{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 26135 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 29, 2010, 23:20:37 »
Раздели ТемаНагоре

Явно на лични не е станало споразумението и затова е пусната темата.
За мен продавачката е прекалено агресивен човек,смекчи тона и стига с това повтаряне на марката!То хубаво Тифани ама тенекия.Мисля,че достатъчно хора вече потвърдиха,че в обявата е било пуснато като "сребро".И аз нося Сваровски(позлатен вариант),но ако тръгна да ги продавам няма да напиша,че са злато,нищо,че марката е световно известна!
Живота Ви на 20 лв. ли се крепи,че не желаете на върнете парите на купувача?Все пак казвате,че има достатъчно записани,за да го продадете отново.Или може би след разкритията,че не е сребро желаещите намаляха?
Аз също съм лъгана в други сайтове,но това не ме е превърнало в нагло и безочливо същество,за да си отмъщавам на всички записали се в обявите ми!
P.S.Не ме обвинявайте сега,че и аз съм от армията на sslavena-не Ви познавам и двете,изразявам мнение!
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 29, 2010, 23:21:54 »
Раздели ТемаНагоре

а защо да не може да го продава на такава цена някой който е много закъсал и изгладнял,какъвто явно е и нашия случай, при който сме се вкопчили в чуждите 20лв. като удавник за сламка и не си ги даваме.........
НИЩО НЯМА ДА СИ КУПЯ С ТЯХ
Това означава ли,че ще ги хвърлите?
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 29, 2010, 23:24:43 »
Раздели ТемаНагоре

Явно на лични не е станало споразумението и затова е пусната темата.
За мен продавачката е прекалено агресивен човек,смекчи тона и стига с това повтаряне на марката!То хубаво Тифани ама тенекия.Мисля,че достатъчно хора вече потвърдиха,че в обявата е било пуснато като "сребро".И аз нося Сваровски(позлатен вариант),но ако тръгна да ги продавам няма да напиша,че са злато,нищо,че марката е световно известна!
Живота Ви на 20 лв. ли се крепи,че не желаете на върнете парите на купувача?Все пак казвате,че има достатъчно записани,за да го продадете отново.Или може би след разкритията,че не е сребро желаещите намаляха?
Аз също съм лъгана в други сайтове,но това не ме е превърнало в нагло и безочливо същество,за да си отмъщавам на всички записали се в обявите ми!
P.S.Не ме обвинявайте сега,че и аз съм от армията на sslavena-не Ви познавам и двете,изразявам мнение!
АКО НЕ БЕШЕ МЕ ОБЯВИЛА ТУК КАТО ЗЛАТИНА ОТ БАТАК ПОРЕДНАТА И ИЗМАМА ,ЩЯХМЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ,НЕКА СИ ПЛАЩА ЗА ТОВА КОЕТО ПИШЕ И КОЕТО ГЛЕДА ,НЕ СЪМ ПРОМЕНЯЛА ОБЯВА ТИ КАЗВАМ ГО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ,ПЪК И НЕ НАМИРАМ СМИСЪЛ В ТОВА ДА ПИШЕ ВЕЧЕ ДВА ЧАСА ВЪВ ФОРУМА АКО НЕ СЪМ ПРАВА ,НЕКА МОДЕРАТОРИТЕ СЕ ВЪРНАТ НА ДАТА НА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВАТА И ДА ВИДЯТ ,ЧЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПИШЕ КАКВОТО СИ ИСКА ,НАЛИ ТАКА ,.....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 29, 2010, 23:25:23 »
Раздели ТемаНагоре

за втори път ми се случва да ми пробутат тенеке за сребро, но първият път потребителката беше изключително коректна и ми върна парите и дори и пощенските, и съм склонна да вярвам че и тя е била излъгана, но чудо като това...........чак не ми се вярва
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 29, 2010, 23:27:10 »
Раздели ТемаНагоре

Явно на лични не е станало споразумението и затова е пусната темата.
За мен продавачката е прекалено агресивен човек,смекчи тона и стига с това повтаряне на марката!То хубаво Тифани ама тенекия.Мисля,че достатъчно хора вече потвърдиха,че в обявата е било пуснато като "сребро".И аз нося Сваровски(позлатен вариант),но ако тръгна да ги продавам няма да напиша,че са злато,нищо,че марката е световно известна!
Живота Ви на 20 лв. ли се крепи,че не желаете на върнете парите на купувача?Все пак казвате,че има достатъчно записани,за да го продадете отново.Или може би след разкритията,че не е сребро желаещите намаляха?
Аз също съм лъгана в други сайтове,но това не ме е превърнало в нагло и безочливо същество,за да си отмъщавам на всички записали се в обявите ми!
P.S.Не ме обвинявайте сега,че и аз съм от армията на sslavena-не Ви познавам и двете,изразявам мнение!
АКО НЕ БЕШЕ МЕ ОБЯВИЛА ТУК КАТО ЗЛАТИНА ОТ БАТАК ПОРЕДНАТА И ИЗМАМА ,ЩЯХМЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ,НЕКА СИ ПЛАЩА ЗА
ТОВА КОЕТО ПИШЕ И КОЕТО ГЛЕДА ,НЕ СЪМ ПРОМЕНЯЛА ОБЯВА ТИ КАЗВАМ ГО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ,ПЪК И НЕ НАМИРАМ СМИСЪЛ В ТОВА ДА ПИШЕ ВЕЧЕ ДВА ЧАСА ВЪВ ФОРУМА АКО НЕ СЪМ ПРАВА ,НЕКА МОДЕРАТОРИТЕ СЕ ВЪРНАТ НА ДАТА НА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВАТА И ДА ВИДЯТ ,ЧЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПИШЕ КАКВОТО СИ ИСКА ,НАЛИ ТАКА ,.....
НЕКА СЕ ВЪРНАТ ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ ,КОИТО СА СЕ ЗАПИСАЛИ И АКО ВНИМАТЕЛНО СА ПРОЧЕЛИ ТОВА КОЕТО СЪМ ИЗПИСАЛА ,БИХА ПОДКРЕПИЛИ ,ЗАЩОТО В ТОЗИ САЙТ РЕДАКТИРАМ ЕДИНСТВЕНО И САМО ЦЕНИТЕ СИ ,НИЩО ДРУГО .....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 29, 2010, 23:27:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не видях от личните Ви да има шанс да си върне парите.Простете ако съм недочела!
Надявам се да сте прочели поста ми така,както съм го написала-хората не забогатяват с 20 лв.,остава им само лошото име,а то май е по-страшно от обида!
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 29, 2010, 23:57:34 »
Раздели ТемаНагоре

Златина как може да продаваш нещо което незнаеш какво е.Казваш на него пише Тифани ама дали е така.Щом си го купила от тук преди няколко месеца пиши на продавачката да се включи в темата и да каже откъде го е взела.
Според мен си е менте защото такива бижута струват няколко стотин лева,аз не бих продала нещо купено за стотици левове за 50лв ей така за спорта
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #67 -: Ноември 30, 2010, 00:03:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не видях от личните Ви да има шанс да си върне парите.Простете ако съм недочела!
Надявам се да сте прочели поста ми така,както съм го написала-хората не забогатяват с 20 лв.,остава им само лошото име,а то май е по-страшно от обида!
И аз не  видях да има шанс да си ги върне парите "хората не забогатяват с 20 лв.,остава им само лошото име,а то май е по-страшно от обида!:Много вярно го каза и нека zlatinav реши кое е по важно коректността или 20-те лева
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 30, 2010, 00:12:23 »
Раздели ТемаНагоре

горчивият ми опит в този форум досега ме спираше да напиша мнението си:
мисля, че в правилата е писано,всеки недостатък да се описва,снима и т.н
потребителката която е купила колието казва че има жълти петна,а аз такова нещо не видях в описанието на обявата.Момичето което е продало колието си е написало в подписа,че връща стоки неотговарящи на описанието,така че в случая е редно да върне парите и да си приеме колието обратно.Не съм контактувала нито с една от вас двете и не искам да защитавам никой.
честно казано,незнам защо толкова се палите за това сребърно ли е пишело или не,поправено ли е или не-какво значение има и да  епишело ако златина го е мислила за сребърно,тя е написала че го е купила оттък,не от златар(не че оттам е гаранция)
Активен
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 30, 2010, 00:12:56 »
Раздели ТемаНагоре

Златина, Скоки много добре ти го е написала. Не си петни името за 20 лв, при положение, че си виновна (така излиза).
Помисли трезво и ще си спестиш много ядове по-нататък.  Wink
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Ноември 30, 2010, 00:17:37 »
Раздели ТемаНагоре

Има значение дали е пишело сребърно, защото би трябвало да подкрепяме връщането на неща, неотговарящи на описанието. И обратно, ако sslavena сама си е решила, че купува сребро, не би трябвало да има претенции и да пуска такава тема.
Но вече няколко потребителки потвърдиха че е пишело "сребро", освен това грамажа и пробата също говорят за "сребърно". Би трябвало да си върнете парите и съответно колието обратно, това мисля аз...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Ноември 30, 2010, 00:38:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не видях от личните Ви да има шанс да си върне парите.Простете ако съм недочела!
Надявам се да сте прочели поста ми така,както съм го написала-хората не забогатяват с 20 лв.,остава им само лошото име,а то май е по-страшно от обида!
И аз не  видях да има шанс да си ги върне парите "хората не забогатяват с 20 лв.,остава им само лошото име,а то май е по-страшно от обида!:Много вярно го каза и нека zlatinav реши кое е по важно коректността или 20-те лева
не съм за скапаните 20 лева ,Писна ми от хора които правят от мравката слон ,защото и аз преди една седмица имах проблеми в този сайт но никой не се сети за мен ,еееее разбира се сега сславена ще пише че е пишело сребро и и всички ще и повярват ,и аз на ден като гледам стотици обяви за сребро бих я подкрепила ,че е пишело сребро ,просто ме издразни вулгардният и тон с който се отнесе към мен и зоповедническата си реч,аз не обичам да ми се говори така ,ако има проблем за решаване то той се решава в рамките на добрия тон ,не да ми определя условия утре до 4.30 часа да съм и пуснала записа ,не става така ,не обичам заради едно недоглеждане да изкарват мен виновна че съм си променякжла обявите ,пак ще го пиша ,нека по някакъв начин модераторите проверят дали в обявата ми има 100% сигурност че продавам сребро ,аз съм напълно сигурна че няма такова нещо ,това че някои хора си преиначават приказките и снимките си е друг въпрос ,до сега да карам 10 си сън но заради тази дама сън не ме хваща ,защото иска да изкара мен такава каквато е тя ,ееее съжалявам стига до тук с добрите намерения ,или по точно на доброто с добро и т.н........,аз няма да се тормозя заради нищо при това аз изпратих в пакета ботуши ест.кожа ,портмоне подарък на ст-ст 3 лева и блуза на ст-ст 5 лева ,тя ми сложи в плика 25 лева и колко трябва да и върна като си взема за нервите ......Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???И ИСКАМ ДА ВМЕТНА ЧЕ НИКОГА НЕ СЪМ МАМИЛА КОГОТО И ДА БИЛО ,СМЯТАМ ЧЕ Е КРАЙНО НЕКОРЕКТНО ЗАГЛАВИЕТО ПОРЕДНАТА ИЗМАМА ,НО ТОВА Е РАБОТА НА МОДЕРАТОРИТЕ НЕ МОЯ ,ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ И МЕ ИЗВИНЕТЕ ЗА БЕЗПОКОЙСТВОТО ,НО НЕ СЪМ ГО ЗАПОЧНАЛА АЗ ,ИЗБЯГВАМ КОНФЛИКТИТЕ ....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Ноември 30, 2010, 00:53:33 »
Раздели ТемаНагоре

Има значение дали е пишело сребърно, защото би трябвало да подкрепяме връщането на неща, неотговарящи на описанието. И обратно, ако sslavena сама си е решила, че купува сребро, не би трябвало да има претенции и да пуска такава тема.
Но вече няколко потребителки потвърдиха че е пишело "сребро", освен това грамажа и пробата също говорят за "сребърно". Би трябвало да си върнете парите и съответно колието обратно, това мисля аз...
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ МИЛА НО НЕ СЪМ ПРОМЕНЯЛА ОБЯВАТА СИ ,ДАЖЕ МОГА УТРЕ ДА СЛОЖА ТОЧНО ИЗПИСАНОТО ОТ МЕН ОТ ИЗХОДЯЩА ПОЩА ,НЕ СЕ СРАМУВАМ ЗА НИЩО ,ПОТРЕБИТЕЛКАТА МНОГО ТОЧНО Е ЗНАЕЛА КАКВО КУПУВА ,ДОРИ СЕ ЗАПИСА ЗА ОЩЕ ДВЕ МОИ ОБЯВИ ЗА ДА СЕ ДОКОПА ДО КОЛИЕТО И ДА ИЗПРЕВАРИ ДРУГИТЕ ,ВЪБОЩЕ СА ЛЪЖА ПРИКАЗКИТЕ И КОИТО КАЗВА ЧЕ СЪМ Я УБЕЖДАВАЛА ЧЕ Е СРЕБЪРНО АЗ ТАКОВА НЕЩО В ИЗХОДЯЩА ПОЩА НЯМАМ ,НЕКА ТЯ ГО  НАПИШЕ КАТО ИМА ТОЛКОВА КУРАЖ ,НЕ СЕ СРАМУВАМ ОТ НИЩО ,ОПИСАЛА СЪМ ТОЧНО И ЯСНО СТОКАТА КОЯТО ПРОДАВАМ ,ТЯ Я ИСКАШЕ ,И СЕГА ДАЙ ДА ОБВИНЯВАМЕ ПРОДАВАЧА ,ДА АМА  НЕ Е ПОЗНАЛА..........
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 30, 2010, 00:56:48 »
Раздели ТемаНагоре

Сложи и ти нейните съобщения да се види как е започнал разговора
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Ноември 30, 2010, 00:57:41 »
Раздели ТемаНагоре

Сложи и ти нейните съобщения да се види как е започнал разговора
ОК НЯМА ПРОБЛЕМИ
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: