{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде да се запознаем :)  (Прочетена 58602 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Декември 09, 2010, 12:58:27 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ, казвам се Надя -щастливо омъжена, имаме си кака и един малък разбойник, при нас е весело! Smiley
(само да допълня, че и аз съм от пристрастените) 
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 13:05:40 от plamcho » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Декември 09, 2010, 13:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не помня дали съм се разписал в тази тема, ще го направя сега.

Казвам се Радо, както се вижда Smiley , 26-годишен софиянец. Уча в НБУ, програма "Англицистика". Много неща са ми хоби като едно от тях е преинсталиране и настройка на Windows на компютрите на мои приятели-индианци. Cheesy Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри. От време на време като намеря свястна програма се пробвам и музика да си правя. Smiley И компютърни игри играя, макар на някои да им се вижда странно.
Обичам предимно сериалите, но не сапунките, а sci-fi сериалите: Старгейт (без Universe, той е сапунка), Андромеда, Херкулес, Еврика и мн. др. От пълнометражните най-най-най-любимите ми филми са четирилогията "Такси", а след него се нарежда "Транспортер".
Слушам всякаква музика без чалга, но най-много наблягам на метъла - вайкинг метъл, фолк метъл, дет метъл и много малко блек метъл. Също и рок слушам, но много малко. А още по-малко и от блек метъла - електронна музика.

Ъъъъ... какво друго... ми то май не остана к'во друго. Който иска още: http://rado84.weebly.com/ Wink
да ти дам един лаптоп за лечение Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
monisis
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Декември 09, 2010, 15:53:11 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо съм пропуснала тази тема.
Здравейте от мен Силвена. Имам две момченца и една малка кукла. Тошко е на 15, Симеон на 10, а Стела е на 1 г. и 9 м.
От Бургас съм и живея с бащата на дъщеричката си.
Желая на всички прекрасни изживявания в сайта и незабравими коледни празници!
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Декември 10, 2010, 02:50:58 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо съм пропуснала тази тема.
Здравейте от мен Силвена. Имам две момченца и една малка кукла. Тошко е на 15, Симеон на 10, а Стела е на 1 г. и 9 м.
От Бургас съм и живея с бащата на дъщеричката си.
Желая на всички прекрасни изживявания в сайта и незабравими коледни празници!
Ехо имам си адашка  Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Декември 11, 2010, 09:53:48 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо съм пропуснала тази тема.
Здравейте от мен Силвена. Имам две момченца и една малка кукла. Тошко е на 15, Симеон на 10, а Стела е на 1 г. и 9 м.
От Бургас съм и живея с бащата на дъщеричката си.
Желая на всички прекрасни изживявания в сайта и незабравими коледни празници!
Ехо имам си адашка  Tongue
ЧЕСТИТО
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Декември 13, 2010, 00:09:49 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо съм пропуснала тази тема.
Здравейте от мен Силвена. Имам две момченца и една малка кукла. Тошко е на 15, Симеон на 10, а Стела е на 1 г. и 9 м.
От Бургас съм и живея с бащата на дъщеричката си.
Желая на всички прекрасни изживявания в сайта и незабравими коледни празници!
Ехо имам си адашка  Tongue
ЧЕСТИТО
 (flower) (flower1) (flower2) (christmas8)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Декември 17, 2010, 22:21:47 »
Раздели ТемаНагоре

да се представя и аз-ирена сьм,от софия,омьжена от 18 години/ще ви питам на толкова дали може да е щастливо Tongue/сьс син мартин на 18.../щурак сьм,спортна натура,дразнещия ви ник русамаПАумна ми е от колегите,познат е вьв форуми и чата и си дьржа на ника-майтапчийски е,не се дразнете от него!заниманията ми са повече от времето с което разполагам Sadно тук яко се увлякох,намерих няколко стойностни приятелки...работя в сферата на мултимедиите,уикендите ме влачат по футболни мачове по задьлжение-това най-общо казано
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Декември 17, 2010, 22:25:36 »
Раздели ТемаНагоре

да се представя и аз-ирена сьм,от софия,омьжена от 18 години/ще ви питам на толкова дали може да е щастливо Tongue/сьс син мартин на 18.../щурак сьм,спортна натура,дразнещия ви ник русамаПАумна ми е от колегите,познат е вьв форуми и чата и си дьржа на ника-майтапчийски е,не се дразнете от него!заниманията ми са повече от времето с което разполагам Sadно тук яко се увлякох,намерих няколко стойностни приятелки...работя в сферата на мултимедиите,уикендите ме влачат по футболни мачове по задьлжение-това най-общо казано
Много ме кефи ника ти  (super1) е.А за мачовете какво да кажа еххххххххххх  Wink
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #98 -: Декември 17, 2010, 22:41:00 »
Раздели ТемаНагоре

да се представя и аз-ирена сьм,от софия,омьжена от 18 години/ще ви питам на толкова дали може да е щастливо Tongue/сьс син мартин на 18.../щурак сьм,спортна натура,дразнещия ви ник русамаПАумна ми е от колегите,познат е вьв форуми и чата и си дьржа на ника-майтапчийски е,не се дразнете от него!заниманията ми са повече от времето с което разполагам Sadно тук яко се увлякох,намерих няколко стойностни приятелки...работя в сферата на мултимедиите,уикендите ме влачат по футболни мачове по задьлжение-това най-общо казано

Хич не ти е дразнещ ника Wink С теб сме имали една "среща",но много ме развесели и ника ти и начина ти на общуване Smiley
Активен


rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Януари 19, 2011, 07:56:13 »
Раздели ТемаНагоре

да се представя и аз-ирена сьм,от софия,омьжена от 18 години/ще ви питам на толкова дали може да е щастливо Tongue/сьс син мартин на 18.../щурак сьм,спортна натура,дразнещия ви ник русамаПАумна ми е от колегите,познат е вьв форуми и чата и си дьржа на ника-майтапчийски е,не се дразнете от него!заниманията ми са повече от времето с което разполагам Sadно тук яко се увлякох,намерих няколко стойностни приятелки...работя в сферата на мултимедиите,уикендите ме влачат по футболни мачове по задьлжение-това най-общо казано
Много ме кефи ника ти  (super1) е.А за мачовете какво да кажа еххххххххххх  Wink
мила,ма моя е червен до мозька на костите си/оп!МОИТЕ-и двамцата Cheesy Cheesy Cheesy/
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Януари 19, 2011, 07:57:16 »
Раздели ТемаНагоре

да се представя и аз-ирена сьм,от софия,омьжена от 18 години/ще ви питам на толкова дали може да е щастливо Tongue/сьс син мартин на 18.../щурак сьм,спортна натура,дразнещия ви ник русамаПАумна ми е от колегите,познат е вьв форуми и чата и си дьржа на ника-майтапчийски е,не се дразнете от него!заниманията ми са повече от времето с което разполагам Sadно тук яко се увлякох,намерих няколко стойностни приятелки...работя в сферата на мултимедиите,уикендите ме влачат по футболни мачове по задьлжение-това най-общо казано

Хич не ти е дразнещ ника Wink С теб сме имали една "среща",но много ме развесели и ника ти и начина ти на общуване Smiley
ми такава сьм си по душа-хем да разсмивам,хем да човрьчкам-кво да праа Wink Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #101 -: Януари 19, 2011, 08:42:11 »
Раздели ТемаНагоре

Да се представя и аз-Дани омъжена от 19г. с прекрасен син Виктор почти на 18.Изключително ми е приятно да срещам тук коректни дами.Ако някой има проблем със здравето си току виж успея да му помогна Cheesy
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
r_petrova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Февруари 04, 2011, 22:44:51 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се представя. Казвам се Роси, от Бургас, на 38г и имам син на почти 18г и 1 куче.
С бащата на сина ми сме разделени отдавна, а от 9г имам друга връзка и с приятеля ми планираме да я узаконим тази година (да ме пита някой що... Cheesy)
Тук съм от скоро, но вече ми харесва много.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #103 -: Февруари 05, 2011, 00:35:33 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се представя. Казвам се Роси, от Бургас, на 38г и имам син на почти 18г и 1 куче.
С бащата на сина ми сме разделени отдавна, а от 9г имам друга връзка и с приятеля ми планираме да я узаконим тази година (да ме пита някой що... Cheesy)
Тук съм от скоро, но вече ми харесва много.

Здравей Роси. Дано намериш това което търсиш! Smiley
Активен

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Февруари 05, 2011, 00:48:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен!!Как така съм пропуснала тази тема незнам Shocked!!!Мноооого голямо чуство за хумор имам и всичко минава със смях при мен, или ....с мноооого шашкане!Моят мъж казва,че ако съм една риба и на кюнец ще ме лови!! Cheesy...той пък е един рибааар-за цяло лято-1 кило риба е хванал!!Ние сме били виновни с бебка-на 8 мес. и това лято не му остана време за риба! Cheesy
Деси съм от Пазарджик!Супер сайт,в който влизам с удоволствие!!Поздрави на всички!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: