

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Септември 23, 2010, 10:36:57 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте казвам се Нели Георгиева и съм омъжена имам страхотна дъщеричка на 3 год .Надявам се да бъда полезна на другите и съм максимални коректна надявам се,че всички  ще са такива с мен.Саита е перфектен и се надявам за напред да направя много хубави зделки и покупки. Cheesy Лек и спокоен ден на всички.
Активен

Нека бъдем честни един кьм друг и да няма проблеми.Все пак целта ни е покупко-продажба а не игра на руска ролетка!!! пощата за сметка на купувача.Не пращам пари по банков път само записи по пощата.                                                             ЗА СУМИ НАД 8 ЛВ. ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПЛАЩАНЕ
ne4iii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 438


ЩАСТИЕТО Е НА ПЪРВО МЯСТО

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Септември 23, 2010, 11:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да допълня от Гр.Кърджали съм и след 6 м. ще става леля и ще търся драшки за момченце и момиченце
Активен

Нека бъдем честни един кьм друг и да няма проблеми.Все пак целта ни е покупко-продажба а не игра на руска ролетка!!! пощата за сметка на купувача.Не пращам пари по банков път само записи по пощата.                                                             ЗА СУМИ НАД 8 ЛВ. ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПЛАЩАНЕ
tann4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 336


Мойто слънце Валето:)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Септември 28, 2010, 23:50:22 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен, сайта е страхотен, бърз и удобен за разглеждане Smiley
Аз съм на 26г, казвам се Таня. С мъжът ми сме от 5г заедно(без брак),сина ни е на 2,7месеца-мнооого див, закачлив и красив Tongue
От София сме...
Надявам се да останем тук за дъъълго време Kiss
Активен

Изчаквам 6 часа и спазвам реда в обявата
Връщам, ако не отговаря на описанието
Коректна съм и винаги се разбирам с добро!!!
Суми над 10лв след предварителен запис
За нови потребители или потребители с отрицателни точки - парите предварително.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53883&ppaction=readfeed оценките ми
Соня Димиева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 140


Принцесата на мама

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Октомври 08, 2010, 13:12:19 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,казвам се Соня Димиева от Габрово.Имам две прекрасни деца син Владислав  почти 17 години и една малка кокона Микаела на 5 години.Тук срещнах много мои познати от друг сайт с които съм контактувала и съм безкрайна щастлива от това.Здравей Криси,nived и още мн.други.Надявам се тук да намеря още добри и позитивни приятелства.Благодаря на администраторите за прекрасния сайт.
Активен

sis7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


За да срещнеш идеалния мъж,трябва да си го родиш!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Октомври 09, 2010, 23:14:19 »
Раздели ТемаНагоре

Приятно ми е да се запознаем  Kiss

Да се представя и аз в този чудесен сайт,много бързо ме спечелихте,за разлика от съседите,където ми беше много полезно ,но и много бавно в забързаното ни ежедневие.ЧЕдесно е че Благодарение на meg  Kiss Kiss Kiss попаднах сред вас.Навсякъде във всички форуми ника ми е този ,така че може да се познаем с някой Smiley

Та .....казвам се Силвия,родена в Плевен,но живея в Пловдив от 10 г,щастливо омъжена,имаме си един прекрасен щурак на 3 годинки и естественно вече работа и за жалост по-малко време за компа.
Та да спомена и тук ,че по принцип сядам вечер късно,да не кажа по нощите,та някой да не се сърди,ако му отговарям късно.
Поздрави и успехи на всички Smiley  Kiss  Wink
Активен

Аз съм коректна,очаквам това и от другите!
Пощенските са за сметка на купувача.
Приемам плащания с пощенски запис,превод по еконт или по банков път (имам сметка в ЦКБ)! Плащам по същия начин! За потребители под 10 оценки-предварително плащане,за всички останали предпочитам плащане и изпращане в един и същи ден!
Не изпращам с наложен платеж,за потребители без оценки-предварително плащане!
При закупуване на два артикула от обявите ми,поемам пощенските!
Предимство за далия пръв адрес на лични!
Пиша оценки,моля пишете и Вие!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #72 -: Октомври 16, 2010, 23:44:19 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко по-важно за мен е написано в личната ми страница: http://rado84.weebly.com/
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #73 -: Октомври 17, 2010, 16:34:20 »
Раздели ТемаНагоре

Е хайде и аз да напиша нещо за себе си Smiley
Казвам се Вержи (Вержиния),на 29г. съм и съм от Пловдив.С моето мъжле се познаваме от 10 години,от почти 9 сме заедно и от 7 живеем заедно.Имаме брак,т.е. само подпис в Гражданското ,защото не искахме сватба.Имаме две момченца-близначета на година и 8 месеца. Имам си и една сладка племенничка на 2 годинки,затова ако видите в обявите ми  момичешки дрешки-нейни са Smiley
Няма смисъл да пиша мнението си за сайта.Показателно е-щом още съм тук и нямам намерение да се махам..Че даже и по темите ми е интересно да пиша Smiley
Все още не работя,но след като ми свърши майчинството се надявам да си намеря работа,защото мястото,където работих преди,вече е затворено.Дано намеря работодатели,за които не е от значение,че имам две малки деца...Както и да е Smiley Ще му мислим като му дойде времето...
Имам си хобита..няколко ...или по-точно неща,които ме разтоварват...Е,преди да се родят мъниците имах и повече време,а сега времето ми е малко кът.Обичам да правя бижута от мъниста,харесва ми да си правя разни неща с Фотошоп,обожавам да гримирам (и всички казват,че ми отдава),обожавам да снимам...

Ами това е накратко от мен (то не че беше много кратко,де Wink)
Активен


jasmine
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Октомври 20, 2010, 20:04:58 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте аз съм Валентина на 25 години ,омъжена съм  и имаме  едно дете -момченце ,Денислав се казва на 1 годинка и 4 месеца е  Cheesy.
Активен


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: