{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ларедут-гореща тема или как да се справим с търговията от него  (Прочетена 34653 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2010, 10:23:38 »
Раздели ТемаНагоре

Вие май не схващате,а?Тя си призна,че пуска нещото с 3лв. по-скъпо.Така ли е?Това е ТЪРГОВИЯ!Тя с 3лв. няма да забогатее,но защо друг да обеднява?Защо не се пускат с 3лв. по-малко?
Не ви разбирам!Искате да се пре търговията,а я защитавате в случая!....
Това ли е пример за другите?Да продължават да ви дерат кожите....

До 24ч. ако не са оправени цените-нормални приемливи цени,директно пускам забрани!


Разбираме я много добре, че е сложила надценнка и си го признава и съответно и ние се възмущаваме и не я подкрепяме в случая, но мерките трябва да са радикални, а не тя да отнася всичко. Сложете наказания на ВСИЧКИ!!!!!!!!
С поста по-горе това исках да кажа
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2010, 10:26:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се сложат Smiley Всичко с времето си.Не сме чудовища и даваме време на другите само да си оправят нещата.Нека не заприличваме на чудовища.Не искаме да линчуваме,а сме приятели
Който не си коригира нещата,също ще си понесе наказанието  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2010, 10:27:37 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа - купувала съм от мами ларедутските стоки, защото не ми се занимава на мен, но това което ме притеснява е, че подаръци се пускат на доста високи цени.ОК не ви е нужен подаръка, пуснете го да се продава, но не забравяйте, че това е подарък. Не се опитвайте да си избиете нещата за вас с цената на подаръците.
Ето вчера направих сделка за два комплекта - но за цената на двата в магазин на Панагюрище например не мога и хавлия да си купя. А почти същите ги има на егати цените.
Нищо лично към никой

И за подаръците не съм точно на това мнение.
Те са подарък, но не ти идват безплатно, а струват 5-6 евро, колкото е доставката. Все пак вместо да пуснеш код за подарък можеш да пуснеш код за безплатна доставка и тогава няма да платиш 5-6 евро за нещо, което после не ти върши работа
Поне аз пусках подаръци, за които бях съгласна да дам 6 евро и да не ползвам безплатната доставка  Smiley
Да, но 5-6 евро ти излиза цялата доставка нали ? Или греша ? Разнеси 5-6 евро на 10 артикула и виж колко се получава.
А кой и какъв код ще си пуска е лично негов избор. Но не искам да товарят мен, защото са очаквали едно, пък дошло друго.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2010, 10:29:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се сложат Smiley Всичко с времето си.Не сме чудовища и даваме време на другите само да си оправят нещата.Нека не заприличваме на чудовища.Не искаме да линчуваме,а сме приятели
Който не си коригира нещата,също ще си понесе наказанието  Wink

Точно това исках да кажа! както се дава шанс на всички останали и на нея трябваше да й се даде шанс! Сега се получи "за едни майка за други мащеха"! Уверена съм, че ако тя има достъп и възможност ще си коригира цените и то ще бъде първата, коята ще го направи
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 29, 2010, 10:30:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се сложат Smiley Всичко с времето си.Не сме чудовища и даваме време на другите само да си оправят нещата.Нека не заприличваме на чудовища.Не искаме да линчуваме,а сме приятели
Който не си коригира нещата,също ще си понесе наказанието  Wink

Точно това исках да кажа! както се дава шанс на всички останали и на нея трябваше да й се даде шанс! Сега се получи "за едни майка за други мащеха"! Уверена съм, че ако тя има достъп и възможност ще си коригира цените и то ще бъде първата, коята ще го направи
Ами да й се отмени почивката и да й се даде шанс пък Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #50 -: Октомври 29, 2010, 10:32:33 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа - купувала съм от мами ларедутските стоки, защото не ми се занимава на мен, но това което ме притеснява е, че подаръци се пускат на доста високи цени.ОК не ви е нужен подаръка, пуснете го да се продава, но не забравяйте, че това е подарък. Не се опитвайте да си избиете нещата за вас с цената на подаръците.
Ето вчера направих сделка за два комплекта - но за цената на двата в магазин на Панагюрище например не мога и хавлия да си купя. А почти същите ги има на егати цените.
Нищо лично към никой

И за подаръците не съм точно на това мнение.
Те са подарък, но не ти идват безплатно, а струват 5-6 евро, колкото е доставката. Все пак вместо да пуснеш код за подарък можеш да пуснеш код за безплатна доставка и тогава няма да платиш 5-6 евро за нещо, което после не ти върши работа
Поне аз пусках подаръци, за които бях съгласна да дам 6 евро и да не ползвам безплатната доставка  Smiley
Да, но 5-6 евро ти излиза цялата доставка нали ? Или греша ? Разнеси 5-6 евро на 10 артикула и виж колко се получава.
А кой и какъв код ще си пуска е лично негов избор. Но не искам да товарят мен, защото са очаквали едно, пък дошло друго.
Ами като си поръчам едни маратонки адидас на детето ми се натоварват само маратонките
И после, ако ги пусна вместо за 20 евро за 26 как ще докажа, че съм платила и доставка!
Въпроса е доста спорен!
По същия начин преди време писах за едни кецове които се продават на 18 лева, че съм ги взимала преди 2 години за 3 евро, но момичето каза, че та ги е платила на 12 - също не доказуемо
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 10:34:54 от AVANA » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Октомври 29, 2010, 10:43:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа - купувала съм от мами ларедутските стоки, защото не ми се занимава на мен, но това което ме притеснява е, че подаръци се пускат на доста високи цени.ОК не ви е нужен подаръка, пуснете го да се продава, но не забравяйте, че това е подарък. Не се опитвайте да си избиете нещата за вас с цената на подаръците.
Ето вчера направих сделка за два комплекта - но за цената на двата в магазин на Панагюрище например не мога и хавлия да си купя. А почти същите ги има на егати цените.
Нищо лично към никой

И за подаръците не съм точно на това мнение.
Те са подарък, но не ти идват безплатно, а струват 5-6 евро, колкото е доставката. Все пак вместо да пуснеш код за подарък можеш да пуснеш код за безплатна доставка и тогава няма да платиш 5-6 евро за нещо, което после не ти върши работа
Поне аз пусках подаръци, за които бях съгласна да дам 6 евро и да не ползвам безплатната доставка  Smiley
Да, но 5-6 евро ти излиза цялата доставка нали ? Или греша ? Разнеси 5-6 евро на 10 артикула и виж колко се получава.
А кой и какъв код ще си пуска е лично негов избор. Но не искам да товарят мен, защото са очаквали едно, пък дошло друго.
Ами като си поръчам едни маратонки адидас на детето ми се натоварват само маратонките
И после, ако ги пусна вместо за 20 евро за 26 как ще докажа, че съм платила и доставка!
Въпроса е доста спорен!
По същия начин преди време писах за едни кецове които се продават на 18 лева, че съм ги взимала преди 2 години за 3 евро, но момичето каза, че та ги е платила на 12 - също не доказуемо

Ясно ми е, че днес цената е една, утре друга - нали получавате товарителници или фактури. Що да не е доказуемо. А и все си мисля, че като ще плащаш 6 евро доставка си поръчваш и повечко неща Wink Моето негативно отношение касае подаръците.
 В твоят случай с маратонките ако ги пуснеш след като са носени не се и надявай да пишеш 26 евро. Не знам. Просто си казах мнението. Не искам да се карам. Живеем в демокрация
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Октомври 29, 2010, 10:44:24 »
Раздели ТемаНагоре

Вие май не схващате,а?Тя си призна,че пуска нещото с 3лв. по-скъпо.Така ли е?Това е ТЪРГОВИЯ!Тя с 3лв. няма да забогатее,но защо друг да обеднява?Защо не се пускат с 3лв. по-малко?
Не ви разбирам!Искате да се пре търговията,а я защитавате в случая!....
Това ли е пример за другите?Да продължават да ви дерат кожите....

До 24ч. ако не са оправени цените-нормални приемливи цени,директно пускам забрани!


Разбираме я много добре, че е сложила надценнка и си го признава и съответно и ние се възмущаваме и не я подкрепяме в случая, но мерките трябва да са радикални, а не тя да отнася всичко. Сложете наказания на ВСИЧКИ!!!!!!!!
С поста по-горе това исках да кажа
ДА.ПРОСТО ДАЙТЕ И НА НЕЯ ШАНС ДА КОРЕГИРА ЦЕНИТЕ СИ Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Октомври 29, 2010, 11:31:03 »
Раздели ТемаНагоре

тя има достъп до обявите си,дори може да пуска обяви
има забрана за форума и за ЛС
да си ги коригира
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Октомври 29, 2010, 11:32:34 »
Раздели ТемаНагоре

тя има достъп до обявите си,дори може да пуска обяви
има забрана за форума и за ЛС
да си ги коригира
Строга, но справедлива Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Октомври 29, 2010, 11:34:49 »
Раздели ТемаНагоре

тя има достъп до обявите си,дори може да пуска обяви
има забрана за форума и за ЛС
да си ги коригира
Строга, но справедлива Wink
и неразбрана
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Октомври 29, 2010, 11:37:42 »
Раздели ТемаНагоре

тя има достъп до обявите си,дори може да пуска обяви
има забрана за форума и за ЛС
да си ги коригира
Строга, но справедлива Wink
и неразбрана

То винаги така става.Искаш да направиш добро,а не те разбират!!!
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Октомври 29, 2010, 11:39:24 »
Раздели ТемаНагоре

тя има достъп до обявите си,дори може да пуска обяви
има забрана за форума и за ЛС
да си ги коригира
Строга, но справедлива Wink
и неразбрана

НАПРОТИВ-ВСИЧКИ РАЗБРАХМЕ КАКВА Е ЦЕЛТА Wink
НЕ СМЕ ЧАК ТОЛКОВА................. Cheesy
ДАНО ДОБРОТО НАЧИНАНИЕ,ПОЖЪНЕ УСПЕХ Wink
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Октомври 29, 2010, 11:42:06 »
Раздели ТемаНагоре

тя има достъп до обявите си,дори може да пуска обяви
има забрана за форума и за ЛС
да си ги коригира
Строга, но справедлива Wink
и неразбрана

НАПРОТИВ-ВСИЧКИ РАЗБРАХМЕ КАКВА Е ЦЕЛТА Wink
НЕ СМЕ ЧАК ТОЛКОВА................. Cheesy
ДАНО ДОБРОТО НАЧИНАНИЕ,ПОЖЪНЕ УСПЕХ Wink
Хе хе. Ще видим кой какво разбрал ? То винаги има поне 1 дето не е Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Октомври 29, 2010, 12:03:48 »
Раздели ТемаНагоре

Когато  някой измамил друг-било запис,дреха и т.н.-Некоректен-БАН,когато някой търговец продава-Търговия-БАН,а това тук в раздел Ларедут какво е?Не е ли търговия?Гледам ги тук 10-на мацки с по 60 оценки и всички Ларедут-по 100 обяви!Е ако някой ми каже-колежка,комшийка,мама,тати,чичо,челя-пак са 20-30 човека с по 1 нещо...а останалите?По 5лв най-малко има печалба на обява.Никой не може да ме разубеди.Иначе нямаше да ги има тия обяви Wink
Да не говорим,че парцали от 1 евро се продават от 6лв нагора....Поне да си сверят часовниците и да ги продават на 1 цена
Половината избягаха от тук след като спряхме препубликуването.Отся се масата,да видим сега какво ще стане.В продавалник по 5 обяви,тук на воля....Идва време,в което и тук ще му се види края на източването  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: