{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ларедут-гореща тема или как да се справим с търговията от него  (Прочетена 33187 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 27, 2010, 16:18:49 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се , ако не съм права и нищо лично към форумката, но тук има лот от Ларедут на стойност 18 лв
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=all
Може да се види, че е по-евтин в сайта -6.60 евро,би могло да е от доставката,но тя често е безплатна..
http://www.laredoute.fr/vente-kit-naissance-4-pieces.aspx?productid=324159747&documentid=346110&categoryid=111137155&numberpage=2&pos=17_n_n

Не обвинявам, просто питам дали е коректно и каква е причината за разминаването?
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 08:57:54 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2010, 17:36:28 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се , ако не съм права и нищо лично към форумката, но тук има лот от Ларедут на стойност 18 лв
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=all
Може да се види, че е по-евтин в сайта -6.60 евро,би могло да е от доставката,но тя често е безплатна..
http://www.laredoute.fr/vente-kit-naissance-4-pieces.aspx?productid=324159747&documentid=346110&categoryid=111137155&numberpage=2&pos=17_n_n

Не обвинявам, просто питам дали е коректно и каква е причината за разминаването?
търговия е причината!Незнам какво да направим по въпроса.Ако спрем 1,трябва да спрем всички
Моят съвет е да си търсите хора,които поръчват от там и да се комбинирате.Тук цените са двойни и тройни.Ако могат-кожата ще ти свалят от гърба!
Едни потурки от 1 евро ги взех за 3 лв,но масово са по 7,10,12лв....
Както и много други неща Lips Sealed
ще помислим по въпроса какво да правим
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 17:41:59 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 17:51:54 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се , ако не съм права и нищо лично към форумката, но тук има лот от Ларедут на стойност 18 лв
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=all
Може да се види, че е по-евтин в сайта -6.60 евро,би могло да е от доставката,но тя често е безплатна..
http://www.laredoute.fr/vente-kit-naissance-4-pieces.aspx?productid=324159747&documentid=346110&categoryid=111137155&numberpage=2&pos=17_n_n

Не обвинявам, просто питам дали е коректно и каква е причината за разминаването?

3mois - 60
9,90 €








Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2010, 20:32:17 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се , ако не съм права и нищо лично към форумката, но тук има лот от Ларедут на стойност 18 лв
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=all
Може да се види, че е по-евтин в сайта -6.60 евро,би могло да е от доставката,но тя често е безплатна..
http://www.laredoute.fr/vente-kit-naissance-4-pieces.aspx?productid=324159747&documentid=346110&categoryid=111137155&numberpage=2&pos=17_n_n

Не обвинявам, просто питам дали е коректно и каква е причината за разминаването?
търговия е причината!Незнам какво да направим по въпроса.Ако спрем 1,трябва да спрем всички
Моят съвет е да си търсите хора,които поръчват от там и да се комбинирате.Тук цените са двойни и тройни.Ако могат-кожата ще ти свалят от гърба!
Едни потурки от 1 евро ги взех за 3 лв,но масово са по 7,10,12лв....
Както и много други неща Lips Sealed
ще помислим по въпроса какво да правим

Не смятам  да се оправдавам,защото тъговия в обявата ми НЯМА!Цитирам правилата на сайта:
1. За “ТЪРГОВИЯ” в сайта ще се счита всяка стока пусната за продажба (независимо каква) на цена по-висока от 70% от продажната и цена в он-лине магазини.
Би трябвало Отнесена от вихъра,простете ! да е запозната с правилата ,за да ме обвинява в търговия !!!

Къде видяхте цена над 70%?И друго да допълня за незнаещите - в Ла Редут има и 10% такса обработка.Разликата е 3лв. от тази в сайта.Причината - да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата.Това ми липсва ужасно много,защото не смятам ,че някой ще  преглежда 5 страници назад.Хубава вечер на всички !!!

Само да спомена ,за да няма и други хора в моето положение.Стоките от Ла Редут най-често пристигат за две седмици,може и седем седмици - цената на даден артикул винаги може да има промяна!
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 08:43:14 от Tedi007 » Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2010, 21:41:00 »
Раздели ТемаНагоре

Tedi007,
Аз изобщо не смятам да се заяждам, просто питам кое е редно и кое не е...За да знам и за себе си...Това , което виждам е 
3 mois -60 см  6,60 евро....Смятам, че всички го виждат.
И наистина има такса обработка,но пък дори и нея да сметнем пак не се получава 18 лв. Освен това,твърдението, че цената е такава, за  "да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата" е несъстоятелно /според мен/, защото ако някой си го купи на такава цена, означава, че се е "набутал" и, че е от прекараните ли?Аз например, ако бях,щях да го пусна дори с 2-3 лв по евтино, както и съм правила/не тук/.
Извинявам се пак и се надявам да не обиждам никого, според правилата на сайта не може да се нарече търговия, но от друга гледна точка...правилно ли е?
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2010, 21:51:22 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Причината - да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата.Това ми липсва ужасно много,защото не смятам ,че някой ще  преглежда 5 страници назад.Хубава вечер на всички !!!
Мисля,че повдигането не е основателна причина за "надута" цена.Даже мисля,че постоянното повдигане е забранено,но това най добре модератор  може да го каже!
Активен

Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2010, 22:02:30 »
Раздели ТемаНагоре

Tedi007,
Аз изобщо не смятам да се заяждам, просто питам кое е редно и кое не е...За да знам и за себе си...Това , което виждам е  
3 mois -60 см  6,60 евро....Смятам, че всички го виждат.
И наистина има такса обработка,но пък дори и нея да сметнем пак не се получава 18 лв. Освен това,твърдението, че цената е такава, за  "да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата" е несъстоятелно /според мен/, защото ако някой си го купи на такава цена, означава, че се е "набутал" и, че е от прекараните ли?Аз например, ако бях,щях да го пусна дори с 2-3 лв по евтино, както и съм правила/не тук/.
Извинявам се пак и се надявам да не обиждам никого, според правилата на сайта не може да се нарече търговия, но от друга гледна точка...правилно ли е?

Много ще забогатея с 3лв!  Smiley Писах причината за това !

Цитат
Причината - да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата.Това ми липсва ужасно много,защото не смятам ,че някой ще  преглежда 5 страници назад.Хубава вечер на всички !!!
Мисля,че повдигането не е основателна причина за "надута" цена.Даже мисля,че постоянното повдигане е забранено,но това най добре модератор  може да го каже!

За каква надута цена говорим.Разликата е 3 лв. от тази във сайта !То добре ,че е само моята обява такава !
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 22:06:09 от Tedi007 » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2010, 05:18:13 »
Раздели ТемаНагоре

Има едно правило което никой не поглежда, а то е едно от най-важните:
1. За “ТЪРГОВИЯ” в сайта ще се счита всяка стока пусната за продажба (независимо каква) на цена по-висока от 70% от продажната и цена в он-лине магазини.
Активен

birliban
slavex5213
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2010, 17:06:49 »
Раздели ТемаНагоре

Грешна категория
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=68083&cat=58
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2010, 17:12:14 »
Раздели ТемаНагоре

Готово  (flower1)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
birliban
slavex5213
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2010, 17:13:02 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля, че и тези
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=59548&cat=58

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=55509&cat=58
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 17:14:37 от birliban » Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2010, 17:18:51 »
Раздели ТемаНагоре

Tedi007,
Аз изобщо не смятам да се заяждам, просто питам кое е редно и кое не е...За да знам и за себе си...Това , което виждам е  
3 mois -60 см  6,60 евро....Смятам, че всички го виждат.
И наистина има такса обработка,но пък дори и нея да сметнем пак не се получава 18 лв. Освен това,твърдението, че цената е такава, за  "да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата" е несъстоятелно /според мен/, защото ако някой си го купи на такава цена, означава, че се е "набутал" и, че е от прекараните ли?Аз например, ако бях,щях да го пусна дори с 2-3 лв по евтино, както и съм правила/не тук/.
Извинявам се пак и се надявам да не обиждам никого, според правилата на сайта не може да се нарече търговия, но от друга гледна точка...правилно ли е?

Много ще забогатея с 3лв!  Smiley Писах причината за това !

Цитат
Причината - да мога да свалям цената и по-този начин да повдигам обявата.Това ми липсва ужасно много,защото не смятам ,че някой ще  преглежда 5 страници назад.Хубава вечер на всички !!!
Мисля,че повдигането не е основателна причина за "надута" цена.Даже мисля,че постоянното повдигане е забранено,но това най добре модератор  може да го каже!

За каква надута цена говорим.Разликата е 3 лв. от тази във сайта !То добре ,че е само моята обява такава !
ти имаш 50 и отгоре оценки.Като натовариш всеки с по 3лв колко прави?Не е ли срамно това?За 3лв днес ще купя на малкия мляко,на бате сокче и вафла,за нас 1 хляб!
Думи нямам!Товарите хората както си искате,сваляте им кожата от гърба!Нямате ли срам?!Ето затова не взимам нищо от Ларедутските стоки,защото знам с колко ще ме одерат.....
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2010, 18:14:19 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ти имаш 50 и отгоре оценки.Като натовариш всеки с по 3лв колко прави?Не е ли срамно това?За 3лв днес ще купя на малкия мляко,на бате сокче и вафла,за нас 1 хляб!
Думи нямам!Товарите хората както си искате,сваляте им кожата от гърба!Нямате ли срам?!Ето затова не взимам нищо от Ларедутските стоки,защото знам с колко ще ме одерат.....
Много правилно казано!
Цитат
Много ще забогатея с 3лв!  Smiley Писах причината за това !
А такива изказвания направо ме плашат! Shocked
Активен

Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 28, 2010, 18:55:54 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ти имаш 50 и отгоре оценки.Като натовариш всеки с по 3лв колко прави?Не е ли срамно това?За 3лв днес ще купя на малкия мляко,на бате сокче и вафла,за нас 1 хляб!
Думи нямам!Товарите хората както си искате,сваляте им кожата от гърба!Нямате ли срам?!Ето затова не взимам нищо от Ларедутските стоки,защото знам с колко ще ме одерат.....
Много правилно казано!
Цитат
Много ще забогатея с 3лв!  Smiley Писах причината за това !
А такива изказвания направо ме плашат! Shocked

Не мисля повече да влизам в излишни спорове.Според правилата на сайта мога да сложа надценка до 70%.На който не му изнася цената просто не купува.На сила никой не съм принудила да купува.Лека и спокойна вечер !
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Октомври 28, 2010, 19:03:25 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ти имаш 50 и отгоре оценки.Като натовариш всеки с по 3лв колко прави?Не е ли срамно това?За 3лв днес ще купя на малкия мляко,на бате сокче и вафла,за нас 1 хляб!
Думи нямам!Товарите хората както си искате,сваляте им кожата от гърба!Нямате ли срам?!Ето затова не взимам нищо от Ларедутските стоки,защото знам с колко ще ме одерат.....
Много правилно казано!
Цитат
Много ще забогатея с 3лв!  Smiley Писах причината за това !
А такива изказвания направо ме плашат! Shocked

Не мисля повече да влизам в излишни спорове.Според правилата на сайта мога да сложа надценка до 70%.На който не му изнася цената просто не купува.На сила никой не съм принудила да купува.Лека и спокойна вечер !

ти това
Има едно правило което никой не поглежда, а то е едно от най-важните:
1. За “ТЪРГОВИЯ” в сайта ще се счита всяка стока пусната за продажба (независимо каква) на цена по-висока от 70% от продажната и цена в он-лине магазини.

така ли го тълкуваш  (what1) (what1) (what1)
Активен


Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: