{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как съхранявате дрешките за продажба?  (Прочетена 23082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 24, 2011, 19:40:17 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, момичета. На някои може да им се стори глупава темата, но ще ви кажа защо питам. Напоследък получавам доста странни отговори при мои запитвания по обявите. Веднага давам примери:
"Ще ти пиша каква е материята, но първо трябва да намеря блузата, че е някъде по чувалите";
"Сега не мога да ти отговоря, защото е на тавана";
"Ще го снимам като го изпера, че тия дни го обличах."   (evil3)

За съжаление това са съвсем реални отговори. Няма да споменавам въпросните потребителки, но ако прочетат темата, сами ще се сетят, че става дума за тях. Може би проблемът е в мен, защото веднага си представям какво е по чувалите или на тавана, или пък как ще получа нещо непрано. Най-често се отказвам, но няколко пъти попадам на миришещи на мухъл неща и е много неприятно. Направо ми се отщява да ги нося.   (low1)
Аз моите дрешки за продажба/подаряване/размяна ги държа на най-долния рафт на гардероба, изпрани и прилежно сгънати. След като съм пуснала обява, значи съм решила, че няма да ги нося и наистина не го правя. От време на време изпирам някои, просто защото от стоене вече не миришат толкова на прах за пране.   (flowers08)
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2011, 19:48:27 »
Раздели ТемаНагоре

И аз като теб - решавам, че ще го продавам, пера, снимам и прибирам Smiley
Не мога да разбера как така ще го нося до последно и в същото време ще е пуснато за продажба Huh?
« Последна редакция: Февруари 24, 2011, 20:25:59 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Neige
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2011, 20:25:19 »
Раздели ТемаНагоре

В едно кашонче в гардероба ги съхранявам. Изпрани, сгънати и прибрани в найлонови пликчета. Като реша, че ще продавам нещо, повече не го обличам. Снимам, пускам обявата и прибирам.
Активен

Пазя ред в рамките на деня. Моля, при сериозен интерес пишете ЛС!
Купувачи на 2 и повече мои обяви и майки на близнаци са с предимство.
Поставям оценки, поставяйте и вие. Коректна съм, бъдете коректни и вие!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2011, 20:27:32 »
Раздели ТемаНагоре

И аз държа дрехите, които съм пуснала за продажба, сгънати и прибрани. Независимо дали са мои или на детето. Преди да ги изпратя
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2011, 20:28:43 »
Раздели ТемаНагоре

Преди да ги изпратя отново ги изпирам. Получавала съм и неизпрани неща. Но аз лично не бих си позволила такова нещо.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2011, 20:31:25 »
Раздели ТемаНагоре

И моите са сгънати и прибрани в пликчета в гардероба,отделени са от тези ,които носим Smileyв повечето случаи вадя всичките пликове докато намеря дадената дрешка която ми  искат,нооо това е положението,после пак се подрежда по пликовете и така Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 24, 2011, 20:44:10 »
Раздели ТемаНагоре

И моите са сгънати и прибрани в пликчета в гардероба,отделени са от тези ,които носим Smileyв повечето случаи вадя всичките пликове докато намеря дадената дрешка която ми  искат,нооо това е положението,после пак се подрежда по пликовете и така Cheesy
и при мен така
въпреки това пак ги препирам пак преди да ги изпратя, все пак са стояли в плик, знам ли,
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 24, 2011, 20:48:31 »
Раздели ТемаНагоре

И моите са сгънати и прибрани в пликчета в гардероба,отделени са от тези ,които носим Smileyв повечето случаи вадя всичките пликове докато намеря дадената дрешка която ми  искат,нооо това е положението,после пак се подрежда по пликовете и така Cheesy
и при мен така
въпреки това пак ги препирам пак преди да ги изпратя, все пак са стояли в плик, знам ли,
Мммм не ги препирам,всичките са изпрани преди да ги прибера,като вадя си миришат хубаво,в пликчета се запазва аромата от прахта Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 24, 2011, 21:10:03 »
Раздели ТемаНагоре

Да, но се включват само потребителки, пращащи чисти дрешки, а не мухлясали. Надявам се поне темата да е поучителна за някой.

А какво правите, ако получите миризлива дрешка? Отговаря си на описанието, без забележки, но...мирише?  (health2)
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 24, 2011, 21:17:42 »
Раздели ТемаНагоре

Дрешките ги държа в отделно гардеробче в пликове,изпрани и сгънати. Получавала съм и аз миришещи дрехи на втора употреба (знаете как миришат на специфичен препарат) и съм питала защо е така
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 24, 2011, 21:32:50 »
Раздели ТемаНагоре

Продавам дрехи ,които сьм слагала по един два пьти и няма да нося.Дьржа ги в гардероб,като преди това сьм ги изпрала разбира се.
Досега не сьм получавала миризлива дреха,дано и да не получа. Wink Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 24, 2011, 21:36:36 »
Раздели ТемаНагоре

Получавала съм дрешка с миризма на втора употреба,спестявам си писането и изнервянето,каквото и да ми се отговори ако питам,все едно дрешката мирише...изпирам я хубаво и така...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 24, 2011, 21:37:46 »
Раздели ТемаНагоре

Не е логично да снимаш дреха за продан, да я пуснеш в сайта и да я натикаш в чували и кашони някъде я на таван, я на друго място и после при интерес да се мъчиш да я търсиш из тях.....
Аз не продавам много дрешки, избрала са само годни (по моя преценка), които аз бих купила на детето си .
Изпрани са и дори изгладени в едно специално чекмедже от гардероба, там са само дрешки за продан.
Активен

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 24, 2011, 21:47:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз  прибирам  дрешките/прани,гладени,сгънати/в пликове,който даже надписвам за да не ровичкам да търся кое къде е .Много ми е чудно как може да носиш дреха,която примерно трябва да изпратиш утре - и какво ще кажеш на купувача''ми тя не можа да изсъхне,че е лошо времето и затова ще я пратя по-късно...'?
До сега на миризливи дрехи не съм попадала/слава богу/,но сигурно ще ги върна,ако имам подобен случай Lips Sealed
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 24, 2011, 21:57:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съхранявам в чувал ( е пресилено е ) Слагам в пликове за смет от по - голямите и слагам в чекмеджето под леглото на детето или под нашата спалня.Там си държа сезонните дрехи и малките вече на децата дрешки. В случай,че някой го иска го издирвам въпреки,че са прани ако реша,че не ми харесва как милише пак пера и тогава пращам. Нямам никакво масто да ги даржа по рафтовете, та аз за това ги махам от тям, защото няма място за новите. Интересно ми е обаче някои с какво перат пристигали са ми дрешки така хубаво и силно ухаещи,че ми се  еискало да не ги пера  Embarrassed. Аз смених всички видове перилни препарати и омекотители нито един не ми остави трайна и силна миризма след изсъхване. Стигнах до извода,че или попадам на боклуци или пералнята ми взима много рано омекотителя и не остава аромат  Sad
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: