{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 24922 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 29, 2010, 20:28:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Мисля,че тук е мястото да споделя и аз своя горчив опит от покупка, реализирана с потребител с над 60 пол. коментара и без нито един отрицателен, но явно на никого не може да се има пълно доверие. Закупих от въпросната един масивен ланец на Тифани,за който същата се опитваше усилено да ме убеди че е сребърен.Поиска парите предварително,тъй като била голяма сумата, и аз й ги пратих. Днес получих пакета и какво да видя - колието си беше очеизвадно менте, жълтееше и като го занесох на златар установиха че е само със сребърно покритие.Направо съм бясна и едвам се въздържах да не пусна тема, но проявих търпение и я изчаках да ми отговори на лични. Преди малко получих отговорът й и за мое най-голямо учудване ето какво съдържаше:
« Изпратени до: sslavena -: Днес в 19:57:51 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
виж какво ще ти кажа напатих се по тези сайтове ,кулието е купувано от тук виж в сайта на тифани ко какво пише не съм си написала аз тези проба ,не е проблем да го продадеш има доста записали се след теб ,незнам защо но имах странно предчувствие ,да ти го пращам ,пък и като видях и оценките малко се притесних от реакцията ти ,и кажи на чаовека който ти е казал че не е сребърно да влезе в този сайт и до ги види и да прочете какво пише ,да не е българско сребро ,каквото е свикнал Той да оценя всеки ден ,продай го на следващата мама ,няма да имаш проблеми ,пък и съм писала в обявата че е тифани ко не почернява ,няма да ти върна парите и по спокойно с тона ,да не променя и аз моят ,а да запазим приятелските си отношения ,......
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
и ще ме извиниш ,но точно съм си описала обявата ,като го купих проверих в сайта и пише че е медицинско сребро ,проба 925,което не потъмнява ,сега преразгледах обяват си и никъде не съм писала че е сребърно ,точно и ясно съм описала всичко ,така че чети и преценявай тук не е детска градина на ти куклата дай си ми парцалите ,въобще не е проблем да го продадаш ,ама въобще ,незнам защо искаш да се заяждаш ......много ме разочарова с действията си ,много ама много ме подразни.......
НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!

виж какво ще ти кажа не ме интересува какво ще последва ,пак ще ти кажа въобще не е проблем да го продадеш ,ама въобще и ти казах да смениш този тон  и най вече не ме заплашвай  ,защото ще се свържа с модератор и ще му препратя писмото ти ,пък ти си прочети дума по дума обявата ми и виж кой е прав ,приятна вечер ,не е проблем да се свържа с някоя от следващите дами и да продадеш тази ТЕНЕКИЯ,както ти я наричаш ,където съм сигурна ще бъде оценена ..........."""

Ето на това се вика наглост, да ме съветва да прецакам следващите в списъка, а на всичко отгоре е коригирала и обявата, в която пишеше че е сребърно.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2010, 20:32:52 »
Раздели ТемаНагоре

Какъв е ника на дамата и колко пари си дала?
Активен

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2010, 20:38:49 »
Раздели ТемаНагоре

zlatinav е ника, пратих й 20лв. за колието
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2010, 20:46:00 »
Раздели ТемаНагоре

ето това е обявата
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=89080&cat=27
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
jasi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2010, 21:13:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не мога да разбера,как очаквате за 20лв. чисто сребърно колие което тежало около 50гр? Shocked
Активен

Предпочитам предварително заплащане.С предимство е купувача на повече от един артикул.Връщам боклуци без предупреждение,не съм кошче за отпадъци.
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2010, 21:15:59 »
Раздели ТемаНагоре

Златинче ти съвсем се обърка първо пишеш не си написала че е сребро,после то не е българско сребро(то незнам дали има и такова  че в БГ всичко се внася от вън),след това ама е медицинско сребро.Мила проба 925 означава че трябва да е сребърно.Медицинското сребро е стомана което няма проба 925
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2010, 21:16:58 »
Раздели ТемаНагоре

аз също редовно следя бижутерията и точно това колие пишеше,че е сребро...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2010, 21:19:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не мога да разбера,как очаквате за 20лв. чисто сребърно колие което тежало около 50гр? Shocked
в обявата пишеше,че е сребро и аз му метнах око,доста пъти го гледах,защо да не е за такива пари,та тук не е бижутериен магазин,за да е с реалната си стойност!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2010, 21:24:23 »
Раздели ТемаНагоре

Какъв е ника на дамата и колко пари си дала?
Шефе ти можеш ли да видиш кога е направена редакция на обявата ако евентуално я е променила сега  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2010, 21:25:14 »
Раздели ТемаНагоре

Какъв е ника на дамата и колко пари си дала?
Шефе ти можеш ли да видиш кога е направена редакция на обявата ако евентуално я е променила сега  Lips Sealed

Не Sad
Активен

bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2010, 21:26:36 »
Раздели ТемаНагоре

НА закопчалката има ли отличителен знак доколкото виждам по бижутата в интернет има
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2010, 21:27:03 »
Раздели ТемаНагоре

ето линк към една обява, от която закупих всичкото това сребро за 20лв. с пощенските, така че е напълно възможно
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=90351&cat=27
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2010, 21:29:20 »
Раздели ТемаНагоре

на закопчалката има само печат на фирмата и 925 но това е пробата на покритието
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
samanta.1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 127

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2010, 21:34:26 »
Раздели ТемаНагоре

Включвам се и аз.Златинчето от Батак беше публикувала в обявата си сребърно колие тифани с проба925 а не масивно точно по това време си търсех нещо сребърно  а  не масивно и затова се записах в обявата и ,а сега най- нагло ми пише че ако искам колието то е в Славена .
Активен
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2010, 21:36:46 »
Раздели ТемаНагоре

никога не съм променяла обявата си тя си е в вида в който съм я пуснала ,купила съм това колие от тук мисля че беше през май месец не си спомням точно кога ,на него пише тифани ко проба 925 ,точно и ясно съм описала обявата си ,и не ми се занимава с простотии и селски изявления на дамата сславена ,а и нямам спомен да ме е питала дали е сребро ,тя взе от мен още две неща или по точно си сменихме тези две неща с една нейна тениска ,и трябваще да ми доплати 25 лева ,но не мисля че имам някаква вина ,аз съм чиста пред себе си ,НЕ СЪМ РЕДАКТИРАЛА ОБЯВАТА ,описала съм точно това което пише на колието ТИфани Ко 925,какво друго искат от мен незнам ,Парите няма да и ги върна ако това цели ,защото обявата си отговаря на изискванията ,може да попитате и дамите които са се записали преди нея ,и които пренебрегнах ,за което моля извинение че обявата си е същата и никъде не е писано че е СРЕБЪРНо ,пожелавам и успех на тази ако въобще може да се нарече ДАма и да гледа къде и по къкви начини се записва ,защото в списъка със записалите се беше четвърта или пета и взе други неща от мен за да има преференции ,дано модератора оцени писаното от мен ,Благодаря и приятна вечер на всички
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!


Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: