{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ларедут-гореща тема или как да се справим с търговията от него  (Прочетена 34397 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Октомври 29, 2010, 12:06:24 »
Раздели ТемаНагоре

Авана,ти направи ли си труда да отвориш линка,който дадох сутринта?
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=110-ето ти нагледно.От снощи е наказана,а си е оправила тази обява.Значи може още  Wink
пп:Ако решите да отменя наказанието,отменям на всички търговци и некоректни.Като се дава шанс на 1,даваме на всички,нали?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Октомври 29, 2010, 12:10:40 »
Раздели ТемаНагоре

Споко бре жена. Ще си докараш инфаркт. Недей се връзва толкова. Знам, че си бясна в момента, ама недей така ......
Я погледни онези двете руси ангелчета и се усмихни Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Октомври 29, 2010, 12:12:26 »
Раздели ТемаНагоре

Споко бре жена. Ще си докараш инфаркт. Недей се връзва толкова. Знам, че си бясна в момента, ама недей така ......
Я погледни онези двете руси ангелчета и се усмихни Wink
много си права.Ще си дам една дълга почивка от няколко часа.Ще изляза на разходка,вместо да се занимавам ис клавиатурата. Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Октомври 29, 2010, 12:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

Споко бре жена. Ще си докараш инфаркт. Недей се връзва толкова. Знам, че си бясна в момента, ама недей така ......
Я погледни онези двете руси ангелчета и се усмихни Wink
много си права.Ще си дам една дълга почивка от няколко часа.Ще изляза на разходка,вместо да се занимавам ис клавиатурата. Lips Sealed
Така те искам. Никой не е в състояние да оправя батаците на другите. Айде, че слънчо чака  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Октомври 29, 2010, 12:22:56 »
Раздели ТемаНагоре


"Вие май не схващате,а?Тя си призна,че пуска нещото с 3лв. по-скъпо.Така ли е?Това е ТЪРГОВИЯ!Тя с 3лв. няма да забогатее,но защо друг да обеднява?Защо не се пускат с 3лв. по-малко?
Не ви разбирам!Искате да се пре търговията,а я защитавате в случая!....
Това ли е пример за другите?Да продължават да ви дерат кожите...."



Абсолютно съм съгласна!!Не познавам Tedi 007 и нищо лично, но тя си оправи цената на обявата чак след дълъг дълъг спор тик и наложен бан. Т.е. не беше съвсем от добра воля желание. А цената на този комплект за този номер , ако не се лъжа от месеци е такава/ако някой може да ме опровергае с факти да каже, търпя критика/. Тъй че какво точно си е признала?И да, каза си, но тогава още не смъкна цената ами изречението беше от рода на "който иска да купува".
И мерки трябва да има за всички!!!Не а бъдем бдителни и не позволяваме да ни мамят.Мами, сверявайте цените и пишете тук или в другата тема!!
Хубав ден на всички! Kiss
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 12:25:00 от springflower » Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Октомври 29, 2010, 13:00:28 »
Раздели ТемаНагоре

за да не е само 1,ето и другите,които ще разследвам довечера
  WINKS -fabia  от другия сайт, Ani4ka_76,bisy_k,6u6i,Barbarona ,Perdeto ,simona9999 ,eva_merry,ivelinajk ....има и още  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Октомври 29, 2010, 13:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

Малееее, чак сега я виждам тази тема  Shocked
Аз съм една от продаващите Ларедут и направо ми пламнаха ушите!

Шокирана съм, че точно Теди стана изкупителна жертва! Е, аз я познавам - лично - с нея редовно си разменяме неща от Ла редут, които не ни стават! Това е човек, които пазарува много по интернет - както и аз - за себе си и за семейството си! За разлика от няколко други мами, които като им чета обявите от Ла Редут, се чудя дали не купуват, за да препродават - на цени много по-високи от тези на Теди!!!!
НЕ ГОВОРЯ за конкретния случай, а за нея по принцип.

Сега трябва да седна да си преровя обявите, за да видя кои цени и как да ги коригирам  Shocked

Не знам защо никой не отчита факта, че по-скъпите неща от Ла Редут ги продаваме много по-евтино, защо се хващате за разпродажбените и подаръците? Ами да, поръчайте си нещо за 30-35 евро, и вие ще имате подарък. А  по-скъпите неща на цели 70%, нали се сещате, че трудно се продават, отколкото нещо евтино с някаква надценка. От разпродажбите купувам едно и също нещо в два размера, защото не знам кое ще ми стане. Много е удобно за купувача, второто да го продам на 70% от цената - с размери, реални снимки, материи, опаковане, пращане по пощата ...

Например ето този панталон е СТРАХОТЕН като качество.
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=69589&cat=500
Да, за 1 евро е купен, носим си риска с размерите с такива поръчки, тук се дават на готово. Както може да се види в сайта се продава до 10 лв, аз му искам 6 и не считам, че трябва да я намаля до 70% от 1 евро - това не е адекватна цена за подобен панталон. И да, мисля че подобен панталон за 6 лева може да бъде взаимопомощ, защото извън темата Ла Редут, и носен трудно ще се купи на тази цена.

Много едноеврови стоки се поръчват по намаленията ЗА ПЪЛНЕЖ КЪМ ТОВА, КОЕТО ТИ ТРЯБВА, за да може поръчката ти да надхвърли минималната стойност от 10 евро, което не е лесна задача по време на намаленията, когато всичко се изчерпва за секунди - с две думи - трябва да си напълниш кошницата с неща за 15 евро поне, за да си сигурен, че като се изчерпят едно-две, докато си вкараш номера на кредитната карта, останалите няма да паднат под 10 евро, защото такива поръчки много често биваха отказвани.

И какво да правим после с тези неща поръчани за пълнеж? Ако някой беше съгласен да ги купи наведнъж, няма проблем и под 3 лева да ги вземе на брой. А реалността е че ще продадеш едно - за 6 лева, други 3 ще ти останат, защото няма интерес, дори и по 3 лв да ги пуснеш.

Вместо да се фиксирате в Ла Редут, трябва да се обърне внимание на дрехите от ВТОРА УПОТРЕБА!!!!

п.п. сега прочитам предния пост - нека се разследва, аз съм за! които обяви считате за некоректни, нека бъдат изтрити! дано междувременно прочетете и вземете предвид написаното от мен.  Smiley все си мисля, че по-потърпевши ще бъдат купувачите, но вие си знаете Smiley

« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 13:08:48 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Октомври 29, 2010, 13:12:46 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм ти чела дългия пост,само това за втората употреба...всичко с времето си.Едно по едно,нещата ще се оправят,повярвай ми  Wink
Трябва обаче от някъде да се започне.
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #68 -: Октомври 29, 2010, 13:39:25 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм ти чела дългия пост,само това за втората употреба...всичко с времето си.Едно по едно,нещата ще се оправят,повярвай ми  Wink
Трябва обаче от някъде да се започне.

Е,че то как може да се докаже дали дадено нещо е купено от магазин за втора употреба..? Аз имах колежка,която се обличаше от-до от магазини втора употреба,с марка,чиито дрехи  лично аз съм купувала от Швейцария.А там пък какви разпродажби правят...да не ви разправям....Майка ми пък,която всъщност живее в Швейцария,два пъти в годината пристига с поне две торби маркови дрехи за децата...Аз пазарувам доста и от интернет,когато хвана намаления или сносни цени.
Как всъщност може да се докаже,че еди какво си е купувано от магазин втора употреба?
Аз лично нямам нищо против нещата втора употреба,стига да са достатъчно запазени и на нормални цени.Пък и не ме интересува за колко пари са купени.Ако цената и честното описание на продукта ме задоволяват,защо да не го купя? Така или иначе продавайки тук нашите и дрехите на децата си,те също са си втора употреба,нали?

Мое мнение..дано не бъда разбрана погрешно...

Активен


AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #69 -: Октомври 29, 2010, 19:17:31 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм ти чела дългия пост,само това за втората употреба...всичко с времето си.Едно по едно,нещата ще се оправят,повярвай ми  Wink
Трябва обаче от някъде да се започне.

Е,че то как може да се докаже дали дадено нещо е купено от магазин за втора употреба..? Аз имах колежка,която се обличаше от-до от магазини втора употреба,с марка,чиито дрехи  лично аз съм купувала от Швейцария.А там пък какви разпродажби правят...да не ви разправям....Майка ми пък,която всъщност живее в Швейцария,два пъти в годината пристига с поне две торби маркови дрехи за децата...Аз пазарувам доста и от интернет,когато хвана намаления или сносни цени.
Как всъщност може да се докаже,че еди какво си е купувано от магазин втора употреба?
Аз лично нямам нищо против нещата втора употреба,стига да са достатъчно запазени и на нормални цени.Пък и не ме интересува за колко пари са купени.Ако цената и честното описание на продукта ме задоволяват,защо да не го купя? Така или иначе продавайки тук нашите и дрехите на децата си,те също са си втора употреба,нали?

Мое мнение..дано не бъда разбрана погрешно...


Аз също нямам против дрехите втора употреба иначе нямаше да имам толкова пукупки от тук. Просто има хора, които препордават от парцалшопа и е очевадно кои са! Аз съм си заплюла няколко и не купувам от тях, просто защото съм ПРОТИВ търгувията, а аз съм си решила, че те са откровенни търговки!
Същото е и с Ларедут. Категорично против съм продажбите с надценнки и не смятам както казва Barbarona панталона от 1 евро да струва 6 лв, защото видишли не бил адекватен на пазара. Е не може да не е адекватен за българския пазар със средна работна заплата 300 лв, а да е адекватен на французите със средна заплата 3000евро
Като не се иска да се печели от подобни неща и като за вас 4 лв не са печалба защо не го подарите този панталон за 1 евро /аз така правих когато пазарувах от там/
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #70 -: Октомври 29, 2010, 19:34:20 »
Раздели ТемаНагоре

И аз нямам нищо против вторите употреби, аз също пазаря от там и имам невероятни попадения както за мен, така и за децата.
И между другото много по-качествени от повечето  боклуци, които съм получавала от Ларедут.Някои от дрехите втора употреба носени един сезон от децата ми изглеждат много по-добре отколкото доста от ларедутските дрехи след първото пране.
Също и когато купувам от тук не ме интересува от къде е дрехата или колко печели продавача, стига да ми е изгодна като цена, състояние и да ми хареса много.Разбира се без да се злоупотребва с надценките!
От Ларедут не съм поръчвала повече от година и единственият начин да се сдобия с нещо качествено от там (и да го видя на реална снимка! ) е от тук.
За подаръците не знам какво се сърдите.Нали не искате едно нещо като е подарък от Ларедут да се пусне и тук като подарък?!

За втората употреба преди време бях предложила да се направи отделна категория.Знам,ч е повечето сте на мнение, че никой няма да си признае, но все пак си струва да се опита.Аз самата имам доста неща от там и смело ще мога да си ги пусна без да бъда изядена с парцалите.
Преди седмица едно любимо мое джинсово палтенце в тюркоазено не посмях да го пусна тук и го пуснах при съседите за 5 лв.Купи го мама която влиза и тук:) Казах и от къде е и нямаше проблем.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Октомври 29, 2010, 19:58:00 »
Раздели ТемаНагоре

За втората употреба преди време бях предложила да се направи отделна категория.Знам,ч е повечето сте на мнение, че никой няма да си признае, но все пак си струва да се опита.Аз самата имам доста неща от там и смело ще мога да си ги пусна без да бъда изядена с парцалите.
Преди седмица едно любимо мое джинсово палтенце в тюркоазено не посмях да го пусна тук и го пуснах при съседите за 5 лв.Купи го мама която влиза и тук:) Казах и от къде е и нямаше проблем.


Съгласна съм с теб и аз бих казала,ако имах де много рядко пазарувам от такива магазини,но скоро не ми се случвало.Но мисля че един като си каже и  още ще си кажат.Ама надали ще има ефект такава опция,всичко ще стане доста натруфено.
Лично мое мнение,но общо взето съм съгласна с amber  Smiley
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
sunny_777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Октомври 29, 2010, 20:50:06 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм, че не трябва да има злоупотреби с ларедутските стоки. Ама съгласете се с мен има доста потребители които препродават неща купени от Англия примерно (много от вас знаят на какви цени) и се продават на какви. Просто останалите които не са видели с очите си намаленията и цените в Англия не знаят за какви надценки става въпрос. Или лично съм засичала потребителки които продават на цената на която са купили нова дреха ползвана 2-3 пъти. Извинете ама не става. И в края на краищата на фона на това което е по нашите магазини ако това от тук ти излиза по изгодно ок. Не всеки има възможност да се занимава с поръчки от ларедута или други. А за подаръците моето лично мнение е,че ако имам нужда бих си го купила. Какво като "Пенка" не е дала пари за него нали и то има стойност
Активен

Усмихни се това ще те направи още по щастлив Smiley
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Октомври 29, 2010, 21:01:25 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм, че не трябва да има злоупотреби с ларедутските стоки. Ама съгласете се с мен има доста потребители които препродават неща купени от Англия примерно (много от вас знаят на какви цени) и се продават на какви. Просто останалите които не са видели с очите си намаленията и цените в Англия не знаят за какви надценки става въпрос. Или лично съм засичала потребителки които продават на цената на която са купили нова дреха ползвана 2-3 пъти. Извинете ама не става. И в края на краищата на фона на това което е по нашите магазини ако това от тук ти излиза по изгодно ок. Не всеки има възможност да се занимава с поръчки от ларедута или други. А за подаръците моето лично мнение е,че ако имам нужда бих си го купила. Какво като "Пенка" не е дала пари за него нали и то има стойност
Мога да дам точен пример с моя приятелка,която преди 1 седмица си дойде от Англия.Искала да купи на моето момиче един комплект на адидас,който бил 13паунда.(но не успя) та така,идва си тук и отива в Русе и го вижда същото на един магазин,еее 70лв Shocked : било.Така че всеки пазарува и му подарят неща от различни магазини,страни и т.н.Айде кажете ми ако беше ми го купила примерно и аз реша да го продам ама като знам какви са цените тук на адидасите за деца можех да му взема тройно повече.Не че бих го направила,ама някои точно това правят.!!!Печелбарството за тях е на пъво място Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Октомври 29, 2010, 21:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
За подаръците не знам какво се сърдите.Нали не искате едно нещо като е подарък от Ларедут да се пусне и тук като подарък?!

Не става въпрос да се пусне като подарък, а да му се искат нормални пари.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: