{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 29476 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #165 -: Декември 23, 2010, 14:25:14 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен какво ми се случи вчера.Има запис под една от обявите ми " Запис, взимам го "  И аз зачаквам лс , но ден, два няма .Решавам да пиша на момичето какво е решила .И познайте какво получавам като отговор - " Да искам го , но нямам пари "   Shocked 
Еми пък като нямаш няма се записваш
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #166 -: Декември 23, 2010, 16:13:42 »
Раздели ТемаНагоре

А на мен какво ми се случи вчера.Има запис под една от обявите ми " Запис, взимам го "  И аз зачаквам лс , но ден, два няма .Решавам да пиша на момичето какво е решила .И познайте какво получавам като отговор - " Да искам го , но нямам пари "   Shocked 
Еми пък като нямаш няма се записваш
Ако мине номера да и го пратиш Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #167 -: Декември 23, 2010, 16:47:37 »
Раздели ТемаНагоре

aaaaa на новите потребители предварително искайте парите аз тук се доверих на потребител без обяви и оценки пратих му грейка той пък излезе коректен  Cheesy
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #168 -: Декември 23, 2010, 18:13:58 »
Раздели ТемаНагоре

aaaaa на новите потребители предварително искайте парите аз тук се доверих на потребител без обяви и оценки пратих му грейка той пък излезе коректен  Cheesy
мацка Wink за какви пари,то въобще не се стига да си разменим адрес,просто се записват за спорта,а и с молби да ги изчакаш  и после изчезват Roll Eyes
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

bbb
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #169 -: Декември 23, 2010, 21:43:56 »
Раздели ТемаНагоре

Бе и аз нямам оценки и публикации ама съм регистирана доста отдавна..нов потребител ли съм?
Активен

Мога да влизам в нета само вечер.
На непознати за мен потребители според зависи пращам след предварително плащане а за по-големи суми само след такова.
Не разменям,не пращам за проба и не плащам предварително.
Не пращам и не получавам с наложен платеж и куриери.
Профила ми в продавалника е ббб ако липсвам тук.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #170 -: Декември 23, 2010, 22:01:22 »
Раздели ТемаНагоре

Бе и аз нямам оценки и публикации ама съм регистирана доста отдавна..нов потребител ли съм?
Ами не си нова,ама знае ли човек,при положение,че ти е първа публикация и нямаш нито една оценка Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
bbb
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #171 -: Декември 26, 2010, 14:54:20 »
Раздели ТемаНагоре

Бе и аз нямам оценки и публикации ама съм регистирана доста отдавна..нов потребител ли съм?
Ами не си нова,ама знае ли човек,при положение,че ти е първа публикация и нямаш нито една оценка Wink

Да в този сайт нямам,времето ми е кът на този етап,обаче в съседния сайт имах прилично количество..а и ника си ми е същия.Така че,това нови-стари е много относително понятие.Поне 50% от потребителите в този сайт сме от съседния по мои наблюдения.
Активен

Мога да влизам в нета само вечер.
На непознати за мен потребители според зависи пращам след предварително плащане а за по-големи суми само след такова.
Не разменям,не пращам за проба и не плащам предварително.
Не пращам и не получавам с наложен платеж и куриери.
Профила ми в продавалника е ббб ако липсвам тук.
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #172 -: Декември 27, 2010, 00:14:54 »
Раздели ТемаНагоре

 Huh? Их бе значи с тия вашите "запис"-и  Huh?  Huh?  Huh?

Никъде в правилата не пише, че някой е длъжен да изчаква когото и да било!

И аз съм нов потребител, но ми писна да чета едни и същи оплаквания,че нямало ред.
Ами няма! И живота не е честен, а и никой не е казал, че трябва да е честен.

Който иска нещо - прави всичко възможно, за да се случи сделката и да го получи.

Защо трябва да нападате момичетата тука?
Така са преценили, така са постъпили - Мисля че всички тук сме големи хора.

Значи да се разочаровате в ЛС или във форума имате време,
а да напишете 2 изречения и адрес на ЛС нямате, така ли?
И после като наплюете момичето в обявата или в ЛС и веднага се оплаквате, че сте получили грубо или невъзпитано отношение. Всеки който бъде предизвикан или критикуван би се изразил по-грубо в отговор. Особено тук, където не можеш да възприемеш правилно тона на разговора, тъй като не е наживо. Има цяла тема по такъв смешен повод.

Никога не съм и няма да спазя никакъв ред, с никакви "запис"-и, защото не съм пророк, да знам на кого "запис"-а е сериозен и на кого не. До сега не съм имала никакъв проблем, с никого, в нито една сделка. Купила съм си повече от 15 неща оттук, а не съм се записала в нито една обява. Това трябва да ви говори нещо....
АБСОЛЮТНО подкрепям това мнение. Как пък не- някой ми бил писал "запис" в обявата и отишъл на гости..кафе или където там му се ходило, а после да разчита, че аз ще ми пазя нещо си, при положение ,че друг сериозен потребител веднага ми е писал на лични, дал е адрес и на сутринта е изприпкал да изпрати паричките  Wink Айде де, смешки  Cheesy
По същия начин, когато и аз харесам нещо и РЕША да го купя, изобщо не се занимавам да се"записвам". Пиша си директно на човека и направо уточняваме подробностите.
Това е най-сигурния начин.




Ама как го купуваш,без да искаш размери?
Пиша си запис в обявата и си искам размери,и два часа докато съм на гости,някой като теб не може да се натутка,за да ги запише тия ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ размери.Защото има хора,които така и не се научиха.Аз няма да купя дреха,без да знам дали изобщо ще мога да я облека.А я купувам,за да я нося.Ти,ако ще я препродаваш,не ти трябват номерации.
И първо чети,пък после пиши.
P.S.А какво уточняваш на ЛС,нали в обявата си пише.Е аз писах на ЛС,ама...нема никой.
Преди да употребяваш по мой адрес словосъчетания от рода - "такива като теб",... "натутка"..."разни субекти"... и прочие, да беше погледнала обявите ми - дали имам или нямам написани размери Wink Можеше да погледнеш и ДОСТА ГОЛЯМОТО количество положителни коментари по отношение на моята бързина,точност и коректност. А идеята, че тук може да се "препродава" каквото и да било, е смехотворна - все пак не сме в и-бей, а в сайт за домакини и  си разменяме или продаваме ненужните(или неставащи не вече) нещица на цени-далеч под себестойност. Точно поради което, ако нещо ти хареса, ВЕДНАГА купуваш, иначе-го...риш  Sad
Та в тоя ред на мисли - нищо не ме разсмива повече, от неподготвените изказвания  Wink(или к,во-скивахме ново юзърче и ...юруш на маслинитеее! Cheesy )
В горното си мнение, естествено, визирах ситуации, в които съм СИГУРНА, че искам нещо и размерите във въпросната обява са ясно упоменати, а снимките достатъчно добри. Щом нещо ме заинтригува, изобщо не си губя времето да пиша "запис" и да дремя, докато някой друг го купува. Cheesy
Ако ли пък не съм сигурна, и има да се доуточняват размери и задават въпроси на лични, но междувременно не съм била на линия,за да осъществим въпросната комуникация и финализираме сделката, а някой друг ме изпревари и направо го купи, не се сърдя на никого, (освен на себе си) Wink
А  какво мисля за въпросната думичка"запис"  пише ясно и кратко в подписа ми.
За "разни субекти" пък, които ме нападат, затова, че съм изразила мнението си - също май стана ясно...
А в условия на конкуренция, по-бързите печелят  Tongue. Факт!  Наздраве ! (christmas8)
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 13:08:06 от Foxy1 » Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #173 -: Декември 27, 2010, 20:07:15 »
Раздели ТемаНагоре

Наздраве(cheers2)!Ама аз щот съм от село, да питам пак неразбрали КАТО ТЕБЕ!Как купуваш нещо без р-ри.Щот ги немам нит в обявата,нит на ЛС.Пък ни могъ дъ гъдая КАТО ТЕБЕ!
P.S.Ами не купувам,то е ясно!А кой губи....Huh?Пак е ясно!!!А, да-а-а,НАЗДРАВЕ.....!!!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #174 -: Декември 27, 2010, 20:35:41 »
Раздели ТемаНагоре

Наздраве(cheers2)!Ама аз щот съм от село, да питам пак неразбрали КАТО ТЕБЕ!Как купуваш нещо без р-ри.Щот ги немам нит в обявата,нит на ЛС.Пък ни могъ дъ гъдая КАТО ТЕБЕ!
P.S.Ами не купувам,то е ясно!А кой губи....Huh?Пак е ясно!!!А, да-а-а,НАЗДРАВЕ.....!!!
Мисля че ДОСТАТЪЧНО ЯСНО, съм уточнила двата варианта- и кат има и кат нЕма размери .
Ако си се поразссеяла,докато го прочетеш, пробвай пак - на свежа глава  Cheesy
Че от това "Наздраве" ..   Wink
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #175 -: Декември 27, 2010, 20:36:39 »
Раздели ТемаНагоре

Наздраве(cheers2)!Ама аз щот съм от село, да питам пак неразбрали КАТО ТЕБЕ!Как купуваш нещо без р-ри.Щот ги немам нит в обявата,нит на ЛС.Пък ни могъ дъ гъдая КАТО ТЕБЕ!
P.S.Ами не купувам,то е ясно!А кой губи....Huh?Пак е ясно!!!А, да-а-а,НАЗДРАВЕ.....!!!
Мисля че ДОСТАТЪЧНО ЯСНО, съм уточнила двата варианта- и кат има и кат нЕма размери .
Ако си се поразссеяла,докато го прочетеш, пробвай пак - на свежа глава  Cheesy
Ша пробвам!!!Ама нЕмаше!И ще мърморят за спама!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #176 -: Декември 27, 2010, 20:38:04 »
Раздели ТемаНагоре

Наздраве(cheers2)!Ама аз щот съм от село, да питам пак неразбрали КАТО ТЕБЕ!Как купуваш нещо без р-ри.Щот ги немам нит в обявата,нит на ЛС.Пък ни могъ дъ гъдая КАТО ТЕБЕ!
P.S.Ами не купувам,то е ясно!А кой губи....Huh?Пак е ясно!!!А, да-а-а,НАЗДРАВЕ.....!!!
Мисля че ДОСТАТЪЧНО ЯСНО, съм уточнила двата варианта- и кат има и кат нЕма размери .
Ако си се поразссеяла,докато го прочетеш, пробвай пак - на свежа глава  Cheesy
Ша пробвам!!!Ама нЕмаше!И ще мърморят за спама!
Ми и тва съм написала, чети  Wink
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #177 -: Декември 27, 2010, 20:40:24 »
Раздели ТемаНагоре

Наздраве(cheers2)!Ама аз щот съм от село, да питам пак неразбрали КАТО ТЕБЕ!Как купуваш нещо без р-ри.Щот ги немам нит в обявата,нит на ЛС.Пък ни могъ дъ гъдая КАТО ТЕБЕ!
P.S.Ами не купувам,то е ясно!А кой губи....Huh?Пак е ясно!!!А, да-а-а,НАЗДРАВЕ.....!!!
Мисля че ДОСТАТЪЧНО ЯСНО, съм уточнила двата варианта- и кат има и кат нЕма размери .
Ако си се поразссеяла,докато го прочетеш, пробвай пак - на свежа глава  Cheesy
Ша пробвам!!!Ама нЕмаше!И ще мърморят за спама!
Ми и тва съм написала, чети  Wink
Така и така си тука,я си тури мнението и за темата по-долу/за Коро/,че ме хапе коня!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #178 -: Декември 27, 2010, 21:03:36 »
Раздели ТемаНагоре

Наздраве(cheers2)!Ама аз щот съм от село, да питам пак неразбрали КАТО ТЕБЕ!Как купуваш нещо без р-ри.Щот ги немам нит в обявата,нит на ЛС.Пък ни могъ дъ гъдая КАТО ТЕБЕ!
P.S.Ами не купувам,то е ясно!А кой губи....Huh?Пак е ясно!!!А, да-а-а,НАЗДРАВЕ.....!!!
Мисля че ДОСТАТЪЧНО ЯСНО, съм уточнила двата варианта- и кат има и кат нЕма размери .
Ако си се поразссеяла,докато го прочетеш, пробвай пак - на свежа глава  Cheesy
Ша пробвам!!!Ама нЕмаше!И ще мърморят за спама!
Ми и тва съм написала, чети  Wink
Така и така си тука,я си тури мнението и за темата по-долу/за Коро/,че ме хапе коня!
Cheesy Cheesy Cheesy-мацки-свежа крьв,а Cheesy...верно е ш*ано това за размерите,още повече като пише"силно еластично"или пьк разпьва се от....до...щот аз примерно мога с рьце да го разпьна този ластик по-малко или повечко,зависи дали искам наистина да си набутам четирибуквието вьтре или просто ми харесва,но пьк знам че няма да ми стане...аз се дразня яко на обяви,бутнати в"пищните форми"само защото на някоя кльощава мацка са и големшки...ма пьк за моя бюст сьответстващ на ххл мнооого малки...или пьк една камара панталонки с талийки около и под 90 см,като това е еталон за...мацка,не пищна дама Wink...ма ай иди им обяснявай... Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #179 -: Декември 28, 2010, 00:04:20 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се оплача.......
Попадам преди няколко дни на нов потребител с една положителна оценка и си мисля, че е като всички останали с който съм контактувала и може да  и се вярва.Тази мадама ми писала на лични запис за едни мои обувки и се разбираме да и ги пусна в понеделник (днес) и тя да ми пусне парите  ,като си мисля че може да и се има вяра.Но нещо ме усъмни  Roll Eyes,незнам какво, но си казах да изчакам и днес и тогава ще и ги пусна (пакета е готов ,адресиран ).И какво да видя като си проверявам пощата ,ето го съобщението което съм получила от въпросната дама>>>mila, poly4ih podarak podobni obyvki...sajalqvam no se otkazvam...veselo posreshtane na novata godina!>>>>
Добре че не съм ги пратила !Незнаех каква оценка да и поставя затова сложих неутрална !Правилно ли постъпих?Huh?? Huh? Huh? Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!



Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: