{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна - zaza_sf  (Прочетена 34138 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Декември 01, 2010, 07:32:05 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,вие пакетите на сестра и на името ли сте ги пратили,че тя ще ги получи Roll Eyes.
Или аз нещо не разбрах Roll Eyes Roll Eyes.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Декември 01, 2010, 08:28:18 »
Раздели ТемаНагоре

Оф поредната измамница...всеки ден като влизам във форума и цъфва по една нова.Съжелявяам много момичета,дано да си получите паричките,аз още си чакам от една ,но намерих една мама от нейния град,която каза, че ще ми съдейства.Та моя съвет е - нека някой от София,който има възможност, да иде наистина на адреса...то друг начина не виждам  Lips Sealed
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Декември 01, 2010, 09:05:34 »
Раздели ТемаНагоре

само да кажа, че при мен така веднъж ги накарах да си проверят в компютъра(в пощата де) за записа и естествено беше там, ама за малко др. да го отнесе
Активен
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Декември 01, 2010, 09:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

за коя Дружба става въпрос-имам предвид номера-1 или 2
в събота съм на гости там, тамън мъжо с мен а той има опит от другия сайт с подобни случки Cheesy
пишете едно Лс къде е сестрата да я посетим
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Декември 01, 2010, 09:21:06 »
Раздели ТемаНагоре

за коя Дружба става въпрос-имам предвид номера-1 или 2
в събота съм на гости там, тамън мъжо с мен а той има опит от другия сайт с подобни случки Cheesy
пишете едно Лс къде е сестрата да я посетим
ей това с еказва ентусиазъм,браво на galia2007  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #95 -: Декември 01, 2010, 09:24:15 »
Раздели ТемаНагоре

Какви са тия тайни ей  (evil1) къде ги дават така  Cheesy Cheesy Cheesy аз да не знам  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #96 -: Декември 01, 2010, 09:27:36 »
Раздели ТемаНагоре

Какви са тия тайни ей  (evil1) къде ги дават така  Cheesy Cheesy Cheesy аз да не знам  Cheesy Cheesy
..и аз още се пуля с тези тайни послания...
а я ме просветлете по въпроса с дружбенката,аз също съм от Дружба 1 но не живея сега там,близо съм,дайте ми блок,да знам в коя част е
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Декември 01, 2010, 09:36:08 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееее, няма ме един ден в София .........и пак некоректни Smiley
Ма как сестрата ще го вземе от пощата ? Искат и двете лични карти (на получателя и на пълномощника).
На ЛС адресчето в Дружба. Далече ми е, ама ако се наложи ще се разберем и с другите мами.
Колкото повече, толкова повече
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Декември 01, 2010, 09:39:17 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееее, няма ме един ден в София .........и пак некоректни Smiley
Ма как сестрата ще го вземе от пощата ? Искат и двете лични карти (на получателя и на пълномощника).
На ЛС адресчето в Дружба. Далече ми е, ама ако се наложи ще се разберем и с другите мами.
Колкото повече, толкова повече
  и на мен ми е далече но ако се наложи ще отида Kissако няма някой по близко.....
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #99 -: Декември 01, 2010, 09:39:41 »
Раздели ТемаНагоре

хайде де дайте ми блок,за да преценя какво мога да направя...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Декември 01, 2010, 09:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееее, няма ме един ден в София .........и пак некоректни Smiley
Ма как сестрата ще го вземе от пощата ? Искат и двете лични карти (на получателя и на пълномощника).
На ЛС адресчето в Дружба. Далече ми е, ама ако се наложи ще се разберем и с другите мами.
Колкото повече, толкова повече
еми,ако е утре следобяд идвам с теб
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Декември 01, 2010, 09:48:52 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеееееее, няма ме един ден в София .........и пак некоректни Smiley
Ма как сестрата ще го вземе от пощата ? Искат и двете лични карти (на получателя и на пълномощника).
На ЛС адресчето в Дружба. Далече ми е, ама ако се наложи ще се разберем и с другите мами.
Колкото повече, толкова повече
еми,ако е утре следобяд идвам с теб

Чакай да дадат адрес Smiley Пък все ще се организираме.
Макар, че бих апелирала момичетата да проверят дали пратките са взети. Става и по телефона. Обаждат се в пощата и им ги проследяват по № от бележката.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Декември 01, 2010, 10:02:34 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, страхотни сте! Благодаря , че се отзовахте Kiss
Сега ще звънна в пощата и веднага ще пиша тук, за да ви кажа резултата от проверката за пратката.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Декември 01, 2010, 10:12:33 »
Раздели ТемаНагоре

 Току-що се обадих в пощата. Познавам се с жените и се разбрахме към 11.30ч. да отида( сега точно имат доста работа с приемане на пратки). Но ми обещаха, че в 11.30ч. ще влязат в системата и ще излезе всичко( казаха, че щом пратката е препоръчана, няма никакъв проблем да се провери какво е станало с нея)..
Веднага ще пиша.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Декември 01, 2010, 10:20:52 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,вие пакетите на сестра и на името ли сте ги пратили,че тя ще ги получи Roll Eyes.
Или аз нещо не разбрах Roll Eyes Roll Eyes.


Откъде да знаем, бе, муцка-дала ни е име Стела, не е писала тя ли се казва така или сестра й( а пък и не ни е предупредила предварително, че въпросната сестричка ще ги вземе). Чак като я засипах с ЛС, тогава ми каза, че се намира в чужбина и затова държи връзка със сестра си. И аз се чудя как ще ги вземе, ако името не е нейното Roll Eyes. Нали трябва ЛК или пълномощно Huh? Roll Eyes
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: