{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 121856 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #885 -: Декември 10, 2010, 14:25:03 »
Раздели ТемаНагоре

Божеееееее най накрая някой да ме разберееееее, разгеле !
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #886 -: Декември 10, 2010, 14:27:54 »
Раздели ТемаНагоре

Абеее хора,то е очевидно.Вие си мислите,че се е променила,мамоооо пак се ядосах.Тази знае какво прави.Колко проблеми била имала,колко нещо се изписа,вярвайте и вярвайте и.
Ще си позволя да постна съобщението,което е писала..........съжелявам,може би майчето не иска,ама за да видите колко е жалка
здр мила искам да те кажа 4е не ми е казвал инспектора нито тои ме е съветвал 4е мога да пусна жалба а просто друг 4овек ми каза 4е мога да пусна жалба защото си си полу4ила парите извини ме за грашката 4е сам ти писама , 4е е инспектора тои не ми е казвал нищо такова грешката е моя много ти моля да ме извиниш и да ми пишеш дали ще си отеглиш жалбата
 Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed (rude1) (rude2)
И ето пак се извинява,тя згрешилааааа.Как все ти грешиш бе,как така става Undecided
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 14:29:42 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #887 -: Декември 10, 2010, 14:28:17 »
Раздели ТемаНагоре

как се развива този случай, не е истина, ужас просто  Shocked Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #888 -: Декември 10, 2010, 14:39:04 »
Раздели ТемаНагоре

Това вече е пълнометражна трагикомедия.
Кво пък, аз и без това сега имам много свободно време, ще продължавам да следя темата.   Sad
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #889 -: Декември 10, 2010, 14:42:17 »
Раздели ТемаНагоре

...ама как може все още да има хора, които да и вярват, акъла ми не го побира.
Активен
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #890 -: Декември 10, 2010, 14:42:27 »
Раздели ТемаНагоре

как се развива този случай, не е истина, ужас просто  Shocked Lips Sealed
                 Тази няма спирачки  - измами и лъжи какъв човек божееее    (what2)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #891 -: Декември 10, 2010, 14:44:45 »
Раздели ТемаНагоре

как се развива този случай, не е истина, ужас просто  Shocked Lips Sealed
Защото всички вярваха на Ива,затова стана така,недей те бе,недей те.А сега излезе,че разиграва цял цял един сайт и аз ви казах,че тя се смей отстрани ама вие не бе,на не я и гадно и т.н.То беше ясно,че така ще  стане,не всички хора могат да се променят или просто неискат.Всичко беше вързано от самото начало,да я съжелим и т.н,че и и подариха яке.........Човек който има такива проблеми,няма да си влиза тук,да си пазарува и то за такива космически суми.Така,че нещата се връщат пак на 1-во ниво Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #892 -: Декември 10, 2010, 14:58:06 »
Раздели ТемаНагоре

Никой не е вярвал на Ива, само ангела и вярваше, но и благодарение на нея всички си получаха нещата, затова никой не казва истината каква е. А истината е че модератор защитава Coro! Аз тогава си казах мнението, но всички ме нападнаха и ме обявиха за злобна. Както и да е, сбъркала е, ясно е че Coro ще си получи заслуженото. Браво на chokoni - много адекватно е реагирала като е уведомила полицията за всичко!
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #893 -: Декември 10, 2010, 15:21:06 »
Раздели ТемаНагоре

А истината е че модератор защитава Coro!

Истината е, че Ангелчето по правило защитава купувача, това съм забелязала аз. Тя се води от мотото "клиентът има право", затова винаги насърчава връщането на стоките при недоволни купувачи, което според мен не е правилното решение при споровете! Но за нея това е правилното - така разсъждава, затова и така действа като модератор, не може да я упрекваме, това е нейното виждане. Може би трябва повече да се съобразява с двете страни, защото тук и продавачите са "клиенти" на сайта.
В конкретния случай обаче, наистина БЛАГОДАРЕНИЕ на нея, всички си получиха(или си получават) нещата и парите!!! Ако разчитаха на други методи, съм почти убедена, че щяха да изгорят. Тя си знае какво и колко време и усилия й е струвало като посредник в тази кошмарна ситуация! И това, че приканва съм оттегляне на жалбите, съм убедена че е от добронамереност не към коро толкова, колкото към всички засегнати и за приключване на неприятната ситуация като цяло.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #894 -: Декември 10, 2010, 15:47:25 »
Раздели ТемаНагоре

А истината е че модератор защитава Coro!

Истината е, че Ангелчето по правило защитава купувача, това съм забелязала аз. Тя се води от мотото "клиентът има право", затова винаги насърчава връщането на стоките при недоволни купувачи, което според мен не е правилното решение при споровете! Но за нея това е правилното - така разсъждава, затова и така действа като модератор, не може да я упрекваме, това е нейното виждане. Може би трябва повече да се съобразява с двете страни, защото тук и продавачите са "клиенти" на сайта.
В конкретния случай обаче, наистина БЛАГОДАРЕНИЕ на нея, всички си получиха(или си получават) нещата и парите!!! Ако разчитаха на други методи, съм почти убедена, че щяха да изгорят. Тя си знае какво и колко време и усилия й е струвало като посредник в тази кошмарна ситуация! И това, че приканва съм оттегляне на жалбите, съм убедена че е от добронамереност не към коро толкова, колкото към всички засегнати и за приключване на неприятната ситуация като цяло.
(gesture1)Никой не я опреква!Просто така стана,не трябваше да и се вярва,да всеки си има мислене,но не всеки път е така както го мислиш Roll Eyes Тя направи много,ама и оная се възползва от това!!!!!!!
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #895 -: Декември 10, 2010, 15:56:06 »
Раздели ТемаНагоре

Това не е просто неприятна ситуация, а опит за масова измама, и Coro не е просто купувач, а опитна крадла и трябва да си понесе последствията.
Хората са достатъчно големи сами да преценят дали да подадат жалби или не.  Няма нужда да им се напомня непрекъснато да си оттеглят жалбите, че чак и на лични, не беше ли достатъчно в темата. Ангела иска да угоди хем на Coro, хем на потребителите на сайта и така нещата да приключат. Само че, аз пак питам, не я ли е грижа за хората от следващия сайт, а за по-следващия или капацитета и на ангел се изчерпва само в този сайт?  Тук нещата ги оправи ОК, всички и го признават,  и тъй и тъй се разбират много добре с Ива що не я убеди и парите на хората от аукрото да върне, и от продавалника.  Ето затова полицията трябва да вземе мерки, а не да се оттеглят жалбите и нещата просто да приключат. Поредната лъжа на Ива за полицията е доказателство, че при нея втория шанс отдавна я е напуснал.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #896 -: Декември 10, 2010, 16:07:03 »
Раздели ТемаНагоре

а пък на полицията (особено в по-малките градове) въобще пък й нямам вяра  (not6) там всички се познават и т.н.
това, че й пука и се е разтропала против жалбите, ми дава някаква надежда, че може да я постигне заслуженото, но не особено голяма все пак...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #897 -: Декември 10, 2010, 16:34:59 »
Раздели ТемаНагоре

Моето скромно мнение ,без да нападам никой е че тази жена на първо място е загубила самоуважението си,не може да се надявате ,че такъв човек ще уважава другите или в конкретният случай ще си вземе поука от стореното.Разберете- такъв филм няма. Старите хора са го казали много много правилно- Вълкът козината си мени,но нравът НЕ ! Това е! Няма сила,която да ме убеди ,че тази жена е сгрешила. Да поръчаш неща за близо 1000лв ,да не ги платиш и след това да кажеш видите ли при мен се случиха едни такива непредвидими обстоятелства,които ме възпрепятстват да платя-ТОВА ЗА МЕН НЕ Е НИТО ГРЕШКА,НИТО ОБСТОЯТЕЛСТВА,НА КОИТО МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!
Пробвала,решила ,че ще мине и замине-И ТОВА ГО Е НАПРАВИЛА СЪВСЕМ УМИШЛЕНО,но когато не стана така и запари под лъжичката. И продължама отново чрез измами и неправоподобни измишльотини да се мъчи да излезе от ситуация! Хора като нея не виждат по-далеч от носа си-щяла жалба да подава-нейният ограничен мозък изобщо не може да вдене ,че има хора,които са запознати с правната ни система,закони и пр. и може да й сипят да яде.
За мен - ТОВА Е ИСТИНАТА !!! А това ,че има хора с различни виждания и разбирания е вярно-но имено на тях искам да кажа- Бъдете ОБЕКТИВНИ!!!!
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #898 -: Декември 10, 2010, 17:26:54 »
Раздели ТемаНагоре

Моето скромно мнение ,без да нападам никой е че тази жена на първо място е загубила самоуважението си,не може да се надявате ,че такъв човек ще уважава другите или в конкретният случай ще си вземе поука от стореното.Разберете- такъв филм няма. Старите хора са го казали много много правилно- Вълкът козината си мени,но нравът НЕ ! Това е! Няма сила,която да ме убеди ,че тази жена е сгрешила. Да поръчаш неща за близо 1000лв ,да не ги платиш и след това да кажеш видите ли при мен се случиха едни такива непредвидими обстоятелства,които ме възпрепятстват да платя-ТОВА ЗА МЕН НЕ Е НИТО ГРЕШКА,НИТО ОБСТОЯТЕЛСТВА,НА КОИТО МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!
Пробвала,решила ,че ще мине и замине-И ТОВА ГО Е НАПРАВИЛА СЪВСЕМ УМИШЛЕНО,но когато не стана така и запари под лъжичката. И продължама отново чрез измами и неправоподобни измишльотини да се мъчи да излезе от ситуация! Хора като нея не виждат по-далеч от носа си-щяла жалба да подава-нейният ограничен мозък изобщо не може да вдене ,че има хора,които са запознати с правната ни система,закони и пр. и може да й сипят да яде.
За мен - ТОВА Е ИСТИНАТА !!! А това ,че има хора с различни виждания и разбирания е вярно-но имено на тях искам да кажа- Бъдете ОБЕКТИВНИ!!!!
Напълно подкрепям изказването!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #899 -: Декември 10, 2010, 17:45:45 »
Раздели ТемаНагоре

Моето скромно мнение ,без да нападам никой е че тази жена на първо място е загубила самоуважението си,не може да се надявате ,че такъв човек ще уважава другите или в конкретният случай ще си вземе поука от стореното.Разберете- такъв филм няма. Старите хора са го казали много много правилно- Вълкът козината си мени,но нравът НЕ ! Това е! Няма сила,която да ме убеди ,че тази жена е сгрешила. Да поръчаш неща за близо 1000лв ,да не ги платиш и след това да кажеш видите ли при мен се случиха едни такива непредвидими обстоятелства,които ме възпрепятстват да платя-ТОВА ЗА МЕН НЕ Е НИТО ГРЕШКА,НИТО ОБСТОЯТЕЛСТВА,НА КОИТО МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!
Пробвала,решила ,че ще мине и замине-И ТОВА ГО Е НАПРАВИЛА СЪВСЕМ УМИШЛЕНО,но когато не стана така и запари под лъжичката. И продължама отново чрез измами и неправоподобни измишльотини да се мъчи да излезе от ситуация! Хора като нея не виждат по-далеч от носа си-щяла жалба да подава-нейният ограничен мозък изобщо не може да вдене ,че има хора,които са запознати с правната ни система,закони и пр. и може да й сипят да яде.
За мен - ТОВА Е ИСТИНАТА !!! А това ,че има хора с различни виждания и разбирания е вярно-но имено на тях искам да кажа- Бъдете ОБЕКТИВНИ!!!!
(yes3) (whee1)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: