{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде да се запознаем :)  (Прочетена 58572 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #45 -: Юли 22, 2010, 16:34:07 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте
казвам се Мануела-25
Имам си син на 6 месеца
Коректна съм максимално
Винаги давам реални описания
Много мъчно ми става когато се уговоря с някой да закупя нещо и после буда прескачана,направо го приемам ужасно лично,побеснявам  >Sad
Не обичам да разменям
Не обичам и цигaнският пазарлък,защото има интелигентни начини за това-даже е забавно
Вече изпращам след предварителен запис или с нал.платеж
От Пловдив съм
Винаги съм готова да помогна в нужда
Надявам се да се запозная с още хора в този сайт
 Wink Smiley Wink Smiley


Добре дошла сред нас Smiley Радваме се на твоето присъствие и разчитаме на твоето мнение Smiley
Активен

vili80bg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Юли 23, 2010, 22:04:46 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте и от мене  Smiley Smiley Smiley

много се радвам ,че има такъв сайт и най - вече че ви има всички вас ..... страхотни сте

сега да  се представя малко:
казвам се Виолета за по накратко Вили
имам страхотно съкровище на почти три годинки - Георги
от работещите майки съм ,но при  всяка удобна възможност кисна тук  Cheesy

засега толкоз....................
Активен

Изпращам само пощ.записи и пакети
Изключително коректна съм и бърза
Пощенските са за сметка на купувача
Оценките ми
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=39109
Горгона
КрИв ФаСоН:)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 187


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Юли 24, 2010, 09:09:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здрасти и от мен:)
Аз съм Ваня, от Бургас съм - омъжена с момче на 10 месеца.
Активен

Изпращам само с пощенската услуга на Еконт!
Плащането е или чрез Еконт паричен превод или като наложен платеж на пощенската пратка.
Всичките ми обяви са за продажба, не разменям!
*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Юли 25, 2010, 00:39:02 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ! Wink
Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Юли 25, 2010, 12:35:14 »
Раздели ТемаНагоре

 Привет и от мен. Казвам се Милена, на 33 с една дъщеричка на 2г. и 2мес. Радвам се, че съм тук. Успех на сайта и потребителите! Smiley
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Юли 25, 2010, 14:31:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, казвам се Габи, от София. Имам непослушен син на 8г. и послушен мъж.  Wink
Продавам неща само в "отлично" и "много добро" състояние. Тези в "добро" предпочитам да подаря на някой нуждаещ се. Използвам случая да помоля администраторът за отварянето на закована тема, в която да бъдат поместени адресите на някои домове за изоставени деца и възрастни хора, като в нея да могат да пишат потребители, които са в нужда или познават някой, който има нужда от помощ. Всички се сблъскваме с такива случаи, особено в малките населени места. Макар и в момента да сме малко потребители, вярвам, че доста от нас ще се отзоват и помогнат. Пък и всеки ще предпочете, вещите, които е купувал с желание и любов да продължават да бъдат употребявани по същия начин, а не да гният по мазета и тавани или клошарите да ги разпиляват и унищожават около кофите. Не става въпрос само за дрехи и обувки, но и за книги, учебници, домакинска посуда, мебели и т.н.
Незнам как разсъждават останалите майчета, но аз наистина предпочитам здравите, но ожулени и умалели обувки на сина ми да ги подаря на някое дете,  чиито родител или настойник едвам "връзва двата края", отколкото да ги подритват клошарите, само защото няма къде да ги съхранявам в малкия си апартамент.
Благодаря на тези, които търпеливо ме изчетоха! Smiley
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 14:34:12 от abba » Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
Горгона
КрИв ФаСоН:)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 187


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Юли 27, 2010, 10:22:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, казвам се Габи, от София. Имам непослушен син на 8г. и послушен мъж.  Wink
Продавам неща само в "отлично" и "много добро" състояние. Тези в "добро" предпочитам да подаря на някой нуждаещ се. Използвам случая да помоля администраторът за отварянето на закована тема, в която да бъдат поместени адресите на някои домове за изоставени деца и възрастни хора, като в нея да могат да пишат потребители, които са в нужда или познават някой, който има нужда от помощ. Всички се сблъскваме с такива случаи, особено в малките населени места. Макар и в момента да сме малко потребители, вярвам, че доста от нас ще се отзоват и помогнат. Пък и всеки ще предпочете, вещите, които е купувал с желание и любов да продължават да бъдат употребявани по същия начин, а не да гният по мазета и тавани или клошарите да ги разпиляват и унищожават около кофите. Не става въпрос само за дрехи и обувки, но и за книги, учебници, домакинска посуда, мебели и т.н.
Незнам как разсъждават останалите майчета, но аз наистина предпочитам здравите, но ожулени и умалели обувки на сина ми да ги подаря на някое дете,  чиито родител или настойник едвам "връзва двата края", отколкото да ги подритват клошарите, само защото няма къде да ги съхранявам в малкия си апартамент.
Благодаря на тези, които търпеливо ме изчетоха! Smiley

Абсолютно подкрепям и се присъединявам към молбата!Ще се включа към такава инициатива с радост.
Активен

Изпращам само с пощенската услуга на Еконт!
Плащането е или чрез Еконт паричен превод или като наложен платеж на пощенската пратка.
Всичките ми обяви са за продажба, не разменям!
etkagogo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 149


В КЪЩИ НЕ СЕ ПУШИ И НЯМАМ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Юли 28, 2010, 21:43:34 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  и от мен мили мами!
Аз съм Цветелина, от София, омъжена и имам две страхотни момченца - Димитър на 5 г. и Мартин на 9 м.
С голямо удоволствие посещавам сайта. Успех на всички!
Активен

Коректна съм и очаквам същото от вас.
Пазя ред 12 часа, не подсещам. При сериозен интерес след "запис" пишете лични.
Проба, наложен платеж, куриер - с предварителна уговорка.
Изпращам и получавам като МПП.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не съм посочила друго.
Връщам стоки неотговарящи на описанието.
Винаги поставям оценки!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Август 02, 2010, 16:47:23 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Казвам се Теодора и съм от Стара Загора, с моя мъж си купихме къща в едно село ( по -скоро вилна зона) и сега живеем спокойно тримата ,заедно с малката ни дъщеричка Мартина. Скоро ще навърши 11 месеца
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Август 03, 2010, 22:33:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!!! Тук съм от долу-горе началото на сайта, но май прекарвам по-вечето време в " Обяви" Smiley. Искам да поздравя администратора за чудесният сайт, прекрасен е и се надявам да си остане такъв!
Казвам се Яница, на 25г. от гр.Павликени,  щастливо омъжена за любовта на живота ми Kiss  и имам един прекрасен син на 1год., който е гордостта на мама и тати Smiley
Коректна съм и очаквам и другите да са коректни към мен!
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
BENDJANITA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 333


винаги заедно!!!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #55 -: Август 06, 2010, 07:44:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, ние сме две млади майчета ..аз Албена и приателката ми Лидия! Заедно ползваме тази регистрация.
Както и в продавалника ползваме една (bybetata2008).
Никога никой с нищо не сме  излъгали или нещо от този род, но по стечения на обстоятелствата АЗ си заслужих ена отр. оценка от незнание бяхме нови (получих стоката която бях поръчала, но се оказа малка за бебока и я върнах без да кажа нищо)....... Embarrassed глупаво, но просто незнаех правилата....
Мамата с право ни постави (-) оценка макар, че като разбрах как се процедира се извиних, но........
След това и нейна приателка ей така без контакти ми постави негативна оценка и така........
Общо взето това сме ние:)
Винаги сме коректни.....
Активен

1.Запазвам правото си да върна пратка, ако не отговаря на описанието.
2.Спазвам реда в обявата само,ако кажете до кога да чакам,след това е за 1вия дал адрес.
3.Връщане на купеното-с изрична договорка!
4.Не плащам опаковки.
5.Пощенските са за сметка на купувача.
6.наложен платеж с уговорка.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #56 -: Август 08, 2010, 17:02:27 »
Раздели ТемаНагоре

Да се представя и аз,реших тук да съм с моето си име Поли,в другия сайт съм Liamo(мъжлето ми прави регистрацията и обяснимо да е мъжки ника ;D)
Та приятно ми е да срещна и тук стари муцуни,нови също Cheesy
От София съм с дъщеря на 7 години,септември тръгваме на училище мъчилище.
Хайде със здраве,стига за мен,на всички пожелавам много успехчета тук и хубави покупки и продажби

http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/ppc/member.php?uid=82374
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Август 10, 2010, 21:49:51 »
Раздели ТемаНагоре

Да се представя и аз - Ева,с дъщеричка на 2г 4 м.Всички представили се дотук казват,че са щастливо омъжени,аз пък съм щастливо неомъжена.. SmileyЖивеем на семейни начала с таткото на малката ми принцеса.Местожителството ни е неустановено,лятото на морето,зимата в София.Поне засега е така.
Никът ми е същия.Редовно посещавам сайта,но купувам само когато наистина имам нужда от нещо,т.е. опитвам се да си спестявам ненужните покупки,които после да се чудя къде да дяна.
Старая се да бъда максимално коректна,надявам се да се отнасят и към мен така.
Радвам се,че попаднах тук (съвсем случайно стана)- наистина е едно чудесно място и ще се радвам изключително много възможно най-скоро все повече хора да научават за този сайт!!!
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
kun4etoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Август 11, 2010, 08:55:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравеите на всички мили мами!!Аз съм Ники от Бургас съм имам едно много лудо лудо бебе казва се Виктория на 10 месеца !!От 1 година съм омъжена и засега са добре нещата при нас!!!Много се радвам 4е сам в този саит целувки на вси4ки
Активен
Daffne
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Август 14, 2010, 21:55:01 »
Раздели ТемаНагоре

Казвам се Юлия и имам дъщеря ,която тази година завършва Smiley Ще се радвам да се сприятеля с повече потребителки и редовно да пишем във форума  Kiss Kiss Kiss

п.с. Писах е-майл на админа ,явно не е прочетен.Та искам да попитам за личните съобщения ,днес за първи път ми се наложи да изпратя и не успях ,изписва ми " моля въведете кода от картинката " ,да но на мен никаква картинка не ми се появява,още повече като дам се го прослушам с буквите ,ми казва,че са грешни.Което не е така ,тъй като разбирам английски.Моля ако някой има същият проблем да ми отговори  Cheesy Sad Sad
Активен


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: