{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 29474 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 13, 2010, 17:04:57 »
Раздели ТемаНагоре

ВНИМАВАЙТЕ С ЛИЦЕТО ПРЕБИВАВАЩО НА АДРЕС:Град.Павликени ;улица Илия Златев ;ТИХОМИРОВА



Напоследък много често ми се случва да комуникирам с нови потребители.След всяко едно общуване оставам разочарована.Много станаха тези,които не четат и не спазват правила.Регистрират се и юруш.Вчера например получих л.с. ,в което една току що регистрирана потребителка ми пише,че харесала доста от моите неща и ако искам да се видим.Но продължението....и ако ми харесат ще ги купя ShockedНо не това ме втрещи,а следната ситуация:
Записвам се в тази обява за размяна:http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83543&cat=500
И се разбираме на л.с.,че размяна ще има.Обаче,тя иска първо аз да и изпратя колието,а после тя ботите.Нещо ме накара да и разгледам профила и видях,че е нов потребител.Веднага и писах ,а отговорът и беше фрапиращ-вече ги била дала на съседката Shocked Shocked Shocked Shocked ShockedИ тук идва въпросът-Какво щеше да стане ако аз днес бях изпратила колието,без да знам,че ботите уж вече не са в нея???Междувременно ги открих и в един друг сайт,откъдето може би се надява на повече пари :SmileyЕто ни и кореспонденцията,да видите за какво става въпрос:
Цитат
(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Вчера в 08:26:30 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
мда може размяна за колието .. http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=41746&cat=27
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: Swetli -: Вчера в 10:00:14 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Мила,ботичките за колието ли? :
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Вчера в 10:01:03 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Да ако си съгласна.
[/color]
Цитат
Дай ми адрес
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Вчера в 10:03:27 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Добре когато пристигне пращам и ботичките.. : ) Лек Ден ти желая
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: Swetli -: Вчера в 18:44:52 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Мила,аз сега го прочетох това л.с.Извини ме ,но държа първо да получа ботите,поради простата причина,че си нов потребител и нямаш нито една оценка.Извини ме,но напоследък доста зачестиха злоупотребите на новите потребители.Надявам се да ме разбереш и не се обидиш!.Аз имам 33 положителни оценки,които гарантират ,че съм коректна,а при теб нямам гаранция.Ако си съгласна да ми изпратиш ботите и аз като ги получа веднага пращам колието.Пиши ми какво решаваш.
П.П.:По принцип в сайта така се процедира.Първо изпраща този с по-малката или без оценките. Wink
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 09:18:29 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Добре няма проблем но ги дадох на една съседка..
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: Swetli -: Днес в 10:44:01 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
В какъв смисъл?Нищо не разбрах :SmileyЩе ми ги изпратите или не?
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 11:09:48 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Няма дадох ги на една съседка..
[/color]
Е на това какво му викате??? Не съм за ботите ,а за отношението!Направо побеснявам от такива хора! (evil14)  (evil7) (evil2)
А на Вас случвало ли Ви се е такова нещо? :Smiley
« Последна редакция: Ноември 16, 2010, 18:53:46 от dacetoooooooo » Активен

desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2010, 17:17:53 »
Раздели ТемаНагоре

това с Добре, няма проблем но ги дадох на съседката ме уби (what1)
интересно при нея какво е проблем
добре си ги поискала предварително, иначе нищо нямаше да видиш, нито твоето, нито нейното
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2010, 17:30:13 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм потресена от това отношение,дори не знам какво да кажа!Но мисля,че проблема не е точно"нов потребител",понеже и аз съм такъв,но погледнете ми профила и ще разберете,че съм стриктна.Тук май става въпрос за малоумие (evil7)
Активен

Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2010, 17:38:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм потресена от това отношение,дори не знам какво да кажа!Но мисля,че проблема не е точно"нов потребител",понеже и аз съм такъв,но погледнете ми профила и ще разберете,че съм стриктна.Тук май става въпрос за малоумие (evil7)

Точно казано.Ами ние не сме ли били нови потребители? Но то си е до човек и възпитание.
Преди два дена си поисках от нов потребител предварително парите, като смъкнах и от цената по нейна молба, и...глас в пустиня (what2).
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2010, 17:40:32 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,и на мен ми се слуяиха вече два пъти подобни неща,Записват се за обява,после ни вест ни нищо.Чакаш  си и като погледна профилите им,виждам че са нови потребители.Но не можем да сложим всичките под един знаменател  Smileyима и мн свестни и запознати с правилата.А оценка можеш ли да поставиш? Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2010, 17:47:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: nmomchilova в Днес в 17:30:13
И аз съм потресена от това отношение,дори не знам какво да кажа!Но мисля,че проблема не е точно"нов потребител",понеже и аз съм такъв,но погледнете ми профила и ще разберете,че съм стриктна.Тук май става въпрос за малоумие (evil7)

Точно казано.Ами ние не сме ли били нови потребители? Но то си е до човек и възпитание.
Преди два дена си поисках от нов потребител предварително парите, като смъкнах и от цената по нейна молба, и...глас в пустиня (what2).
И Ние сме били,но напоследък се убеждавам,че повечето новозаписани са някакви нахакани ,неорентирани същества.nmomchilova нищо лично към тебе миличка.Знам,че не всички са такива,както е поговорката:"Всяко стадо си има...".Но се учудвам,че за една седмица попаднах на три такива потребителки,но тези двечките дето съм описала ми скриха шапката.Едната иска среща,уж много и харесали нещата,но в същото време,цитирам: "като ги видя на живо и ако много ми харесят ще ги купя"Shocked CheesyА другата пък чака колието,ама дала вече ботите на комшийката. CheesyЛуда работа Sad
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 17:49:09 от dacetoooooooo » Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2010, 17:51:53 »
Раздели ТемаНагоре

Напоследък много често ми се случва да комуникирам с нови потребители.След всяко едно общуване оставам разочарована.Много станаха тези,които не четат и не спазват правила.Регистрират се и юруш.Вчера например получих л.с. ,в което една току що регистрирана потребителка ми пише,че харесала доста от моите неща и ако искам да се видим.Но продължението....и ако ми харесат ще ги купя ShockedНо не това ме втрещи,а следната ситуация:
Записвам се в тази обява за размяна:http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83543&cat=500
И се разбираме на л.с.,че размяна ще има.Обаче,тя иска първо аз да и изпратя колието,а после тя ботите.Нещо ме накара да и разгледам профила и видях,че е нов потребител.Веднага и писах ,а отговорът и беше фрапиращ-вече ги била дала на съседката Shocked Shocked Shocked Shocked ShockedИ тук идва въпросът-Какво щеше да стане ако аз днес бях изпратила колието,без да знам,че ботите уж вече не са в нея???Междувременно ги открих и в един друг сайт,откъдето може би се надява на повече пари :SmileyЕто ни и кореспонденцията,да видите за какво става въпрос:
Цитат
(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Вчера в 08:26:30 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
мда може размяна за колието .. http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=41746&cat=27
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: Swetli -: Вчера в 10:00:14 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Мила,ботичките за колието ли? :
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Вчера в 10:01:03 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Да ако си съгласна.
[/color]
Цитат
Дай ми адрес
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Вчера в 10:03:27 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Добре когато пристигне пращам и ботичките.. : ) Лек Ден ти желая
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: Swetli -: Вчера в 18:44:52 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Мила,аз сега го прочетох това л.с.Извини ме ,но държа първо да получа ботите,поради простата причина,че си нов потребител и нямаш нито една оценка.Извини ме,но напоследък доста зачестиха злоупотребите на новите потребители.Надявам се да ме разбереш и не се обидиш!.Аз имам 33 положителни оценки,които гарантират ,че съм коректна,а при теб нямам гаранция.Ако си съгласна да ми изпратиш ботите и аз като ги получа веднага пращам колието.Пиши ми какво решаваш.
П.П.:По принцип в сайта така се процедира.Първо изпраща този с по-малката или без оценките. Wink
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 09:18:29 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Добре няма проблем но ги дадох на една съседка..
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: Swetli -: Днес в 10:44:01 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
В какъв смисъл?Нищо не разбрах :SmileyЩе ми ги изпратите или не?
[/color]
Цитат
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 11:09:48 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Няма дадох ги на една съседка..
[/color]
Е на това какво му викате??? Не съм за ботите ,а за отношението!Направо побеснявам от такива хора! (evil14)  (evil7) (evil2)
А на Вас случвало ли Ви се е такова нещо? :Smiley
Мила на мен ми каза,че вече ги е разменила,вчера исках да си ги купя,а тя ми отговори съжелявам но ги размених Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy и за другите сивите,пак ги била дала вече Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2010, 18:09:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Мила на мен ми каза,че вече ги е разменила,вчера исках да си ги купя,а тя ми отговори съжелявам но ги размених Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy и за другите сивите,пак ги била дала вече
Сигурно с мен ама аз незнам  Cheesy Cheesy Cheesy Или с комшийката  :Smiley Или чака да и приключи търга и да вземе повече пари.Междувременно едно колиенце от мен.Сега се чудя дали да не наддам там(братовчедка ми и приятелките и имат регистрация там) ,да я накарам да ми ги изпрати по Еконт и да  ги върна под предтекст ,че имат дефект.И да я набутам едно якооооо (hassle4)
http://aukro.bg/item1312584972-neveroyatni-boti-na-visok-tok-39n-novi.html
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2010, 19:03:01 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Мила на мен ми каза,че вече ги е разменила,вчера исках да си ги купя,а тя ми отговори съжелявам но ги размених Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy и за другите сивите,пак ги била дала вече
Сигурно с мен ама аз незнам  Cheesy Cheesy Cheesy Или с комшийката  :Smiley Или чака да и приключи търга и да вземе повече пари.Междувременно едно колиенце от мен.Сега се чудя дали да не наддам там(братовчедка ми и приятелките и имат регистрация там) ,да я накарам да ми ги изпрати по Еконт и да  ги върна под предтекст ,че имат дефект.И да я набутам едно якооооо (hassle4)
http://aukro.bg/item1312584972-neveroyatni-boti-na-visok-tok-39n-novi.html
Хихиихихих че си гадна (laugh3) (laugh3)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2010, 19:21:35 »
Раздели ТемаНагоре

Не допустимо е това отношение на тая мацка "дала ги на съседка",но според мен не може да се слагат всички нови потребители под един знаменател.Аз също съм нова.........ВСИЧКО СИ Е ДО ЧОВЕК И ДО   (evil7).
А за dacetooooooooo едно голямо  (gesture7),че се е досетила на времеда разгледа профила  (super1)
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2010, 20:41:56 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: nmomchilova в Днес в 17:30:13
И аз съм потресена от това отношение,дори не знам какво да кажа!Но мисля,че проблема не е точно"нов потребител",понеже и аз съм такъв,но погледнете ми профила и ще разберете,че съм стриктна.Тук май става въпрос за малоумие (evil7)

Точно казано.Ами ние не сме ли били нови потребители? Но то си е до човек и възпитание.
Преди два дена си поисках от нов потребител предварително парите, като смъкнах и от цената по нейна молба, и...глас в пустиня (what2).
И Ние сме били,но напоследък се убеждавам,че повечето новозаписани са някакви нахакани ,неорентирани същества.nmomchilova нищо лично към тебе миличка.Знам,че не всички са такива,както е поговорката:"Всяко стадо си има...".Но се учудвам,че за една седмица попаднах на три такива потребителки,но тези двечките дето съм описала ми скриха шапката.Едната иска среща,уж много и харесали нещата,но в същото време,цитирам: "като ги видя на живо и ако много ми харесят ще ги купя"Shocked CheesyА другата пък чака колието,ама дала вече ботите на комшийката. CheesyЛуда работа Sad
ООоо,изобщо не се обиждам,понеже съм наясно,че има всякакви хора.И когато забележа,че някой такъв индивид ме занимава,най-деликатно го изрязвам.Другото пък,което може да е причина за това е,че има доста хора с по-ниска култура,към които пак трябва да се подходи по-внимателно.Абе като цяло,луда работа:)
Активен

milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2010, 22:34:22 »
Раздели ТемаНагоре

С тази особа и аз имах сбълсък обаче мойто положение е по-зле Lips Sealed Изпратих и едни боти и сега не се знае дали ще си получа парите Lips Sealed Уж нямаше проблем, после нямала пари, сега чакала от чужбина...направо си озгорях. Защо и ги патих и аз незнам, ама като съм мека мара, а тя така се примоли. Били за майка и... Ако погледнете мейла с който се е регнала ще видите, че тази потребителка е на не повече от 12-13г. въпреки че на мен каза, че била на 17г. И аз съм нов потребител и се доверих напълно, до сега не са ме лъгали и мамили и имам доверие на хората.
Относно ботите към които сте дали линк забележете, че човека, който продава ботите в Аукро е от Пловдив, а въпросната ми даде адрес в Павликени Shocked Не мога да схвана каква е далаверата. Може би наддава там и понеже не са стигнари висока цена е решила от там да ги купи и тук да ги продаде..
Очаквам да видя скоро и моите някъде Lips Sealed
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2010, 22:52:48 »
Раздели ТемаНагоре

Е като ги е пуснала там на търг,защо и тук публикува обява,като пък тука лъже,че ги е дала.. Huh?
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2010, 22:53:41 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
С тази особа и аз имах сбълсък обаче мойто положение е по-зле Lips Sealed Изпратих и едни боти и сега не се знае дали ще си получа парите Lips Sealed Уж нямаше проблем, после нямала пари, сега чакала от чужбина...направо си озгорях. Защо и ги патих и аз незнам, ама като съм мека мара, а тя така се примоли. Били за майка и... Ако погледнете мейла с който се е регнала ще видите, че тази потребителка е на не повече от 12-13г. въпреки че на мен каза, че била на 17г. И аз съм нов потребител и се доверих напълно, до сега не са ме лъгали и мамили и имам доверие на хората.
Относно ботите към които сте дали линк забележете, че човека, който продава ботите в Аукро е от Пловдив, а въпросната ми даде адрес в Павликени Shocked Не мога да схвана каква е далаверата. Може би наддава там и понеже не са стигнари висока цена е решила от там да ги купи и тук да ги продаде..
Очаквам да видя скоро и моите някъде Lips Sealed
Аз съдя,че са един и същи човик по снимките и обявата,а и имаше още една обява,която се припокриваше.Знам,че е от Павликени,защото и имам адреса.Нали все пак трябваше да и изпратя колието CheesyКолкото до Аукро,там винаги можеш да напишеш валшив адрес,ако щеш и на Президентския !За това не се подвеждай по адресите! Wink
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 13, 2010, 22:56:36 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Е като ги е пуснала там на търг,защо и тук публикува обява,като пък тука лъже,че ги е дала.
1-тук всички искат само размяна
2-там ще получи парички
3-щом там и спечелят търга,тя задължително,ама задължително трябва да ги прати иначе я грози БАН на IP-то(поне така знам)
Активен



Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: