{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ларедут-гореща тема или как да се справим с търговията от него  (Прочетена 33181 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #90 -: Ноември 01, 2010, 09:46:41 »
Раздели ТемаНагоре

готини са да,и аз съм доволна мн ,ама да дам 12 лева малко бих се замислила,затова без да се замисля пък дадох 1 евро
Хм, да видим какво ще кажат модераторите, а отговор от дамата, побликувала обявата все още няма.....

Така като гледам дамата има още няколко обяви за неща,които със сигурност е купувала за 1 евро,а ги продава за минимум 10 пъти повече...
Едноевровите неща всички ги знаем,всички сме дебнели за тях и също сме си ги купували..Аз лично имам поне 5 от нещата,които тя продава...Не мога да разбера защо има хора,които си мислят,че останалите пасем трева...
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 09:55:36 от doublemama » Активен


Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 01, 2010, 09:48:36 »
Раздели ТемаНагоре

готини са да,и аз съм доволна мн ,ама да дам 12 лева малко бих се замислила,затова без да се замисля пък дадох 1 евро
Хм, да видим какво ще кажат модераторите, а отговор от дамата, побликувала обявата все още няма.....

Писах на въпросната дама. Ако не се коригира ще се наложи да я санкционирам!
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 01, 2010, 10:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ако бъркам, моля да ме поправите, но това беше 1 евро нали така Shocked
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=23488&cat=109
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 01, 2010, 10:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

това незнам колко е било,понеже аз бански от там не вземам все не си оцелвам размера,но това го имам за 1 евро даже 3 броя си взех

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=30382&cat=109

за мен,за сестра ми и за позната,ядосвам се като видя такива цени,а още повече се ядосвам като има хора да ги копуват,но това яке да вземеш за 2 лева и да го дадеш за 12 е вече прекалено,аз съм сигурна че половината потребители го имат това якенце и да кажат на каква цена са го взели
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #94 -: Ноември 01, 2010, 11:02:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ами какво ще кажете за късите панталонки на Champion..не ми се търси линка на обявата,но са пуснати за 11.90 и после намалени на 10лв....Е като са купени за 1 евро ..голямо намаление е направила мацката Cheesy
Нямам против всеки да си продава едноевровите неща,които не му трябват,но според мен е честно да се пуснат максимум на цени до 5-6лв...Язък за момичетата,които хал хабер си нямат от Ларедут и се радват на `ниските` цени за якенца,блузки и т.н. Не е честно спрямо тях..ама хич не е честно...Дори си мисля,че някои потребители тук са дебнели едноевровите и центовите намаления точно с тази цел..да препродават тук с огромна печалба..Не визирам никого конкретно..Просто имам наблюдения...

Някъде в компютъра имам снимки на всичките едно- и дву-еврови неща от Ларедут.Имам и снимки на подаръците..Нужно ли е да ги пусна аз,или който е да е друг,за да спрат лъжите....
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 11:04:57 от doublemama » Активен


borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 01, 2010, 11:10:28 »
Раздели ТемаНагоре

каквото и да снимаш мила,все ще има тарикати и все ще има такива,които ги копуват,така че каквото и да се направи оправия няма,аз също съм на твоето мнение,че доста от тук дебнат намаленията с цел ПЕЧАЛБ,АЗ СЪЩО ГИ ДЕБНА НАМАЛЕНИЯТА,НО СИ ВЗЕМАМ НЕЩА ЗА МОЕТО СЕМЕИСТВО,ЕВЕНТУАЛНО АКО НЕЩО НЕ НИ СТАНЕ ТОГАВА ГО ПРОДАВАМ НО НА РЕАЛНАТА МУ ЦЕНА
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Ноември 01, 2010, 11:53:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ами какво ще кажете за късите панталонки на Champion..не ми се търси линка на обявата,но са пуснати за 11.90 и после намалени на 10лв....Е като са купени за 1 евро ..голямо намаление е направила мацката Cheesy
Нямам против всеки да си продава едноевровите неща,които не му трябват,но според мен е честно да се пуснат максимум на цени до 5-6лв...Язък за момичетата,които хал хабер си нямат от Ларедут и се радват на `ниските` цени за якенца,блузки и т.н. Не е честно спрямо тях..ама хич не е честно...Дори си мисля,че някои потребители тук са дебнели едноевровите и центовите намаления точно с тази цел..да препродават тук с огромна печалба..Не визирам никого конкретно..Просто имам наблюдения...

Някъде в компютъра имам снимки на всичките едно- и дву-еврови неща от Ларедут.Имам и снимки на подаръците..Нужно ли е да ги пусна аз,или който е да е друг,за да спрат лъжите....

Мила,пусни снимките, дано някой се усети!!
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Ноември 01, 2010, 12:37:12 »
Раздели ТемаНагоре

..Язък за момичетата,които хал хабер си нямат от Ларедут и се радват на `ниските` цени за якенца,блузки и т.н. Не е честно спрямо тях..ама хич не е честно...
Ох писах един пост и ми изчезна интернета. Ще гледам да съм по-кратка, че не ми се пише пак
Защо да е язък за тези момичета, ако не пазаруват от други и-нет сайтове и цената ги устройва, пък доста от нещата за 1 евро са с доста добро качество. Няма какво да си кривим душата и е късмет че е взето за толкова. Въпросното яке аз си го купувах миналата година и беше 4 или 5 евро/ не си спомням точно/. А и всичким знаем че по време на намаленията се случваше да се изчерпят нещато от поръчката и да остане 1 нещо с доставка.Тогава цената не му е 1 евро, а доста повече. Разбира се никой не знае кой потребител по каква причина продава дадено нещо и на каква цена го е купил. Писах и в една друга тема- различните стоки са на различни цени в различтиге градове или сайтове. Не виждам чак такъв проблем.
Подкрепям една мама по назад- тези стоки да се пускат за размяна и вече ако някой има интерес- да се разбират на лични за продажба.

Може пък тези артикули да са купувани от друг БГ сайт?
Доста е неясен този въпрос с търговията от Ла РЕдут- дали е или не е?
Според мен е най- добре да се санкционират явните търговци на стоки- с различни номера и стоки с етикети. За останалите продавачи е трудно да се докаже на каква цена си купил нещо, дали е от втора употреба или някой ти го е подарил. За подаръците от ЛР- 10лв не е скъпо според мен и няма значение че е подарък
Не искам да засягам никого, но ми прави впечатление,че постоянно се пускат такива теми, пък ако към дадена стока има интерес не виждам какъв е проблема да се продава. Аз дори да зная на каква цена е ще си я купя ако не мога да си я поръчам
Успешно пазаруване на всички  Kiss
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
radosttina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Ноември 01, 2010, 13:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

това незнам колко е било,понеже аз бански от там не вземам все не си оцелвам размера,но това го имам за 1 евро даже 3 броя си взех

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=30382&cat=109

за мен,за сестра ми и за позната,ядосвам се като видя такива цени,а още повече се ядосвам като има хора да ги копуват,но това яке да вземеш за 2 лева и да го дадеш за 12 е вече прекалено,аз съм сигурна че половината потребители го имат това якенце и да кажат на каква цена са го взели

Имам го якето, да, лилаво. Общо с пътните - 15 лв. Много си го харесвам и предполагах, че може да е по-евтино, но нямаше друг продавач  :Smiley
Имам и от двойната завивка - 7+2=9 лв. Разочаровах се от качеството, но го взех ей-така, за следобедна дрямка, не съм разчитала на него за студените нощи.
Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #99 -: Ноември 01, 2010, 13:31:43 »
Раздели ТемаНагоре

..Язък за момичетата,които хал хабер си нямат от Ларедут и се радват на `ниските` цени за якенца,блузки и т.н. Не е честно спрямо тях..ама хич не е честно...
Ох писах един пост и ми изчезна интернета. Ще гледам да съм по-кратка, че не ми се пише пак
Защо да е язък за тези момичета, ако не пазаруват от други и-нет сайтове и цената ги устройва, пък доста от нещата за 1 евро са с доста добро качество.


Аз нямах предвид,че качеството на ларедутските едноеврови стоки не е хубаво.Напротив.Аз от Ларедут пазарувам само и единствено по намаления,защото цените и качеството ме устройват.Не съм и претенциозна.Нямам възможност например да купя детска блуза с къс ръкав за 10лв (казвам го като пример) и винаги дебна намаленията,където мога да купя 2блузки  за 2-3 евро..
Това което исках да кажа е,че не е честно спрямо хората,които не са запознати с цените в ларедут,да се продава нещо,което си купил за няколко цента или 1-2 евро на цена от над 10лв. Не е морално честно.Аз поне не бих си го позволила,иначе ще се чувствам зле и гузна.
Но все пак хора всякакви има.Всеки си преценява какво да прави със `стоката`си.Но нека всички помислим по-добре преди да пуснем каквото и да е за продажба и на каква цена ще го пуснем.
И аз имам няколко неща за продаване от Ларедут.Може би някои хора няма да харесат и моите цени,но точно поради тази причина специално за ларедутските стоки съм подчертала,че нямам против и размяна..Изключвам единствено едни детски кецове,които така или иначе пускам на съвсем нормална цена за обувки в добро състояние.
Вижте,момичета,аз лично за себе си не обвинявам и не укорявам никого.Всеки да прави каквото си иска.Не е моя работа и да пускам снимки,за да `разобличавам`. Има си специални теми за Ларедут в друг сайт.От там може да се види и прочете всичко.
Единственото от което се дразня са наистина прекалено високите цени на прословутите  едно-  и дву-еврови стоки...

« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 13:35:34 от doublemama » Активен


Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Ноември 01, 2010, 13:42:27 »
Раздели ТемаНагоре

Да, за прекалено скъпи неща и аз съм съгласна. Напр. имаше една от торбите са мадамката, която се продаваше за 25лв. Цената беше 15цента на намаленията. Ами аз се възмутих защото дори не мога да сметна колко е надценката. Обаче пък мамата може да го е купила не от намаленията, защото на мен ми искаха 20лв за този комплект в темата за размяна.
Тъй че идеята ми е че цените на различните стоки са различни и не може всички на една цена да се продават  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Ноември 01, 2010, 15:59:23 »
Раздели ТемаНагоре

Ох чета ,чета за този ЛАРЕДУТ и да ви кажа......
Аз никога не съм пазарувала от Ларедут и понятие си нямам кое на каква цена е там по принцип-така ,че нали се сещате ,че ще съм първата от излъганите тук.
Другото ,което е веднъж влязох в сайта-е не можах да се оправя,всичко но френски-нищо не разбирам-трябва ли да се регистрирам-как да се регистрирам като не вдявам от френски и даже представа си нямам къде да кликна да се регистрирам. Мога ли да разгледам нещо като нищо не разбирам.Направо се чудя как се оправяте-аз ли съм толкова загубена...........
Ако някой може да ме светне ще съм му безкрайно благодарна :Smiley Tongue Embarrassed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Ноември 01, 2010, 21:17:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ох чета ,чета за този ЛАРЕДУТ и да ви кажа......
Аз никога не съм пазарувала от Ларедут и понятие си нямам кое на каква цена е там по принцип-така ,че нали се сещате ,че ще съм първата от излъганите тук.
Другото ,което е веднъж влязох в сайта-е не можах да се оправя,всичко но френски-нищо не разбирам-трябва ли да се регистрирам-как да се регистрирам като не вдявам от френски и даже представа си нямам къде да кликна да се регистрирам. Мога ли да разгледам нещо като нищо не разбирам.Направо се чудя как се оправяте-аз ли съм толкова загубена...........
Ако някой може да ме светне ще съм му безкрайно благодарна :Smiley Tongue Embarrassed
И аз съм така Huh? и аз искам да си поръчам нещо,ама като незнам как и нерабирам езика,то ми го превежда на бг ама ако ти кажа как го превежда буквалко и е толкова смешно и нищо неразбирам.Гледам само картинки,наистина има хубави неща Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Ноември 01, 2010, 22:43:01 »
Раздели ТемаНагоре

лесният начин е да намерите някой, който поръчва, да седне да ви покаже за половин час, да пуснете заедно една поръчка и много бързо ще схванете и без да разбирате френски. аз съм поела ангажимента към една мама, с която се запознахме тук, и се оказа моя съседка  Cheesy но още не съм го изпълнила де, в близките дано успеем да си стиковаме програмите и да направим първата й поръчка.

по-трудният начин е да влезете във форумите на бг-мама и да следите темите за ларедут. там всичко е написано и обяснено, а което не е - постоянно някой пита и му се отговаря. но иска време и четене, информацията е наистина доста.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Ноември 01, 2010, 23:11:20 »
Раздели ТемаНагоре

лесният начин е да намерите някой, който поръчва, да седне да ви покаже за половин час, да пуснете заедно една поръчка и много бързо ще схванете и без да разбирате френски. аз съм поела ангажимента към една мама, с която се запознахме тук, и се оказа моя съседка  Cheesy но още не съм го изпълнила де, в близките дано успеем да си стиковаме програмите и да направим първата й поръчка.

по-трудният начин е да влезете във форумите на бг-мама и да следите темите за ларедут. там всичко е написано и обяснено, а което не е - постоянно някой пита и му се отговаря. но иска време и четене, информацията е наистина доста.
ААА я да си пазаруваме оттук Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: