{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекратяване на Конкурсите.  (Прочетена 45129 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #195 -: Декември 22, 2010, 21:17:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат на AVANA
Моята принцеса е родена точно 9 месеца след Коледа. За нея писах писма на Дядо Коледа 9 години и в крайна сметка на 25 септември 2006 си получих подаръка! От сърце й желая нейното чудо да се случи тази Коледа и догодина през септември да гушка 1-2 сладки вързопчета  Kiss Kiss Kiss
вЕрно ли ?!
и  моята щерка е от Коледните 4удеса  , видели бял свят на 25.09
 
Kiss Kiss Kiss Да са ни живи и здрави, както и всички дечица, защото независимо от датата им на раждане те всички са ЧУДЕСА!
Дано и другото ти Коледно чудо, каквото и да е то ти се случи  Kiss
БЛАГОДАРЯ  !!! този път се моля да върне , а не да дари живот
Да върне ли?.....нещо не разбирам аз  Embarrassed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #196 -: Декември 22, 2010, 21:19:18 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат на AVANA
Моята принцеса е родена точно 9 месеца след Коледа. За нея писах писма на Дядо Коледа 9 години и в крайна сметка на 25 септември 2006 си получих подаръка! От сърце й желая нейното чудо да се случи тази Коледа и догодина през септември да гушка 1-2 сладки вързопчета  Kiss Kiss Kiss
вЕрно ли ?!
и  моята щерка е от Коледните 4удеса  , видели бял свят на 25.09
 
Kiss Kiss Kiss Да са ни живи и здрави, както и всички дечица, защото независимо от датата им на раждане те всички са ЧУДЕСА!
Дано и другото ти Коледно чудо, каквото и да е то ти се случи  Kiss
БЛАГОДАРЯ  !!! този път се моля да върне , а не да дари живот

Дано да се сбъднат молитвите ти независимо към кой са отправени!
Ако и ти и човека, за който се молиш имате вяра - ЩЕ СЕ СЛУЧИ!
Активен
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #197 -: Декември 22, 2010, 23:37:14 »
Раздели ТемаНагоре

Имам въпрос Smiley
Конкурса за потребител на годината защо и той е прекратен Sad
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
kalina1974
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #198 -: Декември 23, 2010, 21:29:24 »
Раздели ТемаНагоре

жалко а аз мислех че всички ще бъдем честни и коректни
Активен
nameika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #199 -: Декември 24, 2010, 11:17:33 »
Раздели ТемаНагоре

аз пратих снимка на моето джудже още в началото,но бях забравила за този конкурс.чак сега видях и се сетих.браво на модераторите,че са приключили играта.всеки трябва да играе честно,макар,че това при нас е чуждо.имам син спортист и знам за какви мръсотии става въпрос.българска работа.за мен е важно само,че дацата ми са живи и здрави и се моля и занапраде да е така.весели празници момичета
Активен

коректна съм,очаквам същото и от вас.предпочитам да изпращам по еконт-бг мама,за малки неща правя изключение.предпочитам превод по сметка.
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #200 -: Януари 24, 2011, 18:51:14 »
Раздели ТемаНагоре

да попитам отказахте ли се тотално от каквито и да е конкурси за в бъдеще Smiley
ако не сте се аз мога да предложа (май и друг беше дал идея) гласуването да не е анонимно , всеки да може да гласува само за 2 или 3 снимки със съответно 3,2 или една точка , и за да може да гласува да е регистриран поне преди 3 месеца да речем , като ще има някои който да брой гласовете и да следи Smiley
само идея ако пак решите да направите конкурс, така всичко ще е явно и няма да има измами Smiley
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #201 -: Януари 25, 2011, 18:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

да попитам отказахте ли се тотално от каквито и да е конкурси за в бъдеще Smiley
ако не сте се аз мога да предложа (май и друг беше дал идея) гласуването да не е анонимно , всеки да може да гласува само за 2 или 3 снимки със съответно 3,2 или една точка , и за да може да гласува да е регистриран поне преди 3 месеца да речем , като ще има някои който да брой гласовете и да следи Smiley
само идея ако пак решите да направите конкурс, така всичко ще е явно и няма да има измами Smiley

Конкурсите за сега са спрени окончателно. Причната е голяма спекулация с гласовете. По този начин се уронва престижа на сайта, администраторите и модераторите. За напред  ще мисля друг начин за гласуване и провеждане на конкурси.
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #202 -: Януари 25, 2011, 18:41:16 »
Раздели ТемаНагоре

Браво!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: