{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за раздели във форума  (Прочетена 13257 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Юли 06, 2010, 10:00:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Както виждате, вече има извесно оптимизиране на разделите на форума.
Тъй като правим всичко така, че да е удобно за нас, ще ви помоля, всеки който има някакво виждане за подобряване моля да пише тук. Smiley
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 16:00:41 »
Раздели ТемаНагоре

шефе,плийс един огрооомен раздел РАЗМЕНЯМ
Криза е,хоратя нямат често средства и е по-удобно да разменят
Всеки,който счита,че едно нещо може освен продажба,да замени-да го публикува там.Така ще се знае пазарна цена и че се заменя

другото-търг Cheesy
Много искам да търгувам,а сигурно и другите
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Юли 06, 2010, 16:09:22 »
Раздели ТемаНагоре

шефе,плийс един огрооомен раздел РАЗМЕНЯМ
Криза е,хоратя нямат често средства и е по-удобно да разменят
Всеки,който счита,че едно нещо може освен продажба,да замени-да го публикува там.Така ще се знае пазарна цена и че се заменя

другото-търг Cheesy
Много искам да търгувам,а сигурно и другите

За разменям - ще поговоря с Ангелчето да видим къде да го сложим и няма проблеми.
За търга - Ще го пусна пробно в неделя Smiley
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 06, 2010, 16:12:58 »
Раздели ТемаНагоре

 Kiss златен си!!!Тенк ю!!!Ще черпим   ;D
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
mimeeeto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 06, 2010, 22:27:58 »
Раздели ТемаНагоре

а аз предлагам раздел само с нови дрехи т.е. такива с етикет,има хора които купуват само нови,но от тук понеже са на по ниски цени  Wink
Активен

1.Пощенските са за сметка на купувача
2.Не изпращам за проба дрехи.
3.По пощата пращам само с наложен платеж или предварително плащане
4.Ще се радвам ако бъда оценена от клиентите си
5.Ето оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43531
6.Мога да ви пиша само петък,събота и неделя.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 07, 2010, 07:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

а аз предлагам раздел само с нови дрехи т.е. такива с етикет,има хора които купуват само нови,но от тук понеже са на по ниски цени  Wink
mnogo dobro predlojenie Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 07, 2010, 15:49:38 »
Раздели ТемаНагоре

а аз предлагам раздел само с нови дрехи т.е. такива с етикет,има хора които купуват само нови,но от тук понеже са на по ниски цени  Wink
mnogo dobro predlojenie Smiley

Това може би е малко излишно, защото когато влезеш в дадена категория, примерно "за джобни гаджета" и напишеш в търсачката "ново" или "етикет" и ти излизат само новите неща с етикет.
Ако се направи раздел само "Нови дрехи", то къде ще се публикуват обувки, играчки, книги и т.н. Как ще се търсят мъжки, дамски, детски, размери ...?
Другият вариант е на всяка подкатегория да се направи раздел "ново", но ми се вижда много играчка от страна на собствениците.  :Smiley  Smiley
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
mimeeeto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 07, 2010, 18:13:45 »
Раздели ТемаНагоре

а аз като напиша "етикет" ми излизат почечето обяви в които пише номер по етикет  Wink
Активен

1.Пощенските са за сметка на купувача
2.Не изпращам за проба дрехи.
3.По пощата пращам само с наложен платеж или предварително плащане
4.Ще се радвам ако бъда оценена от клиентите си
5.Ето оценките ми http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43531
6.Мога да ви пиша само петък,събота и неделя.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Юли 07, 2010, 19:47:05 »
Раздели ТемаНагоре

Така , сега , по принцип , ако искате не е невъзможно да се направи всичко , но това много ще натоварва сървара , и съответно ще забавя скоростта на сайта , така сега моята позиция
Има секция Промоции и намаления в която всеки може да обяви каквото пожелае , както и да пусне обява че прави размяна , не мисля че е нужен раздел отделен , тъй като ако е един ще е манджа с грозде там , а ако са по категории , ще е още по голяма манджа с грозде , това са малко излишни и горница ъпдейти .
Така , аз лично съм се замислила върху самата търсачка и полетата в публикуване на обява, но за това по натам , още го мисля , а на мойте велики идеи им трябва време да узреят хубаво в пепеляворусата ми тиквичка.
Второто което искам кажа е , че мисля да турим още два подраздела на Дом и семейство ,
Спално бельо , покривки и завеси
Чершафи , възглавници , одеала , завивки , покривки , карета , завеси , и всякакви други чисто платнени работи
Дребна лична техника
Ел съмобръсначки , преси , масажори , сушоари , епилатори , пилинги , маши , и други такива дребни електроники свързани с тоалета и поддръжката на външния вид
Мисля че бипа били полезни , както и смятам че в раздел Кипра може да се сложи един подраздел
козметика за Бременелки и родилки , в която да се побликуват само  мазилата със специфично приложение като кремове за разранени зърна , против стрии , за предодвратяване на стрии , за скриване на стрии , затоплящи за кръста и тям подобни
Мисля че е добре ако в духа на сецона в раздел дамски дрехи се добави раздел бански костюми
но това са само идеи , вие кажете какво мислите за тях
Активен

geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 08, 2010, 11:33:56 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос Smiley Ако се въведе раздел "Разменям" По два пъти ли ще трябва да се публикуват обявите ( първо в продавам после в разменям  Huh?
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #10 -: Юли 08, 2010, 11:42:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам въпрос Smiley Ако се въведе раздел "Разменям" По два пъти ли ще трябва да се публикуват обявите ( първо в продавам после в разменям  Huh?

Още не е решено за Разменям, но определено няма да се публикуват по 2 пъти обяви! Ще помислим как и ще видим Smiley Важното е да е удобно за Вас Smiley
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юли 08, 2010, 15:35:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз има предложение при публикуване на обявата да се даде опция за ново" или " употребявано" и като се влезе в даден раздел да има сортиране по същия начин  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #12 -: Юли 08, 2010, 16:26:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз има предложение при публикуване на обявата да се даде опция за ново" или " употребявано" и като се влезе в даден раздел да има сортиране по същия начин  Wink

Имате в предвид ново купено за лично ползване нали?
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юли 08, 2010, 16:35:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз има предложение при публикуване на обявата да се даде опция за ново" или " употребявано" и като се влезе в даден раздел да има сортиране по същия начин  Wink

Имате в предвид ново купено за лично ползване нали?
Разбира се, че да. Или подарено такова, което няма да се ползва :Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #14 -: Юли 08, 2010, 17:13:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз има предложение при публикуване на обявата да се даде опция за ново" или " употребявано" и като се влезе в даден раздел да има сортиране по същия начин  Wink

Имате в предвид ново купено за лично ползване нали?
Разбира се, че да. Или подарено такова, което няма да се ползва :Smiley

Ще помисля по въпроса! Скоро ще изляза с мнение по въпроса Smiley
Активен



Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: