{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бихте ли ми казали АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА В СЛУЧАЯ......!!!!  (Прочетена 25491 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 15, 2010, 11:50:58 »
Раздели ТемаНагоре

.............
ТОВА НЕ ТИ ДАВА ПРАВО ДА РЕШАВАШ,ЧЕ поправката на ципа не смятам, че струва милиони най-много 5-6лв.(сигурно).
АМИ КАТО Е ТАКА,ЗАЩО НЕ ГО СМЕНИ ТИ-ДАМАТА СИ КУПУВА БОТУШИ КОИТО ДА ОБУЕ,А НЕ ПЪРВО ДА НОСИ НА ОБУЩАР.
ТЯ САМА КАЗВА ИСКА ЗДРАВИ БОТУШИ, А НЕ НОВИ.
НАЛИ РАЗБИРАШ,ЧЕ КАКТО Е ПЛАТИЛА И НАЛОЖЕНИЯТ ПЛАТЕЖ И АКО ПЛАТИ И ОБУЩАР,ТЯ ПО ДОБРЕ ДА ПОНАДИ ОЩЕ НЯКОЙ ЛЕВ И ДА СИ КУПИ НОВИ.НАЛИ ЗАТОВА ГИ ВЗЕМА ОТ ТУК-ЗА ДА И ИЗЛЯЗАТ ПО ЕВТИНО.
В....................


ЕТО ТОВА И АЗ СЕ ОПИТВАМ ДА ОБЯСНЯ, БЛАГОДАРЯ!
Активен

   


The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Октомври 15, 2010, 12:06:12 »
Раздели ТемаНагоре

Смятам въпроса за изчерпан , обявата не може да се върне !
tanq_vg  ще върне парите и като върне парите betty вземайки парите от пощата ще пусне ботушите

Спрете да се търкате!
 


Самоцитирам се , спрете се моля
Активен

betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 15, 2010, 18:06:55 »
Раздели ТемаНагоре

Смятам въпроса за изчерпан , обявата не може да се върне !
tanq_vg  ще върне парите и като върне парите betty вземайки парите от пощата ще пусне ботушите

Спрете да се търкате!
 


Самоцитирам се , спрете се моля

izвинявай мила, но за мен въпроса ще приключи като си получа прите.....
тя на това разчита, да спра да си ги търся.....
Активен

   


The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Октомври 15, 2010, 18:43:08 »
Раздели ТемаНагоре

ама нали вече се разбрахте , тя ти праща парите ти на нея ботушите!
Активен

betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 18, 2010, 16:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ОТНОВО ЗАДЪЛБАВАМ, НО ТО ПЪК ДА НЕ СЪМ ОТ КАМЪК
ДНЕС ПОПИТАМ ЕДИНСТВЕНИЯ ОБУЩАР (ПОНЕ ЗА 1 АЗ ЗНАМ) В НАШИЯ ГРАД
И ТОЙ МИ КАЗА, ЧЕ ЗА СМЯНАТА НА ЦИПА ЩЯЛ Д МИ ВЗЕМЕ 11 ЛВ, НЕЗНАМ КОЛКО СТРУВА ДРУГАДЕ НО ТОЛКОВА МИ КАЗАХА НА МЕН, А И ТОВА СИ Е БОТУШ ВСЕ ПАК, СТРУВА МИ СЕ РЕАЛНО....
ПИСАХ НА ВЪПРОСНАТА ПОТРЕБИТЕЛКА СЛЕДНОТО

ПИТАХ ОБУЩАР, КАЗА ЧЕ РЕМОНТА НА ЦИПА, ТОЕСТ СМЯНАТА МУ ЩЕ МИ ИЗЛЕЗНЕ 11 ЛВ
ТАКА, ЧЕ ТИ ПРЕДЛАГАМ И ДРУГ ВАРИЯНТ,
ПОЕМАШ 11 ЛВ РЕМОНТ И 2,50 ЗА ОСТАТЪКА ОТ ПОЩАТАТА КАКТО СЕ БЯХМЕ РАЗБРАЛИ
ТОЕСТ 13,50 ПРАЩАШ МИ ГИ И СЕ СВЪРШВА, ИЛИ МИ ГИ ВРЪЩАШ И ТИ ПРАЩАМ БОТУШИТЕ И ПАК СЕ СВЪРША, ИЛИ ПРЕДПОЛАГАМ ТЕ ГРОЗИ ВЕЧЕН БАН, КАКТО МИСЛЯ, ЧЕ МОЖЕ БИ СИ ИНФОРМИРАНА  ........
ПРЕЦЕНИ СИ САМА
ПРИЯТЕН ДЕН


И ПОЛУЧАВАМ ТОВА!!!

Ти нещо да не се базикаш с мен 11.00лв. за ремонт са ти казали ти да не си помисли, че съм хжаната от небето и не знам колко в действителност струва смяната на цип при обущар. Тази услуга мила моя струва не повече от 5-6лв. ти за кви цени ми говориш и мислиш, че ще ти повярвам ще имаш да чакаш. На всичкото от горе да ти поема ремонта и половината поща и направо да взема да ти ги подаря не щеш ли а? Ти си била свръх нахална.
Аз също измислих вариант твоя не го одобрявам.
Пращаш ми ботушите с наложен платеж за твоя и моя сигурност но наложения платеж да бъде на стойност от 15.00лв. и няма да има проблеми като престигне разписката аз плащам и си ги получавам обратно и ти си сигурна за получаването на твоите пари. Но мен няма да ме има незнам точно колко време като се върна ще ти пиша да ми ги пуснеш да не се получи така, че да висят в пощата и като никой не ги потърси пак да ти ги върнат. Затова ти казвам, че известно време незнам за колко точно ще отсъствам като се прибера ще ти пиша да ги пратиш. А относно грозенето на вечен бан не съм информирана за такова нещо за твое утешение. Пък и не мисля, че си ти човека който ще каже мен какво ме грузи. Опитваш се за пореден път да се направиш на интересна не се хаби на празно.


КАК ВИ СЕ СТРУВА, ПОЛУЧИХ СКЪСАНИ БОТУШИ, С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ БЕЗ УГОВОРКА НЕ МИ ВЪРНА НИТО ПАРИТЕ НИТО ЧАСТ ПОЩЕНСКИТЕ КАКТО ТВЪРДЕШЕ ЧЕ ЩЕ НАПРАВИ, СКАТАВА СЕ НЕ ПИШЕ  А ПРОДЪЛЖАВА ДА СИ ВЛИЗА И ПИШЕ В ОБЯВИТЕ ЧЕ ДА СЕ ПОДВЕДАТ ОЩЕ ХОРА,
И НАКРАЯ ТЯ МИ ГИ ПРАЩА ЗА 20 ЛВ, СКЪСАНИ А АЗ ДА И ГИ ВЪРНА ЗА 15, ЕГАТИ ДЕБЕЛОКОЖИЕТО, НЯМАМ ДУМИ, ХОРА ПАЗЕТЕ СЕ!!!!
Активен

   


tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 18, 2010, 16:30:23 »
Раздели ТемаНагоре

Ти си права за себе си а аз мен. Ти ми отговори на следния въпрос каква е моята гаранция, че ще си получа ботушите? Аз мога да ти пратя парите и да не си получа парите ти искаш гаранция аз също. Ти как предлагаш да направим?
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Октомври 18, 2010, 18:06:33 »
Раздели ТемаНагоре

Ти си права за себе си а аз мен. Ти ми отговори на следния въпрос каква е моята гаранция, че ще си получа ботушите? Аз мога да ти пратя парите и да не си получа парите ти искаш гаранция аз също. Ти как предлагаш да направим?

АМИ ЕЛЕМЕНТАРНО МИЛА, АЗ ПОЛУЧИХ БОТУШИТЕ СРЕЩУ 20 ЛВ!
15 ЗА БОТУШИТЕ + 5 ЛВ ЗА НАЛОЖЕНИЯ ПЛАТЕЖ ЗА КОЙТО НЯМАХМЕ УГОВОРКА, ТАКА ЛИ Е ИЛИ ЩЕ ОТРЕЧЕШ, ПО СЪЩИЯТ НАЧИН ЩЕ ТИ ГИ И ВЪРНА, СРЕЩУ 20 ЛВ НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ ТИ СИ ПОЛУЧАВАШ БОТУШИТЕ, А АЗ ПАРИТЕ И ТОВА Е!
И АЗ ТОВА ГО ПРЕДЛАГАМ ЗА НЕЗНАМ КОЙ ПЪТ ВЕЧЕ!
ХАЙДЕ НЕКА ВСЕКИ СИ КАЖЕ МНЕНИЕТО, ПРАВИЛНО ЛИ Е ТАКА!
АЗ НЯМА ДА ПУСНА БОТУШИТЕ ПРЕДИ ДА СИ ПОЛУЧА ПАРИТЕ ПО СЪЩАТА ПРИЧИНА, КАКВОТО ИЗТЪКВАШ И ТИ, ЧЕ НЯМАМ ГАРАНЦИЯ, ТИ ЯВНО НЕ ИСКАШ ДА МИ ПУСКАШ ЗАПИСА , НЕЗНАМ ЗАЩО ИСКАШ ДА СЕ НАБУТАШ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДЕ, НО ТВОЕ РЕШЕНИЕ И ТАКА АЗ СИ ВЗЕМЕМ ПАРИТЕ ТИ БОТУШИТЕ И ВСИЧКО СВЪРШВА, НО НЕ НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ ЗА 15 ЛВ, КАКТО ИСКАШ, ЗАЩОТО АЗ СЪМ ДАЛА 20 ЗА ДА ГИ ВЗЕМА ОТ ПОЩАТА
И ТО ДА УТОЧНЯ,
ПИСАХ ТИ ЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДИ ГИ ВЗЕМА, ЗАЩОТО НЯМАМЕ УГОВОРКА ДА ГИ ПРАЩА С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ, А ТИ МЕ ПОМОЛИ ДА ГО НАПРАВЯ, ЗА ДА НЕ ГИ ВРЪЩАТ, А ТИ АКО СИ СПОМНЯШ ЩЕШЕ ДА МИ ВЪРНЕШ РАЗЛИКАТА ОТ ПОЩЕНСКИТЕ,
А И АЗ НЯМАМ ВИНА ЗА СЪСТОЯНИЕТО ИМ, ТА ТАКА, ЧАКАМ РЕШЕНИЕТО ТИ!
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Октомври 18, 2010, 18:09:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ти си права за себе си а аз мен. Ти ми отговори на следния въпрос каква е моята гаранция, че ще си получа ботушите? Аз мога да ти пратя парите и да не си получа парите ти искаш гаранция аз също. Ти как предлагаш да направим?

ОСВЕН ТОВА ТЕ УВЕРЯВАМ, ЧЕ НЕ ИСКАМ НИТО ЗА МИГ БОТУШИТЕ ДА ОСТАНАТ В МЕН
ПЪРВО ЗАЩОТО НЯМА КАК ДА ГИ ПОЛЗВАМ И ВТОРО ЗАЩОТО ЩЕ МИ НОСЯТ ЛОШИ СПОМЕНИ

ТАКА ЧЕ МОЖЕШ ДА БЪДЕШ УБЕДЕНА ЧЕ Е СИ ГИ ПОЛУЧИШ!
И ПРЕДВАРИТЕЛНО ТЕ МОЛЯ ДА НЕ СИ ИЗМИСЛЯШ КУСУРИ ПОСЛЕ, ЗАЩОТО ТУК ВСИЧКО Е ОПИСАНО И СНИМАНО И ДОРИ ДА СЪМ ИСКАЛА НЯМА КАК ДА СЕ ПОЛЗВАТ, ПАК ГО КАЗВАМ, ТАКА ЧЕ БЪДИ СИГУРНА ЧЕ И СЪСТОЯНИЕТО ЩЕ Е СЪЩОТО В КОЕТО СИ ГИ ИЗПРАТИЛА
Активен

   


qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2010, 21:24:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ти нещо да не се базикаш с мен 11.00лв. за ремонт са ти казали ти да не си помисли, че съм хжаната от небето и не знам колко в действителност струва смяната на цип при обущар. Тази услуга мила моя струва не повече от 5-6лв. ти за кви цени ми говориш и мислиш
Незнам тази потребителка tanq_vg от къдее е и къде е този ефтин обущар??? При нас само за смяна на капачетата на обувки вземат 5лв. а за смяна на ципа и то на ботуши със сигурност няма да е по-ефтино от 10лв. Напълно съм съгласна с betty Wink направо се очудвам как може да има такива кора като  tanq_vg: то номера не отговарял, имали деруга, ципа скъсан и за капак-наложен платеж Huh?  то бива бива ама тя се е уляла......
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #54 -: Октомври 19, 2010, 07:27:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ти нещо да не се базикаш с мен 11.00лв. за ремонт са ти казали ти да не си помисли, че съм хжаната от небето и не знам колко в действителност струва смяната на цип при обущар. Тази услуга мила моя струва не повече от 5-6лв. ти за кви цени ми говориш и мислиш
Незнам тази потребителка tanq_vg от къдее е и къде е този ефтин обущар??? При нас само за смяна на капачетата на обувки вземат 5лв. а за смяна на ципа и то на ботуши със сигурност няма да е по-ефтино от 10лв. Напълно съм съгласна с betty Wink направо се очудвам как може да има такива кора като  tanq_vg: то номера не отговарял, имали деруга, ципа скъсан и за капак-наложен платеж Huh?  то бива бива ама тя се е уляла......
Ти като не знаеш точно как стоят нещата що изобщо се месиш не мога да разбера да представи си при нас толкова вземат обущарите и няма да си го измисля. Преди 2 дена с моя приятелка ходихме точно за смяна на цип и представи си толкова и взе затова знам колко струва смяната на цип. Аз не знам къде вие ходите на обущар но предполагам, че във вашия град няма само 1 обущар и ако човек има желание ще се разрови и ще намери аз нямам вина че ходите при скъпари.
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Октомври 19, 2010, 08:26:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ти нещо да не се базикаш с мен 11.00лв. за ремонт са ти казали ти да не си помисли, че съм хжаната от небето и не знам колко в действителност струва смяната на цип при обущар. Тази услуга мила моя струва не повече от 5-6лв. ти за кви цени ми говориш и мислиш
Незнам тази потребителка tanq_vg от къдее е и къде е този ефтин обущар??? При нас само за смяна на капачетата на обувки вземат 5лв. а за смяна на ципа и то на ботуши със сигурност няма да е по-ефтино от 10лв. Напълно съм съгласна с betty Wink направо се очудвам как може да има такива кора като  tanq_vg: то номера не отговарял, имали деруга, ципа скъсан и за капак-наложен платеж Huh?  то бива бива ама тя се е уляла......
Ти като не знаеш точно как стоят нещата що изобщо се месиш не мога да разбера да представи си при нас толкова вземат обущарите и няма да си го измисля. Преди 2 дена с моя приятелка ходихме точно за смяна на цип и представи си толкова и взе затова знам колко струва смяната на цип. Аз не знам къде вие ходите на обущар но предполагам, че във вашия град няма само 1 обущар и ако човек има желание ще се разрови и ще намери аз нямам вина че ходите при скъпари.

А ТИ ЗАЩО ТОЧНО ХОДИ, ЗА ДА СМЕНИШ ЦИПА НА БОТУШИТЕ КОИТО МИ ПРАТИ ЛИ..........СИГУРНО ТИ СЕ Е ВИДЯЛО СКЪПО И СИ СЕ ОТКАЗАЛА,
И ТЕМАТА Е ПУСНАТА ТОЧНО ЗА ДА МОЖЕ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ДА СИ КАЖАТ МЕНИЕТО, ЗАЩОТО КАКТО КАЗВАШ ТИ, АЗ СЪМ СИ БИЛА ПРАВА ЗА СЕБЕ СИ, А ТИ ТЕБ
САМО ЧЕ ДОТУК НЕ ВИДЯХ НЯКОЙ ДА Е СЪГЛАСНЕН С ТВОЕТО ПОВЕДЕНИЕ, ТАКА ЧЕ ЗАМИСЛИ СЕ ВЕЧЕ! ОТ КЪДЕТО И ДА ГО ПОГЛЕДНЕШ НЕ СИ БИЛА КОРЕКТНА С МЕН.....
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Октомври 19, 2010, 08:32:32 »
Раздели ТемаНагоре

 Аз не знам къде вие ходите на обущар но предполагам, че във вашия град няма само 1 обущар и ако човек има желание ще се разрови и ще намери аз нямам вина че ходите при скъпари.
[/quote]

ЕЛА В НАШИЯ ГРАД СЕ ПОРАЗРОВИ ТИ, МОЖЕ ДА НАМЕРИШ ОЩЕ ОБУЩАРИ  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
ТЪКМО ЩЕ СИ ПЛАТИШ РЕМОНТА И ВСИЧКО ЩЕ Е ТОЧНО  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
ЧЕ КАТО Е ЕВТИНО ПРИ ТЕБ, ЩО НЕ СИ ГИ ОПРАВИ ТАМ А ГИ ПУСКАШ СКЪСАНИ  Cheesy Cheesy
И qnica85 ЗНАЕ КАК ТОЧНО СТОЯТ НЕЩАТА ЗАЩОТО ТУК Е КОПИРАНА ЦЯЛАТА КОРЕСПОНДЕНЖИЯ, А КАКТО СИ ЛИЧИ, ЯВНО МОМИЧЕТО МОЖЕ ДА ЧЕТЕ  Cheesy
Активен

   


Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Октомври 19, 2010, 08:59:19 »
Раздели ТемаНагоре

Таня,много добре знаеш,че не си права в случая.
ВЪРНИ ПАРИТЕ НА МОМИЧЕТО И ВЪПРОСА ДА СЕ ПРИКЛЮЧИ!
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Октомври 19, 2010, 09:07:25 »
Раздели ТемаНагоре

А това за обущаря е ...  Huh?. Да си купя от тук нещо,независимо какво,че после да го нося на ремонт  Tongue.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Октомври 19, 2010, 09:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

Охх Sad tanq_vg не е нужно да нагрубяваш момичето ,само защотото нейното мнение не съвпада с твоето ..бива ли така,голяма жена да говори по този начин мила ?!  Huh?
И междудругото при нас за смяна на цип взимат 15 лева ,а имаме 3 обущари в града   Cheesy И ако за цип ви взимат 6 лева сигорно смяната на капачки е безплатно  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: