{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде да се запознаем :)  (Прочетена 58194 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Декември 14, 2011, 11:18:38 »
Раздели ТемаНагоре

Добре дошли на всички Smiley Радвам се, че сте открили нашето скромно сайтче Smiley Тук е по-спокойно и уютно. Надявам се да прекарате чудесно Smiley


ДОБРЕ заварил,Шефче!!! Kiss Мерси за топлото и сърдечно посрещане!
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
Kriss27
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Декември 15, 2011, 09:38:49 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, нова съм тук и ще ми бъде приятно да се запознаем .Надявам се при вас да ми бъде уютно  и да се разтоварвам . (christmas10) Kiss
Активен
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Декември 15, 2011, 10:29:35 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, нова съм тук и ще ми бъде приятно да се запознаем .Надявам се при вас да ми бъде уютно  и да се разтоварвам . (christmas10) Kiss
   


.....Здрасти,адашче! Радвам се,че ни намери Kiss.....Аз вече станах "вътрешна" тука от 4 дена насам Cheesy ....дано и другите мацки да ни намерят  Tongue
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
Kriss27
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Декември 15, 2011, 15:41:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здрасти,Крис ,надявам се тук наистина да отморявам ,а не да си трупам (comp10) (comp10)  Привет и на остоналите дами.
Активен
Мимилис
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Януари 14, 2012, 12:03:59 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, деца  (hail2)   Малко съм попрехвърлила 20-те, но пък имам дъщеря на толкова, та се надявам все пак да се намери място и за мен, макар и на опашката на редичката. Мими - София  (danke2)
Активен
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #140 -: Януари 14, 2012, 12:26:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей ето този клуб е за тези над 20-е като нас http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=935.0  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Мимилис
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Януари 14, 2012, 12:36:39 »
Раздели ТемаНагоре

Това Изолатора ли е  Cheesy За жабата и гьола /така,де/ Мерси, Скоки. Ш'ида и там да се... (float1)
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #142 -: Януари 14, 2012, 12:44:19 »
Раздели ТемаНагоре

Това Изолатора ли е  Cheesy За жабата и гьола /така,де/ Мерси, Скоки. Ш'ида и там да се... (float1)

А не се притеснявай и аз съм там Smiley Важното е не на колко си, а на колко се чустваш Smiley Нали така Smiley
Активен

shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Февруари 03, 2012, 01:54:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен! Тук не съм се разписала, сега видях темата. Видях много познати никове.

Казвам се Албена, на 40г. съм - след една седмица уви няма да съм на 40, ама не го взимам навътре, хич даже.  (glasses1)

От 19г. сме заедно с мъжа ми, а от 17 години бракувани  Cheesy. Имаме си две момчета - на 13г. (големия пубертет) и на 3г. (малкия пубертет - така поне твърдят специалистите за тази възраст). Така, че и моят отбор е мъжки.

От Пловдив съм. Радвам се много, че форума е живнал! Тук началството е просто СУПЕР! Много си ми харесва тук, макар да не съм много активна, но се надявам вече да съм.

Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #144 -: Февруари 03, 2012, 07:16:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен! Тук не съм се разписала, сега видях темата. Видях много познати никове.

Казвам се Албена, на 40г. съм - след една седмица уви няма да съм на 40, ама не го взимам навътре, хич даже.  (glasses1)

От 19г. сме заедно с мъжа ми, а от 17 години бракувани  Cheesy. Имаме си две момчета - на 13г. (големия пубертет) и на 3г. (малкия пубертет - така поне твърдят специалистите за тази възраст). Така, че и моят отбор е мъжки.

От Пловдив съм. Радвам се много, че форума е живнал! Тук началството е просто СУПЕР! Много си ми харесва тук, макар да не съм много активна, но се надявам вече да съм.

Здравей Smiley
Само едно ме интересува. Празнувахте ли вчера петльов ден с толкова момчета!? Smiley
Активен

shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #145 -: Февруари 09, 2012, 18:51:13 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен! Тук не съм се разписала, сега видях темата. Видях много познати никове.

Казвам се Албена, на 40г. съм - след една седмица уви няма да съм на 40, ама не го взимам навътре, хич даже.  (glasses1)

От 19г. сме заедно с мъжа ми, а от 17 години бракувани  Cheesy. Имаме си две момчета - на 13г. (големия пубертет) и на 3г. (малкия пубертет - така поне твърдят специалистите за тази възраст). Така, че и моят отбор е мъжки.

От Пловдив съм. Радвам се много, че форума е живнал! Тук началството е просто СУПЕР! Много си ми харесва тук, макар да не съм много активна, но се надявам вече да съм.


Ха-ха-ха...! Закъснях с отговора! Само този празник ми липсваше... След Коледа и Нова Година, рождения ден на баткото - януари, рождения ден на майка ми (пак януари), моя - утре, само Петльов ден ми трябваше... Cheesy При толкова мъже и работата около тях, мислех да искам два пъти да празнувам 8-ми март...  (grin2)

Здравей Smiley
Само едно ме интересува. Празнувахте ли вчера петльов ден с толкова момчета!? Smiley
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Март 20, 2012, 14:45:43 »
Раздели ТемаНагоре

Няма ли нови желаещи за запознанствооооооо!  (flowerr5)
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #147 -: Март 20, 2012, 16:19:07 »
Раздели ТемаНагоре

Няма ли нови желаещи за запознанствооооооо!  (flowerr5)

Има много нови, но не искат да споделят Smiley Скатавки Smiley
Активен

miminikiriki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Юли 26, 2012, 15:22:07 »
Раздели ТемаНагоре

Можете ли да ми помогнете да открия една приятелка с която бяхме в една болница в Враца когато се родиха малките ни   
момиченца майката се казва Надежда от Козлодуй дъщеричката  и я кръстиха Борянка има си и братче .Моля който я познава нека ми пише .Благодаря ви предварително дано заедно успеем да я намерим:)
Активен


Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: