{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весели празници скъпи приятели!  (Прочетена 24185 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Декември 24, 2010, 10:53:47 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте приятели,
В навечерието на Коледа и Нова година искам да пожелая на Вас и Вашите семейства много здраве, щастие, късмет и цялата любов на света. Нека 2011 година бъде по-добра и да ни носи повече радости и повече красиви моменти.
Като потребители Ви пожелелавам, година без Некоректни потребители и провалени сделки.

Весели празници!


С голямо уважение,
Администратор на БгДомакиня
Михаил


п.п. хиляди благодарности от мен и съпругата ми на Barbarona, Поли-Liamo, Fergie, Криси-09, Rosidinkova и Vesi1977 за прекрасните картички. Беше голяма изненада и останахме очаровани! Благодаря Ви!
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 24, 2010, 11:09:15 »
Раздели ТемаНагоре

  Cheesy Весели ! Ето ви нещо за дядо Коледа Smiley Довечера вместо приказка за лека нощ на децата Smiley И нека коледния дух бъде с вас Smiley

"През декември 1897 година в редакцията на вестник „Ню Йорк поуст“ се получава писмо от едно осемгодишно момиченце, което по съвет на баща си моли авторитетния вестник да й отговори на въпроса има ли наистина дядо Коледа. Дават писмото на един от най-опитните журналисти Франсис П. Чърч. И той сяда и пише отговора. Неговото неподписано есе днес има славата на най-известната вестникарска публикация на всички времена. Вестник „Ню Йорк поуст“ го публикува в навечерието на всяка Коледа до 1949 година, когато спира да излиза.

Ето оригиналният текст на писмото на Вирджиния О Ханлън:
„Драги редакторе! Някои от моите малки приятели казват, че дядо Коледа не съществува. Моля ви, кажете ми истината! Има ли дядо Коледа?”
Вирджиния О Ханлън.

Отговорът на Франсис П. Чърч е:
„Да, Вирджиния, има дядо Коледа!
Вирджиния, твоите малки приятели не са прави. Те са повлияни от скептицизма на една скептична възраст. Те не вярват, ако не видят. Те мислят, че нещо не съществува, ако не го възприемат техните малки умове. Всеки ум, Вирджиния, и на големите хора, и на децата, е малък. В огромната ни вселена човекът е същинско насекомо, мравка, по своя интелект в сравнение с безкрайния свят над него, ако се мери възможността му да овладее цялата истина и всички знания.
Да, Вирджиния, има дядо Коледа.
Че той съществува, е толкова сигурно, колкото е сигурно, че съществуват любовта, благородството, предаността. А ти знаеш, че ги има навсякъде и те носят красота и радост в живота. Уви! Колко тъжен би бил светът, ако го нямаше дядо Коледа! Той би бил толкова тъжен, колкото ако нямаше Вирджинии. Тогава нямаше да има детската вяра, поезия, романтика, които правят поносимо нашето съществувание. Нямаше да получаваме никакви удоволствия, освен усетеното и видяното. Светлината, с която детството озарява света, ще угасне.Да не вярваш в дядо Коледа! Ти би могла да не вярваш и във феите. Можеш да накараш някого да наблюдава всички комини в коледната вечер, за да хване дядо Коледа. Но дори да не го видиш как влиза в комина, какво доказва това? Никой не вижда дядо Коледа, но това не е знак, че няма дядо Коледа.
Най-истинските неща на този свят са тези, които нито децата, нито възрастните могат да видят. Някога виждала ли си феи да танцуват на поляната? Разбира се, че не, но това не значи, че те не съществуват. Никой не може да възприеме или да си представи всички чудеса на света, които са невидени и невидими. Ти можеш да счупиш бебешката дрънкалка и да видиш какво издава шума вътре в нея, но има един воал, който покрива невидимия свят, и него не може да разкъса нито най-силният човек, нито обединената сила на най-силните хора, живели някога на този свят. Само вярата, поезията, любовта, романтиката, могат да дръпнат завесата и да съзрат и обрисуват върховната красота и великолепието зад нея. Реално ли е всичко това? Ех, Вирджиния, в целия наш свят няма нищо по-реално и трайно.
Нямало дядо Коледа? Благодарим ти, Господи, той е жив и ще живее винаги. След хиляди години, Вирджиния, нещо повече, след 10 пъти по 10 години, той ще продължи да носи радост на детското сърце. Честита Коледа и весела Нова година!”
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 24, 2010, 11:16:39 »
Раздели ТемаНагоре

Весело посрещане на празниците и от мен! Wink
Пожелавам на всички много много здраве, семейно щастие и сбъднати мечти!
  (christmas11)
Активен
mamita69
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 24, 2010, 11:51:25 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

Нека децата ни не се срамуват от нас,нека бъдем честни!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 24, 2010, 13:08:30 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 24, 2010, 13:33:53 »
Раздели ТемаНагоре

Весели празници и от мен!Здраве,щастие,много успехи  в личен и служебен план!Пълна къща със деца! Smiley

пп:Шеф,предусещам,че огромна  вълна от емоции тепърва предстои!  (christmas10) (christmas18) (christmas8)
« Последна редакция: Декември 24, 2010, 13:35:44 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 24, 2010, 14:01:15 »
Раздели ТемаНагоре

Весели празници и от мен.Приятно прекарване на празниците и хубави мигове в този сайт. Kiss Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 24, 2010, 14:12:35 »
Раздели ТемаНагоре

Весели празници и от мен!Здраве,щастие,много успехи  в личен и служебен план!Пълна къща със деца! Smiley

пп:Шеф,предусещам,че огромна  вълна от емоции тепърва предстои!  (christmas10) (christmas18) (christmas8)
Ммм даааа и аз имам такова предчуваствие!
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 24, 2010, 14:33:48 »
Раздели ТемаНагоре

Нека бьдем по-добри!


Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 24, 2010, 16:03:52 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 24, 2010, 17:54:41 »
Раздели ТемаНагоре

Всели празници и  от мен (christmas8)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 24, 2010, 23:23:04 »
Раздели ТемаНагоре

Весели празници с пожелание за повече здраве ,късмет и любов  Kiss

  
« Последна редакция: Декември 24, 2010, 23:37:49 от chokoni » Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 25, 2010, 00:15:35 »
Раздели ТемаНагоре

     ВЕСЕЛА КОЛЕДА !!!!!!!!
Много здраве,щастие и чиста искрена любов ви желая и възможност да си купите всичко останало Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 25, 2010, 00:36:15 »
Раздели ТемаНагоре

МОМИЧЕТА ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!!
Нека КОЛЕДА вълшебна пак в сърцата запламти и в душите винаги добро да има- все по ярко да блести!!!!
Нека да съумеем да запазим магията на коледната нощ през цялата година, за да бъдем по-добри, да се обичаме повече и да имаме силата да сътворяваме по едно малко чудо всеки ден- една усмивка, едно добро дело, един топъл жест.
БЪДЕТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВИ.
« Последна редакция: Декември 25, 2010, 01:45:15 от kondalini » Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 25, 2010, 00:41:16 »
Раздели ТемаНагоре

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! (christmas14)
Пожелавам да сте преди всичко здрави,за останалото има цял един живот,изживейте го достойно и  сбъднете всяка своя мечта!
Ето тук подаръче за всеки от сърце (christmas16)
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!


Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: