{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ZLATINA ОТ БАТАК - ПОРЕДНАТА ИЗМАМА  (Прочетена 24919 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Ноември 30, 2010, 12:40:07 »
Раздели ТемаНагоре

Злати , сега както и да го въртиш и сучеш , си премълчала това че е само посребрено , неказаната истина е половин лъжа , пишейки 925 ,секи средно статистически човек директно каегоризира като сребърно , а не посребрено , тъй като по принцип посребрените нямат печат 925 , което вече е друга тема , продажбата на неотговарящо на общоприетите стандарти и означения бижу.
Какъв по точно проблем си имала , и какво си писала ?
Парите никой не може да те накара да ги върнеш , но името ти ще отиде в черния списък , и ще бъдеш санккионирана за некоректност , сславена ще бъде санкционирана за грубо поведение на лс и във форума !
Отново призовавам и двете ви да се доразберете на ЛС и да спрете с тая махленска тема!
До утре вечерта ви давам време да измислите заедно решение  , ако не се разберете и не стигнете до консенсус , ти злати отиваш в некоректни а славена ще я санкционирам за грубо поведение!
[/quoteс
с славена е подвела и още една потребителка моя позната ,за което разбрах преди малко ,като и е пратила дрехи неотговарящи на размерите ,но това е друга тема, аз точно ясно и конкретно съм описала масивно колие Тифани ко проба 925 значи това пише на самото колие аз не съм бижутер да знам същността на материята на това бижу ,ако ми се наложи да купувам бих чукнала в чичо Гугъл и бих се информирала за това какво точно представлява тази марка ,но не тя решава купува и после продавача е виновен ,не ме притеснява това че ще бъда санкционирана ,но няма да отстъпя на човек имаш доста измами зад гърба си ,съжалявам но така стоят нещата ,да наистина никой не можа да ме накара да върна парите ,защото не смятам че греша ,и защитавам позициите си ,досега имам зад гърба си доста наистина заслужени точки ,те ми дават сила да продължа напред ,защото знам че постъпвам правилно........
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Ноември 30, 2010, 13:07:18 »
Раздели ТемаНагоре

И ако може модераторите сега да ме посьветват как да се стигне до консенсус, а като си започнала да ме черниш,защо не напишеш коя е тази на която сьм пратила дрехи с различен размер от обявения,нека се включи,или и това е поредната ти льжа,как не те е срам?
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
zlatinav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Ноември 30, 2010, 13:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

И ако може модераторите сега да ме посьветват как да се стигне до консенсус, а като си започнала да ме черниш,защо не напишеш коя е тази на която сьм пратила дрехи с различен размер от обявения,нека се включи,или и това е поредната ти льжа,как не те е срам?
НЯМА ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ТОЗИ БЕЗМИСЛЕН СПОР ,МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ ЗА КОЯ ПОТРЕБИТЕЛКА СТАВА ВЪПРОС ,,,,,,,НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА С ТЕБ ОСЕМ СТРАНИЦИ СА ПРЕДОСТАТЪЧНИ ,.....
Активен

НЕ спазвам ред. Пращам на първият дал адрес на ЛС. За две обяви- с предимство! При "запис" не чакам повече от 6 часа!НЕ ПОЕМАМ ПОЩАТА ,ОСВЕН АКО НЯМАМ УГОВОРКА!КОРЕКТНА СЪМ И ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА !!!!НЕ ПРАЩАМ ЗА ПРОБА...ВСЕКИ ДА ГЛЕДА И ПРЕЦЕНЯВА ,СПОРЕД ПОСОЧЕНИТЕ РАЗМЕРИ!Стоки,неотговарящи на описанието връщам обратно!!!!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Ноември 30, 2010, 13:18:20 »
Раздели ТемаНагоре

И ако може модераторите сега да ме посьветват как да се стигне до консенсус, а като си започнала да ме черниш,защо не напишеш коя е тази на която сьм пратила дрехи с различен размер от обявения,нека се включи,или и това е поредната ти льжа,как не те е срам?
ЕТО-ВКЛЮЧВАМ СЕ,КАКТО ПРЕДЛОЖИ САМАТА ТИ!БОТУШИТЕ ТИ ПО НИКАКЬВ НАЧИН НЕ ОТГОВАРЯТ НА НОМЕР 40,ТОВА ЧЕ ТЬРСЯ НЕЩО,ТЕБ НЕ ТЕ БЬРКА,ОЧЕВИДНО Е,ПРЕДЛОЖИХ ДА ПРАТЯ СНИМКИ НА МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ДА ДОКАЖА КАКВО ЗНАЧИ ЛЬЖКИНЯ...КАК ВСЕ С ТЕБ СЕ СЛУЧВА,А!ВСЕ ТИ ПРАВА,А ДРУГИТЕ ЛЬЖАТ,ГРУБИ,НЕЗНАМ КВИ...МОДЕРАТОРИ,И АЗ ИСКАМ РЕШЕНИЕ ПО ВЬПРОСА,ВЬЖДАТЕ ЧЕ С НЕЯ НЯМА НИКАКВА КОМУНИКАЦИЯ,ПРОСТО СИ Е КОНФЛИКТНА ЛИЧНОСТ-PLEASE!!! Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Ноември 30, 2010, 13:25:26 »
Раздели ТемаНагоре

Големи хора сте ! Вземете се в ръце и се разберете !!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Ноември 30, 2010, 13:34:26 »
Раздели ТемаНагоре

не сьм никак конфликтна и това могат да го потвьрдят мнозина, но когато ме предизвикат с льжливи обвинения, няма как  да стоя сьс скрьстени рьце. Ако си спомняте преди време,когато бях пуснала тема за да се допитам как да постьпя с една купувалка,която искаше да й вьрна парите,тьй като закупеното пуловерче имало няколко вьзелчета отвьтре, вьпреки че го считах за дребнаво и неоснователно, тогава уважих искането й и ги вьрнах,тьй като тя се дьржеше много цивилизовано,за разлика от вас двете.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Ноември 30, 2010, 13:34:57 »
Раздели ТемаНагоре

И ако може модераторите сега да ме посьветват как да се стигне до консенсус, а като си започнала да ме черниш,защо не напишеш коя е тази на която сьм пратила дрехи с различен размер от обявения,нека се включи,или и това е поредната ти льжа,как не те е срам?
ЕТО-ВКЛЮЧВАМ СЕ,КАКТО ПРЕДЛОЖИ САМАТА ТИ!БОТУШИТЕ ТИ ПО НИКАКЬВ НАЧИН НЕ ОТГОВАРЯТ НА НОМЕР 40,ТОВА ЧЕ ТЬРСЯ НЕЩО,ТЕБ НЕ ТЕ БЬРКА,ОЧЕВИДНО Е,ПРЕДЛОЖИХ ДА ПРАТЯ СНИМКИ НА МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ДА ДОКАЖА КАКВО ЗНАЧИ ЛЬЖКИНЯ...КАК ВСЕ С ТЕБ СЕ СЛУЧВА,А!ВСЕ ТИ ПРАВА,А ДРУГИТЕ ЛЬЖАТ,ГРУБИ,НЕЗНАМ КВИ...МОДЕРАТОРИ,И АЗ ИСКАМ РЕШЕНИЕ ПО ВЬПРОСА,ВЬЖДАТЕ ЧЕ С НЕЯ НЯМА НИКАКВА КОМУНИКАЦИЯ,ПРОСТО СИ Е КОНФЛИКТНА ЛИЧНОСТ-PLEASE!!! Sad
Айде стига вече де,спрете се малко.Почнахте и мен да дразните.....па камоли модерераторите,ще ги накарате да вземат по тежки мерки.....Мила ти не им се меси,че само хвърляш масло в огъня,стига вече.Остави ги да се разберът двете....Както чета от самото ночало нищо няма да стане от това....Аз съм зад сславена,защото за мен тя е страхотна Kiss ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ.......Но някои просто прекаляват в изразите си Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #112 -: Ноември 30, 2010, 13:38:33 »
Раздели ТемаНагоре

Заключвам темата. Тук стана .... Ще помоля всеки мод да си каже мнението по случая и довечера ще го сведа на двамата потребителя.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #113 -: Ноември 30, 2010, 13:44:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз , тъй като мога да пиша и на заключена ще го кажа тук
Сславена , за жалост мила , въпреки че тук си си в правото , не можеш да искаш рекламация на нещо , при което е пропуснато да се отбележи че е посребрено , а да не приемаш такава когато ти си забравила да напишеш номера на обувките , ако искаш да си правата в случея , то трябва да върнеш парите на Руса!
Злати , това че ти не си златар не те оправдава , не си описала коректно колието , редно е да приемеш рекламацията и да възтановиш парите на славена
Руса , наистина излишно наливаш масло в огъня , макар и да си в правото си за ботушите !

Така , Злати , прати 10 лева на сславена , А АЗ ще пратя другите 10 след като ми прати колието
Злати е коректна
Сславена , хммм ами доста прекалява с изказванията
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 15:01:18 от The_Black_Angel » Активен



Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: