{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за раздели във форума  (Прочетена 12868 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юли 08, 2010, 17:46:02 »
Раздели ТемаНагоре

Само да добавя, че аз предпочитам да купувам нови неща за децата, а понякога и търся за подарък и така ми е по- трудно да отсея новите неща  Wink Благодаря предварително  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #16 -: Юли 08, 2010, 17:48:43 »
Раздели ТемаНагоре

Само да добавя, че аз предпочитам да купувам нови неща за децата, а понякога и търся за подарък и така ми е по- трудно да отсея новите неща  Wink Благодаря предварително  Smiley

Elita, така като преглеждам обявите, хората пишат дали е нова или колко е носена. Не ми се иска да утежнявам сайта с нови раздели. Но както казах ще помислим по въпроса!
Активен

mimeeeto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юли 08, 2010, 17:50:32 »
Раздели ТемаНагоре

Само да добавя, че аз предпочитам да купувам нови неща за децата, а понякога и търся за подарък и така ми е по- трудно да отсея новите неща  Wink Благодаря предварително  Smiley

и аз това имах предвид,дрехи само с етикет,защото има дрехи които не са употребявани но е махнат етикета и не стават за подарък  Sad
Активен

1.Пощенските са за сметка на купувача
2.Не изпращам за проба дрехи.
3.По пощата пращам само с наложен платеж или предварително плащане
4.Ще се радвам ако бъда оценена от клиентите си
5.Ето оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43531
6.Мога да ви пиша само петък,събота и неделя.
мариша
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юли 29, 2010, 13:57:30 »
Раздели ТемаНагоре

Исках само да попитам(не зная дали вьпроса ми е за тук,но да ме извините) Embarrassed-Защо като побликувах обява няма за вьзраст от 6до 9 месеца,понеже обявата ми е в такава категория?Аз ли не я открих или няма такава?
Благодаря предварително!
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юли 29, 2010, 13:59:38 »
Раздели ТемаНагоре

Исках само да попитам(не зная дали вьпроса ми е за тук,но да ме извините) Embarrassed-Защо като побликувах обява няма за вьзраст от 6до 9 месеца,понеже обявата ми е в такава категория?Аз ли не я открих или няма такава?
Благодаря предварително!
има от 0-3,3-6,6-12
публикувай в нея-от 6-12м.
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
steidi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Август 03, 2010, 11:56:48 »
Раздели ТемаНагоре

Тръбва да се направи раздел-фенски артикули
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Август 03, 2010, 11:58:11 »
Раздели ТемаНагоре

Тръбва да се направи раздел-фенски артикули

Малко уточнение моля?!
Активен

steidi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Август 03, 2010, 12:05:01 »
Раздели ТемаНагоре

Тръбва да се направи раздел-фенски артикули

Малко уточнение моля?!
Да се продават шалове,шапки,знамена,дрехи на определени отбори,например имам шал на Manchester United,в кой раздел трябва да го пусна,ако има фенски раздел ще е по-лесно.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #23 -: Август 03, 2010, 12:08:33 »
Раздели ТемаНагоре

Тръбва да се направи раздел-фенски артикули

Малко уточнение моля?!
Да се продават шалове,шапки,знамена,дрехи на определени отбори,например имам шал на Manchester United,в кой раздел трябва да го пусна,ако има фенски раздел ще е по-лесно.

Ще помисля по въпроса Smiley
Активен

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Август 06, 2010, 15:14:16 »
Раздели ТемаНагоре

Само да добавя, че аз предпочитам да купувам нови неща за децата, а понякога и търся за подарък и така ми е по- трудно да отсея новите неща  Wink Благодаря предварително  Smiley

Elita, така като преглеждам обявите, хората пишат дали е нова или колко е носена. Не ми се иска да утежнявам сайта с нови раздели. Но както казах ще помислим по въпроса!

В случая не може ли просто в състояние на стоката да се добави: Нова с етикет, Нова без етикет, Отлично и т.н. както са си сега. И евентуално после като се пуска филтъра да излизат да речем при необходимост само Новите с етикет (за подаръци)?
Не да се прави цял раздел!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Август 07, 2010, 12:56:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам предвид не точно като раздел да е, а като опция при филтриране. Да кажем влизаш в дрехи за деза 3-4 години и отгоре имаш опции да избереш нови и употребявани. Аз си чеквам нови и ми излизат само нови дрехи, независимо дали с етикет или без. Така при самото публикуване на обявата би трябвало да се отметва дали дрехата е нова или не. Не говоря само за дрехи с етикети, защото аз лично търся нови дрехи да купувам за децата и така няма да е необходимо да преглеждам всичк иобяви.
Надявам се че става ясно какво имам предвид, че малко объркано го обясних  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Август 07, 2010, 16:20:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ели, аз споменах Нови с етикет, тъй като беше писала за подаръци. Но и двата варианта са приемливи спрямо това какво търсим!
Вече админ трябва да се изкаже  Wink
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
mimeeeto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Август 08, 2010, 13:23:06 »
Раздели ТемаНагоре

Само да добавя, че аз предпочитам да купувам нови неща за децата, а понякога и търся за подарък и така ми е по- трудно да отсея новите неща  Wink Благодаря предварително  Smiley

Elita, така като преглеждам обявите, хората пишат дали е нова или колко е носена. Не ми се иска да утежнявам сайта с нови раздели. Но както казах ще помислим по въпроса!

В случая не може ли просто в състояние на стоката да се добави: Нова с етикет, Нова без етикет, Отлично и т.н. както са си сега. И евентуално после като се пуска филтъра да излизат да речем при необходимост само Новите с етикет (за подаръци)?
Не да се прави цял раздел!

Подкрепям  Wink
Активен

1.Пощенските са за сметка на купувача
2.Не изпращам за проба дрехи.
3.По пощата пращам само с наложен платеж или предварително плащане
4.Ще се радвам ако бъда оценена от клиентите си
5.Ето оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43531
6.Мога да ви пиша само петък,събота и неделя.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #28 -: Август 08, 2010, 14:35:22 »
Раздели ТемаНагоре

Само да добавя, че аз предпочитам да купувам нови неща за децата, а понякога и търся за подарък и така ми е по- трудно да отсея новите неща  Wink Благодаря предварително  Smiley

Elita, така като преглеждам обявите, хората пишат дали е нова или колко е носена. Не ми се иска да утежнявам сайта с нови раздели. Но както казах ще помислим по въпроса!

В случая не може ли просто в състояние на стоката да се добави: Нова с етикет, Нова без етикет, Отлично и т.н. както са си сега. И евентуално после като се пуска филтъра да излизат да речем при необходимост само Новите с етикет (за подаръци)?
Не да се прави цял раздел!

Подкрепям  Wink

Ще помисля по въпроса и ще реша Smiley Само трябва да видя как да го направя софтуерно Smiley
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Август 08, 2010, 16:45:49 »
Раздели ТемаНагоре

Може би сортирай според състоянието: и чекваш на Отлично Smiley
А за софтуерно как да стане, не ме питайте. Cheesy

Аз да попитам, може ли да има сортирай по последен коментар? най-последния да е най-горе...? и в наблюдаваните и в личните обяви... :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: