{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 121589 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #870 -: Декември 10, 2010, 11:09:36 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша тук за да буде прочетено и от CORO и от The_Black_Angel.Във връзка с жалба и по случая.
Писала съм още вчера  до полиция Троян и съм обяснила,че дължимата сума от Ивелина е получена от мен и нямам  никакви финансови претенции към лицето.
Дано да разбере думите ми!
И много моля да се спрът нападките срещу мен на лични!!!
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 11:17:29 от chokoni » Активен
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #871 -: Декември 10, 2010, 12:12:53 »
Раздели ТемаНагоре

Кой те напада на лични chokoni? Тук нещата май започват да стават много гнусни!
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #872 -: Декември 10, 2010, 12:52:17 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша тук за да буде прочетено и от CORO и от The_Black_Angel.Във връзка с жалба и по случая.
Писала съм още вчера  до полиция Троян и съм обяснила,че дължимата сума от Ивелина е получена от мен и нямам  никакви финансови претенции към лицето.
Дано да разбере думите ми!
И много моля да се спрът нападките срещу мен на лични!!!


Кой те напада!? Ще те помоля да ми пратиш извадки от ЛС-тата за които говориш!
Активен

chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #873 -: Декември 10, 2010, 12:59:34 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша тук за да бъде прочетено от всички.
Понеже това,че нямам финансови претенций към Ивелина Цералска не и е достатачно.Днес пак  писах(за последен път)до полиция Троян,жалбата ми към нея да се смята за оттеглена.





Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #874 -: Декември 10, 2010, 13:04:52 »
Раздели ТемаНагоре

 не и е достатачно
това какво значи?Huh? Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #875 -: Декември 10, 2010, 13:25:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,искаше да има "черно на бяло"това,че си оттеглям жалбата.
Макар,че незнам дали всички разбраха,че веднъж заведени тази жалби се образува преписка по случая,която се прекратява само от прокурор.Но както и да е.Написах това ,което тя пожела Smiley Smiley Smiley
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 13:29:32 от chokoni » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #876 -: Декември 10, 2010, 13:39:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,искаше да има "черно на бяло"това,че си оттеглям жалбата.
Макар,че незнам дали всички разбраха,че веднъж заведени тази жалби се образува преписка по случая,която се прекратява само от прокурор.Но както и да е.Написах това ,което тя пожела Smiley Smiley Smiley
Аз нищо не разбрах,какво е искала да направиш и защо си го направила? Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #877 -: Декември 10, 2010, 13:46:04 »
Раздели ТемаНагоре

Искаше да пиша до полицията в Троян,че оттеглям жалбата си.

Направих го! (comp2)
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #878 -: Декември 10, 2010, 13:52:20 »
Раздели ТемаНагоре

Искаше да пиша до полицията в Троян,че оттеглям жалбата си.

Направих го! (comp2)

Е защо го направи? (health2)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #879 -: Декември 10, 2010, 14:11:31 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като явно смятате че ви тормозя , искам тук , да отбележа , че вчера , след като ива ми каза какво има намерение да прави аз писах до три от момичетата които не са си оттеглили жалбите , за да ги информирам  какви са намеренията на Ива и те да преценят какво да правят , писала съм само по едно ЛС до всяка , съжелявам ако сте го приели като тормоз , ето и извадки от съобщенията , ако това е тормоз , аз Искренно се извинявам за което , а като цяло дълбоко се разкайвам че изобщо се захванах да помогна или поне да се опитам да помогна , може би щеше да е по добре полицията да се заеме!
До chokoni
Здравей мила , пиша ти по повод твоята жалба , за да не ми се сърдиш после че не съм те информирала , така в пощенската станция има архив че Ива още предната седмица ти е платила , тъй като е платила сокоистисквачката , твоята жалба е жалба че ива си е присвоила твоя вещ , което към днешна дата не е истина , разследващия случея инспектор от троян е информирал ива че има право след като е платила и те си взела парите , а ти не си оттеглила жалбата , тя да пусне жалба срещу теб , и най малкото ще трябва да ходиш в полицията за обяснение , пиша ти за да си прецениш сама , как ще процедираш . Ива ми каза че утре следобяд отива в полицията и ще пусне жалба срущу тези които не са оттеглили своите тъй като тя е върнала/платила  нещата . Не казвам какво да правиш , пиша ти това информативно !
До miti2007
Здравей мила , пиша ти по повод твоята жалба , за да не ми се сърдиш после че не съм те информирала , така в пощенската станция има архив че Ива още предната седмица ти е върнала нещата, тъй като пакета ти е бил върнат, твоята жалба е жалба че ива си е присвоила твои вещи , което към днешна дата не е истина , разследващия случея инспектор от троян е информирал ива че има право след като е пуснала нещата и те са върнати , а ти не си оттеглила жалбата , тя да пусне жалба срещу теб , и най малкото ще трябва да ходиш в полицията за обяснение , пиша ти за да си прецениш сама , как ще процедираш . Ива ми каза че утре следобяд отива в полицията и ще пусне жалба срущу тези които не са оттеглили своите тъй като тя е върнала нещата . Не казвам какво да правиш , пиша ти това информативно !
До blagovesta_mariela
Здравей мила , пиша ти по повод твоята жалба , за да не ми се сърдиш после че не съм те информирала , така в пощенската станция има архив че Ива дори не се е докоснала до твоите неща , тъй като пакета ти е бил върнат автоматично , твоята жалба е жалба че ива си е присвоила твои вещи , което към днешна дата не е истина , разследващия случея инспектор от троян е информирал ива че има право след като е отказала нещата ти и те са върнати , а ти не си оттеглила жалбата , тя да пусне жалба срещу теб , и най малкото ще трябва да ходиш в полицията за обяснение , пиша ти за да си прецениш сама , как ще процедираш . Ива ми каза че утре следобяд отива в полицията и ще пусне жалба срущу тези които не са оттеглили своите тъй като тя е върнала нещата . Не казвам какво да правиш , пиша ти това информативно !
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 14:13:33 от The_Black_Angel » Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #880 -: Декември 10, 2010, 14:14:50 »
Раздели ТемаНагоре

А добре ти видя ли какво е писала на chokoni?Huh?? Ето,че тая долна измамница мотае и лъже какво си иска.Ето,че не е толкова тъпа............ Huh? А и вярвахте Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #881 -: Декември 10, 2010, 14:20:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля,че Полицията в Троян и по-скоро разследващия случая инспектор ще бъде очарован от това, което се случва тук. Най-вече и думите, които му се преписват. Аз съм убедена, че той такива неща не е казвал. Да не стане накрая инспектора да съди Ива за клевета, че му преписва тези думи.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #882 -: Декември 10, 2010, 14:21:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ива щяла да пусне жалба, защото срещу нея е пусната жалба?!?
Що за смешки?!
Активен
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #883 -: Декември 10, 2010, 14:22:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ако Коро може да пише ъв форума(виждам, че е влизала от профила), защо не оповести в темата какво смята да прави? Ангажирала е модератор да посредничи, който също не пише в темата за намеренията въпросната, а разпраща лични послания. Оф, не разбирам, вие си знаете де, но даже и да си оттеглите жалбите, ако преписката стигне до прокуратурата и се заведе дело срещу Коро, няма никакво значение дали ви е върнала нещата и жалбите ви. Ще ви викат като свидетели. Това е. Оставете полицията да си свърши работата-тя ще докаже, че е върнала всичко и те ще прекратят разследването. Ако преценят.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #884 -: Декември 10, 2010, 14:23:02 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel,Това,че отдели много сили и средства да помогнеш на потребителките да получат вещите си е факт!
Но небива да вземаш страна по случая и да пишеш кой какво да прави.
Може би вярваш на 100% на думите на Ива и именно затова вчера си позволи да ми пишеш и съветваш какво да правя,за да непострадам и аз от полицията.
Тук е мястото да копирам писмото от полицията,което ще покаже на теб,че думите зад които ти застана от Ива са лъжа:
Благодарим Ви за уведомлението, че Ивалина Цералска Ви отравя предупреждения, че спрямо Вас ще подаде насрещна жалба, като си е позволила да намесва името на РУ"Полиция" - Троян, че е била посъветвана за това от нас. Написаното от Ивалина Цералска до Вас, си е изцяло нейно съчинение. Никой в РУ"Полиция" - град Троян, не и е казвал да подава насрещни жалби срещу лицата, на които е върнала парите или стоките. Срещу нея продължава да се води разследване за извършените измами, като изцяло от жалбодателите зависи дали то ще бъде проведено до край или те ще оттеглят своите жалби. До Вас действително е изпратено писмо, относно снемане на допълнителни обяснения, касаещи подадената от Вас жалба.


« Последна редакция: Декември 10, 2010, 14:26:21 от chokoni » Активен


Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: