{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много ме дразни!!!!  (Прочетена 160832 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #345 -: Октомври 24, 2010, 21:18:30 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време служителка от нашия клон отказа да ми приеме бял плик, залепен с черно тиксо за по-сигурно. Нямал естетически външен вид Cheesy За щастие естетката отдавна не работи там.

хм, тая няма вкус! Бялото и черното са винаги на мода!  Cheesy

Така де, тази комбинация си е класика  Cool
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #346 -: Октомври 24, 2010, 21:25:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък от известно време си облепям пакетите с ярко червено тиксо.Взех го много изгодно и не вдига шум, когато облепям (обикновено опаковам докато децата спят и прозрачното вдига шум до Бога:) )
Тая в пощата май си направи нещо устата..."Какво е това червеното тиксо?!"
но аз и казах, че нищо му няма на тиксото и че е имало и жълти но не съм взела жълто, че да не се бъркат с тяхното;)
Отговора и беше "Грее, грее".
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #347 -: Октомври 24, 2010, 22:21:18 »
Раздели ТемаНагоре

А случвало ли ви се е да получите нещо подлежащо на дефект в безумна опаковка.Аз преди време получих гривна от тези твърдите,метална ,позлатена.Ей едва дочаках да ми я изпратят,толкова много я исках.Ноооооооо получавам я в обикновен пощенски плик.Съответно сплескана понеже е била под нещо тежко.Направо останах  Shocked Shocked Shocked Майчето ми обясни,че не е имала време да я опакова,а аз я чаках 2 седмици Huh?
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #348 -: Октомври 24, 2010, 22:50:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ми не знам , аз си мисля следното , пример , Лицето Х иска да си купи от мен Нещото У , на мен обаче не ми се опакова , пък и не ми се копуват опаковки , затова без да предупредя , пращам с опаковка от БГ пощи нещото У , без да предупредя лицето Х , че ще правя това , или каквото и да е , Това за мен не е честно . Нормално ли е някой да трябва да плати почти една пета от стойноста на това което купува за опаковка , ми не мисля , предпочитам , да ми се опакова в чувал за боклук с лист отгоре , и няма начин листа да се размени , като го минеш с прозрачно тиксо , а и като лепната тяхното , няма как да бъде подменен листа , а и кой ще тръгне да го прави  , не знам , аз си мисля че опаковката си е отговорност на продавача , както парите които се плащат за запис са отговорност на купувача  .
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #349 -: Октомври 24, 2010, 23:02:58 »
Раздели ТемаНагоре

... аз си мисля че опаковката си е отговорност на продавача , както парите които се плащат за запис са отговорност на купувача  .

И аз мисля така.И така правя.Каквото и да съм пращала досега,аз съм си поемала разходите по опаковката.Скоро ми се наложи да пратя обемисто нещо и си платих като поп кутия,която ти продават от пощата.От купувалката исках само пощенските разходи.Е,с какви очи да й кажа ,че ми дължи още 1.20 и за кутията...... Иначе съм написала и в подписа си,че ако се наложи да пращам по друг начин,а не като МПП,предупреждавам предварително.И мисля,че така е редно.
Активен


galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #350 -: Октомври 25, 2010, 00:03:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз почти никога не купувам плик или хартия специално за опаковане. Използвам каквото имам подръка - кутии, пликове или хартия от други пратки които съм получавала - в полза на природата и екологията. Вижте няколко кратки статистики:

"Около 324 литра вода се използва за производството на 1 кг. хартия.
10 000 дървета се отсичат годишно в Китай за производството поздравителни картички.
За отпечатването на неделното издание на New York Times се използват 75 000 дървета.
Всяко дърво произвежда достатъчно кислород за трима души.
40% от боклука на Земята е хартия."

Понякога лепя лист с имената на получател и подател върху хартията, защото ми се струва по-здраво и по-трудно за хартията да се скъса. Винаги опаковам първо в найлонова опаковка - също останала от други покупки на дрехи, играчки и т.н. - и после с хартия. Служителките в пощата винаги са много любезни и никога не са ми правили проблем с пратка или опаковка. Досега нямам загубена пратка в БГ пощи и се надявам да няма и занапред. (Знам че нямам много оценки в този сайт, но съм продавала и в други сайтове и съм пращала различни пратки по различни поводи) Smiley
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #351 -: Октомври 25, 2010, 00:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз почти никога не купувам плик или хартия специално за опаковане. Използвам каквото имам подръка - кутии, пликове или хартия от други пратки които съм получавала - в полза на природата и екологията. Вижте няколко кратки статистики:

"Около 324 литра вода се използва за производството на 1 кг. хартия.
10 000 дървета се отсичат годишно в Китай за производството поздравителни картички.
За отпечатването на неделното издание на New York Times се използват 75 000 дървета.
Всяко дърво произвежда достатъчно кислород за трима души.
40% от боклука на Земята е хартия."

Понякога лепя лист с имената на получател и подател върху хартията, защото ми се струва по-здраво и по-трудно за хартията да се скъса. Винаги опаковам първо в найлонова опаковка - също останала от други покупки на дрехи, играчки и т.н. - и после с хартия. Служителките в пощата винаги са много любезни и никога не са ми правили проблем с пратка или опаковка. Досега нямам загубена пратка в БГ пощи и се надявам да няма и занапред. (Знам че нямам много оценки в този сайт, но съм продавала и в други сайтове и съм пращала различни пратки по различни поводи) Smiley

 (whee1) (danke1) (whee1)

Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #352 -: Октомври 25, 2010, 12:23:32 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета прави сте,но според мен понякога е  по добре да дадем 2 лв за стабилна опаковка,когато се изпраща нещо подлежащо на счупване  и деформация,отколкото после да се чудим защо е станало така.И добрата опаковка не е 100% гаранция,но поне сме чисти пред съвеста си,че сме направили необходимото да стигне покупката цяла.А и така си спестяваме последващите разправии.Последниат ми пример е от сутринта.Бях си поръчала две червила.Получих ги в обикновен плик А4,сплескани.Явно нещо тежко е било върху тях.Е,кажете ми това допустимо ли е Shocked Писах на мацката,а тя беше много учудена,понеже ги била опаковала добре Shocked Shocked Shocked
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #353 -: Октомври 25, 2010, 12:56:43 »
Раздели ТемаНагоре

Има много изобретателни майчета.Аз се радвам от все сьрце,когато ми пратят тяхно произведение.Виждам,че е вложен труд в опаковката,а не като мен хоп един плик с мехурчета и готово. Wink Но вече и аз се старая,да опаковам. Cheesy И все не ми стигат,тези листи.А като почна с тиксото,ела да видиш какво става Cheesy В началото моите идваха уплашени да видят какво става,но вече свикнаха с шума,но ме гонят от стаята Tongue
Така,че мамчета продьлжавайте да творите!Аз ви се вьзхищавам! Kiss
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #354 -: Октомври 25, 2010, 14:25:43 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Има много изобретателни майчета.Аз се радвам от все сьрце,когато ми пратят тяхно произведение.Виждам,че е вложен труд в опаковката,а не като мен хоп един плик с мехурчета и готово. Wink Но вече и аз се старая,да опаковам. Cheesy И все не ми стигат,тези листи.А като почна с тиксото,ела да видиш какво става Cheesy В началото моите идваха уплашени да видят какво става,но вече свикнаха с шума,но ме гонят от стаята Tongue
Така,че мамчета продьлжавайте да творите!Аз ви се вьзхищавам! Kiss
Мила в какъв смисъл творят?Извинявай ама нали съм си блонди под прикритие  Tongue
Активен

tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #355 -: Октомври 25, 2010, 14:31:56 »
Раздели ТемаНагоре

Дразни ме- също опаковките- откъде ги намират тези дебели кутии, то поръчвам една блузка с дънки и хоп -голяма кутия от обувки,ами само плащам пощенските за кутии .........дайте малко торбички с хартия за по-лек вариант или пликове с тиксо!.Как не им пука на някои колко ще тежи кутията Embarrassed ,че и кутии от черна техника ..........абе странна работа .Винаги мисля как по-леко д а пратя на някого дрешката а все ми се падат кутии да получавам. Sad
Дразни ме- неописано състояние на дрехата ,ами за тия пари които плащам нека да няма топчета и подобни следи или ги опишете аз ще си преценя дали д а купя  нещото на тази цена.Или поне ще очаквам носена,носена и пак носена дреха, не слагана само на повод! Аз пращам нови или малко ползвани неща а насреща ми 3та употреба с топчета ,еми дразня се!!! Shocked
Нямам време за опаковки с кутии и хартии ,слагам в торбичка и плик с мехурчета/ако е дреха/.Ако е чупливо се старая разбира се.
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #356 -: Октомври 25, 2010, 16:27:08 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Има много изобретателни майчета.Аз се радвам от все сьрце,когато ми пратят тяхно произведение.Виждам,че е вложен труд в опаковката,а не като мен хоп един плик с мехурчета и готово. Wink Но вече и аз се старая,да опаковам. Cheesy И все не ми стигат,тези листи.А като почна с тиксото,ела да видиш какво става Cheesy В началото моите идваха уплашени да видят какво става,но вече свикнаха с шума,но ме гонят от стаята Tongue
Така,че мамчета продьлжавайте да творите!Аз ви се вьзхищавам! Kiss
Мила в какъв смисъл творят?Извинявай ама нали съм си блонди под прикритие  Tongue
Ееее, и аз сьм блондинка ,та две блондинки на едно място става страшно (glasses1) Шегичка! Исках да кажа,че са ми пращали такива пакети,каквито аз не бих спретнала.Например малко пакетче от чай,кутия от бисквити.А имах един случай,вземам си пакета и отивам в кьщи.Отварям кутията и започвам да вадя хартий,пак хартий и още и ощи и още Shockedвсичко около мен стана в хартий ,а нещото го няма.Накрая си мислех,че няма да има нищо.Но накрая го намерих,то бе толкова малко,а кутията и хартиите тооолкова много. Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #357 -: Октомври 25, 2010, 16:31:27 »
Раздели ТемаНагоре

И аз в пътък си играх с една кутия и куп листа. Ама стана толкова красиво, че и за подарък можеше да мине Smiley
Иначе никога няма да си позволя да искам пари от купувача за опаковка. В крайна сметка мен ме интересува нещото да стигне здраво и цяло. А не после да си разнасяме кирливите ризи по форума  Cheesy
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 16:43:27 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #358 -: Октомври 25, 2010, 16:39:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ееее, и аз сьм блондинка ,та две блондинки на едно място става страшно (glasses1) Шегичка! Исках да кажа,че са ми пращали такива пакети,каквито аз не бих спретнала.Например малко пакетче от чай,кутия от бисквити.А имах един случай,вземам си пакета и отивам в кьщи.Отварям кутията и започвам да вадя хартий,пак хартий и още и ощи и още Shockedвсичко около мен стана в хартий ,а нещото го няма.Накрая си мислех,че няма да има нищо.Но накрая го намерих,то бе толкова малко,а кутията и хартиите тооолкова много. Cheesy
ааааа ясно  Cheesy  (what4) Wink
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #359 -: Октомври 25, 2010, 16:44:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да си кажа никога не ми е правело впечатление това как ми е опаковано нещото което съм си поръчала -то не го и забелязвам даже понеже бързам да го разкъсам за да видя дали е това което очаквам да видя  Cheesy Cheesy аз опаковам в хартия която мъж ми носи от работа от едната страна е бяла но от другата има разни неща написани  Smiley опаковам първо в плик и после с хартията и на външен вид си ми харесва на мен  Wink тук в нашата поща не разрешават да се пускат неща само в плик а трябва да е и с хартия.Не знам защо толко се коментира това при положение че е важно съдържанието  Wink кой какво имал под ръка с това опаковал  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: