{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 32847 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 30, 2010, 17:13:02 »
Раздели ТемаНагоре

Предварително се извинявам, че пускам нова тема( ако модераторите решат, че е излишна, нека я премахнат).
Случая е следният: Миналия вторник изпратих на една дама червило, като тя ми писа, че веднага, след като го получи ще ми изпрати сумата. Заедно с него изпратих още 2 пакета, а на следващия ден -още три( на други момичета). Всички пакети са получени( някои в четвъртък, други в петък). Писах й на ЛС, за да я питам какво става с въпросното червило и тя ми писа, че все още го няма. След което ми писа, че е в чужбина и сестра й щяла да го вземе и веднага да ми изпрати парите.На 27-ми събота й писах отново, за да разбера какво става и й казах, че ако все още пакета не е пристигнал ще помоля в пощата да проследят къде е отишла тази пратка), но от тогава потребителката спря да влиза във форума. На мен ми намирисва на поредния опит за измама. Как да постъпя? Нарочно не споменавам името на потребителката, но съм на ръба да го направя. Защо не ми писа предварително, че е в чужбина и сестра й ще се ангажира с получаването и плащането? Аман от сестри, болни майки и "детенце е болно"!!!
И как така,всеки ден  ми отговаряше на всички ЛС, но от  момента, в който й написах, че ще проследят къде е въпросната пратка, спря да влиза тук!?
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 23:57:33 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
jasi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2010, 17:16:09 »
Раздели ТемаНагоре

Проследи пратката по инернет.В сайта на БГ пощи,чрез бар кода на бележката ти.Друго не знам какво да те посъветвам. Sad
Активен

Предпочитам предварително заплащане.С предимство е купувача на повече от един артикул.Връщам боклуци без предупреждение,не съм кошче за отпадъци.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2010, 17:20:15 »
Раздели ТемаНагоре

Да,  и аз имам проблем с пощите от такова естество, една пратка още не е получена от мадамата, въпреки, че съм я пуснала още на 23, но в нашия случай измама няма, сигурно служителите в пощата блеят някъде.Поне ме увериха, че пратката не е върната отново в Пловдив, иначе няма грешка в адрес и пр.Да не би причината да е пощата? Sad
Активен
desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2010, 17:24:26 »
Раздели ТемаНагоре

аз скоро чаках един запис една сеееедмица ,почти се бях усъмнила . Като го получих си беше пратен с датата на която ми каза жената че го е пуснала , просто по пощата се е забавил . А и нали някой беше споменал че по празниците ще имаповечко проверки и щяло да по натоварено . Знам ли , изчакай още малко според мен
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2010, 17:26:19 »
Раздели ТемаНагоре

Да,  и аз имам проблем с пощите от такова естество, една пратка още не е получена от мадамата, въпреки, че съм я пуснала още на 23, но в нашия случай измама няма, сигурно служителите в пощата блеят някъде.Поне ме увериха, че пратката не е върната отново в Пловдив, иначе няма грешка в адрес и пр.Да не би причината да е пощата? Sad
Не ми се вярва-изпратих поне 5 пакета  общо( във вторник и в сряда) -всички са получени. А пък и това оправдание със сестрата, която щяла да вземе пакета Huh? Можеше предварително да ми пише, че е в чужбина( имах и други записали се момичета и щях да се "усетя", че нещо не е наред и да го изпратя на някое от тях, а не  на нея.
Разбрахме се последно, ако пакета го няма до събота, да ми пише, за да проследим къде е отишъл. И от тогава-нито вест, нито кост от въпросната дама Huh? Roll Eyes
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2010, 17:28:12 »
Раздели ТемаНагоре

аз скоро чаках един запис една сеееедмица ,почти се бях усъмнила . Като го получих си беше пратен с датата на която ми каза жената че го е пуснала , просто по пощата се е забавил . А и нали някой беше споменал че по празниците ще имаповечко проверки и щяло да по натоварено . Знам ли , изчакай още малко според мен

ОК, няма проблем да изчакам, но все пак уговорката ни беше да ми пише какво става. А тя....все едно не й пука. Ами как ще й пука, нали нищо не е платила предварително Sad Huh?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
ralitsa82
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2010, 17:33:27 »
Раздели ТемаНагоре

аз скоро чаках един запис една сеееедмица ,почти се бях усъмнила . Като го получих си беше пратен с датата на която ми каза жената че го е пуснала , просто по пощата се е забавил . А и нали някой беше споменал че по празниците ще имаповечко проверки и щяло да по натоварено . Знам ли , изчакай още малко според мен

ОК, няма проблем да изчакам, но все пак уговорката ни беше да ми пише какво става. А тя....все едно не й пука. Ами как ще й пука, нали нищо не е платила предварително Sad Huh?
Пиши моля те коя е,че и мен нещо май ме лъжат със същия номер.Поне града напиши.
Активен

Пращам на първия дал адрес на лични!
Връщам стока неотговаряща на описанието!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2010, 17:34:41 »
Раздели ТемаНагоре

Да,  и аз имам проблем с пощите от такова естество, една пратка още не е получена от мадамата, въпреки, че съм я пуснала още на 23, но в нашия случай измама няма, сигурно служителите в пощата блеят някъде.Поне ме увериха, че пратката не е върната отново в Пловдив, иначе няма грешка в адрес и пр.Да не би причината да е пощата? Sad
Връщането при теб става след 20 дни а се проследява по баркода
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2010, 17:36:21 »
Раздели ТемаНагоре

Предварително се извинявам, че пускам нова тема( ако модераторите решат, че е излишна, нека я премахнат).
Случая е следният: Миналия вторник изпратих на една дама червило, като тя ми писа, че веднага, след като го получи ще ми изпрати сумата. Заедно с него изпратих още 2 пакета, а на следващия ден -още три( на други момичета). Всички пакети са получени( някои в четвъртък, други в петък). Писах й на ЛС, за да я питам какво става с въпросното червило и тя ми писа, че все още го няма. След което ми писа, че е в чужбина и сестра й щяла да го вземе и веднага да ми изпрати парите.На 27-ми събота й писах отново, за да разбера какво става и й казах, че ако все още пакета не е пристигнал ще помоля в пощата да проследят къде е отишла тази пратка), но от тогава потребителката спря да влиза във форума. На мен ми намирисва на поредния опит за измама. Как да постъпя? Нарочно не споменавам името на потребителката, но съм на ръба да го направя. Защо не ми писа предварително, че е в чужбина и сестра й ще се ангажира с получаването и плащането? Аман от сестри, болни майки и "детенце е болно"!!!
И как така,всеки ден  ми отговаряше на всички ЛС, но от  момента, в който й написах, че ще проследят къде е въпросната пратка, спря да влиза тук!?
Напиши името не чакай повече да не се окаже пак дълъг списъка с потърпевши
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2010, 17:36:31 »
Раздели ТемаНагоре

кофти е липсата на комуникация , но проследи пратката през сайта на бг пощи
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2010, 17:38:31 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пратка и запис до сега са ми се бавили максимум седмица Roll Eyes
По-скоро те будалка Еми нещо въпросната дама...аман от такива (not3)
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2010, 17:44:27 »
Раздели ТемаНагоре

на мен веднъж 2 сед. чаках и накрая получих 2-ра покана и разбрах, че 1-ТА просто е изчезнала някъде по пътя, ама когато не ти отговарят и се правят на интересни-пиши им името.
Активен
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2010, 17:46:37 »
Раздели ТемаНагоре

Оффффф, знам , милички, знам, че ме будалка.
Хайде, нали съм добричка, няма да пиша днес името й тук, но, ако до утре не ми пише на Лс, ще го направя.
А между другото, ако някоя от вас смята, че е завлечена от същата дама( според обясненията й за чужбина и сестрата), нека ми пише на ЛС, ще кажа коя е.
Знаете ли защо не чаках повече-защото може да стане като с прословутата coro-докато я чакам , тя да завлече още някого Sad
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2010, 17:47:22 »
Раздели ТемаНагоре

Емичка,пиши!
Аз имам 3 такива.Но при мен е малко по-различно!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2010, 17:48:56 »
Раздели ТемаНагоре

на мен веднъж 2 сед. чаках и накрая получих 2-ра покана и разбрах, че 1-ТА просто е изчезнала някъде по пътя, ама когато не ти отговарят и се правят на интересни-пиши им името.

Да, това е, отговаряше ми редовно до петък. И пак се повтарям,извинете ме Embarrassed, след като й писах за проследяването-край на комуникацияат Shocked!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: