{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как съхранявате дрешките за продажба?  (Прочетена 24202 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2011, 23:57:35 »
Раздели ТемаНагоре

Само от прах за пране дрехите нямат траен и силен аромат-от омекотител е  Cheesy наскоро майка ми ми донесе от прословутите капсули на Ариел с омекотил в едно -но като пробвах само с нея аромата е лек а не силен като когато сипя и омекотител  но все пак има ефект на омекотяване  Cheesy

Вас ви е срам да питате на какво хубаво миришат -мен ще ме е срам пък да кажа ако дрехата е миризлива и ще си затрая  Embarrassed

И мен ме беше срам дори видимо скъсани неща в отлично уж състояние не връщах, а плащах докатоооо.... не ми прекипя веднъж. От тогава връщам всичко видимо мърляво неотговарящо на истината и т.н. Има обаче една подробност страшно много се разминават на хората критериите не само за състоянието, а и за чистотата на дадена дреха  Embarrassed Това вечее проблем, а може и аз да съм по - капризна,но ми се набива на очи нещо непрано веднага. За лоша миризма има ужасно значение и бита на хората, дали перат с хубава прах или най-евтината, дали прибират дрехите или висат по столове в кухната и напиват ( това съм го виждала лично при познати) Въпреки миризмите котаго видимо нещото е чисто и спретнато не ми дреме и без това аз преди да го изпера няма да го нося независимо на какво мирише. Последната ми уж покупка видимо и личеше по ръбоовете,че е обличано повече от веднъж без да се изпере и ми е пратено. Няма начин да не знаете на дънки как по ръбовете личи зацапването. върнах го без да се замисля.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 25, 2011, 03:01:47 »
Раздели ТемаНагоре

Пращали са ми миришеща на пот дреха  Lips Sealed ... бляк!
Ма и аз нищо не казах - врътнах я два пъти в пералнята и толкоз. Сигурна съм, че буквално я е съблякла от себе си и я е опаковала за пращане - не вярвам какъвто и да си да си държиш потната дреха в гардероба, пък и аромата нямаше толкова натрапващ, ако е стояла така.
Но пък си купих миналата година от другия сайт един страхотен спален комплект с олекотена завивка, който ухаеше божествено Smiley
Естествено веднага си казах и попитах с какво е изпран. Каза ми, че е с Рекс, червен, ако не се лъжа, трябва да проверя в старите съобщения от там. Отдавна не съм влизала там. Аз питам за всичко по много, още преди покупка, да няма недоразумения. Добре че попадам на търпеливи дами  Cheesy Tongue

Мойте дрешки също съм им отделила отделни чекмеджета в гардероба в спалнята. Него по-рядко го отварям от другите два Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 25, 2011, 05:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

И аз все си търся прах за пране, който да е течен и да е с много силен и траен аромат. В момента ползвам един на Рекс - лимитид едишън и съм сравнително доволна. Прави ми впечатление и друго - някои тъкани поемат и запазват по-дълго аромата от други. Вие забелязали ли сте такова нещо?

Иначе ми е неудобно да кажа на някой, че не съм доволна от миризмата на дрешките, които съм получила. Изпирам ги, някои и по два-три пъти, докато се почувствам удовлетворена.  Cheesy

Омекотителите на Семана 4 в1 правят чудеса  Cheesy и са трайни -Ленор го развалиха  Lips Sealed
Да да тези бодита които ми прати,прах ги и пак миришат Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 25, 2011, 06:05:48 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже моите неща са доста Cheesy Cheesy имам една ракла и там ги държа,че в другия ми гардероб и секциите нямам място.Когато реша да продам нещо,го пера.Обаче когато тръгна да търся нещо в раклата ела гледай какво става Cheesy Cheesy ровене,ровене и се намачкват(мразя да гладя)само ако е нещото много ама много омачкано,само тогава,а и пера да доста обороти,така че не се мачкат кой знае колко.
Аз както пращам почти всеки ден,няма как да ги пера,просто,но ползвам силно концентрирани омекоители и си мираш добре.Никога не ме е било срам да питам с какво е прано Tongue
Относто вонящите дрехи,взе да ми се случва много често Lips Sealed Lips Sealed то не бяха косми,мухъл и т.н....от самото отваряне на пакета те лъхва една миризма мале, мале (gesture2) и веднага с два пръста и в коша за пране и така Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 28, 2011, 11:30:42 »
Раздели ТемаНагоре

И аз все си търся прах за пране, който да е течен и да е с много силен и траен аромат. В момента ползвам един на Рекс - лимитид едишън и съм сравнително доволна. Прави ми впечатление и друго - някои тъкани поемат и запазват по-дълго аромата от други. Вие забелязали ли сте такова нещо?

Иначе ми е неудобно да кажа на някой, че не съм доволна от миризмата на дрешките, които съм получила. Изпирам ги, някои и по два-три пъти, докато се почувствам удовлетворена.  Cheesy

Омекотителите на Семана 4 в1 правят чудеса  Cheesy и са трайни -Ленор го развалиха  Lips Sealed
Да да тези бодита които ми прати,прах ги и пак миришат Tongue Tongue Tongue Tongue
новия ариел е страхотен и пере добре и мирише много само че след сушилнята не остава никаква миризма от прах или омекотител. Но ако сушиш в стая на сушило цялата стая ухае прекрасно. Аз не ползвам омекотител т.к. след сушилнята винаги излизат мекички дрехите.
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 28, 2011, 16:54:39 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже моите неща са доста Cheesy Cheesy имам една ракла и там ги държа,че в другия ми гардероб и секциите нямам място.Когато реша да продам нещо,го пера.Обаче когато тръгна да търся нещо в раклата ела гледай какво става Cheesy Cheesy ровене,ровене и се намачкват(мразя да гладя)само ако е нещото много ама много омачкано,само тогава,а и пера да доста обороти,така че не се мачкат кой знае колко.
Аз както пращам почти всеки ден,няма как да ги пера,просто,но ползвам силно концентрирани омекоители и си мираш добре.Никога не ме е било срам да питам с какво е прано Tongue
Относто вонящите дрехи,взе да ми се случва много често Lips Sealed Lips Sealed то не бяха косми,мухъл и т.н....от самото отваряне на пакета те лъхва една миризма мале, мале (gesture2) и веднага с два пръста и в коша за пране и така Cheesy
еееееееее това е ужасно просто,винаги съм казвала и на тези които купуват дрешки от мен дори при най-малката нередност,веднага да ми го върнат,аз лично имам един гардероб с дрехи които няма да нося,винаги преди да ги снимам ги изпирам и гладя,но тъй като стоят в гардероба винаги казвам че са стояли там,а това да се пращат вмирисани дрехи е уйасно,и как няма д акажете ............
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 28, 2011, 18:58:46 »
Раздели ТемаНагоре

Преди няколко месеца получих дреха, миришеща ужасно на мухъл. Не се стърпях и писах на потребителката, че дрехата мирише странно. Не съм й обяснявала как замалко щях да повърна, просто реших да съм по-мила. Отговорът беше, че не вижда нищо странно и че всичките й дрехи така миришат. Тогава ми направи впечатление, че потребителката живее в град на морето. Веднага свързах голямата влага с гадната миризма. Може и да не съм права и нека никой да не го приема лично.   (flowerr4)

« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 20:15:44 от black_ice » Активен
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 28, 2011, 19:38:24 »
Раздели ТемаНагоре

На никого нищо не му пречи да изпере дрехите,независимо от това,дали ще ги носи,или не.Поне аз така правя винаги.Не е кой знае какво усилие,нали? WinkЕ,в зависимост от ситуацията,де...
« Последна редакция: Март 12, 2011, 14:36:10 от ivka1986 » Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Март 01, 2011, 10:43:12 »
Раздели ТемаНагоре

Хихихи, ама ледче, ама как така я оправда набързо  Cheesy
Освен ако не живее баш на водата и сутрин да си плацика краката от прага на входната врата, не виждам от къде чак такава влага от морето, че чак всичките дрехи да миришат така. А дори и там да живее, пак няма как да се получи. Може би просто си е палачорка  Cheesy
от личен опит смея да твърдя, че влага чак по гардеробите, заради морето нямам. Дори в къщата на плажа имаме дрехи прибрани в шкафове и до следващата година не придобиват никаква миризма на мухъл. Освен ако не е станало наводнение ... ма това е друг въпрос..
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Март 01, 2011, 12:58:11 »
Раздели ТемаНагоре

Преди няколко месеца получих дреха, миришеща ужасно на мухъл. Не се стърпях и писах на потребителката, че дрехата мирише странно. Не съм й обяснявала как замалко щях да повърна, просто реших да съм по-мила. Отговорът беше, че не вижда нищо странно и че всичките й дрехи така миришат. Тогава ми направи впечатление, че потребителката живее в град на морето. Веднага свързах голямата влага с гадната миризма. Може и да не съм права и нека никой да не го приема лично.   (flowerr4)



Това искренно ме разсмя (laugh5)
И какво сега ,като сме от морето да си ходим мухлясали ли? Cheesy Cheesy Cheesy
Шегичка разбира се!
Всичко си е до човек! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Март 01, 2011, 13:28:26 »
Раздели ТемаНагоре

Много ми е неприятно , когато получа нещо и то е "ароматизирано" с  мирис на тютюн, (не че имам нещо към пушачите и аз си палкам с повод и без повод, ама в къщи не се пуши) и като получа нещо така ароматно (smoke1) направо ми се отщява да го изпера даже (tongue3)
Активен
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Март 01, 2011, 13:34:03 »
Раздели ТемаНагоре

Честита Баба Марта, да сте живи и здрави, бели и червени като мартенички.  (love26)

То си прозвуча смешно де, но какво можех да направя?!  (what1)
Вариантът беше да върна дрешката обратно, като дам още два лева за пощенски. А това беше размяна, така че не се знаеше дали ще си получа моята. Изпрах я няколко пъти и сестрата на приятеля ми я взе да я носи. 
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Март 01, 2011, 15:53:21 »
Раздели ТемаНагоре

Чек и аз да се намеса в темата и сподела мнение !!
Получавала съм доста дрехи от този сайт от мами с огромни претенции,първо вида на пратката е НЯМА ДУМИ ,отвратителен второ ,дрешката не е сложена в найлонова торбичка на нправо увита в хартията и малкмо тиксо отгоре.
Няма да кометирам миризмите ,всички са различни от гадни по гадни,но забележете
Поръчвам си от една дама блузка която струва само 5лв ,вземам е от пощата и още в колата отварям пакета .
НЯМА КАК ДА НЕ ИЗКАЖА ВЪЗХИЩЕНИЕТО СИ ОТ ВИДА НА БЛУЗКАТА ,ИЗГЛАДЕНА ИДЕАЛНО ПРЕГЪНАТА НО КАК МИРИШЕШЕ ,НЕВЕРОЯТНО.Оставих е на дивана в хола за да мога да е изпрера по късно ,целия хол се умириса на тази стрхотна миризма .Веднага писах на дамата и попитах с какво пере ,мила и любезна ми отговори с ПРАХ И ОМЕКОТИТЕЛ САНО  ,мили дами от тогава пера само със Сано и само омекотител Сано ползвам .Дори в сушилята миризмата му не се губи .ПРОБВАЙТЕ ГО ,ЩЕ ОСТАНЕТЕ СУПЕР ДОВОЛНИ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Март 04, 2011, 08:39:53 »
Раздели ТемаНагоре

eria, а кой точно Сано прах и омекотител да ги потърся?
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Март 11, 2011, 17:43:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ей заради такива споделени от вас случки, продавам само нови неща- умалели или несполучливи покупки за мен и детето. Така риска някой да е имал други очаквания, се минимализира. Не че не искам да пусна и носени- имам доста, на които не им личи, че са обличани и само липсата на етикет и миризмата на препарат за пране /а не на ново/, говорят че дрехата не е чисто нова, ама... знам ли на кого ще попадна и какви критерии за носено ще има.
Иначе по темата- съхранявам нещата за продажба отделно от тези, които нося. Имам си 9 стаи и гардероби бол.  Tongue
Активен



Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: