{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 157730 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivka_piffka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 21, 2010, 17:01:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ох не знам дали вече има такава тема,ако има моля да ме извините.
Та само днес попаднах на няколко обяви за обувки( детски) който пишише че нямат забележки,и какво да видя отварям обявата обувките са ужасно мръсни,почернели.
А бе майки,вие който ги продавате бихте ли ги обули на вашето детенце?
Нека не мислим само за парите,не е корекнто да се продават мръсните маратонки ,то се и вижда от снимките
МНОГО МЕ ПОДРАЗНИ Shocked Shocked Shocked
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 21, 2010, 17:27:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ох не знам дали вече има такава тема,ако има моля да ме извините.
Та само днес попаднах на няколко обяви за обувки( детски) който пишише че нямат забележки,и какво да видя отварям обявата обувките са ужасно мръсни,почернели.
А бе майки,вие който ги продавате бихте ли ги обули на вашето детенце?
Нека не мислим само за парите,не е корекнто да се продават мръсните маратонки ,то се и вижда от снимките
МНОГО МЕ ПОДРАЗНИ Shocked Shocked Shocked
Ами то има хора всякакви,прати линк на модовете!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Септември 21, 2010, 18:22:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ох не знам дали вече има такава тема,ако има моля да ме извините.
Та само днес попаднах на няколко обяви за обувки( детски) който пишише че нямат забележки,и какво да видя отварям обявата обувките са ужасно мръсни,почернели.
А бе майки,вие който ги продавате бихте ли ги обули на вашето детенце?
Нека не мислим само за парите,не е корекнто да се продават мръсните маратонки ,то се и вижда от снимките
МНОГО МЕ ПОДРАЗНИ Shocked Shocked Shocked
Ами то има хора всякакви,прати линк на модовете!

За което бяха взети мерки Smiley
Активен

Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 25, 2010, 12:38:26 »
Раздели ТемаНагоре

това с мръсните маратонки е гнусно
а аз вчера получих блуза,която вунеше на цигари,вземам си пакета,кача се в клата ,разопаковам и на косъм беше да повърна,наистина не се шегувам,как може да се пращат  толкова вмирисани дрехи (wow5) (wow5) (wow5)
Активен
sunny girl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 25, 2010, 13:21:31 »
Раздели ТемаНагоре

Оф,аз какви случаи съм имала,направво не ми се разправя   (not7)
Не продавам стари неща,всичко ми е или ново или съвсем малко употребявано  Cool
Активен

При покупка на повече от един артикул плащам доставката и коментирам цени.
Изпращам по Еконт,пратка по желание на купувачите.
Много усмивки и весел шопинг на всички.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Септември 25, 2010, 16:12:49 »
Раздели ТемаНагоре

това с мръсните маратонки е гнусно
а аз вчера получих блуза,която вунеше на цигари,вземам си пакета,кача се в клата ,разопаковам и на косъм беше да повърна,наистина не се шегувам,как може да се пращат  толкова вмирисани дрехи (wow5) (wow5) (wow5)

Прати ми ника на потребителя от който го взе. Нарушил е правилата и ще бъде санкциониран.
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 25, 2010, 16:30:42 »
Раздели ТемаНагоре

Дразни ме пазарлъка на лични, особено когато става дума за жълти стотинки.Дразни ме писането на латиница, както и грубото и нахално отношение.
Попаднах на потребителка, която съчетава всички тези качества  Huh?
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Септември 25, 2010, 16:38:30 »
Раздели ТемаНагоре

Дразни ме пазарлъка на лични, особено когато става дума за жълти стотинки.Дразни ме писането на латиница, както и грубото и нахално отношение.
Попаднах на потребителка, която съчетава всички тези качества  Huh?
давайте линк към някой от нас.Ние сме затова,насреща сме да помогнем на всеки.Можем да опитаме
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Септември 25, 2010, 22:04:19 »
Раздели ТемаНагоре

Дразни ме пазарлъка на лични, особено когато става дума за жълти стотинки.Дразни ме писането на латиница, както и грубото и нахално отношение.
Попаднах на потребителка, която съчетава всички тези качества  Huh?

Да не сме контактували с една и съща особа. :Smiley
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #9 -: Септември 25, 2010, 22:09:26 »
Раздели ТемаНагоре

Предполагам Smiley Просто не може да има две такива:)
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Септември 26, 2010, 02:35:16 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да ви кажа, че още с регистрирането си в този сайт и публикуването на първата обява, направо побеснях! Имах обява за сребърен комплект-колие и гривна. Почти веднага, след публикуването, една дама се записа . Искаше по-ясни снимки, за да види детайлите по-добре, макар, че аз смятам, че от снимките се виждаше доста добре всичко, но....направих. След което тя каза, че й харесва, но, ако може да го снимам сложено на мен, за да добие по-ясна представа как стои. И това направих. Тя си мълчи....Писах й ЛС, че снимките са качени. И... получих следния отговор: " Ако го намалиш, ще го взема", на което й отговорих, че няма как да стане. Този комплект го бях купила от друга дама на същата цена, на която го продавам, а пък го бях сложила точно за 1 ден. И следващия отговор беше" Ами, не мога да си позволя да дам толкова пари на този етап".
Е, защо беше необходимо да ме разиграва да правя допълнителни снимки и т.н., след като още в началото е видяла цената?
Поне да беше измислила нещо друго, но явно или не й пука или няма толова мозък, че да измисли нещо, което да "хване"( така да се каже), място!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Септември 26, 2010, 20:24:55 »
Раздели ТемаНагоре

Предполагам Smiley Просто не може да има две такива:)
Оооо, може, може! Доста често се случва такова пазарене и то с тон сякаш ти правят услуга или трябва да се почувстваш привилегирован, че са ти оказали такава огромна чест с него.  Sad
Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Септември 26, 2010, 21:21:06 »
Раздели ТемаНагоре

Предполагам Smiley Просто не може да има две такива:)
Оооо, може, може! Доста често се случва такова пазарене и то с тон сякаш ти правят услуга или трябва да се почувстваш привилегирован, че са ти оказали такава огромна чест с него.  Sad

Чудя се дали и аз не съм попаднала точно на тази  дама Wink


Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Септември 26, 2010, 22:24:49 »
Раздели ТемаНагоре

Предполагам Smiley Просто не може да има две такива:)
Оооо, може, може! Доста често се случва такова пазарене и то с тон сякаш ти правят услуга или трябва да се почувстваш привилегирован, че са ти оказали такава огромна чест с него.  Sad

а да и аз съм попадала на такива,честно казано приемам го с усмивка Cheesy сигурно защото отккато открих преди няколко месеца сайта,се сблъсках с толкова много неща(все лоши)че пазърлъка ми е чак смешен Tongue
най ми харесва,като поискат да вземат нещо на половината от обявената цена Cheesy  а сега се сещам че имах една точна таква,която на всичко отгоре искаше да поема и еконта и то  сопция отвори преди платиш  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #14 -: Септември 26, 2010, 22:30:01 »
Раздели ТемаНагоре

Каквото и да напишете не може да се сравни с моята случка вчера:)
Става дума за една пижамка, която продавам за 1 лв (словом:един лев) и девойчето започва пазарлъци на лични да поема половината пощенски:)
После ми писа и за още една моя обява, пак с пазарлъци.Там вече изобщо не и отговорих.
Активен


Страници: [1] 2 3 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: