{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекратяване на Конкурсите.  (Прочетена 46566 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
sima2008s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #165 -: Декември 20, 2010, 21:49:36 »
Раздели ТемаНагоре

AVANA, подписа ти е уникален просто  Cheesy Shocked Cheesy Кефи на макссс Smiley
Активен

Моята принцеса http://picasaweb.google.com/sima2008s/Tutu1Rd# Моля ви бъдете коректни! Не приемам обратно, защото не мерите! Пощенските са за сметка на купувача, ако нямаме друга уговорка! Опаковки НЕ плащам!
Оценките ми: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=70546
darma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #166 -: Декември 20, 2010, 21:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

..........................
и ..поздрав :
http://www.youtube.com/watch?v=bWjxuFB-7Ts



Да оспамя малко темата. Страхотна песен. (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8)
Активен

предпочитам банков превод:
BG75STSA93000016963264
клон 1701 ДСК
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #167 -: Декември 20, 2010, 21:55:28 »
Раздели ТемаНагоре

..........................
и ..поздрав :
http://www.youtube.com/watch?v=bWjxuFB-7Ts



Да оспамя малко темата. Страхотна песен. (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8)


(music3)  ако малката Снежанка не спеше щях и да изкарам едно  (music7)
Активен
sima2008s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #168 -: Декември 20, 2010, 21:57:32 »
Раздели ТемаНагоре

..........................
и ..поздрав :
http://www.youtube.com/watch?v=bWjxuFB-7Ts



Да оспамя малко темата. Страхотна песен. (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8)


(music3)  ако малката Снежанка не спеше щях и да изкарам едно  (music7)
(danke2)  (danke2)  (danke2)  (danke2)  (danke2)  (danke2)
Активен

Моята принцеса http://picasaweb.google.com/sima2008s/Tutu1Rd# Моля ви бъдете коректни! Не приемам обратно, защото не мерите! Пощенските са за сметка на купувача, ако нямаме друга уговорка! Опаковки НЕ плащам!
Оценките ми: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=70546
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #169 -: Декември 20, 2010, 22:02:51 »
Раздели ТемаНагоре

Авана, твоето писмо ми спечели сърцето, много мъчно ми стана и с удоволствие гласувах, като се надявах моят глас да те приближи към мечтата ти.  И си поплаках... Embarrassed
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #170 -: Декември 20, 2010, 22:05:08 »
Раздели ТемаНагоре

А исках да напиша, че единствения начин в подобни конкурси да не се лъже с гласовете е явното гласуване в пост /писах в работната тема/. Всеки гласува с 1,2,3 точки да речем за 3 снимки /може и за 1 или за 5/ и после се броят гласовете на ръка. Трудно е и отнеме време, но е изпитано и действа!
Затова и бях предложила да имат право на глас потребители с поне 10 поста и регистрирани преди определена дата, но явно не бях или прочетена или разбрана.... а най-вероятно никой не е очаквал какви точно могат да бъдат мащабите на ПРОСТОТИЯТА, която се проявава на подобни конкурси!

Dheny , sima2008s   Kiss Kiss Kiss
Активен
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #171 -: Декември 20, 2010, 22:15:30 »
Раздели ТемаНагоре

Моята снежанка /която е минала през фотошопа и мислех, че ще предизвика скандал, но тя се оказа една маааалка капчица в целия скандал и дори не й се обърна внимание  Cheesy/

и моето писмо


Благодаря на всички дали гласовете си за мен, а също и за профила ми където също участвам /не съм пращала на никой съобщения за нищо и макар и малкото събрани гласове са от сърце дадени/

Изчетох с интерес темата на един дъх и да ви кажа честно се чуда защо ли толкова много време и емоции сте отделили да се ядосвате! Вие нали си знаете, че сте честни пред себеси! Честни сте и пред другите!!! Вярно е че труда на много от нас /особенно на Фло, Дацето , админа и всички взели участие в организирането/ е отишал по дяволите! Но в момента това, което правите всички в тази тема е ДА НАКАЗВАТЕ СЕБЕСИ ЗА ГРЕШКИТЕ НА ДРУГИТЕ!
Тези които са шмекерували се изпокриха в миши дупки, а всички, които си стояха и гледаха със затаен дъх как за тях се гласува честно стоят и се тюхкат
Ами тези дето провалиха конкурсите сега стоят и се подхилкват и си казват - Е ДА АМА МОЙТА СНИМКА Е НА ПЪРВО МЯСТО или нещо от сорта и се радват на измамата си! НО ВСИЧКИ, КОИТО ЛЪГАХТЕ НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ В ЖИВОТА ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! Няма ненаказано добро, но няма и ненаказана злина - Бог бави, но не забравя!

ПП само ме е яд, че загубих толкова време да си правя този мигащ подпис. Снежанката си я правих с друга цел /календар на детето правя и това ми е месец декември 2011/, но като видях резултата реших да я пратя и тук Tongue Tongue Tongue

Прекрасна ти е Снежанката, Avana! Пожелавам Добрия старец да е разбрал и взел присърце всичко от писмото! Знам какво е...Вълшебна Коледа!
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #172 -: Декември 20, 2010, 22:16:35 »
Раздели ТемаНагоре

AVANA да те цаня за календар и на дребният. Работата ти е страхотна Smiley
За да не е чист спам - "Благодаря на всички дали гласовете си за мен, а също и за профила ми където също участвам /не съм пращала на никой съобщения за нищо и макар и малкото събрани гласове са от сърце дадени" как разбра колко са Smiley Чисто любопитсво
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 22:20:06 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #173 -: Декември 20, 2010, 22:24:10 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, нямаш дертове за календар ама чак след 3-ти януари мога да го почна, че сега не ми стига времето
А относно писмото ми, защото наистина къде що има теми с пожелания за дядо коледа аз си пиша Cheesy Cheesy Cheesy да ви покажа миналата година какво си пожелах на едно друго място в един друг форум та да се посмеете малко
 Tongue Tongue Tongue

Цитат на: AVAna
Ами на мен Дядо Коледа преди 4 години
точно в Святата нощ направи така,
че сега на Коледа да имам една принцеса на 3 г и 3 м
Тази Коледа ако може да ми донесе и един татко
нещо такова ако може


Ама като си знам късмета ще ми се падне нещо такова

Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #174 -: Декември 20, 2010, 22:24:40 »
Раздели ТемаНагоре

AVANA,за твоето писмо гласувах с най-високата оценка,не от сърце,ами направо от дъното на душата си..Толкова хубаво си го написала..и без излишен драматизъм.точно заради това ми хареса.Браво и ти пожелавам от сърце да намериш вашия татко,който да заслужава вас,а не вие него Smiley
Колажа ти наистина е страхотен!!!И аз се занимавам с Фотошоп и съм правила такива неща и ми е много интересно да гледам работата на другите Smiley Миналата година бях направила малки книжки със снимки,направени като колажи на двайсетина мацки от отчетната ми в един друг сайт,като бях добавила и разни елементи (мъниста,разни завъртулки и т.н.,залепени за страниците) и по техните думи бяха останали наистина очаровани Smiley Както и да е,това е друга тема.

И да,идват още празници,надявам се да има и още много конкурси.Дайте да се забавляваме,наистина няма смисъл да си тровим нервите заради хора,които изобщо не заслужават Wink

.... да ви покажа миналата година какво си пожелах на едно друго място в един друг форум та да се посмеете малко
 Tongue Tongue Tongue

Цитат на: AVAna
Ами на мен Дядо Коледа преди 4 години
точно в Святата нощ направи така,
че сега на Коледа да имам една принцеса на 3 г и 3 м
Тази Коледа ако може да ми донесе и един татко
нещо такова ако може


Ама като си знам късмета ще ми се падне нещо такова


Хахахахахаххааааааааааааааааааааааа...Евала,мацко,много ме радваш Cheesy
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 22:28:42 от doublemama » Активен


mamanabobi
В студеното време ходя до пощата най-много 2 пъти.Моля за разбиране.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #175 -: Декември 20, 2010, 22:29:19 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за прекрасната песен. Kiss

Найстина е по-добре да затворим темата.Да гледаме напред ,да живеем достойно и така да възпитаваме нашите Джуджета и Снежанки.В това е смисъла на всичко.

Ето и моята песен за всички,който мислеха за нас,отделиха от времето,откраднаха от техните и дадоха на нашите деца.Аз съм щастлива ,че ви "Познавам" и че ви има. Kiss
Красива Коледа и Щастлива Нова Година.
Поздрав и за всички майчета. Kiss
ЦЪК ТУУУК
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 07:16:26 от daiido » Активен

ДАЙ ЕДНО ГЛАСЧЕ,А ПОСЛЕ АЗ НА ТЕБ
1.Пазя ред до края на деня ,след което давам на първия оставил адреса си на лични.
2.Предпочитам предварително плащане.За нови потребители предварително плащане.С отрицателни оценки-също.
3.Не плащам опаковки.ПУСКАМ НЕЩО СЛЕД КАТО ОСВЕН СУМАТА СА ДОБАВЕНИ И ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ-НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ГИ ПЛАЩАМ.ХАЙДЕ ДА СМЕ КОРЕКТНИ А!
4.Не желая размяна освен с допълнителна уговорка.
5.Връщам стока неотговаряща на описанието.
6.Моля Ви ако желая размяна в обявата ще е отбелязано.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #176 -: Декември 20, 2010, 22:31:44 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за прекрасната песен. Kiss

Найстина е по-добре да затворим темата.Да гледаме напред ,да живеем достойно и така да възпитаваме нашите Джуджета и Снежанки.В това е смисъла на всичко.

Ето и моята песен за всички,който мислеха за нас,отделиха от времето,откраднаха от техните и дадоха на нашите деца.Аз съм щастлива ,че ви "Познавам" и че ви има. Kiss
Красива Коледа и Шастлива Нова Година.
Поздрав и за всички майчета. Kiss
ЦЪК ТУУУК
Мерси
Весела Коледа и Щастлива Нова Година И на теб и твоето семейство  Kiss
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #177 -: Декември 20, 2010, 22:32:24 »
Раздели ТемаНагоре

AVANA,за твоето писмо гласувах с най-високата оценка,не от сърце,ами направо от дъното на душата си..Толкова хубаво си го написала..и без излишен драматизъм.точно заради това ми хареса.Браво и ти пожелавам от сърце да намериш вашия татко,който да заслужава вас,а не вие него Smiley
Колажа ти наистина е страхотен!!!И аз се занимавам с Фотошоп и съм правила такива неща и ми е много интересно да гледам работата на другите Smiley Миналата година бях направила малки книжки със снимки,направени като колажи на двайсетина мацки от отчетната ми в един друг сайт,като бях добавила и разни елементи (мъниста,разни завъртулки и т.н.,залепени за страниците) и по техните думи бяха останали наистина очаровани Smiley Както и да е,това е друга тема.

И да,идват още празници,надявам се да има и още много конкурси.Дайте да се забавляваме,наистина няма смисъл да си тровим нервите заради хора,които изобщо не заслужават Wink


Благодаря ти!
Много ми се искаше да вкарам и чувството си за хумор в писмото ми и се надявам да е било усетено!
Освен това ми се иска да кажа нещо на мамчето, което очаква нейното най-голямо Коледно чудо! Моята принцеса е родена точно 9 месеца след Коледа. За нея писах писма на Дядо Коледа 9 години и в крайна сметка на 25 септември 2006 си получих подаръка! От сърце й желая нейното чудо да се случи тази Коледа и догодина през септември да гушка 1-2 сладки вързопчета  Kiss Kiss Kiss
Активен
mamanabobi
В студеното време ходя до пощата най-много 2 пъти.Моля за разбиране.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #178 -: Декември 20, 2010, 22:53:53 »
Раздели ТемаНагоре

Avana,кво му е Тирантчо бе душка.
Аз цял живот чакам своя принц и най-накрая го открих.Ама да ти споделя колко го търсих.....но всяко търпение винаги се увенчава с успех.
Ей го на-не мое го кри само за мен
Активен

ДАЙ ЕДНО ГЛАСЧЕ,А ПОСЛЕ АЗ НА ТЕБ
1.Пазя ред до края на деня ,след което давам на първия оставил адреса си на лични.
2.Предпочитам предварително плащане.За нови потребители предварително плащане.С отрицателни оценки-също.
3.Не плащам опаковки.ПУСКАМ НЕЩО СЛЕД КАТО ОСВЕН СУМАТА СА ДОБАВЕНИ И ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ-НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ГИ ПЛАЩАМ.ХАЙДЕ ДА СМЕ КОРЕКТНИ А!
4.Не желая размяна освен с допълнителна уговорка.
5.Връщам стока неотговаряща на описанието.
6.Моля Ви ако желая размяна в обявата ще е отбелязано.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #179 -: Декември 20, 2010, 22:57:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също имам Коледно чудо.Моето 1 ден преди Нова година се показа на теста.Ето-вече е на 3г. Smiley
И аз искам да кажа на това момиче да не се отказва,защото винаги има надежда!!!
Кръсниците на детето са на по 40г.Тя не може да има деца.Отдаде се на работа,купи си апартамент...Счупи крак...1 г. проблеми,това-онова.Скоро ми заяви:“Не мога да имам мое дете,но пък мога да си осиновя!Утре няма кой една чаша вода да ми налее... “:(
Тъжно е,но не се е отказала.Това е една прекрасна мечта!Дано следващата Коледа да е нейната Коледа
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: