{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредната некоректна дама-mimen4eto.  (Прочетена 23064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 30, 2010, 17:23:12 »
Раздели ТемаНагоре

ПОЛУЧИХ  Wink
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 30, 2010, 18:00:55 »
Раздели ТемаНагоре

Доколкото виждам всичко е наред. Пускам профила.
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 01, 2010, 09:44:28 »
Раздели ТемаНагоре

а пък аз заключвам темата!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #33 -: Декември 01, 2010, 18:38:57 »
Раздели ТемаНагоре

С потребител mimen4eto и аз се сблъскнах!
С нея се разбрахме аз първо да изпратя колет (блуза) и после тя ще ми плати.

Пратих колет на 23.11.2010 (и пазих бележка), написох на нея,че съм пратила и 4 дена (!!!!!!) нямаше отговор (макар,че с руги потребители сме на контакт нон-стоп за да държим в течение какво стана) и няг страшно претесняна за колет дали е престигнал!
След 4 дена тя ми написа само 2 думи "получих" и това е, нищо не ми написа за пари, не ми пита адреса ми и не ми каза как ще ми плати.

Аз сама по своята инициатива пак (!!!) написох писмо с адрес и казох,че чакам пари и пак тишина от нея... Пак няколко дена имаше тишина и не знаех какво да мисля. И тогава, когато вече мина седмица, написох отрицателен коментар (вчера,ако е точно) и сега
mimen4eto ми пише,че ще ме илюминират,ако няма да поправя свой коментар Shocked Shocked Shocked че така кязал модератор!!!! това е лъжа!!!!

сега аз написох на модератор, и модератор ми каза,че всичко е наред, няма да ме накажат!!!

Хора, мили, исзбягвайте този потребтел mimen4eto!!

П.с.сори за грешки!! I am Russian girl Tongue Tongue
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #34 -: Декември 01, 2010, 20:08:18 »
Раздели ТемаНагоре

Мимче къде си бре кукло?Huh? Как така ще пишеш на потребител да си махне оценката и ще го заплашваш с нас че ще е наказан ?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #35 -: Декември 01, 2010, 21:10:25 »
Раздели ТемаНагоре

Оп да се намеся , аз съм модератора дето го еказал
Мимен4ето , ми писа че и е поставена отр. оценка за закъснение на парите , от потребител на когото е платила , това не е редно , след като се е издължила и то след 7 дни , 4 от които са били път на колета , не е редно да и поставяш отрицателна или неутрална оценка , виж ако те беше забавила 3-4 седмици темата е друга но за 7 дена закъснение не заслужава отр оценка
Активен

bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #36 -: Декември 01, 2010, 21:42:10 »
Раздели ТемаНагоре

Оп да се намеся , аз съм модератора дето го еказал
Мимен4ето , ми писа че и е поставена отр. оценка за закъснение на парите , от потребител на когото е платила , това не е редно , след като се е издължила и то след 7 дни , 4 от които са били път на колета , не е редно да и поставяш отрицателна или неутрална оценка , виж ако те беше забавила 3-4 седмици темата е друга но за 7 дена закъснение не заслужава отр оценка
неее,неее,неее, не заради пари съм поставила лоша оценка! а заради липсва на отношение, заради липсва на поведения, заради липсва на информация,заради ппълен игнор - това имах в предвид и съм го написала в тема!!!!!! Дадох телефона на Мимен4ето, тя не ми звъни, всички тези дни бях напълно игнорирана!!!! Макар,че с други потребители, когато им продавам/купувам, сме на контакт ВИНАГИ!!!!
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Декември 01, 2010, 22:07:22 »
Раздели ТемаНагоре

За липса на комуникация не се поставят отр оценки , единствено можеш да и сложиш положителна , след като не те е метнала , и да отбележиш в нея че комуникацията ви е била трдна
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #38 -: Декември 01, 2010, 22:15:59 »
Раздели ТемаНагоре

bebonia  не е получила парите още ,когато ги получи ще смени оценката а мимчето на какво основание и е поставила
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #39 -: Декември 01, 2010, 22:19:53 »
Раздели ТемаНагоре

За липса на комуникация не се поставят отр оценки , единствено можеш да и сложиш положителна , след като не те е метнала , и да отбележиш в нея че комуникацията ви е била трдна
така ли?беше ми много неприятно и цяла седмица тя м держеше в невидение, не обичам така да общувам с хора!!и съм волна да пиша в коментарии каквото иска.Например, в сайта aukro.bg хора пишат коментарии,каквито смятат за необходимост.

bebonia  не е получила парите още ,когато ги получи ще смени оценката а мимчето на какво основание и е поставила
за да отъмсти,разбира се
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #40 -: Декември 01, 2010, 22:22:31 »
Раздели ТемаНагоре

Така въпросното мамче е рускиня и прави много грешки с писането.Изпратила е блуза за която не и е платено и цяла седмица се мълчи и едва вчера когато е поставила оценка мимчето и е писала "пратих ти пари" и до там ,заплашвайки я с наказание от наша страна за поставена отрицателна оценка
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #41 -: Декември 01, 2010, 22:23:47 »
Раздели ТемаНагоре


Re:Помощ
« Изпратени до: skoki81 -: Днес в 18:27:05 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
Цитат  Отговор  Премахни 
Продадох блуза на ползовател mimen4eto и тя ме държеше ЦЯлА СЕДМИЦА в тишина, не съм доволна от нея, не знаех кога ми прати пари. Бях претеснена дали тя е получила колет (от мен) и вчера написох коментар на нея (вижте го),че не съм доволна и тя сега ми написа,что за моя коментар аз ще бъда наказана и Ви скопирах тези нейни думи. Как така наказана?
 
Ето съобщението с което започна bebonia
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 01, 2010, 22:29:59 »
Раздели ТемаНагоре

На мен лично ми се е случвала следната ситуация -поръчвам от няколко места дрешки във вторник вечерта малката ми дъщеря се разболява- на следващия ден вдига висока температура 40 градуса и ме приемат по спешност в болница.Аз нямам време да се свържа в този момент с нито една мама за да и обясня даже и през ума ми не минава за сайта от притеснение.Междувременно голямата ми дъщеря си знае за сайта влиза си разглежда си и какво се получава в един момент-майчетата ми пишат виждат че влизам а не отговарям и се чудят.Бях в боницата 10 дни през това време всичките ми пакети ме чакаха в пощата а аз на никой не съм пратила още запис.Нито една от трите майки от които бях поръчала не ми беше сложила отрицателна нито пък беше пуснала тема за мен за което им БЛАГОДАРЯ.Просто съм попаднала на разбрани и търпеливи майчета.
Активен
bebonia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #43 -: Декември 01, 2010, 22:32:46 »
Раздели ТемаНагоре

На мен лично ми се е случвала следната ситуация -поръчвам от няколко места дрешки във вторник вечерта малката ми дъщеря се разболява- на следващия ден вдига висока температура 40 градуса и ме приемат по спешност в болница.Аз нямам време да се свържа в този момент с нито една мама за да и обясня даже и през ума ми не минава за сайта от притеснение.Междувременно голямата ми дъщеря си знае за сайта влиза си разглежда си и какво се получава в един момент-майчетата ми пишат виждат че влизам а не отговарям и се чудят.Бях в боницата 10 дни през това време всичките ми пакети ме чакаха в пощата а аз на никой не съм пратила още запис.Нито една от трите майки от които бях поръчала не ми беше сложила отрицателна нито пък беше пуснала тема за мен за което им БЛАГОДАРЯ.Просто съм попаднала на разбрани и търпеливи майчета.
естественно, всичко може да се случи!!!! аз дадох свой телефон на мимен4ето давам го на всички и всички винаги ми се обаждат и казват (примерно) "получих колетче/пратих ви днес пари" и така нататъка!! нима да се обадиш за 1 минута е толкова невъзможно??? Huh? Huh?
Активен

При покупка на 3 от моите обяви-поемам пощенските!!!!!!!!!!!!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #44 -: Декември 01, 2010, 22:47:19 »
Раздели ТемаНагоре

В тема очаквам отговор единствено от мимчето друго не искам да се коментира
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: