{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 158304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #360 -: Октомври 25, 2010, 16:44:31 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Има много изобретателни майчета.Аз се радвам от все сьрце,когато ми пратят тяхно произведение.Виждам,че е вложен труд в опаковката,а не като мен хоп един плик с мехурчета и готово. Wink Но вече и аз се старая,да опаковам. Cheesy И все не ми стигат,тези листи.А като почна с тиксото,ела да видиш какво става Cheesy В началото моите идваха уплашени да видят какво става,но вече свикнаха с шума,но ме гонят от стаята Tongue
Така,че мамчета продьлжавайте да творите!Аз ви се вьзхищавам! Kiss
Мила в какъв смисъл творят?Извинявай ама нали съм си блонди под прикритие  Tongue
Ееее, и аз сьм блондинка ,та две блондинки на едно място става страшно (glasses1) Шегичка! Исках да кажа,че са ми пращали такива пакети,каквито аз не бих спретнала.Например малко пакетче от чай,кутия от бисквити.А имах един случай,вземам си пакета и отивам в кьщи.Отварям кутията и започвам да вадя хартий,пак хартий и още и ощи и още Shockedвсичко около мен стана в хартий ,а нещото го няма.Накрая си мислех,че няма да има нищо.Но накрая го намерих,то бе толкова малко,а кутията и хартиите тооолкова много. Cheesy
Аз получих обувчици в кутия от прясно мляко Cheesy Cheesy Cheesy паднах от смях.Е не че аз не ползвам кутии ама не са от мляко.Нищо против нямам де,ама ми стана смешно Cheesy Cheesy Cheesy
А един ден бях опаковала един пръстен и една гривна в малка кутийка от предишна пратка и бях залепила едно листче,за да не се вижда там печата ли беше не помня,отивам в пощата и ми казват аааа ама то неможе така,ще но глобят,няма да ползваш кутии или пликове от стари пратки и аз окей,как да го опаковам тогава им викам,ами тя дай щом е толкова малко ще го сложим в наши пликове,ами добре казах аз,сложих ги залепих,надписах и така.После преставете си пръстена го нямаше,беше само гривната.И така де,че и колие получих така с кутийка,но счупено,а беше толкова красиво.
А попринцип някой ден когато отивам към пощата и редовно сварвам колата която носи пратките,ееее повярвайте ми като видя как ги тръшкат тези пакети как няма да са повредени и счупени, (grin5) направо откачам,ама някой ден ще има кажа,аз  (hassle3)
 Cheesy
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 16:46:53 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #361 -: Октомври 25, 2010, 17:24:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да си кажа никога не ми е правело впечатление това как ми е опаковано нещото което съм си поръчала -то не го и забелязвам даже понеже бързам да го разкъсам за да видя дали е това което очаквам да видя  Cheesy Cheesy аз опаковам в хартия която мъж ми носи от работа от едната страна е бяла но от другата има разни неща написани  Smiley опаковам първо в плик и после с хартията и на външен вид си ми харесва на мен  Wink тук в нашата поща не разрешават да се пускат неща само в плик а трябва да е и с хартия.Не знам защо толко се коментира това при положение че е важно съдържанието  Wink кой какво имал под ръка с това опаковал  Cheesy Cheesy
(super1) (yes3)
И аз не обръщам внимание в какво е опаковано,защото  нямам търпение да видя какво има вътре... Tongue
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 20:39:59 от bankova87 » Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #362 -: Октомври 25, 2010, 17:27:01 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм пращала в кутийка от чай щипки за коса.Е,като са толкова дребни в какво да ги пусна?В плик не може-ще го прокъсат,и так ами беше най-удобно.Не виждам нищо лошо.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #363 -: Октомври 25, 2010, 21:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

.Не знам защо толко се коментира това при положение че е важно съдържанието  Wink кой какво имал под ръка с това опаковал  Cheesy Cheesy
защото се издребнява пак и се търси под вола теле! :Smiley
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #364 -: Октомври 26, 2010, 06:39:28 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да си кажа никога не ми е правело впечатление това как ми е опаковано нещото което съм си поръчала -то не го и забелязвам даже понеже бързам да го разкъсам за да видя дали е това което очаквам да видя  Cheesy Cheesy аз опаковам в хартия която мъж ми носи от работа от едната страна е бяла но от другата има разни неща написани  Smiley опаковам първо в плик и после с хартията и на външен вид си ми харесва на мен  Wink тук в нашата поща не разрешават да се пускат неща само в плик а трябва да е и с хартия.Не знам защо толко се коментира това при положение че е важно съдържанието  Wink кой какво имал под ръка с това опаковал  Cheesy Cheesy
(super1) (yes3)
И аз не обръщам внимание в какво е опаковано,защото  нямам търпение да видя какво има вътре... Tongue

И аз съм така  Cheesy
Ама мн ме "дразни" като е облепена цялата кутия в тиксо... Аз нетърпеливата още в колата бързам да го разпечатам, а то цялото в тиксо и само се мъча. Ще взема да си оставя една ножица и в колата, че да ми е по-лесно. Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #365 -: Октомври 26, 2010, 08:13:32 »
Раздели ТемаНагоре



И аз съм така  Cheesy
Ама мн ме "дразни" като е облепена цялата кутия в тиксо... Аз нетърпеливата още в колата бързам да го разпечатам, а то цялото в тиксо и само се мъча. Ще взема да си оставя една ножица и в колата, че да ми е по-лесно. Cheesy Cheesy Cheesy
[/quote]
Макетен нож също ще ти върши работа. Хем по колата нещо ако има, хем за пакетите. Wink
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 08:59:28 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #366 -: Октомври 26, 2010, 08:45:35 »
Раздели ТемаНагоре

Оффффф (evil7)невменяеми ли сме,какво ли ,незнам,но не разбират някои,ЧЕ ОБЯВИТЕ СЕ ПУСКАТ С РАЗМЕРИИИИИИИИ!!!!Как да го каже и подчертае вече човек!!!!Днес 3 неща си избирам и все нямат размери Shocked Върви сега та питай,та чакай отговор,та накрая се оказва ,че въобще няма да са моите мерки и само сме си загубили времето.Май най добре да се измисли поле за размерите и да не се публикува обявата без тях!Сигурна съм ,че и на тия, които си пишат размерите ,въобще не им се мери(включително и на мен),но го правим!
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #367 -: Октомври 26, 2010, 09:17:11 »
Раздели ТемаНагоре

НЕ РАЗМЕНЯМ

Въпреки това 10 човека предлагат размяна и 10 отговора НЕ РАЗМЕНЯМ. 20 коментара и нищо по същество.
Недай си боже и размерите да са вмъкнати между тия коментари.

Иначе за размерите то, който не слага размери предимно нови потребители  едва ли чете тук. Макар, че има и стари потребители такива, но по-рядко. Предупреждаваш, триеш, наказваш и в следващия момент пак е същото. И най-жалкото е, когато не стига, че си сгрешил ми се почва с квалификациите и обидите. За съжаление това сме хората и може би каквито сме в реалния живот такива сме и тук.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #368 -: Октомври 26, 2010, 09:40:15 »
Раздели ТемаНагоре

вие взехте да издребнявате май.Не сте виждали аз как опаковам-всичко налично,особено вестници и мноооого тиксо Smiley Накой да не ми е дал 0.50лв за да купя кутия или плик?В пощата ми казаха,че съм уникална,но не ми пука
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #369 -: Октомври 26, 2010, 09:42:55 »
Раздели ТемаНагоре

Преди опаковах като за подарък
Сега ми е паднало тиксо на аванта и стой та гледай
Едва ли не само в тиксо е увартяно
Ама изглеждат едни здравички и стегнатки пакетчетата
После получателя да му мисли как ще маха тиксТото  Tongue Tongue Tongue
Активен
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #370 -: Октомври 26, 2010, 09:44:29 »
Раздели ТемаНагоре

Преди опаковах като за подарък
Сега ми е паднало тиксо на аванта и стой та гледай
Едва ли не само в тиксо е увартяно
Ама изглеждат едни здравички и стегнатки пакетчетата
После получателя да му мисли как ще маха тиксТото  Tongue Tongue Tongue

Ще го махнем тиксТото ама и ще ти фулнат ушлетата. Cheesy
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #371 -: Октомври 26, 2010, 10:26:28 »
Раздели ТемаНагоре

хихи,та кво било за блондинките Tongue може и по трудния,и по лесния начин...а за опаковането-аз досега попадам само на супер мацки-всичко в перфектен вид,сьстояние и опаковка...живи и здрави,като се знае какво искаш,продавача се старае...а за тиксото-ми тиксо де-маха се,не е дьвка Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #372 -: Октомври 26, 2010, 11:50:40 »
Раздели ТемаНагоре

Преди опаковах като за подарък
Сега ми е паднало тиксо на аванта и стой та гледай
Едва ли не само в тиксо е увартяно
Ама изглеждат едни здравички и стегнатки пакетчетата
После получателя да му мисли как ще маха тиксТото  Tongue Tongue Tongue
ха-ха-ха
аз имам на данон,на вайс профил,от симид...та който скоро е взел нещо от мен да каге как е отворил пакета  Tongue
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #373 -: Октомври 26, 2010, 11:53:23 »
Раздели ТемаНагоре

Преди опаковах като за подарък
Сега ми е паднало тиксо на аванта и стой та гледай
Едва ли не само в тиксо е увартяно
Ама изглеждат едни здравички и стегнатки пакетчетата
После получателя да му мисли как ще маха тиксТото  Tongue Tongue Tongue
ха-ха-ха
аз имам на данон,на вайс профил,от симид...та който скоро е взел нещо от мен да каге как е отворил пакета  Tongue
Аууууууууууу как се борих с един такъв пакет, като прасе с тиква  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #374 -: Октомври 26, 2010, 23:21:01 »
Раздели ТемаНагоре

Оффффф (evil7)невменяеми ли сме,какво ли ,незнам,но не разбират някои,ЧЕ ОБЯВИТЕ СЕ ПУСКАТ С РАЗМЕРИИИИИИИИ!!!!Как да го каже и подчертае вече човек!!!!Днес 3 неща си избирам и все нямат размери Shocked Върви сега та питай,та чакай отговор,та накрая се оказва ,че въобще няма да са моите мерки и само сме си загубили времето.Май най добре да се измисли поле за размерите и да не се публикува обявата без тях!Сигурна съм ,че и на тия, които си пишат размерите ,въобще не им се мери(включително и на мен),но го правим!

Е, аз снощи публикувах едно детско яке, признавам-беше без размери( наистина, пропуснала съм и си го признавам), но днес моята обява веднага беше изтрита от модераторите.... ОК, но защо само моята, ами аз поне на 5-6 обяви се натъкнах днес, все без размери, но си стоят непокътнатиииии и никой не ги трие Huh? . Не знам кой с какво предимство се ползва тук Huh?, но мисля, че е редно да се мери с един аршин за всички!
Ей, от такива неща супер се дразня!
Така и в службата-все мен ме виждаха, кога съм закъсняла или, че отново съм си "взела"  болнични за детето и т.н.  А останалите Huh?... Аааа, много се дразя от такава несправедливост, наистина, чак съм бясна (evil14)!
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 23:24:54 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: