{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредната некоректна дама-mimen4eto.  (Прочетена 23067 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #60 -: Декември 03, 2010, 05:23:36 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно разбирам какво е обидното , но факт е че има хора между които не се получава комуникация , или някакви единици , в които потребител от който другите са доволни се е еизложил .
Пресен случай , мама която не се вписва във форума и явно не следи това че станах гламава във връзка с Коро , ми пиша ЛС с някакъв въпрос , аз обаче съм така погълнота от това да направя списака , разпращам писма искайки информация , получавам ЛС с такава , пиша във форума и говоря по телефона , и просто нейното ЛС се изгубва във страниците , мамата  ми писа второ ЛС , но и на него не смогнах да се концентрирам да отговоря , тъй като освен всичко тук , щерка ми нещо се разболява , има хрипове и т.н. , и като чуя как и хриптят дробчетата и забравям какво правя , и така пак не и отговорих , днес ми писа ЛС , защо изобщо пускам обяви като не отговарям на заинтересованите , еми случва се , Бебона не се ядосвай , махни оценкат азащото нямаш право да и поставиш отрицателна , пък ако искаш пиши в положителната че е липсвало комуникация
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 03, 2010, 14:36:56 »
Раздели ТемаНагоре

ЧЕРЕН,АМА АНГЕЛ KissЕ ТОВА ИСКАМЕ ВСИЧКИ-УМНИ СЬВЕТИ,ЗА ДА СЕ УСПОКОЯТ СТРАСТИТЕ!А ТОВА,ЧЕ ПРОБЛЕМА САМО СЕ"ТУШИРА"И САМИ СИ ГО ЗНАЕМЕ,ПРОСТО МЕЖДУ ПОТРЕБИТЕЛИ,КОИТО СА БИЛИ В КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ СДЕЛКИ ЗАНАПРЕД ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧАВАТ SadВСЕКИ СИ ИЗГОТВЯ СПИСЬК ИЛИ ПРАВИ ЕДНО НА УМОТ КОГО ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИ,ПЬК И ВЕЧЕ СЕ ПРЕДУПРЕЖДАВАМЕ САМИ ПОМЕЖДУ СИ
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #62 -: Декември 03, 2010, 15:37:30 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно разбирам какво е обидното , но факт е че има хора между които не се получава комуникация , или някакви единици , в които потребител от който другите са доволни се е еизложил .
Пресен случай , мама която не се вписва във форума и явно не следи това че станах гламава във връзка с Коро , ми пиша ЛС с някакъв въпрос , аз обаче съм така погълнота от това да направя списака , разпращам писма искайки информация , получавам ЛС с такава , пиша във форума и говоря по телефона , и просто нейното ЛС се изгубва във страниците , мамата  ми писа второ ЛС , но и на него не смогнах да се концентрирам да отговоря , тъй като освен всичко тук , щерка ми нещо се разболява , има хрипове и т.н. , и като чуя как и хриптят дробчетата и забравям какво правя , и така пак не и отговорих , днес ми писа ЛС , защо изобщо пускам обяви като не отговарям на заинтересованите , еми случва се , Бебона не се ядосвай , махни оценкат азащото нямаш право да и поставиш отрицателна , пък ако искаш пиши в положителната че е липсвало комуникация
Аз по долу бях написала ,че когато записът е получен тогава ще смени оценката  Undecided
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #63 -: Декември 03, 2010, 15:45:55 »
Раздели ТемаНагоре

Тогава като получите парите , коментарите и на двете ще бъдат премахнати и просто няма да си пишете оценки , лесно е
Днес получих пари!!!
2 дни да ни няма записа
Някой чува ли ме? НЕ СТАВА ДУМА ЗА ПАРИ!!! А за лъжа на мимен4ето, за нейно отношение, за нейно держание!!!!!! А не за пари!!!! Че аз (като глупачка съм) писох на нея по 5 писма на ден с въпроси "как е/получи ли колетче/хареса ли" и тн, а тя мълчи и ме игнорира!!! Това ме ОБИДИ!!! а не нейни пари стотинки, моля Ви..
Скоке , аз го написах това защото след като записа е получен , продължи да се коментира че отрицателната е писана не заради парите а заради липсата на комуникация , не разбрах защо мен ме цитираш , ама аз да си обясня причината за поста , Цунки по муцунки и гал коремче  Tongue
П.С. на ушенце да ти подшушна , не са полезни тия нерви дет влагаш , карай го по похари
Активен

tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 03, 2010, 15:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

 CheesyИ всичко това от слаба хигиена на пиене Tongue
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #65 -: Декември 03, 2010, 16:32:19 »
Раздели ТемаНагоре

CheesyИ всичко това от слаба хигиена на пиене Tongue
Това не го схванах?!
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 03, 2010, 17:53:11 »
Раздели ТемаНагоре

стига вече.Има си теми за бърборене в съответния подфорум
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #67 -: Декември 04, 2010, 00:37:05 »
Раздели ТемаНагоре

Тогава като получите парите , коментарите и на двете ще бъдат премахнати и просто няма да си пишете оценки , лесно е
Днес получих пари!!!
2 дни да ни няма записа
Някой чува ли ме? НЕ СТАВА ДУМА ЗА ПАРИ!!! А за лъжа на мимен4ето, за нейно отношение, за нейно держание!!!!!! А не за пари!!!! Че аз (като глупачка съм) писох на нея по 5 писма на ден с въпроси "как е/получи ли колетче/хареса ли" и тн, а тя мълчи и ме игнорира!!! Това ме ОБИДИ!!! а не нейни пари стотинки, моля Ви..
Скоке , аз го написах това защото след като записа е получен , продължи да се коментира че отрицателната е писана не заради парите а заради липсата на комуникация , не разбрах защо мен ме цитираш , ама аз да си обясня причината за поста , Цунки по муцунки и гал коремче  Tongue
П.С. на ушенце да ти подшушна , не са полезни тия нерви дет влагаш , карай го по похари
Че кой да види ,че е получен записа  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: