{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бихте ли ми казали АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА В СЛУЧАЯ......!!!!  (Прочетена 25269 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 14, 2010, 20:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
междувременно ще и пусна ботушите с наложен платеж, както всъщност ги и получих
Мила,според мен ще сгрешиш.Тя със сигурност ще откаже да плати още 5 лв за доставка  и кашата ще стане още по голяма.Тя кога трябваше да ти изпрати парите?
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #16 -: Октомври 14, 2010, 20:17:34 »
Раздели ТемаНагоре

Е как се спира вече изпратен запис? Аз за първи път чувам подобно нещо.Пуснала го е единият ден следобяд и на другият ден следобяд го спира, правилно ли съм разбрала.Ако е така това е супер измишльотина.
Активен
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2010, 20:28:14 »
Раздели ТемаНагоре

Мила междудругото почти съм сигурна ,че няма такава опция в БГ пощи да спираш запис ,който си пуснал вече! ТЕ не са компютаризирани ,за да могат с едик клик ,да спрат записа.Както и колетна пратка ,не може да се спре.
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2010, 20:32:48 »
Раздели ТемаНагоре

Да това със записа е същата измишльотина като това че админа и писал да си трие обявите.Лъже.
Активен
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2010, 20:36:06 »
Раздели ТемаНагоре

Да това със записа е същата измишльотина като това че админа и писал да си трие обявите.Лъже.
Да най -малко админа ще и каже да трие обява...на няколко пъти съм срещала коментари на админа или модераторите (не помня точно) , които призовават обявите да НЕ се трият преди приключването на сделката...За да я изтрие , според мен крие нещо ..Аз защо не трия мойте преди потребителя ,да ми напише ,че са в него нещата и е доволен?!
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 14, 2010, 21:47:41 »
Раздели ТемаНагоре

Е не може да се спре запис според мен,как ще стане това-ще върнат обратно пощенския гълъб и готово Cheesy Просто едва ли го е пуснала..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2010, 22:17:26 »
Раздели ТемаНагоре

Е не може да се спре запис според мен,как ще стане това-ще върнат обратно пощенския гълъб и готово Cheesy Просто едва ли го е пуснала..
По принцип може да се спре но ако е в същия ден в който е пуснат -правила съм го,иначе ако е стигнал няма как да го върне защото се пуска молба и се чака 3-4 дни при положение че отсрещната страна е коректна и не вземе записа и това съм го правила -по погрешка пратих на друго майче запис тя ми каза за което бях благодарна и аз отидо в пощата и вместо да чакам 20 дни за да се върне с пускане на молба се върна за 3 дни  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 14, 2010, 22:48:59 »
Раздели ТемаНагоре

Да това със записа е същата измишльотина като това че админа и писал да си трие обявите.Лъже.

ами и да го е спряла.......защо, при положение че и писах че ще и пусна ботушите като си взема записа, а вижте какво е пиала.......няколко пъти ти пиша................не е вярно.....
и не ме занимавай повече, няма да ти пиша.......какво ви говори това
за мен записа не е пускан изобщо и умишлено ботушите са пуснат с наложен платеж
и според мен е знаела много добре за състоянието им

ето това е което ........ох нямам нерви вече.........
Активен

   


The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #23 -: Октомври 15, 2010, 00:19:39 »
Раздели ТемаНагоре

Бети , моля те предостави ми името на потребителката , ника и , адреса и , твърдо съм на мнение че ти не си виновна в случея , но ще се опитам да се свържа с дамата за да видим тя какво ще каже по въпроса  , дори само заради номера е твое право да и ги върнеш!!!
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 15, 2010, 06:20:40 »
Раздели ТемаНагоре

За оценкатане се приитесняай,админ може да я изтрие Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 15, 2010, 07:48:19 »
Раздели ТемаНагоре

смятам, че сте прави..........
нека поне предпазя някого от въпросната особа, мислих, поставих се от Вашата страна, и ако аз четях всичко това също бих искала да зная, кой се държи така , затова, реших, да опевестя ника!

   tanq_vg      Велинград 
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 15, 2010, 07:53:14 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
междувременно ще и пусна ботушите с наложен платеж, както всъщност ги и получих
Мила,според мен ще сгрешиш.Тя със сигурност ще откаже да плати още 5 лв за доставка  и кашата ще стане още по голяма.Тя кога трябваше да ти изпрати парите?

ами тя също ми ги изпрати с наложен платеж, без да сме се уговаряли......после каза, че ще си поеме половината разход заради това........аз бих си приспаднала моите пощенски , но не виждам защо, тъй като аз не съм ги искала за проба а да ги купя и в последствие нямам вина, че ми праща скъсани ботуши......дори и пощатата не заслужава да си поема, аз също платих 5 лв за поща, без да сме се уговаряли.......мисля че е честно...
Активен

   


tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 15, 2010, 09:16:09 »
Раздели ТемаНагоре

Така мисля, че имам право и аз да кажа нещо не да се защитавам нямам такова намерение тъй като аз знам за себе си че съм права а който каквото иска да си мисли не ме интересува.
1.Така първо да кажа на уважаемата публика, че въпросната Бети е пуснала писмата които сме си писали но не всички а част от тях това което нея я удовлетворява а не всичко но няма значение.
2.Как бих писала в обявата, че тези ботуши са номер 40 след като на тях пише кой номер са това е безмислено. Сега ще ви кажа как точно и обясних на Бети. Писах и че аз нося 39-40номер (вие също знаете, че в повечето случаи не отговарят на номерацията със сигурност ви се е случвало на всички нас). Ботушите са 39номер то отдолу си пише и аз когато пусках обявата имаше снимка и на подметката за да се види колко малко са носени и там се вижда номера така, че с това не може да претендира, че съм я излъгала с нещо(по-късно ще кача снимките от обявата които бях качила при продажбата да видят всички).
3.Като кача снимките вие ми кажете къде се вижда тая прословута резка и то 3-4см.(мисля, че така беше писала ще погледна и ще се поправя ако имам грешка за което предварително се извинявам) такова нещо няма. Обясних, че ботушите ми ги купи мажът ми и да не го обидя ги обух няколко пъти само толкова и повече не съм ги носила заклевам се. Той също може да го потвърди нямам причина да лъжа за такова нещо.
4.Обвини ме, че държачите били изтъркани и по-тях била разбрала колко много  били носени ботушите и за това съм я била излъгала. Предполагам всички когато си купят ботуши втора ръка защото в случая са точно такива първо гледат подметката от нея най-добре човек може да прецени колко наистина са носени а след това от горе по-кожата и всичко останало поне аз така правя тъй като аз също съм копувала ботуши втора ръка от тук за мен и за детето си. И мога да ви уверя, че поне аз така правя но както и да е всеки различно съгласна съм. Но ще ви кажа защо държачите са изтъркани по-краищата не защото са носени безкрайно много а защото ги бях пребрала в един шкаф с другите обувки и тъй като размествам смисъл вадя еднете слагам другите и от търкане едни в други са се поизтрили съжалявам за което ако знаех, че е от такова значение държачите щях да пиша в обявата. На скоро купих ботушки за малакта от тук и държачите бяха различни в смисъл единия беше оргиналния си а другия сменен и аз какво трябваше да направя според вас? Това е пълна глупост поне според мен.
5.И последното за което ме обвини беше, че единия цип бил напълно развален. Така на снимките в обявата ботушите ги снимах откопчани за да покажа каква вата имат от вътре в смисъл че целите дори и на стелката си иамт вата т.е от горе до долу. По-принцип от както ги пробвах единия ми правише проблем в смисъл,че малко трудничко вървеше. Когато ги снимах ги откупчах и не ги закопчах не защото съм знаела, че ципа ще се развали а просто така незнам и аз. Ако съм знаела, че ципа ще се развали точно тогава и няма да се затвори бих ли ги пратила в такъв вид. Дори тогава когато Бети ми писа за ципа аз и обясних, че никога не бих пратила ботушите в това състояние никога. И се извиних за което.
6.Относно парите ще и ги върна разбира се но не знам в какъв вид ще си получа ботушите и за съжаление няма да мога да ги продам а май ще трябва да ги подарявам. Мисля, че беше много крайна в изказването си като се изказа, че ботушите ми били пълен боклук и не ставали за нищо но разбирасе това не го е добавила в така наречените писма които сме си писали защо ли?
Аз мисля, че не е права в случая и затова и казах, че е голяма претенция тъй като незнам нейните очаквания какви са били все пак да ги получи чисто нови ли незнам все пак аз няколко пъти писах не искам да се повтарям, че ботушите са носени не са чисто нови. Само това искам да кажа.
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 15, 2010, 09:39:40 »
Раздели ТемаНагоре

Те миличка ,4е не са чисто нови betty е знаела..Но ако е правил проблем ципа ,защо не си го споменала в обяявта ..това също е забелжка Sad
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 15, 2010, 09:46:06 »
Раздели ТемаНагоре

Така мисля, че имам право и аз да кажа нещо не да се защитавам нямам такова намерение тъй като аз знам за себе си че съм права а който каквото иска да си мисли не ме интересува.
1.Така първо да кажа на уважаемата публика, че въпросната Бети е пуснала писмата които сме си писали но не всички а част от тях това което нея я удовлетворява а не всичко но няма значение.
2.Как бих писала в обявата, че тези ботуши са номер 40 след като на тях пише кой номер са това е безмислено. Сега ще ви кажа как точно и обясних на Бети. Писах и че аз нося 39-40номер (вие също знаете, че в повечето случаи не отговарят на номерацията със сигурност ви се е случвало на всички нас). Ботушите са 39номер то отдолу си пише и аз когато пусках обявата имаше снимка и на подметката за да се види колко малко са носени и там се вижда номера така, че с това не може да претендира, че съм я излъгала с нещо(по-късно ще кача снимките от обявата които бях качила при продажбата да видят всички).
3.Като кача снимките вие ми кажете къде се вижда тая прословута резка и то 3-4см.(мисля, че така беше писала ще погледна и ще се поправя ако имам грешка за което предварително се извинявам) такова нещо няма. Обясних, че ботушите ми ги купи мажът ми и да не го обидя ги обух няколко пъти само толкова и повече не съм ги носила заклевам се. Той също може да го потвърди нямам причина да лъжа за такова нещо.
4.Обвини ме, че държачите били изтъркани и по-тях била разбрала колко много  били носени ботушите и за това съм я била излъгала. Предполагам всички когато си купят ботуши втора ръка защото в случая са точно такива първо гледат подметката от нея най-добре човек може да прецени колко наистина са носени а след това от горе по-кожата и всичко останало поне аз така правя тъй като аз също съм копувала ботуши втора ръка от тук за мен и за детето си. И мога да ви уверя, че поне аз така правя но както и да е всеки различно съгласна съм. Но ще ви кажа защо държачите са изтъркани по-краищата не защото са носени безкрайно много а защото ги бях пребрала в един шкаф с другите обувки и тъй като размествам смисъл вадя еднете слагам другите и от търкане едни в други са се поизтрили съжалявам за което ако знаех, че е от такова значение държачите щях да пиша в обявата. На скоро купих ботушки за малакта от тук и държачите бяха различни в смисъл единия беше оргиналния си а другия сменен и аз какво трябваше да направя според вас? Това е пълна глупост поне според мен.
5.И последното за което ме обвини беше, че единия цип бил напълно развален. Така на снимките в обявата ботушите ги снимах откопчани за да покажа каква вата имат от вътре в смисъл че целите дори и на стелката си иамт вата т.е от горе до долу. По-принцип от както ги пробвах единия ми правише проблем в смисъл,че малко трудничко вървеше. Когато ги снимах ги откупчах и не ги закопчах не защото съм знаела, че ципа ще се развали а просто така незнам и аз. Ако съм знаела, че ципа ще се развали точно тогава и няма да се затвори бих ли ги пратила в такъв вид. Дори тогава когато Бети ми писа за ципа аз и обясних, че никога не бих пратила ботушите в това състояние никога. И се извиних за което.
6.Относно парите ще и ги върна разбира се но не знам в какъв вид ще си получа ботушите и за съжаление няма да мога да ги продам а май ще трябва да ги подарявам. Мисля, че беше много крайна в изказването си като се изказа, че ботушите ми били пълен боклук и не ставали за нищо но разбирасе това не го е добавила в така наречените писма които сме си писали защо ли?
Аз мисля, че не е права в случая и затова и казах, че е голяма претенция тъй като незнам нейните очаквания какви са били все пак да ги получи чисто нови ли незнам все пак аз няколко пъти писах не искам да се повтарям, че ботушите са носени не са чисто нови. Само това искам да кажа.

Разбира се, че имаш право, нали именно затова САМА ти пратих линк за въпросната тема, за да можеш да си изкажеш мнението!
Писмата ДА не са пуснати всички, но пак в твоя полза, защото исках да скрия лични данни, понеже не знаех дали е редно да се оповестяваТ
бих добавила и тях!
МОЛЯ МАМИТЕ КОИТО МИ ПИСАХА НА ЛИЧНИ АКО НЕ МИ СТАНАТ БОТУШИТЕ ДА ИМ ПИША, ДА КАЖАТ ДАЛИ Е ИМАЛО СНИМКА НА ПОДМЕТКА!
ТАКАВА НЯМАШЕ, ИМАШЕ 2 СНИМКИ НА РАЗКОПЧАНИ И ОБЪРНАТИ (ЗАГЪБАТИ) НАВЪН БОТУШИ, ЯВНО ЗА ДА НЕ СЕ ВИДИ СКИСАНИЯ ЦИП И БЕШЕ НАБЛЕГНАЛА ЧЕ СА ТОПЛИ...!!!! И СЪЩО ТАКА ТИ ТРЯБВА ДА ПИШЕШ КОЙ НОМЕР СА БОТУШИТЕ т“е 39
А НЕ КОЙ НОМЕР НОСИШ! СНИМАН НОМЕР НЯМАШЕ! ЗАЩО МИ Е ДА СИ КУПУВАМ МАЛКИ БОТУШИ!
СНИМКИ МОЖЕШ ДА ИМАШ И КАЧИШ 100
НО В ОБЯВАТА СНИМКА НА ПОДМЕТКА НЯМАШЕ!
резката аз съм я снимала и ти казах че и така бих си ги носила, казах ти и че държачите не бих догледала, но са РАЗВАЛЕН ЦИП! ТИ НОСИШ ЛИ БОТУШИ С РАЗВАЛЕН ЦИП! С ЛАСТИК ЛИ ДА СИ ГИ ВЪРЖА...?
ИЛИ МОЖЕ БИ АЗ СЪМ ГИ РАЗВАЛИЛА!!!!!!!!!!!!
И ОЖУЛИЛА.....!!!!!!!!!!
И МОЖЕ БИ АЗ ТИ ПРАТИХ ПРАТКА С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ!!!!!
БЕЗ УГОВОРКА!!!!!!
И СЛЕД ТОВА ВЕДНАГА ИТРИХ ОБЯВАТА!!!!!!
А КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА ТОВА ЧЕ АДМИНА ТЕ ПРИТИСКАЛ ДА СИ ТРИЕШ ОБЯВИТЕ..““!!
ЛЪЖЕШ И САМА СЕ ОПЛИТАШ В ЛЪЖИТЕ СИ!

СНИМКИТЕ СА НПРАВЕНИ ВЕДНАГА СЛЕД КАТО СЕ ПРИБРАХ ОТ ПОЩАТА
ОТ ТАМ МОГА ДА ДОКАЖА КОГА Е ВЗЕТ ПАКЕТА А ТУК Е ЧАСА НА СЪОБЩЕНИЕТО КОЕТО ТИ ПРАТИХ!
И В КАКВО СЪСТОЯНИЕ ОЧАКВАШ ЧЕ ЩЕ СИ ГИ ПОЛУЧИШ!
АКО СТАВАХА ЗА НОСЕНЕ ЩЯХ ЛИ ДА ГИ ВРЪЩАМ....!
ТО Е СМЕШНО ДОРИ, ТОВА КОЕТО ПИШЕШ, БОТУШИТЕ СА ТИ ОПАКОВАНИ ОЩЕ В СЪЩИЯ ДЕН И ЧАТА ДА ГИ ПУСНА!
ИМА СНИМКИ, ЩЕ ГИ СНИМАМ И ПРЕДИ ДА ГИ ПУСНА, В СЛУЧАЙ ЧЕ РЕШИШ ДА МЕ ИЗКАРАШ ЛУДА, ЗНАМ ЛИ ВЕЧЕ СИ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СИ НАМЕРИШ КОСУР  ЧЕ ПАК ДА СЪМ ВИНОВНА....
КАТО СИ ВИДЯЛА ЧЕ ЦИПА ЗАЯЖДА И НЕЩО НЕ Е НАРЕД, ЗАЩО ТАКА УПОРСТВАШЕ КАТО ПИСАХ ЧЕ Е РАЗВАЛЕН....!
ТОВА ДАЛИ ЩЕ ГИ ПРОДАВАШ ИЛИ ПОДАРЯВАШ НЕ Е МОЯ РАБОТА, НО НА МЕН ДОРИ И ДА МИ ГИ ПОДАРЯТ НЕ БИХ ГИ НОСИЛА, ЗАЩОТО НЕ СТАВАТ!
ДА КАЗАХ ЧЕ "Мисля, че беше много крайна в изказването си като се изказа, че ботушите ми били пълен боклук и не ставали за нищо но разбирасе това не го е добавила в така наречените писма които сме си писали защо ли?
И ДА СТОЯ ЗАД ТВЪРДЕНИЕТО СИ, НЯМАМ КАКВО ДА КРИЯ
И ПОСЛЕДНО!
"""""""Аман от такива като теб и не те правя на маймуна а чисточовешки ти обясних като нормален и зрял човек. Съжалявам че ти ги пратих ти имаш прекалено много претенции. Питаш ме 100пъти що съм си изтрила обявата сега ще ти кажа въпреки че не си човека който може да ми държи сметка за каквото и да било. Обявата я истрих не заради теб както си мислиш а защото непрекъснато получавам писма от админа като е продадено нещо да се трие обявата да не става задръстено от невалидни обяви. Бях ли достатъчно изчерпателна!"""""""""""""""""""""""""""

И ТОВА
""""""Аз мисля, че не е права в случая и затова и казах, че е голяма претенция тъй като незнам нейните очаквания какви са били все пак да ги получи чисто нови ли незнам все пак аз няколко пъти писах не искам да се повтарям, че ботушите са носени не са чисто нови""""""""""

ДОРИ НЕ СИ ПРИЛИЧАТ.....
ЯСНО ТИ Е ЧЕ НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА НОВИ БОТУШИ  А    З Д Р А В И !!!!

КАЖИ МИ КАК ДА ПРОЦЕДИРАМ, ПЪРВО ЩЕ МИ ИЗПРАТИШ ЗАПИСА ИЛИ ДА ТИ ГИ ПРАЩАМ С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ.........!
ПИША ТУК ЗА ДА НЕ КАЖЕШ ПОСЛЕ ЧЕ НЯКОЛКО ПЪТИ МИ ПИШЕШ А АЗ НЕ ОТГОВАРЯМ..........
Активен

   




Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: