{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нормални следи от употреба  (Прочетена 16645 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 05, 2011, 12:59:05 »
Раздели ТемаНагоре

 Здравейте и за Много години на всички! Пожелавам най-вече здраве!

 Ако темата е коментирана вече се извинявам, но понеже вече ми се случва да връщам едва ли не всяка втора пратка, Моля ви, споделете мнение-КАКВО СПОРЕД ВАС ОЗНАЧАВА НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА...Аз го разбирам като избеляване на цвета, топчета по плата или нещо от този род....винаги питам когато попадна на такава обява конретни забележки има ли и отговорът е -няма, но аз получавам скъсани обувки, неизпрани, мръстни и с петна  и лекета дрехи... ShockedАз ли нещо вече не съм добре?!? Sad Roll Eyes....
Възможно ли е под нормални следи от употреба да се ръзбират мръстни и разлепени обувки или дрехи-скъсани и с петна!

Не желая в темата да възникват спорове и кавги, а просто да споделите с мен мнение! Благодаря!
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 13:05:34 от malvi77 » Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2011, 14:12:47 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз SmileyСпоред мен също нормалните следи от употреба са топченца по дрехата или пък гънки по обувките.Но пък чак скъсано и мръсно,еееееее Huh?Поне да си направят труда да го почистят преди да го пратят.Аз пък скоро имах пратка,която уж беше нова дреха.оказа се че няма етикет.Ама това не винаги е от значение.Очевадно е че дрехата е носена,дори около яката миришеше на парфюм Huh?Нищо не казах,но я пдарих на друга мама и вече и аз не знам на какво да вярвам по обявите Sad
Активен

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2011, 14:19:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз SmileyСпоред мен също нормалните следи от употреба са топченца по дрехата или пък гънки по обувките.Но пък чак скъсано и мръсно,еееееее Huh?Поне да си направят труда да го почистят преди да го пратят.Аз пък скоро имах пратка,която уж беше нова дреха.оказа се че няма етикет.Ама това не винаги е от значение.Очевадно е че дрехата е носена,дори около яката миришеше на парфюм Huh?Нищо не казах,но я пдарих на друга мама и вече и аз не знам на какво да вярвам по обявите Sad
Ами да споделя и аз тогава:) Получих от една мама с мнооого +оценки палто( без никакви забележки,носено 2-3 пъти) с два разпрани джоба,видимо носено поне 2-3 сезона и също миришеше на смесица от евтин парфюм и препарат като във втората употреба! Undecided
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 05, 2011, 14:20:11 »
Раздели ТемаНагоре

А сега де! - и на мен никога не ми е било ясно. И има разлика - за някой нормално е да му се скъса дрехата от носене - за друг е нормално само да има едно единствено топченце и пак е следа от носене. Затова трябва винаги да се уточнява колко точно е нормалното Smiley
Аз пък съм получавала вещ описана като "с нормални следи от носене" , обаче тя пристигна като почти чисто нова. Само дето етикет и опаковка нямаше. Така че наистина има голяяяма разлика в разбирането на хората за нормалните следи от носене.
В тая тема няма да има еднакви мнения според мен Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 05, 2011, 14:22:08 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и за Много години на всички! Пожелавам най-вече здраве!

 Ако темата е коментирана вече се извинявам, но понеже вече ми се случва да връщам едва ли не всяка втора пратка, Моля ви, споделете мнение-КАКВО СПОРЕД ВАС ОЗНАЧАВА НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА...Аз го разбирам като избеляване на цвета, топчета по плата или нещо от този род....винаги питам когато попадна на такава обява конретни забележки има ли и отговорът е -няма, но аз получавам скъсани обувки, неизпрани, мръстни и с петна  и лекета дрехи... ShockedАз ли нещо вече не съм добре?!? Sad Roll Eyes....
Възможно ли е под нормални следи от употреба да се ръзбират мръстни и разлепени обувки или дрехи-скъсани и с петна!

Не желая в темата да възникват спорове и кавги, а просто да споделите с мен мнение! Благодаря!
Cheesy Аз разбирам същото като теб само че без заваляните топчета от употреба - те са от мноооооооог о употреба според мен или когато трикото е некачествено и с малко се образуват , но  това трябва да се напише мисля. Беше ми се случило да купя дреха оттук уж в много добро състояние и малко носена а с топчета по дупето. Нарочно няма да кажа коя е дрехата беше маркова. Веднага я продадох но казах на жената в какво състояние е реално.
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 05, 2011, 14:25:04 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и за Много години на всички! Пожелавам най-вече здраве!

 Ако темата е коментирана вече се извинявам, но понеже вече ми се случва да връщам едва ли не всяка втора пратка, Моля ви, споделете мнение-КАКВО СПОРЕД ВАС ОЗНАЧАВА НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА...Аз го разбирам като избеляване на цвета, топчета по плата или нещо от този род....винаги питам когато попадна на такава обява конретни забележки има ли и отговорът е -няма, но аз получавам скъсани обувки, неизпрани, мръстни и с петна  и лекета дрехи... ShockedАз ли нещо вече не съм добре?!? Sad Roll Eyes....
Възможно ли е под нормални следи от употреба да се ръзбират мръстни и разлепени обувки или дрехи-скъсани и с петна!

Не желая в темата да възникват спорове и кавги, а просто да споделите с мен мнение! Благодаря!
Cheesy Аз разбирам същото като теб само че без заваляните топчета от употреба - те са от мноооооооог о употреба според мен или когато трикото е некачествено и с малко се образуват , но  това трябва да се напише мисля. Беше ми се случило да купя дреха оттук уж в много добро състояние и малко носена а с топчета по дупето. Нарочно няма да кажа коя е дрехата беше маркова. Веднага я продадох но казах на жената в какво състояние е реално.
Сонче,не съм много съгласна за топченцата.Пуловерите например....Имам нови,от магазина,които сме обличали 2-3 пъти и от прането веднага стават на топченца.А аз много си пазя всички дрехи и не зависи само от носенето.Иначе и аз съм получавалс трахотни почти нови дрешки,за уж много добро състояние и се радвам,че има такива коректни продавачи Smiley
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 05, 2011, 14:28:14 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova Писах ти лс за какво става въпрос сигурна съм че ще си на моето мнение Нямам предвид плетивата , но имам пуловери които въпреки че съм обличала са като нови. МАй опира до качеството на дрехата
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2011, 14:30:39 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova Писах ти лс за какво става въпрос сигурна съм че ще си на моето мнение Нямам предвид плетивата , но имам пуловери които въпреки че съм обличала са като нови. МАй опира до качеството на дрехата
Така си е наистина.Сега гледам и по бодидата на децата.Взела съм им нови от магазина по едно и също време.Някои нямат и следа от обличане,а други,след 2 пране,вече се позавалват,макар и леко Sad Лошото е,че не можем да сме сигурни в качеството на нищо,което купуваме,дори от магазина Sad
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2011, 14:33:20 »
Раздели ТемаНагоре

сега търся бодита на малкия, но като гледам тук цените май  ще купя нови на Плами са по 2 лева чисто белите и трикото им е добро . МИла извинявай за спама
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 05, 2011, 14:36:14 »
Раздели ТемаНагоре

сега търся бодита на малкия, но като гледам тук цените май  ще купя нови на Плами са по 2 лева чисто белите и трикото им е добро . МИла извинявай за спама
Аз последно си поръчах от Дафра и съм много доволна.Вече 3 месеца ги носим и няма едно топченце Wink
Активен

malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 05, 2011, 15:19:24 »
Раздели ТемаНагоре

 Благодаря на всички, които се включиха... Smileyи аз съм съгласна за топчета, че зависи от качеството на плата и затова съм писала, че за топчета и избеляване на цвета нямам претенций когато купувам нещо с нормални следи от употреба. Винаги питам вече за конкретни забележки и всички пишат няма-а като го получа с извинение не бих го и подарила дори....

 Аз също съм продавала, много хубави и запазени дрешки и обувки на символични цени, само и само да освободя масто и да зарадвам някое детенце и майка му...но за съжаление аз все по-рядко попадам на качестеви покупки...

 Когато купувам нещо втора ръка, разбира се, че неочаквам да е ново, но все пак всяко нещо си има граници пък и в подписа си съм записала с големи букви, че вече връщам ако дрехата не отговаря на описанието и има неупоменати забележки, но продължавам да си получавам такива!
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 05, 2011, 15:45:43 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и за Много години на всички! Пожелавам най-вече здраве!

 Ако темата е коментирана вече се извинявам, но понеже вече ми се случва да връщам едва ли не всяка втора пратка, Моля ви, споделете мнение-КАКВО СПОРЕД ВАС ОЗНАЧАВА НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА...Аз го разбирам като избеляване на цвета, топчета по плата или нещо от този род....винаги питам когато попадна на такава обява конретни забележки има ли и отговорът е -няма, но аз получавам скъсани обувки, неизпрани, мръстни и с петна  и лекета дрехи... ShockedАз ли нещо вече не съм добре?!? Sad Roll Eyes....
Възможно ли е под нормални следи от употреба да се ръзбират мръстни и разлепени обувки или дрехи-скъсани и с петна!

Не желая в темата да възникват спорове и кавги, а просто да споделите с мен мнение! Благодаря!
Cheesy Аз разбирам същото като теб само че без заваляните топчета от употреба - те са от мноооооооог о употреба според мен или когато трикото е некачествено и с малко се образуват , но  това трябва да се напише мисля. Беше ми се случило да купя дреха оттук уж в много добро състояние и малко носена а с топчета по дупето. Нарочно няма да кажа коя е дрехата беше маркова. Веднага я продадох но казах на жената в какво състояние е реално.
Сонче,не съм много съгласна за топченцата.Пуловерите например....Имам нови,от магазина,които сме обличали 2-3 пъти и от прането веднага стават на топченца.А аз много си пазя всички дрехи и не зависи само от носенето.Иначе и аз съм получавалс трахотни почти нови дрешки,за уж много добро състояние и се радвам,че има такива коректни продавачи Smiley

  Охх..от няколко дни водим спор на лични с една дама точно за това. Продадох и пуловерче на Дисни - много красиво, поех и пощенските...сега иска да го връща, защото моля ви се, имало леко заваляно и "на места топченца" по материята. Защо не съм го била споменала. Ами защото за мен това е нормална следа от употреба специално за плетиво и в никакъв случай не стои грозно - просто не е като в магазина, все пак е носено. Опитах да и обясня, че дори да се мине с пилинга за дрехи и да стане като нов, след няколко пранета пак ще е с топченца, но... глас в пустиня.  Lips Sealed
  Поне се убедих, че има и други като мен, на които това не им пречи. Виж, за суичър или памучни блузки е друго - там си личи адски много, но за плетивото ...
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 05, 2011, 23:24:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и за Много години на всички! Пожелавам най-вече здраве!

 Ако темата е коментирана вече се извинявам, но понеже вече ми се случва да връщам едва ли не всяка втора пратка, Моля ви, споделете мнение-КАКВО СПОРЕД ВАС ОЗНАЧАВА НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА...Аз го разбирам като избеляване на цвета, топчета по плата или нещо от този род....винаги питам когато попадна на такава обява конретни забележки има ли и отговорът е -няма, но аз получавам скъсани обувки, неизпрани, мръстни и с петна  и лекета дрехи... ShockedАз ли нещо вече не съм добре?!? Sad Roll Eyes....
Възможно ли е под нормални следи от употреба да се ръзбират мръстни и разлепени обувки или дрехи-скъсани и с петна!

Не желая в темата да възникват спорове и кавги, а просто да споделите с мен мнение! Благодаря!
Cheesy Аз разбирам същото като теб само че без заваляните топчета от употреба - те са от мноооооооог о употреба според мен или когато трикото е некачествено и с малко се образуват , но  това трябва да се напише мисля. Беше ми се случило да купя дреха оттук уж в много добро състояние и малко носена а с топчета по дупето. Нарочно няма да кажа коя е дрехата беше маркова. Веднага я продадох но казах на жената в какво състояние е реално.
Сонче,не съм много съгласна за топченцата.Пуловерите например....Имам нови,от магазина,които сме обличали 2-3 пъти и от прането веднага стават на топченца.А аз много си пазя всички дрехи и не зависи само от носенето.Иначе и аз съм получавалс трахотни почти нови дрешки,за уж много добро състояние и се радвам,че има такива коректни продавачи Smiley

  Охх..от няколко дни водим спор на лични с една дама точно за това. Продадох и пуловерче на Дисни - много красиво, поех и пощенските...сега иска да го връща, защото моля ви се, имало леко заваляно и "на места топченца" по материята. Защо не съм го била споменала. Ами защото за мен това е нормална следа от употреба специално за плетиво и в никакъв случай не стои грозно - просто не е като в магазина, все пак е носено. Опитах да и обясня, че дори да се мине с пилинга за дрехи и да стане като нов, след няколко пранета пак ще е с топченца, но... глас в пустиня.  Lips Sealed
  Поне се убедих, че има и други като мен, на които това не им пречи. Виж, за суичър или памучни блузки е друго - там си личи адски много, но за плетивото ...
Ами,мила не се коси.Да ти го върне с пощенските разходи,пък да ходи да си купи ново за 20 че и повече лв Wink А разбран купувач винаги ще намериш Smiley Ей такива като мене Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 05, 2011, 23:49:57 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз SmileyСпоред мен също нормалните следи от употреба са топченца по дрехата или пък гънки по обувките.Но пък чак скъсано и мръсно,еееееее Huh?Поне да си направят труда да го почистят преди да го пратят.Аз пък скоро имах пратка,която уж беше нова дреха.оказа се че няма етикет.Ама това не винаги е от значение.Очевадно е че дрехата е носена,дори около яката миришеше на парфюм Huh?Нищо не казах,но я пдарих на друга мама и вече и аз не знам на какво да вярвам по обявите Sad
Ами да споделя и аз тогава:) Получих от една мама с мнооого +оценки палто( без никакви забележки,носено 2-3 пъти) с два разпрани джоба,видимо носено поне 2-3 сезона и също миришеше на смесица от евтин парфюм и препарат като във втората употреба! Undecided

много обяви, всякакви дрехи и дрехи облечени на манекени?Huh? е колкото и оценки да има за мене тя си има и магазин втора употреба и направо БЕГАААМ. За мене водеща е цената и марката на предлаганото нещо и не на последно място снимките и точно обяснена стока.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 05, 2011, 23:58:59 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз SmileyСпоред мен също нормалните следи от употреба са топченца по дрехата или пък гънки по обувките.Но пък чак скъсано и мръсно,еееееее Huh?Поне да си направят труда да го почистят преди да го пратят.Аз пък скоро имах пратка,която уж беше нова дреха.оказа се че няма етикет.Ама това не винаги е от значение.Очевадно е че дрехата е носена,дори около яката миришеше на парфюм Huh?Нищо не казах,но я пдарих на друга мама и вече и аз не знам на какво да вярвам по обявите Sad
Ами да споделя и аз тогава:) Получих от една мама с мнооого +оценки палто( без никакви забележки,носено 2-3 пъти) с два разпрани джоба,видимо носено поне 2-3 сезона и също миришеше на смесица от евтин парфюм и препарат като във втората употреба! Undecided

много обяви, всякакви дрехи и дрехи облечени на манекени?Huh? е колкото и оценки да има за мене тя си има и магазин втора употреба и направо БЕГАААМ. За мене водеща е цената и марката на предлаганото нещо и не на последно място снимките и точно обяснена стока.
Така е,мила,права си,но не винаги получавам точното описание Sad Относно марката, и там нямаш гаранция,че не е от втората употреба,макар да знам,че има много потребители,които наистина имат дрехи от чужбина и са с гарантиран произход.Много са обаче вече,които си пробутват боклуците Sad
Май пак стигнахме до една друга тема Smiley
Активен



Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: