{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 34160 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #150 -: Декември 01, 2010, 20:10:23 »
Раздели ТемаНагоре

Очаквам утре след вземането на пакетите да бъдат пуснати и записите както е обещано .

Ще пратя снимани и бележките, че са изпратени записите, но пак питам - на какъв мейл да ги изпратя??
skoki81@gmail.com
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Декември 01, 2010, 20:13:48 »
Раздели ТемаНагоре

Как и къде да пратя снимките?

Incadens, майка ми много добре знае, че съм в чужбина. С поръчки оттук се занимава сестра ми, не майка ми, не виждам това какъв проблем е. Забавянаето в пощата не е по моя вина. От известията се вижда, че са втори,а първите сестра ми не ги е получила. Както казах и по-горе, пратките НЕ СА ВЗЕТИ! Ако съм искала да измамя някого, нямаше да си дам домашния адрес, нито щях да се поява след това тук, а и пратките вече да са били взети. А те не са!
Обвинявайте ме колкото искате, аз знам, че съм коректна и не съм измамила никого.
И да, съвпадение е, и за това ли съм виновна? И точно за 1 червило за 6-7 лв и за 1 лосион за още толкова пари ли ще мамя, бе хора?
Знам, че стават измами и има и такива потребители, но аз не съм от тях.
Не искам да обидя никого, но съжалявам, че съм се регистрирала тук и че изобщо съм поръчвала.

Ама как няма да си дадеш домашния адрес, иначе къде да ти пращат хората поръчаните неща?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Декември 01, 2010, 20:15:03 »
Раздели ТемаНагоре

zaza_sf, би ли казала на всички тук, ти Стела ли се казваш?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Декември 01, 2010, 20:17:55 »
Раздели ТемаНагоре

zaza_sf, би ли казала на всички тук, ти Стела ли се казваш?

Не разбра ли, че съм дала името и адреса на сестра ми? ТЯ се казва Стела.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Декември 01, 2010, 20:20:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен Smiley,днес ходих до тях до блока им ,първо да спомена че въпросната zaza_sf е Стела а тя има сестра която живеела в чужбина,ходих кам 15,30ч и майката на Стела каза че Стела ще се прибере по късно когато я потърсих ,аз равговарях с майка и след това се присъедини и баща и обясних им за какво става вапрос,че бави плащания и не отговаря на личните писма ,помолих ги когато Стела се прибере да вземе да драсне на майките от които е пазарувала без да плаща по една ЛС да даде някакво обяснение за деиствията си.Момичета няма да оставим така нещата ще съдействам с каквото мога,забравих да напиша че бл.... не е в дружба 2 а е дружба 1.Родителите на момата видимо бяха притеснени ,защото майката каза че Стелчето си пазарува предимно козметика от такива саитове и досега е била изрядна,надявам се че ще се засрами от постъпката си и ще се изплати Roll Eyes,противен случеи пак ще има посещение Smiley но този път няма да ходя с децата си да не вземе даги омагьоса Tongue,ще отида с мъжо  Smiley
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 21:21:30 от Хуан Куеста » Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
stella_arrow
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #155 -: Декември 01, 2010, 20:20:18 »
Раздели ТемаНагоре

Добър вечер!
В тази тема се говори за мен-аз съм некоректната сестра, която не е изпратила парите! Искам да се ИЗВИНЯ и да обясня откъде идва объркването. Откакто сестра ми е в чужбина, аз пращам парите за поръчките и винаги съм била точна и смятам да бъда и за напред. От около седмица сестра ми всяка вечер ме питаше за известията. Знам, че ще прозвучи като тривиално оправдание, но НАИСТИНА ПЪРВО ИЗВЕСТИЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧАВАЛА!!! Днес, излизайки от входа, видях една жена, която пусна извстието...днес 01.12.2010, но на известието датата е 29.11.2010. Известието е в мен и още утре сутрин парите ще бъдат пратени. Звучи като оправдание, знам, и аз на ваше място бих си помислила нещо подобно. Все пак не е без значение, че в другия сайт досега не сме имали забележки. До този момент винаги всичко е изпращано коректно. Съжалявам, за забавянето, но никой не е застрахован от такова нещо. На всеки може да се случи. Сестра ми не е отговорила на дамата за червилото, просто защото компютърът й беше за ремонт-преинсталитране на Windows.
Надявам се всичко да се е изяснило Smiley
Активен
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Декември 01, 2010, 20:21:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен Smiley,днес ходих до тях до блока им ,първо да спомена че въпросната zaza_sf е Стела а тя има сестра която живеела в чужбина,ходих кам 15,30ч и майката на Стела каза че Стела ще се прибере по късно когато я потърсих ,аз равговарях с майка и след това се присъедини и баща и обясних им за какво става вапрос,че бави плащания и не отговаря на личните писма ,помолих ги когато Стела се прибере да вземе да драсне на майките от които е пазарувала без да плаща по една ЛС да даде някакво обяснение за деиствията си.Момичета няма да оставим така нещата ще съдействам с каквото мога,забравих да напиша че бл.... не е в дружба 2 а е дружба 1.Родителите на момата видимо бяха притеснени ,защото майката каза че Стелчето си пазарува предимно козметика от такива саитове и досега е била изрядна,надявам се че ще се засрами от постъпката си и ще се изплати Roll Eyes,противен случеи пак ще има посещение Smiley но този път няма да ходя с децата си да не вземе даги омагьоса Tongue,ще отида с мъжо  Smiley

Стелчето няма от какво да се засрами, защото не зависи от нея кога ще дойде известието от пощата!
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 21:22:02 от Хуан Куеста » Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #157 -: Декември 01, 2010, 20:23:24 »
Раздели ТемаНагоре

zaza_sf, би ли казала на всички тук, ти Стела ли се казваш?

Не разбра ли, че съм пратила нещата на името на сестра ми? ТЯ се казва Стела.

Много добре разбрах, че сестра ти се занимава с тези твои поръчки, но никога не си ми писала, че ти си в чужбина, а това. което си ми дала, е адреса  и името на сестра ти. Можеше да го направиш, още като поръча, а не чак, когато аз започнах да се притеснявам и да те питам всеки ден пристигнал ли е пакета. Чак в петък ми писа, че си в чужбина и всеки ден държиш връзка със сестра си. Стига, моля те, това не са оправдателни извинения! Не знам какво право учиш, но, пази Боже от такива юристи!
Не ме принуждавай да дам линк с всичките Лс-мои до теб и твои-до мен, защото от тях ще стане ясно кой крив, кой прав.

Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #158 -: Декември 01, 2010, 20:23:41 »
Раздели ТемаНагоре

Добър вечер!
В тази тема се говори за мен-аз съм некоректната сестра, която не е изпратила парите! Искам да се ИЗВИНЯ и да обясня откъде идва объркването. Откакто сестра ми е в чужбина, аз пращам парите за поръчките и винаги съм била точна и смятам да бъда и за напред. От около седмица сестра ми всяка вечер ме питаше за известията. Знам, че ще прозвучи като тривиално оправдание, но НАИСТИНА ПЪРВО ИЗВЕСТИЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧАВАЛА!!! Днес, излизайки от входа, видях една жена, която пусна извстието...днес 01.12.2010, но на известието датата е 29.11.2010. Известието е в мен и още утре сутрин парите ще бъдат пратени. Звучи като оправдание, знам, и аз на ваше място бих си помислила нещо подобно. Все пак не е без значение, че в другия сайт досега не сме имали забележки. До този момент винаги всичко е изпращано коректно. Съжалявам, за забавянето, но никой не е застрахован от такова нещо. На всеки може да се случи. Сестра ми не е отговорила на дамата за червилото, просто защото компютърът й беше за ремонт-преинсталитране на Windows.
Надявам се всичко да се е изяснило Smiley
Можеше и по-рано да се изясни ако беше влязла тук както го направи и сега.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Декември 01, 2010, 20:24:55 »
Раздели ТемаНагоре

Сестра ми сега се регистрира, точно за да обясни и изясни. Може да видите кой кога се регистрира.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Декември 01, 2010, 20:25:41 »
Раздели ТемаНагоре

Да, отговарях редовно на съобщенията в началото, защото имах достъп до интернет. Спрях да отговарям в момента, в който компютърът ми се скапа и се наложи преинсталиране на уиндоуса, което стана едва днес. За сведение, да, в чужбина съм. Със сесмейството ми, включително и със сестра ми държа връзка по скайп.
Съответно успях да вляза в контакт със сестра ми чак преди малко по скайпа и ми се обясни, че известията от двете потребителки - KSARA и INCADENS са пристигнали ЧАК ДНЕС, и мога да ви уверя, че сестра ми е ходила през ден до пощата, за да проверява. Както прочетох, и при други покупки е налице забавяне в пощата. Защо това да прави МЕН НЕКОРЕКТНА???

Вие последно всеки ден ли се чувахте или чак като оправиха компа т. е преди малко Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

От около седмица сестра ми всяка вечер ме питаше за известията. Знам, че ще прозвучи като тривиално оправдание, но НАИСТИНА ПЪРВО ИЗВЕСТИЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧАВАЛА!!!
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 20:27:58 от rosina75 » Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #161 -: Декември 01, 2010, 20:26:40 »
Раздели ТемаНагоре

Incadens, това, че съм в чужбина каква връзка има с поръчките ми от тук? Дала съм име и адрес на човек, който да вземе нещата и да изпрати парите. И много добре знам какво съм ти писала, няма какво да ме заплашваш. Не виждам причина да обяснявам на всеки срещнат дали живея в България или не.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Декември 01, 2010, 20:27:41 »
Раздели ТемаНагоре

Чувахме се до преди да ми се повреди компютъра. След това не сме, до днес.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Декември 01, 2010, 20:31:17 »
Раздели ТемаНагоре

Да, отговарях редовно на съобщенията в началото, защото имах достъп до интернет. Спрях да отговарям в момента, в който компютърът ми се скапа и се наложи преинсталиране на уиндоуса, което стана едва днес. За сведение, да, в чужбина съм. Със сесмейството ми, включително и със сестра ми държа връзка по скайп.
Съответно успях да вляза в контакт със сестра ми чак преди малко по скайпа и ми се обясни, че известията от двете потребителки - KSARA и INCADENS са пристигнали ЧАК ДНЕС, и мога да ви уверя, че сестра ми е ходила през ден до пощата, за да проверява. Както прочетох, и при други покупки е налице забавяне в пощата. Защо това да прави МЕН НЕКОРЕКТНА???

Вие последно всеки ден ли се чувахте или чак като оправиха компа Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

От около седмица сестра ми всяка вечер ме питаше за известията. Знам, че ще прозвучи като тривиално оправдание, но НАИСТИНА ПЪРВО ИЗВЕСТИЕ НЕ СЪМ ПОЛУЧАВАЛА!!!

Да, бе, те се чуваха всеки ден, ами както намираха начин да се чуват, защо не намериха такъв да ни информират и нас Huh?
Еее, стига вече!  През лятото на мен ми се наложи да замина за няколко дни спешно при майка си, която живее сама във Враца. Там нямам компютър. Тръгнах толкова набързо, че нямаше как да напиша на всички момичета от Продавалника ЛС за съответните сделки. Ами, въпреки всичко, като знам, че трябва да обясня, намерих начин, потърсих компютър и им писах! Няма значение дали става въпрос за 6 или за 60 лв. Въпроса е принципен!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
stella_arrow
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #164 -: Декември 01, 2010, 20:31:47 »
Раздели ТемаНагоре

1. Направих си регистрация преди 15 минути, за да ви го обясня. Какво повече искате да направя?! Едва днес получих известието и утре пускам парите, както винаги е било. ДАНО НА НИКОЙ ДРУГ НЕ СЕ СЛУЧВА ТАКОВА ЗАБАВЯНЕ, ЗАЩОТО ТОЗИ САЙТ ЩЕ ОСТАНЕ БЕЗ ХОРА!!!!! НЯМА ДА СЕ ИЗВИНЯВАМ ПОВЕЧЕ ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ ЗАВИСИ ОТ МЕН, ИМАМ СИ ДОСТОЙНСТВО! АКО ИСКАЙТЕ ПРОДЪЛЖАВАИТЕ С ОБИДИТЕ...ДОКАТО НЕ СЕ СЛУЧИ И НА ВАС!

Активен


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: