{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредната некоректна дама-mimen4eto.  (Прочетена 23021 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
macarena
Гост
« -: Ноември 26, 2010, 09:00:33 »
Раздели ТемаНагоре

С mimen4eto имахме уговорка за размяна.Пратих и дьнкови ботуши,а тя трябваше дами изпрати детски пантофи+доплащане3лв.Докато 4акам колет тя ме уговаря за друга размяна която слава богу не направих защото нямаше да полу4а нищо както неполу4их обещаният колет.След една седмица я попитах какво става защо не полу4авам колета тя ми казва 4е го е пратила,но ако не доиде до понеделник ще ми плати ботушите.4акам аз и пак нищо.Пиша й няколко пьи и няколко дни тя се укрива и неми отговаря.След като и писах 4е ще и поставя негативна оценка 4ак тогава ми отговори и ме прати да ходя в пощата даси взема записьт.Когато отидох се оказа 4е няма такьв.Явно г-жата. освен даме одижда 4е сьм злобна и 4е льжа е решила и дасе подиграва с мен.Много ми стана обидно и затова реших да пиша за слу4ая вьв форума.С вси4ката си наглост ми поставя отрицателна оценка и подронва афторитетьт ми пред останалата аудитория.Много сьм угор4ена 4е има такива жени.
ПОСТЬПВАЙТЕ ТАКА<КАТО ИСКАТЕ ДА ПОСТЬПВАТ С ВАС.
Активен
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2010, 01:29:55 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/ppc/member.php?uid=82510 
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2010, 09:17:40 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора....вие не търсите ли инфо, когато ви предстои сделка с някой?!  Shocked Huh?
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 27, 2010, 09:24:37 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора....вие не търсите ли инфо, когато ви предстои сделка с някой?!  Shocked Huh?

Да, но в случая дамата има тук 20 полож. оценки. От къде може да се предположи, че в другия сайт е направила толкова издънки Roll Eyes
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 27, 2010, 09:39:18 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам....., но и тези оценки са много относително нещо....не мисля вече, че и те са гаранция , че няма да имаш проблеми....
Аз също в момента бера ядове с потребителка с положителни оценки. Да видим  какво ще излезе при мен Huh?
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 27, 2010, 09:59:08 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора....вие не търсите ли инфо, когато ви предстои сделка с някой?!  Shocked Huh?

Да, но в случая дамата има тук 20 полож. оценки. От къде може да се предположи, че в другия сайт е направила толкова издънки Roll Eyes
Аз винаги поглеждам и в другия сайт, стига НИК-а да е същия, разбира се  Roll Eyes
Макарена, не виждам да имаш поставена отрицателна оценка от нея  Roll Eyes , дори не виждам никаква  Roll Eyes
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 10:13:11 от mimoza7710 » Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2010, 10:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора....вие не търсите ли инфо, когато ви предстои сделка с някой?!  Shocked Huh?

Да, но в случая дамата има тук 20 полож. оценки. От къде може да се предположи, че в другия сайт е направила толкова издънки Roll Eyes
Аз винаги поглеждам и в другия сайт, стига НИК-а да е същия, разбира се  Roll Eyes
Макарена, не виждам да имаш поставена отрицателна оценка от нея  Roll Eyes , дори не виждам никаква  Roll Eyes

Малко се намесих за отрицателната! Smiley
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 27, 2010, 19:34:43 »
Раздели ТемаНагоре

Абе хора....вие не търсите ли инфо, когато ви предстои сделка с някой?!  Shocked Huh?

Да, но в случая дамата има тук 20 полож. оценки. От къде може да се предположи, че в другия сайт е направила толкова издънки Roll Eyes
Аз винаги поглеждам и в другия сайт, стига НИК-а да е същия, разбира се  Roll Eyes
Макарена, не виждам да имаш поставена отрицателна оценка от нея  Roll Eyes , дори не виждам никаква  Roll Eyes

Малко се намесих за отрицателната! Smiley
хихииии,а защо не се намесиш и за моята отрицателна оценка?толкова изписахме тук,пратих сума ти постове на един друг админ,и нищо...  Sadаз пьк ще пратя подарьче на мименчето,не сьм недоволна от нея,нека види че не всичко на този свят е за пари!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 27, 2010, 21:35:03 »
Раздели ТемаНагоре

Найстина,грешката ми е 4е не4етях форума и оценките.оказа се 4е несамо" mimen4eto" ами и "coro" ме измами.Ве4е ще си нося обица на ухото както се казва.
Много жалко 4е има такива хора.
Cheesy
Един човек ако си е заплес,такъв ще си остане...ако ще и 100 да го баламосат!
Казвам това от личен опит!Аз също съм щипана,но за доста големи суми,с техника...
Пратих чисто нов мотор,а след 4 дни ми го върнаха разбит до неузнаваемост и с изкормени кабели.Мотора не беше и мой даже  Lips Sealed
Подарявала съм неща,за които и пощенските не си получих...
Големи перипетии съм видяла със скромните ми общо 100-тина сделки за 3г.
Но пак не чета профилите  Lips Sealed Embarrassed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 27, 2010, 22:49:30 »
Раздели ТемаНагоре

С mimen4eto имахме уговорка за размяна.Пратих и дьнкови ботуши,а тя трябваше дами изпрати детски пантофи+доплащане3лв.Докато 4акам колет тя ме уговаря за друга размяна която слава богу не направих защото нямаше да полу4а нищо както неполу4их обещаният колет.След една седмица я попитах какво става защо не полу4авам колета тя ми казва 4е го е пратила,но ако не доиде до понеделник ще ми плати ботушите.4акам аз и пак нищо.Пиша й няколко пьи и няколко дни тя се укрива и неми отговаря.След като и писах 4е ще и поставя негативна оценка 4ак тогава ми отговори и ме прати да ходя в пощата даси взема записьт.Когато отидох се оказа 4е няма такьв.Явно г-жата. освен даме одижда 4е сьм злобна и 4е льжа е решила и дасе подиграва с мен.Много ми стана обидно и затова реших да пиша за слу4ая вьв форума.С вси4ката си наглост ми поставя отрицателна оценка и подронва афторитетьт ми пред останалата аудитория.Много сьм угор4ена 4е има такива жени.
ПОСТЬПВАЙТЕ ТАКА<КАТО ИСКАТЕ ДА ПОСТЬПВАТ С ВАС.
а ти получи ли пантофи?
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 27, 2010, 23:34:00 »
Раздели ТемаНагоре

аз чакам от mimen4eto 5лв+пощенските ,каза че са пуснати във вторник,но в петък ги нямаше в пощата,помолих я за номеа на бележката отговори ми, че в понеделник щяла да провери в пощата и да ми пише,номер не ми даде...надявам се да не съм изъгана.сега видях профила и в продавалника,само да допълня че миналата седмица профилът и тук беше mime,после го промени на сегашния
Активен
mimen4eto
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 663


http://jaltici.com/vote/mimen4eto-4319.html

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 28, 2010, 00:11:14 »
Раздели ТемаНагоре

zashto ne kajesh zasto se zajade s men macarena  iskam v ponedelnik kato ti pristigne zapisa i vidish datata da mi se izvinish tuk v foruma kaza da ti pratia parite do 4etvartak i go napravih kakvo iskash ne te li e sram ma hem pantofi si imash hem pari stiga si se pravila na interesna
Активен

Вижте как може да изкарате лесно пари http://jaltici.com/vote/mimen4eto-4319.html


мами боклуци не плащам връщам без предупреждение
мами маже да нямам нет няколко дена
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 28, 2010, 01:35:17 »
Раздели ТемаНагоре

Хора, спрете се! Аз изпратих запис на една мацка във вторник и вчера тя ми пише, че го няма. Започна се едно издирване от моя страна, пратих и на имейла скнирана бележката, абе, разправии в нашата поща, в тяхната... И какво се оказа, че днес е отишла в пощата и  си го е получила.Явно нещо става в тези пощи, напоследък и аз забелязвам, че и пратките, както и записите се бавят повече Sad.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 28, 2010, 07:37:49 »
Раздели ТемаНагоре

от пощата ме предупредиха,че с наближаването на празниците ще се бавят заради код Червено  Lips Sealed Ще проверяват пратките по-добре
Само за справка-от Англия ми идва за 3 дни,а от село на 300км.-4дни  Cheesy
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 07:52:34 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 28, 2010, 10:14:42 »
Раздели ТемаНагоре

-ако 4аках на твойте пантофи,сега детето ми щеше да ходи босо.То се вижда кой льже.Не ведньж.В продавалника-9пьти,а сега и тук.Ако полу4а пантофи или пари от теб ще ти се извиня обещавам тук пред вси4ки,но недеи даразигравш циркове.Доколкото виждам несьм единственна потьрпевша от теб.Като толкова знаеш защо не снимаш разписките от колета и записа и даги покажеш в близьк план дасе вижда кога и кьде си пращала нещо.
на мен ми предстои размяна с mimen4e и се надявам на коректност,тъй като в ПРОДАВАЛНИКА сме контактували и до сега и двете сме доволни една от друга Smiley
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: