{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нормални следи от употреба  (Прочетена 16638 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Януари 06, 2011, 13:58:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз като нямам блузка купувана под 50лв и повечето са слагани по ведньж Huh? Тях ги дьржа ,да отлежат още Tongue Затова продавам предимно на дьщеря ми,които са и малки или не харесва,че и тя стана една притенция Undecided
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Януари 06, 2011, 14:07:57 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз като нямам блузка купувана под 50лв и повечето са слагани по ведньж Huh? Тях ги дьржа ,да отлежат още Tongue Затова продавам предимно на дьщеря ми,които са и малки или не харесва,че и тя стана една притенция Undecided

ето виждатели, блузките сигурно са и хубави, ама не ги пуска тук, защото не може да бори с цени от 2-3-4лв. при положение че нейните са купувани скъпо. Я се снимай пред огледалото и покажи Tongue
а пък нали имаш и манекен, може и там Kiss
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 06, 2011, 14:20:53 »
Раздели ТемаНагоре

 Момичета, не се карайте мола ви, помолих само да споделите мнение. Темата не е за нови и стари дрехи и такива от втора употреба....може и дреха, която не е втора употреба пак да има петна и да е скъсана...

 Интересуваше ме най-вече какво разбирате вие под "нормални следи от носене"....

 Колкото до определянето на цените мисля, че го пише в правилата. Купувала съм от тук дрехи под 10 лева, които са си супер, така, че според мен не цената е определяща, а съвеста и морала на човек.
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 06, 2011, 14:30:54 »
Раздели ТемаНагоре

да се карам аз абсурд. Всеки си знае и си има критерии, под 10лв. да ,ама какво? Има толкова магазини с такива стоки, че незная дали си заслужава да го купуваш ползвано.
Сега вече тези които нямат избор на магазини са в лоша позиция.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 06, 2011, 14:32:28 »
Раздели ТемаНагоре

момичета лек и успешен завършек на деня. Бягам че имам работа.
и внимавайте какво купувате Kiss
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 06, 2011, 14:45:37 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми прави впечатление наличието на дрехи със съмнителен вид - дори и на снимките си личи,че са измачкани и с ненормална следа от употреба. Да не говорим за обувките и дежурната реплика-имат нужда от смяна на токчетата. Мисля си, че нещата опират не само до съзнание, а и начин на живот. Ами като имат нужда токчетата- сменете ги и тогава ги предлагайте! Говоря за капачетата на токчетата де... Cheesy Ама който си е мърляв, и видът на облеклото му е такъв. Просто се гледа внимателно и се отбира.
Мила ако им сменя капачките на токчетата не трябва ли да си го сложа в цената? БОтуши ест кожа които съм взела за 100 лева , носила съм и имат нужда от този ремонт.Пуснала съм ги за 20 или 25 лева какъв е проблемът да им смениш капачките? АМи купи си нови естествена кожа без нужда от този ремонт. Ако се огледаш по магазините не знам къде ще намериш ест кожа дори под 100 лева. Всичко което си харесах като си търсех  ботуши беше около 200 лв В Стара Загора. Дори китайските са по 30 лева  Cheesy не ми се говори за качеството им.
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 15:29:37 от s0n1a » Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 06, 2011, 14:59:34 »
Раздели ТемаНагоре

подкрепям те за капачките, в нашия квартал смяната на капачки е 7 лева.
аз ботуши не продавам, защото си ги нося докато им видя сметката  Wink, но ако продавах, не виждам как бих инвестирала 7 лева и после да ги пусна за 20...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Януари 06, 2011, 15:02:16 »
Раздели ТемаНагоре

подкрепям те за капачките, в нашия квартал смяната на капачки е 7 лева.
аз ботуши не продавам, защото си ги нося докато им видя сметката  Wink, но ако продавах, не виждам как бих инвестирала 7 лева и после да ги пусна за 20...
Ще си калкулираш и цената на капачките Smiley
И аз съм пуснала едни с лека вдлъбнатина на бомбето от стоетето в шкафа, че не ми се занимаваше с обущари. Ще взема да ги занеса и колкото ми излезе ремонта - ще си го включа в цената  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 06, 2011, 15:11:22 »
Раздели ТемаНагоре

Много странни същества сме това хората.Като е скъпо,не го купуваме,защото е скъпо,нищо,че е качествено и струва 5 пъти повече.Като е евтино,що пък е евтино,сигурно е боклук.
Пример от моите обяви,който и аз не мога да разбера.Имам беб.комплект с етикет,т.е. нов,т.е.без забележки, с етикетна цена 12,50.Стигнах до 6 лв и дори намалих по случай празник на 4 лв, и пак получавам ЛС:"Нов ли е,защо е толкова евтин" и друго-"Може ли да намалите цената".
Ха сега ,де!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 06, 2011, 15:13:10 »
Раздели ТемаНагоре

какъв е проблема да я продаваш за 10лв. след като си сигурна в качеството? То за това вече не могат да се различават хубавите неща, защото всичко се сля на цена от 2-3-4лв. и хубаво и лошо и после ама там не пишеше. Щом е хубаво и си дала по голяма сума за него за каква търговка става въпрос?

Марката няма магазин в България, но въпреки, че не съм и помирисвала втора употреба разбирам, че там има доста стока, която не може да се намери на БГ пазара. Следователно все ще се появи някой, който от липса на друга работа ще започне да ме убеждава, че съм я взела за 50 ст и искам да печеля Smiley
Не съм виновна, че от раждането ми до ден днешен родителите ми (пък и аз ) сме  имали   възможност да пътуваме и да се обличам(е) с чужбински дрехи  Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 06, 2011, 15:13:35 »
Раздели ТемаНагоре

Много странни същества сме това хората.Като е скъпо,не го купуваме,защото е скъпо,нищо,че е качествено и струва 5 пъти повече.Като е евтино,що пък е евтино,сигурно е боклук.
Пример от моите обяви,който и аз не мога да разбера.Имам беб.комплект с етикет,т.е. нов,т.е.без забележки, с етикетна цена 12,50.Стигнах до 6 лв и дори намалих по случай празник на 4 лв, и пак получавам ЛС:"Нов ли е,защо е толкова евтин" и друго-"Може ли да намалите цената".
Ха сега ,де!
[/quote
 Huh? Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 06, 2011, 15:14:56 »
Раздели ТемаНагоре

Много странни същества сме това хората.Като е скъпо,не го купуваме,защото е скъпо,нищо,че е качествено и струва 5 пъти повече.Като е евтино,що пък е евтино,сигурно е боклук.
Пример от моите обяви,който и аз не мога да разбера.Имам беб.комплект с етикет,т.е. нов,т.е.без забележки, с етикетна цена 12,50.Стигнах до 6 лв и дори намалих по случай празник на 4 лв, и пак получавам ЛС:"Нов ли е,защо е толкова евтин" и друго-"Може ли да намалите цената".
Ха сега ,де!
[/quote
 Huh? Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Хич не се чуди!Сериозна съм!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Януари 06, 2011, 15:15:16 »
Раздели ТемаНагоре

Много странни същества сме това хората.Като е скъпо,не го купуваме,защото е скъпо,нищо,че е качествено и струва 5 пъти повече.Като е евтино,що пък е евтино,сигурно е боклук.
Пример от моите обяви,който и аз не мога да разбера.Имам беб.комплект с етикет,т.е. нов,т.е.без забележки, с етикетна цена 12,50.Стигнах до 6 лв и дори намалих по случай празник на 4 лв, и пак получавам ЛС:"Нов ли е,защо е толкова евтин" и друго-"Може ли да намалите цената".
Ха сега ,де!
Нещата намирисват на раздел "Подарявам"  Cheesy
Изводът какъв е - слагайте високи цени и народа ще се избие
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Януари 06, 2011, 15:19:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ще си калкулираш и цената на капачките Smiley
И аз съм пуснала едни с лека вдлъбнатина на бомбето от стоетето в шкафа, че не ми се занимаваше с обущари. Ще взема да ги занеса и колкото ми излезе ремонта - ще си го включа в цената  Cheesy

и съвсем няма да ги продадеш после Tongue
Мисля че на всички които са се завъртяли тук повечко време им е ясно, че се купуват:
- нови неща на цена под 10 лева
- носени "маркови" (разбирай марки които са достатъчно известни, за да им се правят ментета, не просто хубави марки!) под 20
- естествени кожи също под 20.
Всичко останало залежава и е въпрос на голям късмет да се продаде.
За козметиката и бижутата не следя, но вероятно и там положението е подобно - предполагам се очаква 30 стотинки/г сребро или 20 лв/г за злато...
Много се разглезиха купувачите - то от взаимопомощ искат да го обърнат на благотворителност  Wink Cheesy
Пускам нещо за 3 лева, има над 100 виждания и нито един желаещ да купи, после същото нещо го обявявам ЗА подаряване, и за няколко часа опашка от желаещи. Значи за без пари ти трябва, но за 3 лева - не? Roll Eyes

Извинявам се на авторката на темата, ясно ми е че трябваше в съседната да пиша, но тук се разви дискусията и затова  Embarrassed

taniaisie, сега прочетох мението ти - именно, точно така е! за съжаление...
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 15:29:27 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 06, 2011, 15:19:54 »
Раздели ТемаНагоре

какъв е проблема да я продаваш за 10лв. след като си сигурна в качеството? То за това вече не могат да се различават хубавите неща, защото всичко се сля на цена от 2-3-4лв. и хубаво и лошо и после ама там не пишеше. Щом е хубаво и си дала по голяма сума за него за каква търговка става въпрос?

Марката няма магазин в България, но въпреки, че не съм и помирисвала втора употреба разбирам, че там има доста стока, която не може да се намери на БГ пазара. Следователно все ще се появи някой, който от липса на друга работа ще започне да ме убеждава, че съм я взела за 50 ст и искам да печеля Smiley
Не съм виновна, че от раждането ми до ден днешен родителите ми (пък и аз ) сме  имали   възможност да пътуваме и да се обличам(е) с чужбински дрехи  Sad
Аз не съм пътувала много нито мойте родители,но аз също и децата ми и мъжо сме все маркови и скъпи,но за сега несмея да продавам скъпите и оригинални неща,защото ще се видя тук някъде че въртя търговия Roll Eyes,а пускам такива дето са за всеки джоб.И съм съгласна с теб,че няма как да го пуснеш и за безпари.Ами разни хора,разни идеали и разни разбирания
Активен



Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: