{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 29715 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Декември 15, 2010, 08:08:07 »
Раздели ТемаНагоре

освен този да прочетете правилата

доколкото стана ясно няма такива правила, нали така?
аз пазя ред, защото се старая да съм коректна от морална гледна точка, но въпросът е ако реша да прескоча някого (защото си имам основания) той не би трябвало да е сърдит или разочарован, защото писани правила по този въпрос няма.
(случаят разбира се не е такъв, защото ти не си била прескочена по осмотрение на продавача, а без причина доколкото разбирам)

и все пак, кои правила да прочетем (дори по диагонал), съвсем сероизно и без въобще да се заяждам те питам  Huh?


http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=9.0
Защото съм сигурна,че не се заяждаш,Барбаронче! Wink Wink Wink
Записах се в обявата и зададох въпроси за размери,защото не бяха написани всички/дължина от чатал на панталонче/.И след 2 часа,в които семейството ми беше на рожден ден,дрешката беше продадена.Аз бях се записала в повече от една обява.
Ако вие можете да купите дреха или обувка само с 1-2 дадени р-ра,аз не мога.
А аз писах и ЛС,така че не ме е мързяло за това/относно забележката на горната дама/.И не съм пускала аз темата,а дамата,която претупа продажбата си.И съм отбелязала СЪЩО,че това писане тук,за мен е глупост.Подразни ме,не толкова факта,че не купих дрешките,колкото назидателното ЛС,което получих след това.И което няма да пусна тук,защото ще е дребнавост от моя страна,ако го направя.
И да споделя,че съм страшно доволна от доста нови потребители,което показва,че е глупаво деленето на нови и стари потребители,и че нов потребител не е равно на некоректен потребител.Аз се убедих лично и мисля,че повечето от вас смятат така.
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 08:19:05 от taniaisie » Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Декември 15, 2010, 11:08:41 »
Раздели ТемаНагоре

така де, в тези правила нали няма нищо за пазенето на ред при запис.
искам да се изясни този въпрос по принцип, въобще не визирам конкретния случай...
знам, не й е мястото на дискусията в "новите потребители", но понеже тук се повдигна въпроса...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
bori_nik_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Декември 15, 2010, 21:40:46 »
Раздели ТемаНагоре

Zdr.iskam i az da kaja ne6to-az sa6to se vodq nov potrebitel i mnogo haresvam saita.Slu4valo mi se e da osa6testvq nqkolko sdelki-za 6tastie uspe6ni,no mnogo trudno. Shocked.az li vse popadam sa6to na otka4alki neznam-vse trqbva da se molq za pari4kite da mi gi pratqt-kato si napravil sdelka-krai-tova e-sdelkata si e sdelka. (hail4)ne moje da se otkazva6 kato si se zapisal ili da kazva6 4e nqma da moje6 da si plati6 pora4kata-sled kato ve4e e izprateno-i t.n.nadqvam se 4e me razbirate.prosto trqbva da badem korektni edni kam drugi za da varvqt rabotite.pojelavam na vsi4ki po malko idioti i izmamnici da im se padat i vesela koleda razbira se- (christmas8) (christmas14)
Активен

Коректна съм и бърза-разчитам на същото и от вас!Благодаря ви!Връщам стоки неотговарящи на описанието или зацапани и мръсни.Това е сайт с добра идея,затова нека не я проваляме.Работя с пощата.Поставям оценки след всяка сделка....
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Декември 22, 2010, 11:03:37 »
Раздели ТемаНагоре

 Huh? Их бе значи с тия вашите "запис"-и  Huh?  Huh?  Huh?

Никъде в правилата не пише, че някой е длъжен да изчаква когото и да било!

И аз съм нов потребител, но ми писна да чета едни и същи оплаквания,че нямало ред.
Ами няма! И живота не е честен, а и никой не е казал, че трябва да е честен.

Който иска нещо - прави всичко възможно, за да се случи сделката и да го получи.

Защо трябва да нападате момичетата тука?
Така са преценили, така са постъпили - Мисля че всички тук сме големи хора.

Значи да се разочаровате в ЛС или във форума имате време,
а да напишете 2 изречения и адрес на ЛС нямате, така ли?
И после като наплюете момичето в обявата или в ЛС и веднага се оплаквате, че сте получили грубо или невъзпитано отношение. Всеки който бъде предизвикан или критикуван би се изразил по-грубо в отговор. Особено тук, където не можеш да възприемеш правилно тона на разговора, тъй като не е наживо. Има цяла тема по такъв смешен повод.

Никога не съм и няма да спазя никакъв ред, с никакви "запис"-и, защото не съм пророк, да знам на кого "запис"-а е сериозен и на кого не. До сега не съм имала никакъв проблем, с никого, в нито една сделка. Купила съм си повече от 15 неща оттук, а не съм се записала в нито една обява. Това трябва да ви говори нещо....
АБСОЛЮТНО подкрепям това мнение. Как пък не- някой ми бил писал "запис" в обявата и отишъл на гости..кафе или където там му се ходило, а после да разчита, че аз ще ми пазя нещо си, при положение ,че друг сериозен потребител веднага ми е писал на лични, дал е адрес и на сутринта е изприпкал да изпрати паричките  Wink Айде де, смешки  Cheesy
По същия начин, когато и аз харесам нещо и РЕША да го купя, изобщо не се занимавам да се"записвам". Пиша си директно на човека и направо уточняваме подробностите.
Това е най-сигурния начин.



« Последна редакция: Декември 22, 2010, 11:07:21 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Декември 22, 2010, 11:08:08 »
Раздели ТемаНагоре

Aз почти винаги първо се записвам в обявата и веднага след това пиша на лс,но много ме е яд на потребителки които само се записват и после нищо затова и аз спрях да пазя ред,давам винаги на първият писал на лични че купува.
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #155 -: Декември 22, 2010, 11:18:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз винаги се записвам и тогава минавам на лични.Държа също на запис в моите обяви и тогава на лични да не стане после ама ти ме прескочи и т.н.
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Декември 22, 2010, 11:32:39 »
Раздели ТемаНагоре

 Huh? Их бе значи с тия вашите "запис"-и  Huh?  Huh?  Huh?

Никъде в правилата не пише, че някой е длъжен да изчаква когото и да било!

И аз съм нов потребител, но ми писна да чета едни и същи оплаквания,че нямало ред.
Ами няма! И живота не е честен, а и никой не е казал, че трябва да е честен.

Който иска нещо - прави всичко възможно, за да се случи сделката и да го получи.

Защо трябва да нападате момичетата тука?
Така са преценили, така са постъпили - Мисля че всички тук сме големи хора.

Значи да се разочаровате в ЛС или във форума имате време,
а да напишете 2 изречения и адрес на ЛС нямате, така ли?
И после като наплюете момичето в обявата или в ЛС и веднага се оплаквате, че сте получили грубо или невъзпитано отношение. Всеки който бъде предизвикан или критикуван би се изразил по-грубо в отговор. Особено тук, където не можеш да възприемеш правилно тона на разговора, тъй като не е наживо. Има цяла тема по такъв смешен повод.

Никога не съм и няма да спазя никакъв ред, с никакви "запис"-и, защото не съм пророк, да знам на кого "запис"-а е сериозен и на кого не. До сега не съм имала никакъв проблем, с никого, в нито една сделка. Купила съм си повече от 15 неща оттук, а не съм се записала в нито една обява. Това трябва да ви говори нещо....
АБСОЛЮТНО подкрепям това мнение. Как пък не- някой ми бил писал "запис" в обявата и отишъл на гости..кафе или където там му се ходило, а после да разчита, че аз ще ми пазя нещо си, при положение ,че друг сериозен потребител веднага ми е писал на лични, дал е адрес и на сутринта е изприпкал да изпрати паричките  Wink Айде де, смешки  Cheesy
По същия начин, когато и аз харесам нещо и РЕША да го купя, изобщо не се занимавам да се"записвам". Пиша си директно на човека и направо уточняваме подробностите.
Това е най-сигурния начин.




Ама как го купуваш,без да искаш размери?
Пиша си запис в обявата и си искам размери,и два часа докато съм на гости,някой като теб не може да се натутка,за да ги запише тия ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ размери.Защото има хора,които така и не се научиха.Аз няма да купя дреха,без да знам дали изобщо ще мога да я облека.А я купувам,за да я нося.Ти,ако ще я препродаваш,не ти трябват номерации.
И първо чети,пък после пиши.
P.S.А какво уточняваш на ЛС,нали в обявата си пише.Е аз писах на ЛС,ама...нема никой.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #157 -: Декември 22, 2010, 11:48:50 »
Раздели ТемаНагоре


Ама как го купуваш,без да искаш размери?
Пиша си запис в обявата и си искам размери,и два часа докато съм на гости,някой като теб не може да се натутка,за да ги запише тия ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ размери.Защото има хора,които така и не се научиха.Аз няма да купя дреха,без да знам дали изобщо ще мога да я облека.А я купувам,за да я нося.Ти,ако ще я препродаваш,не ти трябват номерации.
И първо чети,пък после пиши.
P.S.А какво уточняваш на ЛС,нали в обявата си пише.Е аз писах на ЛС,ама...нема никой.

Не се ядосвай, понякога така става наистина. Не мога да разбера какъв е тоя мързел да си напишат размерите при положение, че все ще им бъдат поискани. Обаче пък знае ли човек - може някой толкова да бърза да те изпревари, че да си го купи без размери. И в такива случаи пак продавача си е прав да го продаде на него- щом е първия дал адрес да му го праща. Затова ти казвам да не се тормозиш за глупости - отминавай и толкоз. Винаги ще има нечестни неща в живота. А наистина има потребителки дето така си купуват и има продавачки дето така си продават. Просто всеки си има право да не спазва ред. Знам че ти е обидно задето не ти е отговорено на запитването на личното, но пък наистина може някой да си го е купил без много, много да пита  Tongue. То и аз като почна да питам по много Cheesy, все си очаквам някой да ме резне Cheesy, Но пък никога няма да си купя нещо оттук, без да съм попитала за всичко, за да няма после недоразумения Smiley
Та така - света е шарен - хора разни  Cheesy
Важното е да сме спокойни - да нямаме проблеми с дишането ...  Wink  Cheesy Шегичка е това, на мойта приятелка лафа  Cheesy хихи
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #158 -: Декември 22, 2010, 12:02:49 »
Раздели ТемаНагоре


Ама как го купуваш,без да искаш размери?
Пиша си запис в обявата и си искам размери,и два часа докато съм на гости,някой като теб не може да се натутка,за да ги запише тия ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ размери.Защото има хора,които така и не се научиха.Аз няма да купя дреха,без да знам дали изобщо ще мога да я облека.А я купувам,за да я нося.Ти,ако ще я препродаваш,не ти трябват номерации.
И първо чети,пък после пиши.
P.S.А какво уточняваш на ЛС,нали в обявата си пише.Е аз писах на ЛС,ама...нема никой.

Не се ядосвай, понякога така става наистина. Не мога да разбера какъв е тоя мързел да си напишат размерите при положение, че все ще им бъдат поискани. Обаче пък знае ли човек - може някой толкова да бърза да те изпревари, че да си го купи без размери. И в такива случаи пак продавача си е прав да го продаде на него- щом е първия дал адрес да му го праща. Затова ти казвам да не се тормозиш за глупости - отминавай и толкоз. Винаги ще има нечестни неща в живота. А наистина има потребителки дето така си купуват и има продавачки дето така си продават. Просто всеки си има право да не спазва ред. Знам че ти е обидно задето не ти е отговорено на запитването на личното, но пък наистина може някой да си го е купил без много, много да пита  Tongue. То и аз като почна да питам по много Cheesy, все си очаквам някой да ме резне Cheesy, Но пък никога няма да си купя нещо оттук, без да съм попитала за всичко, за да няма после недоразумения Smiley
Та така - света е шарен - хора разни  Cheesy
Важното е да сме спокойни - да нямаме проблеми с дишането ...  Wink  Cheesy Шегичка е това, на мойта приятелка лафа  Cheesy хихи
Никак не ми е обидно.Ние се разбрахме с продавалката на ЛС и всичко е наред.Но ме дразнят разни субекти,които дори не си правят труда да прочетат за какво иде реч,но са компетентни да раздават съвети за всичко.Аман от такива хора.
Беше записана дължина на детски панталонче и ластик.Но колко е от чатал,колко се разтяга и колко е ханша,няма инфо.Аз питам,не ми се отговори,продадоха ги на друг.Няма проблем.Разбрахме се с дамата.
И разни недоразбрали "дами",обаче специалисти в даването на мнение,започнаха да пишат с размах.
Е за това ме е яд!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Декември 22, 2010, 17:46:48 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, и тук и в съседите напоследък нови потребители ме молят да запазя дреха за тях,след което потъват в мълчание?На вас случва ли ви се и как реагирате?Нямат  нито една оценка Huh?,аз досега се доверявах, но вече нъц Lips Sealed
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 20:22:24 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Декември 22, 2010, 22:59:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък все си мислех, че е коректно да се спазва реда на записите - иначе за какво изобщо са тези записи? Понеже сравнително отскоро продавам тук и в продавалника, си мислех че така е редно и коректно?! Например, ако някой е на работа и е мярнал нещо в свободен момент, но няма как да измери своя дреха или на детето си, за да прецени - да има време да стигне до вкъщи и да реагира - иначе който си е бил в къщи и е имал метър под ръка се оказва с едни гърди предимство пред останалите.
Аз даже едни ботушки Рихтер, дето ги бях пуснала тук и в продавалника за 12 лв. се избиха да ми ги искат на ЛС - една дама 20 лв. ми предлагаше и щеше на място да си ги вземе и беше от София, но аз - не, искам да бъда коректна, ще спазвам реда на записите - даже питах мамата, която беше наред - искаш ли ги, да ги предлагам ли на следващия и така... И си ги продадох за 12 лв. и ми забавиха плащането с три седмици, и оценка не ми поставиха, и така... И мамчето беше от този сайт, а не от другия защото първа се беше записала.  Lips Sealed
Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #161 -: Декември 22, 2010, 23:14:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък все си мислех, че е коректно да се спазва реда на записите - иначе за какво изобщо са тези записи? Понеже сравнително отскоро продавам тук и в продавалника, си мислех че така е редно и коректно?! Например, ако някой е на работа и е мярнал нещо в свободен момент, но няма как да измери своя дреха или на детето си, за да прецени - да има време да стигне до вкъщи и да реагира - иначе който си е бил в къщи и е имал метър под ръка се оказва с едни гърди предимство пред останалите.
Аз даже едни ботушки Рихтер, дето ги бях пуснала тук и в продавалника за 12 лв. се избиха да ми ги искат на ЛС - една дама 20 лв. ми предлагаше и щеше на място да си ги вземе и беше от София, но аз - не, искам да бъда коректна, ще спазвам реда на записите - даже питах мамата, която беше наред - искаш ли ги, да ги предлагам ли на следващия и така... И си ги продадох за 12 лв. и ми забавиха плащането с три седмици, и оценка не ми поставиха, и така... И мамчето беше от този сайт, а не от другия защото първа се беше записала.  Lips Sealed



И? Това хубаво ли е според теб? Много ли ти стана приятно, че спази реда? Никой не е измислял такова правило за ред. Който е на работа няма смисъл въобще да си "мярва нещо" , че и да си заплюва да му го пазят - тинтири-минтири - като си отиде вкъщи да си мери, да мисли пък тогава да пише. Който превари той завари. Естествено мое мнение си е това. На когото му е приятно - нека си спазва някакъв собствен ред или принципи, ама не е сигурно, че някой ще се впечатли, нито че ще получи дори потупване по рамото. Още повече не си длъжна да си губиш времето да подпитваш тоз и оня, само щото е изпляскал някаква си там думичка "запис" някъде. Който има намерение за покупка го заявява на ЛС независимо кой и какво е изписал в обявата.
Но пак казвам - личен избор. Идеята е, че никой не е длъжен Wink
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
galiarukova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


да се завърнеш в бащината къща...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Декември 22, 2010, 23:38:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък все си мислех, че е коректно да се спазва реда на записите - иначе за какво изобщо са тези записи? Понеже сравнително отскоро продавам тук и в продавалника, си мислех че така е редно и коректно?! Например, ако някой е на работа и е мярнал нещо в свободен момент, но няма как да измери своя дреха или на детето си, за да прецени - да има време да стигне до вкъщи и да реагира - иначе който си е бил в къщи и е имал метър под ръка се оказва с едни гърди предимство пред останалите.
Аз даже едни ботушки Рихтер, дето ги бях пуснала тук и в продавалника за 12 лв. се избиха да ми ги искат на ЛС - една дама 20 лв. ми предлагаше и щеше на място да си ги вземе и беше от София, но аз - не, искам да бъда коректна, ще спазвам реда на записите - даже питах мамата, която беше наред - искаш ли ги, да ги предлагам ли на следващия и така... И си ги продадох за 12 лв. и ми забавиха плащането с три седмици, и оценка не ми поставиха, и така... И мамчето беше от този сайт, а не от другия защото първа се беше записала.  Lips Sealed



И? Това хубаво ли е според теб? Много ли ти стана приятно, че спази реда? Никой не е измислял такова правило за ред. Който е на работа няма смисъл въобще да си "мярва нещо" , че и да си заплюва да му го пазят - тинтири-минтири - като си отиде вкъщи да си мери, да мисли пък тогава да пише. Който превари той завари. Естествено мое мнение си е това. На когото му е приятно - нека си спазва някакъв собствен ред или принципи, ама не е сигурно, че някой ще се впечатли, нито че ще получи дори потупване по рамото. Още повече не си длъжна да си губиш времето да подпитваш тоз и оня, само щото е изпляскал някаква си там думичка "запис" някъде. Който има намерение за покупка го заявява на ЛС независимо кой и какво е изписал в обявата.
Но пак казвам - личен избор. Идеята е, че никой не е длъжен Wink

Не ми стана приятно най-вече заради мамчето дето много ми ги искаше, казваше че са й спешни, повече пари ми предлагаше - не ми е заради парите, аз и без това може би нямаше да взема 20 лв. след като съм ги пуснала на 12 - но заради нея - три-четири пъти ми писа жената, но аз НЕ! Беше излишен "героизъм за коректност", но аз не продавам много често и нямам много обяви и опит в тези сайтове (по и-бей и аукро си е друго). Но съм коректна по природа и просто смятах, че така е редно. Но явно никой не го спазва това правило (ако  изобщо има такова) и защо изобщо са тия записи се чудя?!
Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Декември 22, 2010, 23:48:24 »
Раздели ТемаНагоре

Но явно никой не го спазва това правило (ако  изобщо има такова) и защо изобщо са тия записи се чудя?!

Ами за нищо - ей тъй за спорта си пишат разни записи, после да се подвеждат истинските клиенти и да се чудят при кого е, за кого е.
Дано не си ме разбрала погрешно - аз съм изключително принципен и праволинеен човек, смея да твърдя. Но моите принципи се изразяват в това да направя добро - да зарадвам някого, а не да хабя на вятъра усилия, с цел да спазя нечие хипотетично право на шанс, да се пробва, да закупи нещо мое.

Мисля че е глупаво. Ето жената така го е искала, казваш, че на мен сърце нямаше да ми даде да я разочаровам, само защото може би, някой си, би решил да го купи и бил се записал преди нея.
Във всяка ситуация естествено е различно. Понякога бих запазила и месец, стига да е насериозно и да има комуникация.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #164 -: Декември 23, 2010, 10:06:55 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, и тук и в съседите напоследък нови потребители ме молят да запазя дреха за тях,след което потъват в мълчание?На вас случва ли ви се и как реагирате?Нямат  нито една оценка Huh?,аз досега се доверявах, но вече нъц Lips Sealed
Старшно е казвам ви на ден поне по две от околко седмица ми пишат и после нищо,а да не говорим за съседите там и офертират Roll Eyesи съвсем забатачват обявата-  пазете се!!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: