{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весели празници скъпи приятели!  (Прочетена 25290 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #30 -: Декември 28, 2010, 16:19:04 »
Раздели ТемаНагоре

Шефке  Tongue Tongue радвам се ,че изненадата е била успешна  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 28, 2010, 16:27:20 »
Раздели ТемаНагоре

Шефче,идеята беше много добра наистина SmileyБлагодарим ви отново за чудесния сайт и много здраве и късмет на семейството ви през новата година Kiss Kiss Kiss
Активен

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 28, 2010, 16:53:51 »
Раздели ТемаНагоре

Специални благодарности на desislava69, bi_bi_to! Smiley

Благодаря на dacetoooooooo и ROSIDINKOVA! Smiley

Благодаря на Хуан Куеста и daiido! Smiley

Благодаря и на Отнесена от вихъра,простете!! Smiley

Благодаря и на всички останали потребители на сайта БГ Домакиня! Smiley

В една прекрасна утрин
си преброих приятелите -
точно така,
както човек проверява пулса си,
сам стиснал китката на своята ръка.
Един, двама, трима...
Да кажем - четирима...
А може би - петима...
От твърдите ми думи
някой се подразни.
Друг не понесе
характера ми мек.
Онзи пък внезапно
ме намрази,
защото обичам и друг човек.
След толкова
общи болки и весели наздравици,
след толкова завои
на житейската река
нерешително изправям пръстите
на едната си ръка...
Все пак някакъв отговор се получи,
си казвам усмихнат и блед...
Цял живот човек се учи
да брои до пет.


Весело посрещане но Новата 2011 година, приятели!
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 16:55:22 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 28, 2010, 16:59:33 »
Раздели ТемаНагоре

Специални благодарности на desislava69, bi_bi_to! Smiley

Благодаря на dacetoooooooo и ROSIDINKOVA! Smiley

Благодаря на Хуан Куеста и daiido! Smiley

Благодаря и на Отнесена от вихъра,простете!! Smiley

Благодаря и на всички останали потребители на сайта БГ Домакиня! Smiley

В една прекрасна утрин
си преброих приятелите -
точно така,
както човек проверява пулса си,
сам стиснал китката на своята ръка.
Един, двама, трима...
Да кажем - четирима...
А може би - петима...
От твърдите ми думи
някой се подразни.
Друг не понесе
характера ми мек.
Онзи пък внезапно
ме намрази,
защото обичам и друг човек.
След толкова
общи болки и весели наздравици,
след толкова завои
на житейската река
нерешително изправям пръстите
на едната си ръка...
Все пак някакъв отговор се получи,
си казвам усмихнат и блед...
Цял живот човек се учи
да брои до пет.


Весело посрещане но Новата 2011 година, приятели!
(flowers08) (flowers09) (flowerr7) (flowerr8)
Аз също ти благодаря,че ми позволи да съм твой приятел!Благодаря,че беше до мен през цялото това време,във всичките ми радостни и тъжни мигове! Smiley
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 17:15:14 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ne4iii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 438


ЩАСТИЕТО Е НА ПЪРВО МЯСТО

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 28, 2010, 17:26:08 »
Раздели ТемаНагоре

Нека вярваме в изкренноста във волята и способноста да прощаваш.Нека всички се радват на ближния,нека всички вярват в добротата и нека всичко това в което вярваме да ни се върне и да дойде във домовете на всички щом удари 12ч.ВЯРАТА КРЕПИ ЧОВЕК.Весело изкарване на всички празници и Весело изкарване на Новата година.
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 17:28:23 от ne4iii » Активен

Нека бъдем честни един кьм друг и да няма проблеми.Все пак целта ни е покупко-продажба а не игра на руска ролетка!!! пощата за сметка на купувача.Не пращам пари по банков път само записи по пощата.                                                             ЗА СУМИ НАД 8 ЛВ. ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПЛАЩАНЕ
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 28, 2010, 20:16:41 »
Раздели ТемаНагоре

Шеф Smiley много сме щастливи и ние,че ви изненадахме  Smiley

пп:Аз умрях на мъка,щото като изпратих картичките,след 1 ч. видях такива пеещи и взех още 2.Мислех да пратя и тях,но реших,че е нагло  Cheesy
Аз за пръв път виждам май,или съм забравила,че има  Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Пък аз, че моята явно се е забавила Sad Уж препоръчана пък.....
Скоки ще виси в сайта нонстоп хи хи хи Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #36 -: Декември 29, 2010, 06:52:03 »
Раздели ТемаНагоре

Шеф Smiley много сме щастливи и ние,че ви изненадахме  Smiley

пп:Аз умрях на мъка,щото като изпратих картичките,след 1 ч. видях такива пеещи и взех още 2.Мислех да пратя и тях,но реших,че е нагло  Cheesy
Аз за пръв път виждам май,или съм забравила,че има  Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Пък аз, че моята явно се е забавила Sad Уж препоръчана пък.....
Скоки ще виси в сайта нонстоп хи хи хи Smiley

Еми още получаваме картички. Вчера имахме бележчица за още 3. Днес жената ще отиде до пощата Smiley Много Ви благодаря на всички. Картичките са прекрасни Smiley
Активен

daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 29, 2010, 12:48:13 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на : vesi1977 , fergie , ROSIDINKOVA , Криси09 , Barbarona , Strawberry shortcake , nmomchilova , Поли-Liamo , Отнесена от вихъра,простете! , skoki81, (flowers05) (flowers05) (flowers05) за картичките който са ни изпратили. При всяко получено писмо дъхът ми спираше, а на всяка прочетена картичка сълзите ми капеха от радост. Не мога с думи да ви опиша радостта и щастието което внесохте в дома ни. Днес докато четяхме картичките с 3 годишната ни дъщеря ми заяви " Само Снежанките на Дядо Коледа изпращат писма по пощата". ........... (flowers05) (flowers05) (flowers05) (flowers05) (flowers05) (flowers05) (flowers05) (flowers05) (flowers05)

Пожелавам на всички потребители, безкрайни щастливи моменти през 2011г.

ПП. А който е дал идеята за коледните картички......, а аз знам кои е (christmas10) (christmas10), ще му дърпаме ушите (glasses1) (glasses1) и за наказание цяла година денонощно в сайта ще стои. (glass1) (glasses1)
Благодарности и на emi9  (flowers05)
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 29, 2010, 13:11:32 »
Раздели ТемаНагоре

Колко е хубаво,да зарадваш някого (dew4) с нещо малко,но пьк от сьрце.
Радвам се,че намерих този сайт и толкова много приятели.
Благодаря за което!
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 29, 2010, 16:15:24 »
Раздели ТемаНагоре

Какво и кой стои зад легендата за Дядо Коледа?



Дядо Коледа е като е фигура, в която се смесват различни култури, обединяваща елементи на фолклора с фантастичното, съобщи Лайв сайънс. Всъщност Дядо Коледа има макар и слаба връзка с фактите, въпреки че невинаги е изглеждал така, информира БТА.

Той еволюира от живелия през трети век католически свещеник, който раздава подаръци. Протестантската реформация и пренасянето на европейските традиции в Америка слива тази набожна фигура с героя в червен костюм, който сега е сред най-известните по света заедно с армията си от джуджета и вълшебната си транспортна система.

Щедрият Свети Никола

Свети Никола не е тумбестият брадат добряк, който украсява коледните картички. Свети Никола Мирликийски е епископ на Мира, римски град, който сега е в Турция. Роден е около 270 г. Той посвещава живота си да помага на бедните, плаща зестрата на някои момичета и слага монети в обувките на децата, които пък оставят моркови и сено за коня му. Рисуват го с червена мантия. След смъртта си е канонизиран и остава популярна фигура през цялото Средновековие, а датата на смъртта му - 6 декември се превръща в празник.

Холандската версия

Заради протестантската реформация през 16-и век, популярността на Свети Никола намалява. Само в Холандия остава празникът и образът на Синтерклас - добър старец, който обикаля къщите вечерта на 5 декември и прави подаръци на децата, които пък му оставят храна за конете. Холандският Синтерклас е също с червена епископска одежда, помагат му елфи, а конете му препускат по покривите. Подаръците оставя, като слиза през комина.

Пристигането в Америка

Синтерклас пристига в Америка с холандците през 17-и и 18-и век. Той еволюира именно в новите колонии. Англицирането на името от Синтерклас в Санта Клаус става през 1977 г., когато то е споменато за първи път в нюйоркски вестник. Обиколката на талията му се увеличава през 1809 г. с публикуването на книгата "История на Ню Йорк" от Уошингтън Ървинг. В нея той вече не е дългурест епископ, а е едър и пуши лула.

През 1922 г. в стихотворението "Посещение на Свети Никола" ("Нощта преди Коледа") от Клемън Мур Добрият старец вече е с вълшебна шейна, теглена от елен. Той има чувал, пълен с играчки и голям корем.

Към края на 19-и век всички описания на Дядо Коледа вече приличат на това. Легендарният образ в крайна сметка се утвърждава в реклама на "Кока-кола". Художникът Хадън Съндблъм го издокарва в червен костюм с обшивка от бяла кожа и с кожени ботуши. Това остава всеизвестния образец, разпознаван от всички.


весели празници и от нас
нека вашите желания бъдат наши пожелания.
дядо коледа да ви зарадва(смехът и блясака във детските очички )
















Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 30, 2010, 10:39:57 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се че останахте доволни (flower) (flower1) (flower2).
И аз съм щастлива,че намерих толкова приятели тук Kiss Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 30, 2010, 13:28:34 »
Раздели ТемаНагоре

Весели празници,мили дами!Нека новата 2011 ни донесе много здраве,щастие,успехи и любов от любимите хора.Да сме по-сплотени и радостни!Бъдете добри един към друг,доброто винаги печели!
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 31, 2010, 13:44:04 »
Раздели ТемаНагоре

На всички вас пожелавам вкусно, уютно и весело изпращане на Старата и щастливо посрещане на Новата 2011 година! Smiley Smiley Smiley
« Последна редакция: Януари 01, 2011, 11:17:43 от vivival » Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #43 -: Декември 31, 2010, 15:31:40 »
Раздели ТемаНагоре

На всички вас пожелавам вкусно, уютно и весело изпращане на Старата и щастливо посрещане на Новата 2010 година! Smiley Smiley Smiley
ааа не искам пак да я посрещам таз 2010 год. Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 31, 2010, 15:37:55 »
Раздели ТемаНагоре

На всички вас пожелавам вкусно, уютно и весело изпращане на Старата и щастливо посрещане на Новата 2010 година! Smiley Smiley Smiley
ааа не искам пак да я посрещам таз 2010 год. Cheesy
изпрати я тогава  (christmas10) (christmas2)
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: