{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекратяване на Конкурсите.  (Прочетена 46495 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Декември 20, 2010, 19:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета на мен никак не ми е смешно. Труда на много хора отиде на вятъра. Надявам се разбирате защо вота е опорочен. Как да обявя победител?

Добре..не разбирам много,но няма ли как да се види за кои снимки е гласувано порочно и да се изтрият тези гласове.Тогава вероятно ще си дойдат реалните оценки .
Наистина е кофти заради желанието и труда на екипа ви,но както вече многокрактно се писа - съберат ли се повече жени на едно място и намесят ли се децата- става страшно! Roll Eyes

5 дни няма да ми стигнат да оправя вота. Да не говорим, че незнам кои са гласували от ЛС. Не става!

Няма как да дебнете за всичко това-дори и нов да се направи.
Затова до година -до Амина.Пък дано сме по-добри.
Другата година на Шефа и през акъла няма да му мине да се занимава с цял отбор женоря, готови на какво ли не за да спечелят Smiley
На модовете също 
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
mamanabobi
В студеното време ходя до пощата най-много 2 пъти.Моля за разбиране.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Декември 20, 2010, 19:37:04 »
Раздели ТемаНагоре

да и ти си права.
Активен

ДАЙ ЕДНО ГЛАСЧЕ,А ПОСЛЕ АЗ НА ТЕБ
1.Пазя ред до края на деня ,след което давам на първия оставил адреса си на лични.
2.Предпочитам предварително плащане.За нови потребители предварително плащане.С отрицателни оценки-също.
3.Не плащам опаковки.ПУСКАМ НЕЩО СЛЕД КАТО ОСВЕН СУМАТА СА ДОБАВЕНИ И ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ-НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ГИ ПЛАЩАМ.ХАЙДЕ ДА СМЕ КОРЕКТНИ А!
4.Не желая размяна освен с допълнителна уговорка.
5.Връщам стока неотговаряща на описанието.
6.Моля Ви ако желая размяна в обявата ще е отбелязано.
mamanabobi
В студеното време ходя до пощата най-много 2 пъти.Моля за разбиране.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Декември 20, 2010, 19:57:46 »
Раздели ТемаНагоре

разгледах профилите им.
някой са се подписали като -БЕЗКРАЙНО КОРЕКТНИ  Huh? Shocked Undecided
Активен

ДАЙ ЕДНО ГЛАСЧЕ,А ПОСЛЕ АЗ НА ТЕБ
1.Пазя ред до края на деня ,след което давам на първия оставил адреса си на лични.
2.Предпочитам предварително плащане.За нови потребители предварително плащане.С отрицателни оценки-също.
3.Не плащам опаковки.ПУСКАМ НЕЩО СЛЕД КАТО ОСВЕН СУМАТА СА ДОБАВЕНИ И ПОЩЕНСКИТЕ РАЗХОДИ-НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ГИ ПЛАЩАМ.ХАЙДЕ ДА СМЕ КОРЕКТНИ А!
4.Не желая размяна освен с допълнителна уговорка.
5.Връщам стока неотговаряща на описанието.
6.Моля Ви ако желая размяна в обявата ще е отбелязано.
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Декември 20, 2010, 20:07:56 »
Раздели ТемаНагоре

а къде остана спящата Снежанка  Roll Eyesтя ми беше фаворитка  Cheesy
да, наистина - и аз я търсих - много беше сладка и идеята беше супер
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Декември 20, 2010, 20:14:21 »
Раздели ТемаНагоре

разгледах профилите им.
някой са се подписали като -БЕЗКРАЙНО КОРЕКТНИ  Huh? Shocked Undecided
Да бе бахти...
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #155 -: Декември 20, 2010, 20:19:44 »
Раздели ТемаНагоре

Божееее,не мога да повярвам.Ами гласувайте си за снимките,но защо е нужно да поставяте нулеви оценки на "конкурентите"? Ама то аз задавам риторичен въпрос..защото са силни конкуренти,затова..И не че нещо,ама аз наистина доста се учудих,когато моята украса беше стигнала 4.3 от 5 и изведнъж рязко падна на 3 и нещо (май беше 3.6)...Наистина не ви е срам!!! Чак..нямам думи,честно..........................
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 20:21:56 от doublemama » Активен


Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Декември 20, 2010, 20:55:34 »
Раздели ТемаНагоре

Сърдечни благодарностти на Фло ,Дацето и всички останали свързани с конкурсите!!!

Жалко,че краят беше такъв .Хубава работа,но българската както се казва !Явно е в манталитета на някои хора с цената на всичко да печелят.Лично мен ЛС не ме дразнеха,но ме издразни факта с новите акаунти .Голям тарикатлък - няма що !!!

Желая на всички весели празници и много сбъднати желания !На Коледа стават чудеса !!!

Това е моето малко джудженце:





Благодаря на всички за оценките и коментарите !!!

« Последна редакция: Декември 20, 2010, 21:02:49 от Tedi007 » Активен

Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #157 -: Декември 20, 2010, 21:02:35 »
Раздели ТемаНагоре

Жалко, наистина.  За съжаление винаги се получава така, шмекеруване, акаунти, молби за вот....
Жалко за онези момичета, които участваха честно и разчитаха наистина само на снимките си, а не на приятелите си..Ако не те познава никой, ако ще и най- готината украса, Снежанка и т.н. да имаш, няма кай да те оцени. Радвам се, че не с подведох в общата еуфория да участвам, но за сметка на това гласувах с удоволствие.
Да са ни живи и здрави дечицата и да не се учат по този начин на ''спортна злоба''.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #158 -: Декември 20, 2010, 21:09:20 »
Раздели ТемаНагоре

Sad Упс,тогава и аз съм една от мамите ,които са помолили на ЛС  на определени мами с молба да ни подкрепят  Embarrassed Embarrassed,не съм очаквала,че ще се "сътвори" такава каша....също съм оценила и няколко шедьовъра,но това с отрицателно оценени снимки ме втрещи.
Подкрепяла съм и други мами тук,но не знам дали ще си признаят!
Айде да ме разпнете на кръст сега............  Embarrassed
Никой няма да те разпне,защото заставам до теб....хайде сега безгрешния да хвърли камък...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
darma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Декември 20, 2010, 21:09:27 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен мисля,че не е добро решение,защото  вложените усилия да направим така прекрасния сайт по-различен,се оказват напразни.
Във всяко подобно начинание винаги ще има недоволни и такива които търсят под вола теле-затова защото или не участват и търсят с нещо да се заядат.Да наистина нека се дисквалифицират тези,които са хванати и шмекеруват.но ако снимките наистина са реални....как ще се почувстват учасниците.Ако всеки конкурс се прекратяваше заради всеки недоволен и палещ се.
Моето мнение е че конкурсите трябва да продължат
1-заради самото състезание.извинете ме ,но съм била състезателка 25 години.И заради едно съдийско решение ,с което не съм била съгласна се отказвах.какво щях да постигна-нищо от това което съм.
2-заради тези ,които смятат че снимките не са актуални-нека веднъж техня нос се наведе малко
3-най-вече заради старанието на момичетата
4-заради онези които наистина не се коректни дори и тук.
Защо аджеба българина все се измъква безнаказан-и ние ли тук трябва да сме такива
Моля Шефа да помисли над това.
Не ни остава много в днешно време да се усмихваме -но явно е че злобата и недоверието взимат връх.
Огледайте се -колко усмихнати хора срещате всеки ден на прага на така прекрасните празници.
Чесно да ви кажа - аз виждам само детето си смеещо се всеки ден.

подкрепям на 100 %!
не позволявайте толкова усилия от ваша страна ,от друга -надежди и сладки май4ини амбиции да отидат по ... и на м...
заради нереализирани ,"болни " такива ,на неосъществени "' ли4ности "'!!!
и ..поздрав :
http://www.youtube.com/watch?v=bWjxuFB-7Ts
Активен

предпочитам банков превод:
BG75STSA93000016963264
клон 1701 ДСК
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Декември 20, 2010, 21:14:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Упс,тогава и аз съм една от мамите ,които са помолили на ЛС  на определени мами с молба да ни подкрепят  Embarrassed Embarrassed,не съм очаквала,че ще се "сътвори" такава каша....също съм оценила и няколко шедьовъра,но това с отрицателно оценени снимки ме втрещи.
Подкрепяла съм и други мами тук,но не знам дали ще си признаят!
Айде да ме разпнете на кръст сега.......
Мила,искам да кажа на теб и на всички,които сте разпащали л.с.Това не е правилно,но не заради Вас се провалиха конкурсите.Провалиха се заради комплексирани майчета опитващи се да мамят с нереални,крадени,чужди снимки,мултиакаунти и манипулиране на гласовете.Понеже получих много л.с искам да Ви кажа,че аз не се сърдя на Вас заради л.с-тата,а на онези дами,които дори и за миг не помислиха за другите.И понеже не ги познавам лично,искам от тук да ги попитам:"На какво учите децата си?Какво поситгахте с лъжите си?Как сега гледате тези прекрасни създания в очите ?"Жал ми е за Вас...Моля се, от все сърце,когато дечицата Ви пораснат, да не приличат на Вас.
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #161 -: Декември 20, 2010, 21:33:44 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде по-весело момичета.Идва Св.Валентин,после баба Марта.Предлагам отсега да помислим как да направим и опазим бъдещите конкурси....
Ще си спретнем нещо по наше му  Wink Само да го обмислим малко.
Не искам този форум за конкурси да остане празен и пълен с негативизъм.Ще се преборим със злите сили  Cheesy Wink
Аз исках да гласувам най-накрая,но така и не успях.Дадох глас само за профилите и 2-3 джуджета  Embarrassed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
sima2008s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Декември 20, 2010, 21:35:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз си научих урока-за първи и последен път учавствам в подобно "чудо".

Съвсем случайно стана,Фло ми видя аватарът и т.н....
Единствената причина за да участвам я знае lusy12345,вчера си говорехме на скайп.  Embarrassed

Много ми е мъчно Sad И ние случайно разбрахме за конкурса - от Фло, беше видяла снимката с рогцата в обявата за рокличката от снимката. Представяте ли си какъв труд е всичко това?!?! И накрая....НИЩО... Аз се чувствам отвратително - конкурсите с всички сладурковци наистина ми донесоха коледно настроение. Не мога да си представя какъв човек трябва да си, за да гласуваш с 0 за някое детенце. Както и да разпращаш покани - някой ти бил пратил и ти също ей така си решил.... За какво се състезавате само не ми стана ясно??? Болни хора! Жалко само за труда и за това, че развалихте удоволствието на всички останали!
Коледа е, бъдете по-добри, за малко загърбете егоизма и направете нещо просто така, защото някой ще му се зарадва!
От мене мноооооооого весели и прекрасни празники на Фло и Дацето и на Шефа и на всички останали, който се постараха да направят конкурса заради нас! Само адмирации за всичко, което правите!!!
Активен

Моята принцеса http://picasaweb.google.com/sima2008s/Tutu1Rd# Моля ви бъдете коректни! Не приемам обратно, защото не мерите! Пощенските са за сметка на купувача, ако нямаме друга уговорка! Опаковки НЕ плащам!
Оценките ми: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=70546
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Декември 20, 2010, 21:39:40 »
Раздели ТемаНагоре

..........................
и ..поздрав :
http://www.youtube.com/watch?v=bWjxuFB-7Ts



Да оспамя малко темата. Страхотна песен. (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8) (christmas8)
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #164 -: Декември 20, 2010, 21:45:24 »
Раздели ТемаНагоре

Моята снежанка /която е минала през фотошопа и мислех, че ще предизвика скандал, но тя се оказа една маааалка капчица в целия скандал и дори не й се обърна внимание  Cheesy/

и моето писмо


Благодаря на всички дали гласовете си за мен, а също и за профила ми където също участвам /не съм пращала на никой съобщения за нищо и макар и малкото събрани гласове са от сърце дадени/

Изчетох с интерес темата на един дъх и да ви кажа честно се чуда защо ли толкова много време и емоции сте отделили да се ядосвате! Вие нали си знаете, че сте честни пред себеси! Честни сте и пред другите!!! Вярно е че труда на много от нас /особенно на Фло, Дацето , админа и всички взели участие в организирането/ е отишал по дяволите! Но в момента това, което правите всички в тази тема е ДА НАКАЗВАТЕ СЕБЕСИ ЗА ГРЕШКИТЕ НА ДРУГИТЕ!
Тези които са шмекерували се изпокриха в миши дупки, а всички, които си стояха и гледаха със затаен дъх как за тях се гласува честно стоят и се тюхкат
Ами тези дето провалиха конкурсите сега стоят и се подхилкват и си казват - Е ДА АМА МОЙТА СНИМКА Е НА ПЪРВО МЯСТО или нещо от сорта и се радват на измамата си! НО ВСИЧКИ, КОИТО ЛЪГАХТЕ НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ В ЖИВОТА ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! Няма ненаказано добро, но няма и ненаказана злина - Бог бави, но не забравя!

ПП само ме е яд, че загубих толкова време да си правя този мигащ подпис. Снежанката си я правих с друга цел /календар на детето правя и това ми е месец декември 2011/, но като видях резултата реших да я пратя и тук Tongue Tongue Tongue
Активен


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: