{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как съхранявате дрешките за продажба?  (Прочетена 23084 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 24, 2011, 22:09:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съхранявам в чувал ( е пресилено е ) Слагам в пликове за смет от по - голямите и слагам в чекмеджето под леглото на детето или под нашата спалня.Там си държа сезонните дрехи и малките вече на децата дрешки. В случай,че някой го иска го издирвам въпреки,че са прани ако реша,че не ми харесва как милише пак пера и тогава пращам. Нямам никакво масто да ги даржа по рафтовете, та аз за това ги махам от тям, защото няма място за новите. Интересно ми е обаче някои с какво перат пристигали са ми дрешки така хубаво и силно ухаещи,че ми се  еискало да не ги пера  Embarrassed. Аз смених всички видове перилни препарати и омекотители нито един не ми остави трайна и силна миризма след изсъхване. Стигнах до извода,че или попадам на боклуци или пералнята ми взима много рано омекотителя и не остава аромат  Sad
Преди последната центрофуга/най-последното плакнене/ сложи омекотитела в барабана при прането в мерителна чашка Wink
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 24, 2011, 22:10:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съхранявам в чувал ( е пресилено е ) Слагам в пликове за смет от по - голямите и слагам в чекмеджето под леглото на детето или под нашата спалня.Там си държа сезонните дрехи и малките вече на децата дрешки. В случай,че някой го иска го издирвам въпреки,че са прани ако реша,че не ми харесва как милише пак пера и тогава пращам. Нямам никакво масто да ги даржа по рафтовете, та аз за това ги махам от тям, защото няма място за новите. Интересно ми е обаче някои с какво перат пристигали са ми дрешки така хубаво и силно ухаещи,че ми се  еискало да не ги пера  Embarrassed. Аз смених всички видове перилни препарати и омекотители нито един не ми остави трайна и силна миризма след изсъхване. Стигнах до извода,че или попадам на боклуци или пералнята ми взима много рано омекотителя и не остава аромат  Sad

Не, Еве може би переш с един аромат и свикваш с него. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 24, 2011, 22:13:49 »
Раздели ТемаНагоре

На мен ми се е случвало да купя яке, което ухаеше невероятно хубаво, така и не разбрах с какво е прано....досрамя ме да питам мамчето от което го купих.
Толкоха хубаво беше уханието, че не посмях да го изпера и го закачих в гардероба до времето, когато ще можем да го носим....около месец беше минало, когато го изпрах....а в гардероба ухаеше страхотно.
Жалко, че не се престраших да питам с какво е прано или с какъв омекотител.....
Активен

black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 24, 2011, 22:29:22 »
Раздели ТемаНагоре

И аз все си търся прах за пране, който да е течен и да е с много силен и траен аромат. В момента ползвам един на Рекс - лимитид едишън и съм сравнително доволна. Прави ми впечатление и друго - някои тъкани поемат и запазват по-дълго аромата от други. Вие забелязали ли сте такова нещо?

Иначе ми е неудобно да кажа на някой, че не съм доволна от миризмата на дрешките, които съм получила. Изпирам ги, някои и по два-три пъти, докато се почувствам удовлетворена.  Cheesy
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 24, 2011, 22:46:38 »
Раздели ТемаНагоре

Моите стоят в гардероба,тези които не нося са отзад а другите които ползвам отпред на рафта.Имам доста които не ми стават но ми е жал да ги продам с надеждата пак да си вляза в тях  Cheesy повечето са дънки а те не остаряват от мода  Smileyна малката са в пликове в гардероба и в шкафа под спалнята  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 24, 2011, 22:48:28 »
Раздели ТемаНагоре

И аз все си търся прах за пране, който да е течен и да е с много силен и траен аромат. В момента ползвам един на Рекс - лимитид едишън и съм сравнително доволна. Прави ми впечатление и друго - някои тъкани поемат и запазват по-дълго аромата от други. Вие забелязали ли сте такова нещо?

Иначе ми е неудобно да кажа на някой, че не съм доволна от миризмата на дрешките, които съм получила. Изпирам ги, някои и по два-три пъти, докато се почувствам удовлетворена.  Cheesy

Омекотителите на Семана 4 в1 правят чудеса  Cheesy и са трайни -Ленор го развалиха  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 24, 2011, 22:53:38 »
Раздели ТемаНагоре

Значи не само на мен не ми допада вече Ленор. Мислех, че си внушавам и също минах на Семана, много съм доволна.
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 24, 2011, 22:59:32 »
Раздели ТемаНагоре

Значи не само на мен не ми допада вече Ленор. Мислех, че си внушавам и също минах на Семана, много съм доволна.
не си сама Smiley
И на мен ми се е случвало да получа дреха ,която мирише много хубаво,ама аз съм нахално и питах  Cheesy
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 24, 2011, 23:02:18 »
Раздели ТемаНагоре

За Ленор съм съгласна, че го развалиха, преди беше и по-гъст. Семана не съм пробвала, но може да опитам. Аз предпочитам да използвам само прах за пране, за да не ми се смесват ароматите на праха и омекотителя.  Tongue

Малко се отклонихме от темата. Получавали ли сте миризливи дрешки и ако да, как постъпвате?  Huh?
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 24, 2011, 23:07:34 »
Раздели ТемаНагоре

Малко се отклонихме от темата. Получавали ли сте миризливи дрешки и ако да, как постъпвате?  Huh?

Да, хвърих ги. Миришеха на някаква смесица от химия и застояло.
Активен

kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 24, 2011, 23:12:07 »
Раздели ТемаНагоре

И аз минах на Семана (сива), много ми допада аромата
Активен

kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 24, 2011, 23:14:58 »
Раздели ТемаНагоре

Значи не само на мен не ми допада вече Ленор. Мислех, че си внушавам и също минах на Семана, много съм доволна.
не си сама Smiley
И на мен ми се е случвало да получа дреха ,която мирише много хубаво,ама аз съм нахално и питах  Cheesy


Nikovat
Ще ни издадеш ли какво ти отговориха...
Активен

evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 24, 2011, 23:16:13 »
Раздели ТемаНагоре

За Ленор съм съгласна, че го развалиха, преди беше и по-гъст. Семана не съм пробвала, но може да опитам. Аз предпочитам да използвам само прах за пране, за да не ми се смесват ароматите на праха и омекотителя.  Tongue

Малко се отклонихме от темата. Получавали ли сте миризливи дрешки и ако да, как постъпвате?  Huh?

Директно написах,че това чудо нее прано и го върнах. Очаквах скандал и отрицателна оценка,но нямаше  въпреки,че така се ядосах,че поех риска да си стоя с една такава оценка.При това ми беше казано,че не е носено, а видимо беше поизбледняло.

П.П. bibkaribka този съвет веднага ще бъде приложен благодаря!

Ето къде бил проблема не ползвам един аромат сменям ги непрекъснато, но на Леноор, а ето че и други се оплакват явно не става за нищо той.Сега взех един Бинго концентрат, така си пише на опаковката зелен на цвят и въпреки 2лв цена е сто пъти по- добър от ленора при това бях взела парфюма или там както се казваше. Мен също ме досрамя да попитам с какво пере мамата от  която получих невероятно добре ухаещи дрехи.Душкала съм ги сума време  Embarrassed
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
soledad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 24, 2011, 23:31:16 »
Раздели ТемаНагоре

 И аз получих една туника от тука която мирише страхотно, но и на мене ми е неодобно да питам.Иначе и аз ползвам REX течен и горе доло е траен.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 24, 2011, 23:48:34 »
Раздели ТемаНагоре

Само от прах за пране дрехите нямат траен и силен аромат-от омекотител е  Cheesy наскоро майка ми ми донесе от прословутите капсули на Ариел с омекотил в едно -но като пробвах само с нея аромата е лек а не силен като когато сипя и омекотител  но все пак има ефект на омекотяване  Cheesy

Вас ви е срам да питате на какво хубаво миришат -мен ще ме е срам пък да кажа ако дрехата е миризлива и ще си затрая  Embarrassed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: