{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредната некоректна дама-mimen4eto.  (Прочетена 23197 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Декември 01, 2010, 23:00:30 »
Раздели ТемаНагоре

Моите извинения , не знаех че парите не са получени още , но очаквам като това стане , и двете да си оправите оценките които сте разменили!!!
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 02, 2010, 08:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

искам и аз да се намеся-мимето си купи от мен чанта,прати ми парите предварително даже,а и през цялото време сме си писали,не е имало никакви опасения,явно не е лош човек!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
mimen4eto
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 663


http://jaltici.com/vote/mimen4eto-4319.html

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 02, 2010, 09:58:44 »
Раздели ТемаНагоре

въобще неиска да се занимавам с нея аз нямам вина че записа сее забавил в пощата поясниха че ще има забавяния както на колети така и на записи и не съм длъжна да се харча за телефони защото така и е скимнало на нея и плюс това не съм длъжна постоянно да влизам в пощата защото тя така е решила. защо не ми е писала тук в саита ще си махна оценката когато и тя го направи плюс това и дадох номера на записа да си го търси
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 10:03:20 от mimen4eto » Активен

Вижте как може да изкарате лесно пари http://jaltici.com/vote/mimen4eto-4319.html


мами боклуци не плащам връщам без предупреждение
мами маже да нямам нет няколко дена
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #48 -: Декември 02, 2010, 10:04:12 »
Раздели ТемаНагоре

въобще неиска да се занимавам с нея аз нямам вина че записа сее забавил в пощата поясниха че ще има забавяния както на колети така и на записи и не съм длъжна да се харча за телефони защото така и е скимнало на нея и плюс това не съм длъжна постоянно да влизам в пощата защото тя така е решила. защо не ми е писала тук в саита ще си махна оценката когато и тя го направи
Я смекчи тона .Значи така а?Ще мълчиш ,защото така ти изнася а тук във въпросната тема много знаеш.Писала си и за парите чак когато ти е поставила оценка и на какво основание ще и поставяш след това и ти.Помолих те да си я махнеш сама,защото не е оправдана.Администратора ще го направи вместо теб а ако си чела по долу темата съм написала ,че когато си получи записа ще се редактира оценката ти.Ако продължаваш така няма да е за добро и да не си посмяла вече да заплашваш потребител с наказание от нас .
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mimen4eto
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 663


http://jaltici.com/vote/mimen4eto-4319.html

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 02, 2010, 10:13:37 »
Раздели ТемаНагоре

ако си погледнала другия модератор ми го е казал и тя защо не ми е писала тук в саита
Активен

Вижте как може да изкарате лесно пари http://jaltici.com/vote/mimen4eto-4319.html


мами боклуци не плащам връщам без предупреждение
мами маже да нямам нет няколко дена
bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #50 -: Декември 02, 2010, 12:45:29 »
Раздели ТемаНагоре

тя защо не ми е писала тук в саита
ЛЪЖА Е!!!!!!!!! Така лъжите!!!

Ние с Вас изначално ДВЕТЕ се разбрахме да пишем по поща и Вие ЗНАЛИ,че трябва да проверявате поща и после на поща ми и написохте че "получих колет" (2 думи) и това е и нито дума за пари. Вие знали,че диалог върви по ПОЩА!!! а сега пишите оправдания,че "ох аз не знаех,че тя ми пише по поща", лъжа е!!!!!! Не съм доволна от Вас, не искам да сменя коментар,защото не съм доволна от вас, от ваше изначално отноение, от поведение, держание,не става дума за пари, разбира се, а става дума за цинично отношение и за ваши лъжи!! не искам да пиша положителен коментар,щом не съм доволна.
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 12:54:48 от bebonia » Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Декември 02, 2010, 12:56:27 »
Раздели ТемаНагоре

Тогава като получите парите , коментарите и на двете ще бъдат премахнати и просто няма да си пишете оценки , лесно е
Активен

bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #52 -: Декември 02, 2010, 17:08:09 »
Раздели ТемаНагоре

Тогава като получите парите , коментарите и на двете ще бъдат премахнати и просто няма да си пишете оценки , лесно е
Днес получих пари!!!
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
rumynik
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Нека бъдем коректни!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 02, 2010, 17:37:46 »
Раздели ТемаНагоре

Дами защо нямате търпимост една към друга,първо всичко се случва,има обстоятелства които не зависят от нас,защо сме станали толко меркантилни ,2 дни да ни няма записа и вече почват,нападки,съмнения,пускане на теми,нека просто бъдем по-търпеливи и по-разбрани една с друга,нали все пак сме тук да ни е приятно и да сме си полезни,наи-важното ли е да си вземем дребните пари,наистина че има и измамнички и лъжкини има,но нека не избързваме със заключенията и поставянето на отрицателни оценки,нека първо се убедим че найстина сме излъгани и тогава да търсим някакво съдеиствие,защо вместо да ни е приятно в сайта трябва да го превръщаме в ринг за нападки.Много по просто ,лесно и приятно ще ни бъде ако не поставяме на първо място парите и вещите,нека се забавляваме и бъдем приятели преди всичко Wink
Активен

Пращам на първия дал адрес на лс.
Пощенските са за сметка на куповача освен ако не се разберем нещо допълнително.Връщам стока не отговаряща на описанието.Предпочитам пращането на записа и покупката да става едновременно,за нови потребители плащането предварително.Не приемам наложен платеж.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 02, 2010, 18:43:36 »
Раздели ТемаНагоре

Хора, спрете се! Аз изпратих запис на една мацка във вторник и вчера тя ми пише, че го няма. Започна се едно издирване от моя страна, пратих и на имейла скнирана бележката, абе, разправии в нашата поща, в тяхната... И какво се оказа, че днес е отишла в пощата и  си го е получила.Явно нещо става в тези пощи, напоследък и аз забелязвам, че и пратките, както и записите се бавят повече Sad.
Не точно по темата, ама и аз да се изкажа за пощите.
Пуснах пакетче във петък и ми казаха, че в понеделник ще тръгне. Правих си сметка че във вторник ще е на адрес.
Да но отиде на адрес в четвъртък. Добре че имах разбрана мама отсреща и не ме обвини, че я мамя
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #55 -: Декември 02, 2010, 19:44:01 »
Раздели ТемаНагоре

Дами защо нямате търпимост една към друга,първо всичко се случва,има обстоятелства които не зависят от нас,защо сме станали толко меркантилни ,2 дни да ни няма записа и вече почват,нападки,съмнения,пускане на теми,нека просто бъдем по-търпеливи и по-разбрани една с друга,нали все пак сме тук да ни е приятно и да сме си полезни,наи-важното ли е да си вземем дребните пари,наистина че има и измамнички и лъжкини има,но нека не избързваме със заключенията и поставянето на отрицателни оценки,нека първо се убедим че найстина сме излъгани и тогава да търсим някакво съдеиствие,защо вместо да ни е приятно в сайта трябва да го превръщаме в ринг за нападки.Много по просто ,лесно и приятно ще ни бъде ако не поставяме на първо място парите и вещите,нека се забавляваме и бъдем приятели преди всичко Wink
А ти като се изказваш вземи прочети нещо повече ,че ми омръзна да се повтарям .не става въпрос за това че не се изчакват а че през този период се мълчи.Купувача на линия но е решил да не пише на чакащия запис ЗА ТОВА СТАВА ВЪПРОС,чЕ НА ТАКИВА ИМ ЛИПСВА ОБщА КУЛТУРА Нека ти се случи на теб пък ще те видя тогава колко ще чакаш и през това време какво ще си мислиш.не ме интересуват обясненията на закъснелия след като се появява веднага след пускане на тема или издирване по адрес.Аз съм си направила извода за такива хора и мисля ,че е време да спрете с тая БОЗА дето пишеш ти в момента.И престанете с тези"Ама може всичко да се случи" единственото нещо което може да ми се случи и да не намеря начин да уведомя някой от сайта е ако вече съм спряла да дишам.А тези които мислят като теб за мен значи ,че все едно ми казват "Ама да знаеш ,че и при мен може да стане така да почакаш"
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 02, 2010, 19:52:37 »
Раздели ТемаНагоре

skoki, на мен вече ми пожелаха да ми се случи подобно нещо Cheesy
Е, няма как да ми се случи, защото след като ми пишат, че са изпратили даденото нещо, след 2 дни отивам в пощата да си проверя на място. И знаете ли защо-защото съм намирала бележки за пакети, които съм взела преди 10 дни, а бележката ми е пусната днес в пощ. кутия. Или пък са ми я заболи на входната врата и хлапетата от входа са я взели... Няма значение, искам да кажа, че ако отсреща човека се притеснява и ме пита всеки ден какво става и защо я няма пратката, най-малкото от уважение към него, ще отида да проверя на място!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #57 -: Декември 02, 2010, 21:25:19 »
Раздели ТемаНагоре

2 дни да ни няма записа
Някой чува ли ме? НЕ СТАВА ДУМА ЗА ПАРИ!!! А за лъжа на мимен4ето, за нейно отношение, за нейно держание!!!!!! А не за пари!!!! Че аз (като глупачка съм) писох на нея по 5 писма на ден с въпроси "как е/получи ли колетче/хареса ли" и тн, а тя мълчи и ме игнорира!!! Това ме ОБИДИ!!! а не нейни пари стотинки, моля Ви..
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 02, 2010, 21:27:08 »
Раздели ТемаНагоре

2 дни да ни няма записа
Някой чува ли ме? НЕ СТАВА ДУМА ЗА ПАРИ!!! А за лъжа на мимен4ето, за нейно отношение, за нейно держание!!!!!! А не за пари!!!! Че аз (като глупачка съм) писох на нея по 5 писма на ден с въпроси "как е/получи ли колетче/хареса ли" и тн, а тя мълчи и ме игнорира!!! Това ме ОБИДИ!!! а не нейни пари стотинки, моля Ви..

Bebonia не се ядосвай. Има и такива хора. И аз съм й пращала колет и ми отговори след време, но не се ядосвай. Преглътни и отмини. Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #59 -: Декември 02, 2010, 21:32:39 »
Раздели ТемаНагоре

2 дни да ни няма записа
Някой чува ли ме? НЕ СТАВА ДУМА ЗА ПАРИ!!! А за лъжа на мимен4ето, за нейно отношение, за нейно держание!!!!!! А не за пари!!!! Че аз (като глупачка съм) писох на нея по 5 писма на ден с въпроси "как е/получи ли колетче/хареса ли" и тн, а тя мълчи и ме игнорира!!! Това ме ОБИДИ!!! а не нейни пари стотинки, моля Ви..

Bebonia не се ядосвай. Има и такива хора. И аз съм й пращала колет и ми отговори след време, но не се ядосвай. Преглътни и отмини. Smiley
ок Cheesy
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: