{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 36835 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #135 -: Декември 01, 2010, 18:48:36 »
Раздели ТемаНагоре


Да, висшистка съм, представи си! Магистър по право и в момента правя втора магистратура в чужбина. И това ли е проблем тук?
Не мила,не е това проблема,проблем е,че не е имало комуникация известно време и още повече има пресен случай на огромна измама тук в сайта,за това сме настръхнали всички и всеки се пази да не изгори,не се обиждай,но при такова положение всеки би изпищял,само погледни темата за Coro...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Декември 01, 2010, 18:49:37 »
Раздели ТемаНагоре

За кой квартал на София става дума. Ако ми е близо не ми е проблем да направя едно посещение  Wink

ж.к."Дружба"  
Стела Т. А.
"Бе, Стелчето, бе, ама как може да не я знаете, висшистката, окултистката"-ей така ще питате Cheesy Cheesy Cheesy
 

Скъпа ми incadens, иронията ти просто не на място!
Заяждай се колкото си искаш, живей си в твоя измислен свят, където всеки иска да те ограби и излъже! Само за сведение, аз не съм от тези хора.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 19:00:06 от zaza_sf » Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Декември 01, 2010, 18:51:16 »
Раздели ТемаНагоре

Поли, не съм виновна, че ми се наложи преинсталитане на уиндоус и зареждане на всякакви драйвъри и програми на компютъра. Без компютър нямам достъп до интернет. Това обаче НЕ ме прави некоректна.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Декември 01, 2010, 18:52:35 »
Раздели ТемаНагоре

Оф поредната измамница...всеки ден като влизам във форума и цъфва по една нова.Съжелявяам много момичета,дано да си получите паричките,аз още си чакам от една ,но намерих една мама от нейния град,която каза, че ще ми съдейства.Та моя съвет е - нека някой от София,който има възможност, да иде наистина на адреса...то друг начина не виждам  Lips Sealed

Скъпа, хайде недей да обвиняваш, защото и на теб може да ти се случи да те забавят в пощата и тогава и ти ще цъфнеш тук!
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #139 -: Декември 01, 2010, 18:53:30 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееее, няма ме един ден в София .........и пак некоректни Smiley
Ма как сестрата ще го вземе от пощата ? Искат и двете лични карти (на получателя и на пълномощника).
На ЛС адресчето в Дружба. Далече ми е, ама ако се наложи ще се разберем и с другите мами.
Колкото повече, толкова повече

Дала съм името и адреса на сестра ми, за да получи пратките и да прати парите.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #140 -: Декември 01, 2010, 19:00:14 »
Раздели ТемаНагоре

Поли, не съм виновна, че ми се наложи преинсталитане на уиндоус и зареждане на всякакви драйвъри и програми на компютъра. Без компютър нямам достъп до интернет. Това обаче НЕ ме прави некоректна.
Момичета успокойте се,ето дамата е вече тук,не се крие и всичко ще си дойде на мястото,тя ще си получи пакетите,а мамчетата паричките и се надявам и по една хубава оценка да си пишете по повод предстоящите хубави празници,изнервени сме всички от гадното ежедневие,нека поне тук да си отдъхваме и да не ползваме сайта за душевни отпадъци,дайте сега да ви цункам и се разберете на лични Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Декември 01, 2010, 19:03:12 »
Раздели ТемаНагоре

Поли, всеки си има проблеми. Но явно тук има "дами" с прекалено много свободно време, които живеят предимно в интернет. Сори за тпх, наистина.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #142 -: Декември 01, 2010, 19:05:50 »
Раздели ТемаНагоре

zaza_sf ще ти повярвам на обяснението едва когато видя снимани бележките за получаване на пакетите.Аз те обявих за некоректна и причините са :поръчване ,безмълвие и изчезване от сайта.Като си оправиш нещата с въпросните мами името ти ще бъде изчистено.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Декември 01, 2010, 19:07:24 »
Раздели ТемаНагоре

zaza_sf ще ти повярвам на обяснението едва когато видя снимани бележките за получаване на пакетите.Аз те обявих за некоректна и причините са :поръчване ,безмълвие и изчезване от сайта.Като си оправиш нещата с въпросните мами името ти ще бъде изчистено.

Кои точно бележки имаш предвид? Известията от пощата ли??
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #144 -: Декември 01, 2010, 19:14:07 »
Раздели ТемаНагоре

zaza_sf ще ти повярвам на обяснението едва когато видя снимани бележките за получаване на пакетите.Аз те обявих за некоректна и причините са :поръчване ,безмълвие и изчезване от сайта.Като си оправиш нещата с въпросните мами името ти ще бъде изчистено.

Кои точно бележки имаш предвид? Известията от пощата ли??
да тях  Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #145 -: Декември 01, 2010, 19:18:13 »
Раздели ТемаНагоре

Да за тях,Поли ти отговори а ще помоля майчетата които са пратили нещата за заза_сф да ми дадът на лични номерата на баркодовете на пакетите че искам нещо да проверя и аз.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Декември 01, 2010, 19:54:06 »
Раздели ТемаНагоре

Нещо не схващам Huh?
Как може да си в чужбина и майка ти да не знае Shocked
Преди малко получих ЛС от това майче, което е ходило до тях-майката на zaza_sf е казала, че е тук, в БГ, а сестра й е в чужбина. Даже и тя, както и баща й са били доста притеснени от постъпката на дъщеря си и са казали, че веднага след като се прибере, ще й потърсят обяснение за действията.
Е, нека се включи това майче, което днес е ходило до zaza, тя ще ви обясни.... Аз не мога да разбера тия шикалкавения, но ето, че излязохме ние виновни  SadHuh?
Казах ли ви вчера, че така ще стане?
Абе, как се появи точно днес, след като разровихме нещата, а Huh?? Къде беше от събота до вчера? Ей, браво бе, как пък точно днес ти се оправи повредата в компа?! Охххх, писна ми да ме правят на глупачка!!! Оставете друго, ами и тон ми държи на ЛС Shocked.То бива наглост, но чак пък толкова....
Би ли ми отговорила, скъпа ми zaza, защо , след като ти писах в петък и в събота за последно, ти не ми отговори?  А беше активна в събота. Снощи skoki провери, че и в неделя си била активна в "обяви".
Дай някакво обяснение за това?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Декември 01, 2010, 20:03:28 »
Раздели ТемаНагоре

Как и къде да пратя снимките?

Incadens, майка ми много добре знае, че съм в чужбина. С поръчки оттук се занимава сестра ми, не майка ми, не виждам това какъв проблем е. Забавянаето в пощата не е по моя вина. От известията се вижда, че са втори,а първите сестра ми не ги е получила. Както казах и по-горе, пратките НЕ СА ВЗЕТИ! Ако съм искала да измамя някого, нямаше да си дам домашния адрес, нито щях да се поява след това тук, а и пратките вече да са били взети. А те не са!
Обвинявайте ме колкото искате, аз знам, че съм коректна и не съм измамила никого.
И да, съвпадение е, и за това ли съм виновна? И точно за 1 червило за 6-7 лв и за 1 лосион за още толкова пари ли ще мамя, бе хора?
Знам, че стават измами и има и такива потребители, но аз не съм от тях.
Не искам да обидя никого, но съжалявам, че съм се регистрирала тук и че изобщо съм поръчвала.
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #148 -: Декември 01, 2010, 20:04:19 »
Раздели ТемаНагоре

Очаквам утре след вземането на пакетите да бъдат пуснати и записите както е обещано .
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zaza_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Декември 01, 2010, 20:07:08 »
Раздели ТемаНагоре

Очаквам утре след вземането на пакетите да бъдат пуснати и записите както е обещано .

Ще пратя снимани и бележките, че са изпратени записите, но пак питам - на какъв мейл да ги изпратя??
Активен

Ето линк към оценките ми от продавалника -
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37077&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: