{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бихте ли ми казали АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА В СЛУЧАЯ......!!!!  (Прочетена 25272 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Октомври 19, 2010, 09:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз нямам нищо против да купя нещо от тук и да го нося на ремонт или шивач или нещо друго.НО...да го взема на цена,много по-ниска от нормалната и ДА ЗНАЯ ЗА СЪСТОЯНИЕТО МУ,Т.Е. ЧЕ ЩЕ СИ ГО РЕМОНТИРАМ.
А в случая с ботушите няма нито един от двата момента! Shocked
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Pamela{}
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Усмихни се на живота и той ще ти намигне :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Октомври 19, 2010, 09:56:52 »
Раздели ТемаНагоре

Следя темата от самото начало и за пръв път пиша във форума, защото вече не се стърпях да се включа и аз. Учудих се още от самото начало, като пишеше, че за смяна на цип вземали 5-6 лв. Не знам града ли е от значение, обущаря ли е от значение, но на мен ми се наложи да сменям цип на ботуш и наистина е от порядъка на 10-11лв.и то само за единия ботуш. Аз също бях втрещена от цената, която ми искаха, но сигурно зависи и от това какъв е ципа и каква дължина. А в моя случай както трябваше и капачета да сменям, а само едното е от порядъка на около 5лв, пак в зависимост от това за какви става на въпрос, ми направиха отстъпка, защото иначе щеше да ми излезе по-изгодно да си купя чисто нови ботуши!
Много е неприятна цялата тази ситуация, защото за 20лв можеш да си купиш новички ботушки и да нямаш такива неприятни емоции!
Активен

1.Моля Ви, записвайте се в обявите, когато решите да купувате нещо!
2.Спазвам реда на записване в обявите и изчаквам 24 h. Спазвам уговорките и се надявам на същото насреща!
3.Разходите са за сметка на купувача,освен ако няма друга уговорка!
4.Директно връщам стоки неотговарящи на описанието!
5.Не приемам НП!
6.Записалите се за повече от една обява са с предимство!
7.Коректна съм, пиша оценки и очаквам същото от Вас!

Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Октомври 19, 2010, 10:06:48 »
Раздели ТемаНагоре

Не се меси в тази тема не става въпрос за теб и не си ври носа там където не трябва. Ако става въпрос ти също си некоректна. Престани да пишеш тук и там.

 Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Мила ,този начин на говорене е крайно неприемлив (извини ме за забележката) ..Аз ско бях на betty нямаше да го търпя !
Не смятам ,че някой в този сайт заслужава такъв тон на разговор.Все пак сем цивилизовани хора.Поправи ме мила ,ако греша!


Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Октомври 19, 2010, 10:52:16 »
Раздели ТемаНагоре

Много е неприятна цялата тази ситуация, защото за 20лв можеш да си купиш новички ботушки и да нямаш такива неприятни емоции!


И аз така мисля Wink.
Носена обувка от тук бих купила само за детето и то имам предвид обувана 2-3 пъти,а не носена например 1 сезон.
Но... всеки мисли по различен начин  Smiley
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Октомври 19, 2010, 11:45:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ама ОЩЕ ли не сте се разбрали Huh? Shocked
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Октомври 19, 2010, 11:59:05 »
Раздели ТемаНагоре

Как може такова нещо, да изпратиш скъсани ботуши, а след това да  обиждаш момичетата от форума. Това е форум точно за да изкаже всеки мнението си независимо на теб   tanq_vg дали ти харесва или не. Аз също съм на мнение,че си постъпила некоректно в  много отношения. Ако наистина беше такава каквато се описваш и не си го направила нарочно отдавна да беше пуснала парите и да си вземеш стоката,но не за по - малко от това което е платено за нея. В случая Бети не е виновна за да си поема пощенските с  наложен платеж, за който дори не е знаела.

Няма ли някое момиче от града на Таня да изпрати Ботушите Бети на нея и тя да и ги занесе на Таня и да вземе парите? Така Таня няма да може да се оправдава,че я е страх да не би да не си получи ботишите.

Аз също един единствен път се съгласих на предварително плащане и вече НИКОГА. Поръчах маратонки за подарък чисто нови уж. Пристигнаха надараскани с химикал явно от детето на потребителката и с видимо изтрита стелка,но това е не се занимавах,защото знаех,че ще стане същото сега ме е яд,че тогава не дадох гластност.
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 12:00:39 от evata » Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Октомври 19, 2010, 12:30:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ти нещо да не се базикаш с мен 11.00лв. за ремонт са ти казали ти да не си помисли, че съм хжаната от небето и не знам колко в действителност струва смяната на цип при обущар. Тази услуга мила моя струва не повече от 5-6лв. ти за кви цени ми говориш и мислиш
Незнам тази потребителка tanq_vg от къдее е и къде е този ефтин обущар??? При нас само за смяна на капачетата на обувки вземат 5лв. а за смяна на ципа и то на ботуши със сигурност няма да е по-ефтино от 10лв. Напълно съм съгласна с betty Wink направо се очудвам как може да има такива кора като  tanq_vg: то номера не отговарял, имали деруга, ципа скъсан и за капак-наложен платеж Huh?  то бива бива ама тя се е уляла......
Ти като не знаеш точно как стоят нещата що изобщо се месиш не мога да разбера да представи си при нас толкова вземат обущарите и няма да си го измисля. Преди 2 дена с моя приятелка ходихме точно за смяна на цип и представи си толкова и взе затова знам колко струва смяната на цип. Аз не знам къде вие ходите на обущар но предполагам, че във вашия град няма само 1 обущар и ако човек има желание ще се разрови и ще намери аз нямам вина че ходите при скъпари.


Е ,ТОВА ВЕЧЕ АКО НЕ Е НАХАЛСТВО-ЗДРАВЕ МУ КАЖИ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ТО БИВА,ТО МОЖЕ АМА ТОВА ТВОЕТО Е .....................НЯМАМ ДУМИ.
КАК ТИ ДАВА СЪРЦЕ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ,ЧЕ СИ ВИНОВНА ДА ГОВОРИШ ТАКА И ДА ДЪРЖИШ ТОН. Huh?
ТОЗИ ФОРУМ Е ОТВОРЕН И ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ЧЕТЕ И ПИШЕ В НЕГО.
И МЕЖДУ ДРУГОТО ДА ТИ КАЖА-АЗ СЪМ ОТ В.ТЪРНОВО И ВЧЕРА СМЕНЯХ ЦИП НА БОТИТЕ НА МЪЖЪТ МИ /ВИСОКИ СА 18СМ./ И ПОЗНАЙ-ВЗЕХА МИ 10.50ЛВ. ЗА ЕДНАТА.А ПОВЯРВАЙМИ ОБИКОЛИХ НЯКОЛКО МЕСТА,ЦЕНЕТЕ СА ТАКИВА.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Октомври 19, 2010, 15:33:08 »
Раздели ТемаНагоре

Мале поредната простотия,немога да повярвам,че тук сме големи хора,а неможем да се разберем като такива  Sad
Таня,не ти ли е неудобно наистина?Какъв е проблема да ти пусне "хубавите" ботуши с наложен палтеж за 20 лв,така ще сте квит. Или ти просто си искала да си иазкараш някой лев от скъсани ботуши???Не става така!!!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Октомври 19, 2010, 17:18:56 »
Раздели ТемаНагоре

Те ако бяха толкова прекрасни ботушите,щеше да ги приеме веднага обратно,защото ще знае,че има кой да ги купи!Но уви..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Октомври 19, 2010, 17:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

Да се изкажа и аз.БАН-ове ще има!Призовам да се върнат ботушите срещу 15-20лв-както се разберете
Ако това не стане,Таня ще получи вечна забрана за този сайт!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #70 -: Октомври 19, 2010, 18:36:17 »
Раздели ТемаНагоре

Таня получи забрана , която ще седи докато не благоволи да се свърже с мен по скайпа!!!
Активен

Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Октомври 19, 2010, 18:42:15 »
Раздели ТемаНагоре

Таня получи забрана , която ще седи докато не благоволи да се свърже с мен по скайпа!!!

 (gesture7) Браво, много ви се радвам, дано некоректните потребители си вземат поука  Tongue
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Октомври 19, 2010, 19:01:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ето затова го обичам този сайт  Cheesy И да дано си вземат поука тези хора Sad
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Октомври 19, 2010, 22:08:16 »
Раздели ТемаНагоре

Таня получи забрана , която ще седи докато не благоволи да се свърже с мен по скайпа!!!
момичета благодаря на всички че изказахте мнението си!
Беше много важно за мен!
Ако наистина има начин някой от нейният град да и ги занесе ще съм много благодарна, за съжаление тази жена (доскоро я наричах дама , но не го заслужава явно няма намерение да реагира според мен всъщност убедена съм, че го е направила нарочно и умишлено, и явно вече е похарчила парите и сега може да се чуди какво да ми върне, но това мен не ме засяга, както аз взех заем да платя за недоговорения ни наложен платеж така и тя да си търси начин!
Таня може да е "изкарала" 20 лв, но загуби най-ценното нещо-достойнство си!
аз може да загубих 20 лв , но спечелих много-подкрепата Ви и възможността да си търся правата и да се почуствам защитена и на място на което съвеста е будна!
Тук е мястото да изкажа ОГРОМНАТА СИ БЛАГОДАРНОСТ!
НА АДМИНИСТРАТОРА И МОДЕРАРИТЕ, отзоваха се много бързо, изказаха мнението си, направиха всичко възможно да ми помогнат и през цялото време спазваха и призоваваха да спазвам добрия тон!

за мен е ЖАЛКА!
ВИДЯ  че се боря за МОИТЕ 20 лв, и като се почуства попритисната реши да изкара поне 5 лв, че да не е валат (предложа да и ги върна "някога" с наложен платеж но за 15 лв иначе не ставало)
с което НИКОГА НЯМА ДА СЕ СЪГЛАСЯ

Таня, имам един въпрос към теб, с каква съвест похарчи тези пари....?
лесно ли се харчат откраднати пари....?
как гледаш близките си в очите като знаеш какви ги вършиш..?
На това ли би научила детето си......?
СПИШ ЛИ СПОКОЙНО““““““““?

наслаждавай се на наказанито си, то си ти е изкарано с труд!
знай че аз няма да се откажа!
защото искам да науча децата си, че трябва да си търсят правата и защото смятам, че както вече веднъж казах, като съм от провинцията не паса със самара на гърба....!

НЕКА ГОСПОД ТИ Е СЪДНИК!!!
Активен

   


The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #74 -: Ноември 02, 2010, 16:41:57 »
Раздели ТемаНагоре

Най- сетне изглежда ще се стигне до консенсус , Таня ще прати на Бети 12 лева и с това ще приключат въпроса , да видим дали ще остане така плана.

Сега малко встрани

СКЪПИ ПРОДАВАЧИ , МОЛЯ ВИ ОГЛЕЖДАЙТЕ ДОБРЕ НЕЩАТА КОИТО ПРОДАВАТЕ ПРЕДИ ДА ГИ ПУСНЕТЕ КАТО ОБЯВА , ОПИСВАЙТЕ ПОДРОБНО ЗАБЕЛЕЖКИТЕ ИМ И ПРЕДИ ДА ГИ ПРАТИТЕ ОТНОВО ГИ ОГЛЕДАЙТЕ И ПРИ НОВИ/ ПРОПУСНАТИ ЗАБЕЛЕЖКИ ИНФОРМИРАЙТЕ КУПУВАЧА ЗА ДА НЯМА ТАКИВА НЕДОРАЗУМЕНИЯ!

СКЪПИ КУПУВАЧИ , МОЛЯ ВИ КАТО ИМАТЕ ИНТЕРЕС ЗА ДАДЕНА СТОКА , ЧЕТЕТЕ ОПИСАНИЯТА , ПОДРОБНО ОГЛЕЖДАЙТЕ ПРИЛОЖЕНИТЕ СНИМКИ , АКО НЕ СА ЯСНИ И ДЕТАЙЛНИ ПОМОЛЕТЕ ЗА ПО КОНКРЕТНИ , ИЗРИЧНО ПИТАЙТЕ ЗА ЗАБЕЛЕЖКИ !

МОЛЯ ВСИЧКИ ДА НЕ УТЕЖНЯВАМЕ И БЕЗ ТОВА НЕ ЛЕКИЯ СИ ЖИВОТ! НЕКА СИ БЪДЕМ ВЗАИМНО ПОЛЕЗНИ!
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: