{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 166221 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #375 -: Октомври 27, 2010, 01:25:41 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , модовете не пробираме , няма привилегии , просто твоята обява е била докладвана , ти като срешнеш пиши , не може да се смогне с всичко
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #376 -: Октомври 27, 2010, 01:47:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък имам наблюдения,че някои продавалки дори не знаят за каква детска възраст е предлаганата от тях дрешка.И как така???Нали уж е имала дете на тази възраст.Вече няколко пъти ми се случва да попадам на такива продавалки.Упоменати са само размери и край.питам се,дали пък не са търговки от дрехите на килограм  и после да си ги пробутват тук на доста добри ценички?Huh?Huh??
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #377 -: Октомври 27, 2010, 05:04:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък имам наблюдения,че някои продавалки дори не знаят за каква детска възраст е предлаганата от тях дрешка.И как така???Нали уж е имала дете на тази възраст.Вече няколко пъти ми се случва да попадам на такива продавалки.Упоменати са само размери и край.питам се,дали пък не са търговки от дрехите на килограм  и после да си ги пробутват тук на доста добри ценички?Huh?Huh??

Ами ако не са? Много е супективно nmomchilova. Да вярно, някъде си личи и когато видим веднага преприемаме мерки, но ако не е така човека изгаря без да е виновен!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #378 -: Октомври 27, 2010, 05:06:38 »
Раздели ТемаНагоре

Оффффф (evil7)невменяеми ли сме,какво ли ,незнам,но не разбират някои,ЧЕ ОБЯВИТЕ СЕ ПУСКАТ С РАЗМЕРИИИИИИИИ!!!!Как да го каже и подчертае вече човек!!!!Днес 3 неща си избирам и все нямат размери Shocked Върви сега та питай,та чакай отговор,та накрая се оказва ,че въобще няма да са моите мерки и само сме си загубили времето.Май най добре да се измисли поле за размерите и да не се публикува обявата без тях!Сигурна съм ,че и на тия, които си пишат размерите ,въобще не им се мери(включително и на мен),но го правим!

Е, аз снощи публикувах едно детско яке, признавам-беше без размери( наистина, пропуснала съм и си го признавам), но днес моята обява веднага беше изтрита от модераторите.... ОК, но защо само моята, ами аз поне на 5-6 обяви се натъкнах днес, все без размери, но си стоят непокътнатиииии и никой не ги трие Huh? . Не знам кой с какво предимство се ползва тук Huh?, но мисля, че е редно да се мери с един аршин за всички!
Ей, от такива неща супер се дразня!
Така и в службата-все мен ме виждаха, кога съм закъсняла или, че отново съм си "взела"  болнични за детето и т.н.  А останалите Huh?... Аааа, много се дразя от такава несправедливост, наистина, чак съм бясна (evil14)!

incadens няма ваши и наши. 40 000 обяви трудно се следят. Където видим или ни докладват веднага вземаме мерки, но иначе няма как! Пак повтарям, няма Ваши и наши!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #379 -: Октомври 27, 2010, 08:13:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък имам наблюдения,че някои продавалки дори не знаят за каква детска възраст е предлаганата от тях дрешка.И как така???Нали уж е имала дете на тази възраст.Вече няколко пъти ми се случва да попадам на такива продавалки.Упоменати са само размери и край.питам се,дали пък не са търговки от дрехите на килограм  и после да си ги пробутват тук на доста добри ценички?Huh?Huh??
Е то ти жив пример - моя обява (хем и рекламка да си направя Cheesy). бащата на кумата шие разни работи за износ и въпросната ми носи 2 пуловера за малкия. Единият с етикет, единият без нищо. Е меря,пиша,бриша опитвам се да сравня размери с други обяви за да установя в каква категория попада.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #380 -: Октомври 27, 2010, 08:33:57 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък имам наблюдения,че някои продавалки дори не знаят за каква детска възраст е предлаганата от тях дрешка.И как така???Нали уж е имала дете на тази възраст.Вече няколко пъти ми се случва да попадам на такива продавалки.Упоменати са само размери и край.питам се,дали пък не са търговки от дрехите на килограм  и после да си ги пробутват тук на доста добри ценички?Huh?Huh??
ей в която и тема  да влезна все дрехите на килограм споменавате Huh? ,ами като купя нещо което е ужасно голямо  и престои в гардероба,откъде да знам по-късно  за каква възраст е.като детето ми е по-малко?Тук всичко подлагате на съмнение забелязвам,къде е добрата атмосфера просто не виждам вече?Ами разберете ,че в някои малки град ове няма дрехи детски на килограм,,нито молове за по 5лв.маркови дрехи нито Евроланд или какви бяха там имената на магазините ви  и цените ни тук са високи в магазините . Tongue
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #381 -: Октомври 27, 2010, 11:17:38 »
Раздели ТемаНагоре

Е, аз снощи публикувах едно детско яке, признавам-беше без размери( наистина, пропуснала съм и си го признавам), но днес моята обява веднага беше изтрита от модераторите.... ОК, но защо само моята, ами аз поне на 5-6 обяви се натъкнах днес, все без размери, но си стоят непокътнатиииии и никой не ги трие Huh? . Не знам кой с какво предимство се ползва тук Huh?, но мисля, че е редно да се мери с един аршин за всички!
Ей, от такива неща супер се дразня!
1.Когато дадеш линк на ЛС и не е е обработена обявата,тогава можеш да коментираш!
2.Аз през последната седмица съм попадала на твои обяви без размер-не 1,а поне 10
3.Няма мои и твои!Аз сложих БАН на една жена и докато тя е с БАН,купува нещо от мен.Взела съм от някой нещо,после дори съм му ударила ключа за размери или нещо друго.Никой не е разсърдил!
4.Обявата за якето я изтрих аз от промоциите
5.Лично няколко пъти съм ти писала за размери.Има кой да го потвърди!
пп:Голяма си късметлийка,че още не сме ти давали почивка!Това може да се потвърди от някой друг!Защото често твоите нови обяви са без размери.
Ще помоля преди да нападате другите,вижте себе си!
Приключвам,че се изнервих вече.Не искам да споря,да се карам с никой!
Ако някой пише нещо по този въпрос,ще заключа темата!
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 11:27:58 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #382 -: Октомври 27, 2010, 12:25:25 »
Раздели ТемаНагоре

ама аз пак да се повторя, как може да има хора, които са публикували обяви а въобще не ги следят?Huh?
На 22.10 се записах в тази обява:http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=64151&cat=96, понеже продавалката е сложила,че може и с размяна и аз и предложих.След следене на обявата от няколко дена накрая и писах ЛС... от няйна страна пак нищо Sad е хубаво, не иска да правим размяна ами поне да ми драсне един ред и да ми каже, на мен ми мина вече желанието за тази туника..то бива бива ама ако си един съвестен човек ще пишеш все пак,че не си съгласна на размяна. А иначе дамата продължава да си влиза във форума. Немога да разбера защо такива потребители пускат дрехи а продан а не си следят нито обявите нито личните???
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #383 -: Октомври 27, 2010, 13:01:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня от чуждиците...лот,сет...трънки...имаме си български думи! Huh?
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #384 -: Октомври 27, 2010, 13:12:29 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня от чуждиците...лот,сет...трънки...имаме си български думи! Huh?
да не говорим,че когато нещото е взето от Ибей и тук за описание е копиран превода от английски,направо да паднеш от смях!То са едни смешни думи и изречения  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #385 -: Октомври 27, 2010, 13:16:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък се дразня от чуждиците...лот,сет...трънки...имаме си български думи! Huh?
да не говорим,че когато нещото е взето от Ибей и тук за описание е копиран превода от английски,направо да паднеш от смях!То са едни смешни думи и изречения  Cheesy

Ама хич не се шегувам и не ми е смешно!Като навлязоха тези думички...когато ги чух за пръв път се наложи да влизам в нета,че да проверявам кое какво значи!Много моля,нека си уважаваме езика...тренч код...шлифер или манто му се вика...пфуууууу Lips Sealed
Активен

EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #386 -: Октомври 27, 2010, 13:21:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ааа,сега се сещам и за тоя шопинг!К'в шопинг ,к'ви две с'тинки...няма да каже "Отивам по магазините",ами:"ОТивам на шопинг!" (comp9)
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #387 -: Октомври 27, 2010, 13:24:06 »
Раздели ТемаНагоре

Ааа,сега се сещам и за тоя шопинг!К'в шопинг ,к'ви две с'тинки...няма да каже "Отивам по магазините",ами:"ОТивам на шопинг!" (comp9)
(laugh2) бай Ганьо европеец  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #388 -: Октомври 27, 2010, 13:32:51 »
Раздели ТемаНагоре

"секън хенд" си го имаме и на БГ-магазин втора ръка,втора употреба...,ама и аз да не оставам по-назад ,че си викам може да не ме разберат и аз питам мацките тук едно или друго дали не е купено от секън-хенд...хубаво,че го пиша,щото езика ми не се обръща,'ма  не щото не мога да приказвам на инглиш,а щото си тача булгариша (devil2)
Активен

EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #389 -: Октомври 27, 2010, 13:55:22 »
Раздели ТемаНагоре

Отдавна все исках да вметна и аз това :"Тук всичко подлагате на съмнение забелязвам.Ами разберете ,че в някои малки градове няма дрехи на килограм,нито молове за по 5лв.маркови дрехи нито Евроланд или какви бяха там имената на магазините ви  и цените ни тук са високи в магазините . Tongue"
Разбира се,че е така,да не говорим за селата(а има доста мами от села тук)Та аз за да си купя нещо от кило или мол,трябва да ида поне на 60 км.....то за мен си да пазарувам не ми струва,камо ли за препродажба Shocked.А и там стоките са си с доста солидни цени( на килограм са стоки дето и баба ви няма да облече)търговците(по тия магазини)не пасат трева и си слагат цени на всичко хубаво ....върви купувай дънки за 20 /25лв.,че да ги пусна по колко Shocked А за РАЗПРОДАЖБИ въобще и дума не става!Търговците от селата и малките градове ги използват да си позаредят магазините ,но не и те да направят такава!!!Така ,че ония прословути ботушки(детските)дето са биле по 6,8 лв.,тук щяха да са 20лв.(казвам ЩЯХА,защото въобще няма такива),и мен би ме устроила цената от 10 или дори 15 лв.(ако наистина ми харесват,бих ги дала(казвам принципно,нямам малко момиче Cheesy)).Затова оставете ги да си пускат цените ,каквито искат,ПЪК АКО НИ УСТРОЙВА ще си купим(нямам в предвид интернет търговия,сайтове за такава има много)Освен хората от села и малки градове има и инвалиди,които също пазаруват от тук!
А по въпроса за деленето на МОИ(наши) и ТВОИ(наши)хора,не мисля,че се прави....пък и мисля,че,ако е МОЙ човек админа(модераторите)лично аз по никакъв начин не бих го(ги) поставяла в неудобна ситуация и не бих нарушавала правилата,за да бъде набеден заради мен!Така ,че мисля неговите(тяхните)хора не биха нарушили правилата именно за да не го(ги) злепоставят.
От несвалени мерки,губи най вече продавача!Колкото и да ми хареса нещо,няма ли мерки,минавам напред(нямам за цел да докладвам(и не съм),а да си купя!)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: