{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 116773 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 25, 2010, 22:48:59 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тая тема,заради един нов потребител да се пазите от нея!!!!!Потребителя е
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=3908
Така ето я и историята. Аз се записвам за размяна за нейна обява за едно детски обеци,тя си хареса и направихме размяна.Всичко беше наред.Докато на следващата вечер получам лс от нея "искам да купя черното палто,но пари предварително не давам"  а междодругото тя ми писа на скайп още при първата ни зделака,видях че е тя и  и писах веднага,че съм аз.Тя вика"супер значи ще се разберем" пита ме някои неща за него,казах и и вика пускай го.Обаче аз го бях пратила за проба,а жената пък на следващия ден трябваше да ми го върне,защото не и беше станало,казах и че ще го получи от друг адрес,защото не е в мен,веднага писах на жената да го пусне на нея и и казах и пощенските да не слага вътре,тя го прати още на другия ден.До тука добре,на следващата вечер ми пише че се отказва,щяло да и бъде голямо  е викам как така,то вече патува към теб.....ааа ама неможело ли да и се обадя по телефона,еее викам откъде да и се обадя.....като и го нямам.Казах и да е чела и мерила,аз какво да направя.Та ми вика добре във петък май беше ми вика ще ти ги пусна,окей няма проблем викам аз.....на другия ден пак си пишем и я питам прати ли ги,тя нееее не съм нямах време,ама в събота можела аз и казах ако иска по Еконт,тя се съгласи дадох и номера ми за да ми цъкне когато ги пусне,поисках и нейния тя ми го даде,(междувременно ми казва че компа и щял да бъде на ремонт) та в събота нито ми цъкна,нито нищо.След обяд влезе в скайп и я питам аз какво става и тя ами неможла през деня,след малко щяла да отиде,след 10 мин мълчание ми пише че звъннала в Еконт и и казали че щяли да дойдат в понеделник,викам как бе те з 10мин са тук,тя нееее така ми казаха.Разбрахме се накрая в понеделник викам окей няма проблем.Пишем си пак в понеделник и тогава не успяла.......викаммм еее добре айде утре и ми казва на другя ден да ида да си ги взема от Еконт към 9.30ч.Отивам аз на другя ден в Еконт(с една чанта колети и записи за пощата) и ми казват нямаш......   прибирам се в нас,да взема от скайп телефона и звъня аз и ми казва телефона несъществува или е грешен   побеснях още тогава.........Влиза тя пак и я питам какво става и тя ми пише

mila po-spokoino po po6tata sa pusnati  
еее как нали бяха по еконт.......добре ще ги чакам
и днес го няма и пиша какво става
тя ми пише
mila zapisa trq da e da6al i qketo doide
trq da e do6al sigyrna li si 4e go nqmaaaa
казвам и че го няма и тя
6te otida ytre sytrinta da vidq kade se namira zapisa ti i 6te ti pi6a
Казах и да ми снима бележка за да видя и тя
nqma s kakvo da q snimam be mila i sam v ofisa 6te izlizam sledmalko da vidq  kade e zapisa ti ytre 6te ti pi6a da otide6 da si go vzeme6
Викам добре,след което по късно я видам на линия и я питам какво стана и тя
vi6 kakvo mila nesam hodila kazah ti 4e ytre sytrinat 6te otidaaaaaaaaa nesam dlajna da ti pi6a vseki pat kato sam tyka pak i kompa me e na remont  
     еее нали щяла да ходи след работа иии вече не издържах и и писах че почна много да ме нерви и незнам какво щя направя вече и получавам
nesam te izlagala ti me izlaga za6to ne mi kaza 4e qketo e xl a stavalo bilo na tebe az kazah li ti da ne go puska6 ti kvo ,pusnato bilo ti me iznydi da go vzema zna4i parite sam gi pratila i ne me obijdaai 4e laja a dokolkoto  zaplahite namali malko da ne vidi6 ti s kogo si ima6 rabota HODIH DO PO6TATA ne sa go bili pusnali za6toto nesam bila napisala  pk ytre ili v ponedelnik sa pri tebe i ne me obijdai qsno li ti e  
ето го и палтото с точни размери и точна категория
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=79102&cat=99
Накрая съм я била изнудила..........как се изнудва ако не е тайна...........
Та така сег ами пише,че щяла да ми го върне.......незнам нали уж пратила парите
Сама се оплита в лъжте си.
Извинете че писах толкова много,но стана седмица и аз дължа пари на две майчета и сега какво    
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 09:45:58 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
coro
Некоректен потребител
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 501

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2010, 23:09:26 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тая тема,заради един нов потребител да се пазите от нея!!!!!Потребителя е
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=3908
Така ето я и историята. Аз се записвам за размяна за нейна обява за едно детски обеци,тя си хареса и направихме размяна.Всичко беше наред.Докато на следващата вечер получам лс от нея "искам да купя черното палто,но пари предварително не давам"  а междодругото тя ми писа на скайп още при първата ни зделака,видях че е тя и  и писах веднага,че съм аз.Тя вика"супер значи ще се разберем" пита ме някои неща за него,казах и и вика пускай го.Обаче аз го бях пратила за проба,а жената пък на следващия ден трябваше да ми го върне,защото не и беше станало,казах и че ще го получи от друг адрес,защото не е в мен,веднага писах на жената да го пусне на нея и и казах и пощенските да не слага вътре,тя го прати още на другия ден.До тука добре,на следващата вечер ми пише че се отказва,щяло да и бъде голямо  е викам как така,то вече патува към теб.....ааа ама неможело ли да и се обадя по телефона,еее викам откъде да и се обадя.....като и го нямам.Казах и да е чела и мерила,аз какво да направя.Та ми вика добре във петък май беше ми вика ще ти ги пусна,окей няма проблем викам аз.....на другия ден пак си пишем и я питам прати ли ги,тя нееее не съм нямах време,ама в събота можела аз и казах ако иска по Еконт,тя се съгласи дадох и номера ми за да ми цъкне когато ги пусне,поисках и нейния тя ми го даде,(междувременно ми казва че компа и щял да бъде на ремонт) та в събота нито ми цъкна,нито нищо.След обяд влезе в скайп и я питам аз какво става и тя ами неможла през деня,след малко щяла да отиде,след 10 мин мълчание ми пише че звъннала в Еконт и и казали че щяли да дойдат в понеделник,викам как бе те з 10мин са тук,тя нееее така ми казаха.Разбрахме се накрая в понеделник викам окей няма проблем.Пишем си пак в понеделник и тогава не успяла.......викаммм еее добре айде утре и ми казва на другя ден да ида да си ги взема от Еконт към 9.30ч.Отивам аз на другя ден в Еконт(с една чанта колети и записи за пощата) и ми казват нямаш......   прибирам се в нас,да взема от скайп телефона и звъня аз и ми казва телефона несъществува или е грешен   побеснях още тогава.........Влиза тя пак и я питам какво става и тя ми пише

mila po-spokoino po po6tata sa pusnati   
еее как нали бяха по еконт.......добре ще ги чакам
и днес го няма и пиша какво става
тя ми пише
mila zapisa trq da e da6al i qketo doide
trq da e do6al sigyrna li si 4e go nqmaaaa
казвам и че го няма и тя
6te otida ytre sytrinta da vidq kade se namira zapisa ti i 6te ti pi6a
Казах и да ми снима бележка за да видя и тя
nqma s kakvo da q snimam be mila i sam v ofisa 6te izlizam sledmalko da vidq  kade e zapisa ti ytre 6te ti pi6a da otide6 da si go vzeme6
Викам добре,след което по късно я видам на линия и я питам какво стана и тя
vi6 kakvo mila nesam hodila kazah ti 4e ytre sytrinat 6te otidaaaaaaaaa nesam dlajna da ti pi6a vseki pat kato sam tyka pak i kompa me e na remont 
     еее нали щяла да ходи след работа иии вече не издържах и и писах че почна много да ме нерви и незнам какво щя направя вече и получавам
nesam te izlagala ti me izlaga za6to ne mi kaza 4e qketo e xl a stavalo bilo na tebe az kazah li ti da ne go puska6 ti kvo ,pusnato bilo ti me iznydi da go vzema zna4i parite sam gi pratila i ne me obijdaai 4e laja a dokolkoto  zaplahite namali malko da ne vidi6 ti s kogo si ima6 rabota HODIH DO PO6TATA ne sa go bili pusnali za6toto nesam bila napisala  pk ytre ili v ponedelnik sa pri tebe i ne me obijdai qsno li ti e 
ето го и палтото с точни размери и точна категория
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=79102&cat=99
Накрая съм я била изнудила..........как се изнудва ако не е тайна...........
Та така сег ами пише,че щяла да ми го върне.......незнам нали уж пратила парите
Сама се оплита в лъжте си.
Извинете че писах толкова много,но стана седмица и аз дължа пари на две майчета и сега какво   
   
coro защо лъжеш бе мила казах ти ве4ерта 4е искам якето а сутринта ти кадах в 9.30 да звъннеш на жената да и кажеш да не го пуска ,а ти ме излага 4е им нямаш номера защо лажеш така за размера те питах ти ми каза с цифри а не 4е пи6е на него хл за това 4е не ми каза аз ще ти го върна и недеи обижда парво виш себе  си .
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2010, 23:13:43 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тая тема,заради един нов потребител да се пазите от нея!!!!!Потребителя е
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=3908
Така ето я и историята. Аз се записвам за размяна за нейна обява за едно детски обеци,тя си хареса и направихме размяна.Всичко беше наред.Докато на следващата вечер получам лс от нея "искам да купя черното палто,но пари предварително не давам"  а междодругото тя ми писа на скайп още при първата ни зделака,видях че е тя и  и писах веднага,че съм аз.Тя вика"супер значи ще се разберем" пита ме някои неща за него,казах и и вика пускай го.Обаче аз го бях пратила за проба,а жената пък на следващия ден трябваше да ми го върне,защото не и беше станало,казах и че ще го получи от друг адрес,защото не е в мен,веднага писах на жената да го пусне на нея и и казах и пощенските да не слага вътре,тя го прати още на другия ден.До тука добре,на следващата вечер ми пише че се отказва,щяло да и бъде голямо  е викам как така,то вече патува към теб.....ааа ама неможело ли да и се обадя по телефона,еее викам откъде да и се обадя.....като и го нямам.Казах и да е чела и мерила,аз какво да направя.Та ми вика добре във петък май беше ми вика ще ти ги пусна,окей няма проблем викам аз.....на другия ден пак си пишем и я питам прати ли ги,тя нееее не съм нямах време,ама в събота можела аз и казах ако иска по Еконт,тя се съгласи дадох и номера ми за да ми цъкне когато ги пусне,поисках и нейния тя ми го даде,(междувременно ми казва че компа и щял да бъде на ремонт) та в събота нито ми цъкна,нито нищо.След обяд влезе в скайп и я питам аз какво става и тя ами неможла през деня,след малко щяла да отиде,след 10 мин мълчание ми пише че звъннала в Еконт и и казали че щяли да дойдат в понеделник,викам как бе те з 10мин са тук,тя нееее така ми казаха.Разбрахме се накрая в понеделник викам окей няма проблем.Пишем си пак в понеделник и тогава не успяла.......викаммм еее добре айде утре и ми казва на другя ден да ида да си ги взема от Еконт към 9.30ч.Отивам аз на другя ден в Еконт(с една чанта колети и записи за пощата) и ми казват нямаш......   прибирам се в нас,да взема от скайп телефона и звъня аз и ми казва телефона несъществува или е грешен   побеснях още тогава.........Влиза тя пак и я питам какво става и тя ми пише

mila po-spokoino po po6tata sa pusnati   
еее как нали бяха по еконт.......добре ще ги чакам
и днес го няма и пиша какво става
тя ми пише
mila zapisa trq da e da6al i qketo doide
trq da e do6al sigyrna li si 4e go nqmaaaa
казвам и че го няма и тя
6te otida ytre sytrinta da vidq kade se namira zapisa ti i 6te ti pi6a
Казах и да ми снима бележка за да видя и тя
nqma s kakvo da q snimam be mila i sam v ofisa 6te izlizam sledmalko da vidq  kade e zapisa ti ytre 6te ti pi6a da otide6 da si go vzeme6
Викам добре,след което по късно я видам на линия и я питам какво стана и тя
vi6 kakvo mila nesam hodila kazah ti 4e ytre sytrinat 6te otidaaaaaaaaa nesam dlajna da ti pi6a vseki pat kato sam tyka pak i kompa me e na remont 
     еее нали щяла да ходи след работа иии вече не издържах и и писах че почна много да ме нерви и незнам какво щя направя вече и получавам
nesam te izlagala ti me izlaga za6to ne mi kaza 4e qketo e xl a stavalo bilo na tebe az kazah li ti da ne go puska6 ti kvo ,pusnato bilo ti me iznydi da go vzema zna4i parite sam gi pratila i ne me obijdaai 4e laja a dokolkoto  zaplahite namali malko da ne vidi6 ti s kogo si ima6 rabota HODIH DO PO6TATA ne sa go bili pusnali za6toto nesam bila napisala  pk ytre ili v ponedelnik sa pri tebe i ne me obijdai qsno li ti e 
ето го и палтото с точни размери и точна категория
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=79102&cat=99
Накрая съм я била изнудила..........как се изнудва ако не е тайна...........
Та така сег ами пише,че щяла да ми го върне.......незнам нали уж пратила парите
Сама се оплита в лъжте си.
Извинете че писах толкова много,но стана седмица и аз дължа пари на две майчета и сега какво   
   
coro защо лъжеш бе мила казах ти ве4ерта 4е искам якето а сутринта ти кадах в 9.30 да звъннеш на жената да и кажеш да не го пуска ,а ти ме излага 4е им нямаш номера защо лажеш така за размера те питах ти ми каза с цифри а не 4е пи6е на него хл за това 4е не ми каза аз ще ти го върна и недеи обижда парво виш себе  си .
Казах ти че и няма номера,отйъде да и го взема  Huh? Huh? Huh? ми кажи.Никога не съм ти давала размер с,то си пише в обявата,да си гледала (gesture4)СЛУШАЙ КАКВО ЦЯЛА СЕДМИЦА МЕ МОТАЕШ И МИ ПИСНА ВЕЧЕ,СПАЗИХ ДОБРИЯ ТОН,НО МИ ПИСНА ВЕЧЕ (evil14) (evil14) (evil14) (evil14) (evil14) (evil14)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2010, 23:16:11 »
Раздели ТемаНагоре

ok pi6i si kakvoto si iska6 i az moga da pi6a tema v saita   moga da si vzema ytre zapisa za6toto mepoznavat i ti pra6tam qketo pak ti ako iska6 si go tarsi kato ne go vzeme6 mi go vra6tat i otiva na bokluka hahaha kakvo te laja ti kato laje6 ne si priznava6 be
nali za6to ne se obadi na jenata da ne go puska kato ti kazah aaaaaaa IZLAGA 4e nqmala si i nomrea ti laje6
ЩЯЛА ДА СИ ВЗЕМЕ ЗАПИСА  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

НАГЛАААААААААААА СИ (evil9) (evil9) (evil9)
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 23:20:04 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2010, 23:28:02 »
Раздели ТемаНагоре

Този потребител ми писа преди 2 дни и на мен. Искаше да му пратя камерата, която продавам (за 150лв.).
coro: zdr iskam da kupq kamerata 150lw ne pla6tam predvaritelno

Аз: Здравейте!
А как желаете да я закупите - с Наложен платеж?
От къде сте? Smiley

Лека вечер!

coro: ne parvo probvam i togava platam 6te pratq parite sa6tiq den

Аз: Мислите ли, че ще пратя нещо толкова скъпо, така на доверие?
В ЕКОНТ има опция ВИЖ и ТЕСТВАЙ преди да платиш. Ако сте съгласни така, няма проблем, но доставката, ако решите да не приемете пратката, е за ваша сметка!
Камерата си е нова, ползвали сме я веднъж-два пъти и то за много кратко време. Предпочитаме фотоапарат и камерата така си стои.

coro: az sa6to nqma da si dam parite taka i da ne ba4ka otkazvam se 6te si  vzema druga

Аз: Ами вземете си друга, няма проблем!
Никой няма да ви изпрати нещо такова на доверие!
Има си опции в куриерските фирми, които са точно за такива случаи!
Успех в търсенето! Cheesy

Добре, че не съм се доверила, вероятно щях да изгоря!
По начина на писане се познава какъв е човека от другата страна! А coro освен, че е скаран с Българския правопис, е и много нагъл!

Криси09, дано си вземеш паричките!  Kiss
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2010, 23:28:21 »
Раздели ТемаНагоре

Думите на coro са пълни лъжи ,опитах се на лични да се разбера с нея и да ми обясни ,но смислен отговор не получих .Надявам се поне якето да се пусне утре както казва а не след седмица
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2010, 23:39:18 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Пускам тая тема,заради един нов потребител да се пазите от нея!!!!!Потребителя е
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=3908
Така ето я и историята. Аз се записвам за размяна за нейна обява за едно детски обеци,тя си хареса и направихме размяна.Всичко беше наред.Докато на следващата вечер получам лс от нея "искам да купя черното палто,но пари предварително не давам"  а междодругото тя ми писа на скайп още при първата ни зделака,видях че е тя и  и писах веднага,че съм аз.Тя вика"супер значи ще се разберем" пита ме някои неща за него,казах и и вика пускай го.Обаче аз го бях пратила за проба,а жената пък на следващия ден трябваше да ми го върне,защото не и беше станало,казах и че ще го получи от друг адрес,защото не е в мен,веднага писах на жената да го пусне на нея и и казах и пощенските да не слага вътре,тя го прати още на другия ден.До тука добре,на следващата вечер ми пише че се отказва,щяло да и бъде голямо  е викам как така,то вече патува към теб.....ааа ама неможело ли да и се обадя по телефона,еее викам откъде да и се обадя.....като и го нямам.Казах и да е чела и мерила,аз какво да направя.Та ми вика добре във петък май беше ми вика ще ти ги пусна,окей няма проблем викам аз.....на другия ден пак си пишем и я питам прати ли ги,тя нееее не съм нямах време,ама в събота можела аз и казах ако иска по Еконт,тя се съгласи дадох и номера ми за да ми цъкне когато ги пусне,поисках и нейния тя ми го даде,(междувременно ми казва че компа и щял да бъде на ремонт) та в събота нито ми цъкна,нито нищо.След обяд влезе в скайп и я питам аз какво става и тя ами неможла през деня,след малко щяла да отиде,след 10 мин мълчание ми пише че звъннала в Еконт и и казали че щяли да дойдат в понеделник,викам как бе те з 10мин са тук,тя нееее така ми казаха.Разбрахме се накрая в понеделник викам окей няма проблем.Пишем си пак в понеделник и тогава не успяла.......викаммм еее добре айде утре и ми казва на другя ден да ида да си ги взема от Еконт към 9.30ч.Отивам аз на другя ден в Еконт(с една чанта колети и записи за пощата) и ми казват нямаш......   прибирам се в нас,да взема от скайп телефона и звъня аз и ми казва телефона несъществува или е грешен   побеснях още тогава.........Влиза тя пак и я питам какво става и тя ми пише

mila po-spokoino po po6tata sa pusnati   
еее как нали бяха по еконт.......добре ще ги чакам
и днес го няма и пиша какво става
тя ми пише
mila zapisa trq da e da6al i qketo doide
trq da e do6al sigyrna li si 4e go nqmaaaa
казвам и че го няма и тя
6te otida ytre sytrinta da vidq kade se namira zapisa ti i 6te ti pi6a
Казах и да ми снима бележка за да видя и тя
nqma s kakvo da q snimam be mila i sam v ofisa 6te izlizam sledmalko da vidq  kade e zapisa ti ytre 6te ti pi6a da otide6 da si go vzeme6
Викам добре,след което по късно я видам на линия и я питам какво стана и тя
vi6 kakvo mila nesam hodila kazah ti 4e ytre sytrinat 6te otidaaaaaaaaa nesam dlajna da ti pi6a vseki pat kato sam tyka pak i kompa me e na remont
     еее нали щяла да ходи след работа иии вече не издържах и и писах че почна много да ме нерви и незнам какво щя направя вече и получавам
nesam te izlagala ti me izlaga za6to ne mi kaza 4e qketo e xl a stavalo bilo na tebe az kazah li ti da ne go puska6 ti kvo ,pusnato bilo ti me iznydi da go vzema zna4i parite sam gi pratila i ne me obijdaai 4e laja a dokolkoto  zaplahite namali malko da ne vidi6 ti s kogo si ima6 rabota HODIH DO PO6TATA ne sa go bili pusnali za6toto nesam bila napisala  pk ytre ili v ponedelnik sa pri tebe i ne me obijdai qsno li ti e
ето го и палтото с точни размери и точна категория
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=79102&cat=99
Накрая съм я била изнудила..........как се изнудва ако не е тайна...........
Та така сег ами пише,че щяла да ми го върне.......незнам нали уж пратила парите
Сама се оплита в лъжте си.
Извинете че писах толкова много,но стана седмица и аз дължа пари на две майчета и сега какво 
Ох мила,пак ли на теб?Това е защото се доверяваш на всеки!Дано ти върне поне якето,а че не е пуснала парите то е ясно (evil9) (evil14) (evil7)
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2010, 23:39:49 »
Раздели ТемаНагоре

хихихи утре ще ми идват на гости с полиция,защото и казах че аз мога да я намря сега и тя ще ми идва на гости,да дойде ще я почерпя кафе (coffe4) може и да зготвя за гостите  (hungy3)
 Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 25, 2010, 23:43:28 »
Раздели ТемаНагоре

Този потребител ми писа преди 2 дни и на мен. Искаше да му пратя камерата, която продавам (за 150лв.).
coro: zdr iskam da kupq kamerata 150lw ne pla6tam predvaritelno

Аз: Здравейте!
А как желаете да я закупите - с Наложен платеж?
От къде сте? Smiley

Лека вечер!

coro: ne parvo probvam i togava platam 6te pratq parite sa6tiq den

Аз: Мислите ли, че ще пратя нещо толкова скъпо, така на доверие?
В ЕКОНТ има опция ВИЖ и ТЕСТВАЙ преди да платиш. Ако сте съгласни така, няма проблем, но доставката, ако решите да не приемете пратката, е за ваша сметка!
Камерата си е нова, ползвали сме я веднъж-два пъти и то за много кратко време. Предпочитаме фотоапарат и камерата така си стои.

coro: az sa6to nqma da si dam parite taka i da ne ba4ka otkazvam se 6te si  vzema druga

Аз: Ами вземете си друга, няма проблем!
Никой няма да ви изпрати нещо такова на доверие!
Има си опции в куриерските фирми, които са точно за такива случаи!
Успех в търсенето! Cheesy

Добре, че не съм се доверила, вероятно щях да изгоря!
По начина на писане се познава какъв е човека от другата страна! А coro освен, че е скаран с Българския правопис, е и много нагъл!

Криси09, дано си вземеш паричките!  Kiss

Даааамм...., аз като писах преди, че по правописа си личи що за човек/чудовище стои отсреща,  не всички бяха на моето мнение. Не, че и той(правописа) е гаранция за коректността, но пък от прост човек какво може да се очаква, освен ПРОСТОТИЯ!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2010, 23:49:05 »
Раздели ТемаНагоре

coro писа и на мен ясно и точно zdr iskam da kupq dvata klina ne pla6tam predv/no
разгледах и профила и и писах,че ако е съгласна да ми изпрати първо записа ОК,ако не е пак ОК.а тя ми отговори ,че няма да ми прати парите предварително,защото не била сигурна,че аз ще и пратя нещата.и с това нещата приключиха.
е това ми е много странно.при положение,че имам към 100 оценки от двата сайта,тя не може да ми има доверие-хубаво.а аз на нея на базата на какво да и се доверя.
Криси09,дано скоро се изясните
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 00:07:24 от mi_ma » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 25, 2010, 23:50:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също като вас си имах работа с тази coro,но за щастие не стигнахме до сделка и то само благодарение на теб мила Криси09,ако не бях влезнала в форума и да прочета отзивите за новите потребители нямаше да се замисля и щях да пратя неща за 20лв на същата coro.При мен също започна с това искам да купя,не плащам предварително което много ме изненада при положение че не бях писала никъде че искам предварително паричките.След като разбрах че не е платила на крис09,писах че искам да ми плати преди да получи все пак е само с една оценка и не мога да й се доверя,но ми отговори че едва ли не тука сме само на доверие....Ок съгласна съм че сме на доверие,ама поне да се е доказала с малко повече оценки че да й имам такова.
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 25, 2010, 23:56:53 »
Раздели ТемаНагоре

Този потребител ми писа преди 2 дни и на мен. Искаше да му пратя камерата, която продавам (за 150лв.).
coro: zdr iskam da kupq kamerata 150lw ne pla6tam predvaritelno

Аз: Здравейте!
А как желаете да я закупите - с Наложен платеж?
От къде сте? Smiley

Лека вечер!

coro: ne parvo probvam i togava platam 6te pratq parite sa6tiq den

Аз: Мислите ли, че ще пратя нещо толкова скъпо, така на доверие?
В ЕКОНТ има опция ВИЖ и ТЕСТВАЙ преди да платиш. Ако сте съгласни така, няма проблем, но доставката, ако решите да не приемете пратката, е за ваша сметка!
Камерата си е нова, ползвали сме я веднъж-два пъти и то за много кратко време. Предпочитаме фотоапарат и камерата така си стои.

coro: az sa6to nqma da si dam parite taka i da ne ba4ka otkazvam se 6te si  vzema druga

Аз: Ами вземете си друга, няма проблем!
Никой няма да ви изпрати нещо такова на доверие!
Има си опции в куриерските фирми, които са точно за такива случаи!
Успех в търсенето! Cheesy

Добре, че не съм се доверила, вероятно щях да изгоря!
По начина на писане се познава какъв е човека от другата страна! А coro освен, че е скаран с Българския правопис, е и много нагъл!

Криси09, дано си вземеш паричките!  Kiss

Добре че не си я пратила.Много мразя купувачите като започнат с нагли условия  Shocked
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2010, 00:06:07 »
Раздели ТемаНагоре

от къде е тази coro?
дайте имената и града поне, че като смени ник-а да я знаем  Cheesy
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2010, 00:07:50 »
Раздели ТемаНагоре

Така има още един потърпевш,за сега няма да казвам името на жената,защото ми писа на лс,само казвам че и е изпратила сокоизтисквачка така на доверие Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? малееее малеее и и е дала адрес в  Ловеч Shocked Shocked Shocked
Ужас на мен ми беше дала адрес в Троян,а между другото в обявите си които сега гледам че ги няма се беше писала че е от Сандански.
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2010, 00:08:31 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 00:22:05 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1] 2 3 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: