{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 160825 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #330 -: Октомври 24, 2010, 17:44:59 »
Раздели ТемаНагоре

А мен ме дразни, когато бъркат "подарявам" с контейнер за боклук
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=71501
Направо не ми го побира ума, как може да се снимат и пуснат в който и да било раздел. Липса на самоуважение и уважение към хората, като цяло.
Не искам да обиждам, когото и да било, но се възмутих искренно.

Голяма излагация Shocked
ВТРЕЩИХ СЕ.ТО БИВА БИВА,АМА ТАКОВА НЕЩО.
Напълно съм съгласна с теб Shu-shi.
Само не ми е ясно,коя майка ще обуе детето си така да играе?
Че то по добре босичко да излезе Huh? Huh? Huh?
ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ,ЧОВЕШКАТА ПРОСТОТИЯ КРАЙ НЯМА Shocked
В градината у село???
Обаче пък може и някой да им се зарадва.Знае ли човек???
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #331 -: Октомври 24, 2010, 17:56:23 »
Раздели ТемаНагоре

и няколко запетайки,  няма да са й излишни Smiley

иначе аз почти винаги пращам в пликове А4.
Купувам си по 10тина пакета с по 10бр и вкъщи си ги опаковам. По 1лв/бр е, нямат мехурчета, но вършат работа.
Когато е по-обемно, слагам в кутия ... посъбрала съм всякакви калибъри Cheesy  или ако са ми се свършили, опаковам в голяма торба и после с хартия Smiley Wink
ами тези пликове са много удобни,но в нашата поща не продават такива.дори веднъж се опитах да пратя с такъв и ми го върнаха да го опаковам наново,защото било много мека опаковката.ако не е в твърда опаковка изобщо не ми го приемат и аз си знам това и се старая да са в кутийки.
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #332 -: Октомври 24, 2010, 18:13:22 »
Раздели ТемаНагоре

А мен ме дразни, когато бъркат "подарявам" с контейнер за боклук
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=71501
Направо не ми го побира ума, как може да се снимат и пуснат в който и да било раздел. Липса на самоуважение и уважение към хората, като цяло.
Не искам да обиждам, когото и да било, но се възмутих искренно.

Според потребителката са "чудесни за игра"  Tongue Tongue Tongue,но явно наистина модератор трябва да и напомни да се запознае първо с правилата Wink.
А  тези боти  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=70785&cat=84  уж са "чисто нови", а пък носени  5 пъти Cheesy Cheesy Tongue.
« Последна редакция: Октомври 24, 2010, 18:14:56 от Galina Lovecheva » Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #333 -: Октомври 24, 2010, 18:16:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък винаги пращам с моя опаковка , за сега не съм пращала по обемни неща , но често съм пращала прегънат на две бял лист облепан с тиксо по краищата , ползвам вече и самите пликове обикновенните за писма , но не пращам в мехурчести или кутии , и мнооооого се дразня ако продавача вземе че ми тресне 1-2 са опаковка ,и то без да ме предупреди , много се дразня направоооооо , като получа нещо такова ми иде да го откажа , защото за мен това не е готино , получавала съм неща в черен плик като за боклук , отгоре зълепен бял лист и надписан адреса , и никога не ми е било неприятно , като съдържанието е непокътнато ми е се тая в какво е дошло , още повече , като тази опаковка не ме товари допълнително ми е идеалнооооо
В пощата като са ми казвали ама това с каква опаковка е , аз съм им отвръщала , никъде в правилника ви не пише че опаковката трябва да е от вашите , сори излишни пари за да пълня гушите на БГ поши нямам!!!
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #334 -: Октомври 24, 2010, 18:21:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също опаковам в пликове А 4 или А 3 , често чета за проблеми с опаковките -отворени пратки, разопаковани и липсващи продукти и  за това допълнително при запечатването минавам с тел-бод.При по-големите пратки ползвам кутии и опаковачна хартия, но гледам  кутиите да са по-леки, за да не товаря излишно пратката с по-големи пощенски SmileyПо това как изглежда дадена пратка си направя  извод за човека , който я изпраща.Ако е небрежно опакована, смачкана и не добре изглеждаща Sad , мога да си представя какво ще има вътре Shocked
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #335 -: Октомври 24, 2010, 18:22:04 »
Раздели ТемаНагоре

А  тези боти  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=70785&cat=84  уж са "чисто нови", а пък носени  5 пъти Cheesy Cheesy Tongue.

И стелката е първо  25см, после 24см. , накрая - не повече от 24,5см. Smiley

Явно е нов потребител и още не е съвсем наясно с правилата.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #336 -: Октомври 24, 2010, 18:27:05 »
Раздели ТемаНагоре

А  тези боти  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=70785&cat=84  уж са "чисто нови", а пък носени  5 пъти Cheesy Cheesy Tongue.

И стелката е първо  25см, после 24см. , накрая - не повече от 24,5см. Smiley

Явно е нов потребител и още не е съвсем наясно с правилата.

ами това е същата дама с маратонките за подаряване Shocked Shocked Shocked Shocked
щом за нея 5 пъти обути са чисто нови,то значи за детските маратонки може да се каже добро състояние Tongue Tongue Tongue
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #337 -: Октомври 24, 2010, 18:38:31 »
Раздели ТемаНагоре

Стока  с включени пощенски се изпраща не като препоръчана, а на късмет, ако стигне, стигне..... Ами казвайте бре хора. Ще си доплатя, че да го пратите като препоръчано.
Изпращам само и единствено препоръчани пратки, без значение дали пощенските са включени в цената или не. Също до сега съм получавала само такива  Cheesy Винаги опаковам така, че да не товаря излишно купувача и да се побирам в нормите за естетичен и приличен вид и изискванията на пощите / в нашата поща изискванията са доста високи и безкомпромисни /. А какви пратки съм получавала само. Huh?...и то от столицата и  големи областни градове...не ти е майко работа  Shocked Опаковани в найлони и залепен с тиксо на допълнителен лист адреса  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Тези тарикатщини и икономии в нашата поща не минават  Lips Sealed Пратката не се приема в този вид и се връща за преопаковане  Tongue Tongue Tongue
При мен се беше случила няколко пъти да получавам такива разпокъсани пакети Huh? даже имаше лист вътре да кажа на тези които ми ги пращат да ги опаковат както трябва.А ние в нашата поща нямаме такива пликове с балончета дето са вътре,питах ги един ден и те ми казаха,че не се продавали Shocked ужаси така аз ги опаковам в тапети с тиксо и отгоре или пиша или лепвам голям лист,който съм си купила от книжарницата.Но винаги съм ги пращала в изряден вид Cheesy
Недопустимо е да лепиш лист в/у опаковката. В пощата ми казаха, че така винаги рискуваш да бъде отлепен от пратката и тя да не пристигне дори и препоръчана или което е по-лошото, да бъде залепен на друга пратка, а тази някой да си я прибере щото и е харесал съдържанието! За по-сигурно пък и по правило, адресите трябва да са написани направо в/у опаковката!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Ksara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 434

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #338 -: Октомври 24, 2010, 19:05:26 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не съм си позволявала да коментирам чужди обяви или цени,но и мен тази много ме натъжи http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=71501

Активен

Моля mimen4eto да не се записва в обявите ми!От обявите по 1лев предпочитам да изпращам поне по 3 артукула 1.Коректен потребител съм и очаквам да комуникирам с такива.2. Пощенските са за сметка на купувача .3. Изисквам предварително плащане за суми над 10лв. 4.За потребители с по-малко оценки - предварително плащане. 5. При покупка на няколко неща правя отстъпка. 6. Отделяйте внимание на оценките и поставяйте такива.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #339 -: Октомври 24, 2010, 19:18:55 »
Раздели ТемаНагоре

Никога не съм си позволявала да коментирам чужди обяви или цени,но и мен тази много ме натъжи http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=71501



Точно тази обява си позволих да коментирам по-горе.
Активен

Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #340 -: Октомври 24, 2010, 19:26:44 »
Раздели ТемаНагоре

Относно опаковката мога да кажа, че нашата поща е без претенции Kiss
Докато един път ми се наложи да пускам пакет от Централна поща Пловдив, бяла  ми беше хартията, добре опакован, но жената ми каза в техен плик  Lips Sealed Нямах време да се разправям, но много се ядосах  Undecided
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #341 -: Октомври 24, 2010, 19:35:14 »
Раздели ТемаНагоре

Относно опаковката мога да кажа, че нашата поща е без претенции Kiss
Докато един път ми се наложи да пускам пакет от Централна поща Пловдив, бяла  ми беше хартията, добре опакован, но жената ми каза в техен плик  Lips Sealed Нямах време да се разправям, но много се ядосах  Undecided

Не е въпрос на претенции на съответните клонове според мен.  Shocked Просто не всички спазват изискванията Lips Sealed  Lips Sealed Lips Sealed А как тогава нашите пратки ще бъдат защитени? Huh? Остава ние да си знаем правилата и да си ги следваме, за да си получи купувача това, за което си е платил!  Cheesy
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #342 -: Октомври 24, 2010, 21:14:12 »
Раздели ТемаНагоре

На мен също ми се е случвало да получавам стоки в какви ли не опаковки,но...както и да е...!
Аз купувам хартия от книжарницата-един лист е 50ст. Smiley...и е голям,понякога увивам и две неща от него,зависи...Но съм увивала и с тапет,когато съм забравила да купя хартия!Винаги оставям бялата страна да е отвън и няма проблем... Wink
Дани,вече смених плакатите.Сега са с друга картинка... Wink
Cheesy Cheesy CheesyНямах предвид това мила... (hail4) (yes3)
Но аз си изтрих комнтара без да искам... Cheesy
Знам,добричкото ми!
Аз просто се хваля!
Ти беше първата ми сериозна клиентка,няма да те забравя!
Ееее мила,аз също съм много доволна от дрешките,които си взехме от теб... (flower2)Успех!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #343 -: Октомври 24, 2010, 21:16:11 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време служителка от нашия клон отказа да ми приеме бял плик, залепен с черно тиксо за по-сигурно. Нямал естетически външен вид Cheesy За щастие естетката се пенсионира и отдавна не е там.
« Последна редакция: Октомври 24, 2010, 21:19:09 от Linofrina » Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #344 -: Октомври 24, 2010, 21:17:53 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време служителка от нашия клон отказа да ми приеме бял плик, залепен с черно тиксо за по-сигурно. Нямал естетически външен вид Cheesy За щастие естетката отдавна не работи там.

хм, тая няма вкус! Бялото и черното са винаги на мода!  Cheesy
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!


Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: